Adresy (2)

Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcejPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • od 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 170 zł

Psychoterapia par i małżeństw • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 639..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Płatność przelewem:
numer konta bankowego: 04 **** **** **** **** **** ****

Katarzyna Fenzel ul. Wspólna 15/1, 62-*** Komorniki

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Witam, proponuję Skype, Zoom, WhatsApp. Ok 15 min przed umówioną sesją skontaktuję się sms-owo w celu ustalenia formy sposobu naszego kontaktu.

Do zobaczenia,
Katarzyna Fenzel


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Pomocne Miejsce


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
61 639..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Psychoterapia indywidualna • 170 zł

Psychoterapia par i małżeństw • 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Witam! aktualnie proponuję spotkania zarówno on-line jak i w gabinecie. Można wybrać dogodną dla siebie formę. Spotkania trwają do 75 min. Poniżej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Fobie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kierunek psychologia
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prof. Jerzego Mellibrudy w Warszawie – 4 letnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


od 150 zł

Pomocne Miejsce


Konsultacja psychologiczna


Niegolewskich 28/7,

150 zł

Pomocne Miejsce

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


170 zł

Pomocne Miejsce


Niegolewskich 28/7,

170 zł

Pomocne Miejsce


Psychoterapia par i małżeństw


200 zł

Pomocne Miejsce


Niegolewskich 28/7,

200 zł

Pomocne Miejsce

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pomocne Miejsce konsultacja online

Pani Kasia ...- najprościej mówiąc trafia do człowieka :-) poprez rozmowe sprawia, że samamu odkrywa się inny sposób myslenia, taki- którego wczesniej nie widzieliśmy. Miła, usmiechnieta- zaraża pozytywna energią i spokojem .

mgr Katarzyna Fenzel

Pięknie dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami.
Spokoju potrzeba gdy świat dookoła czy wewnątrz nas szaleje. Drugi człowiek, uważnie słuchając, widzi to, czego nie widać będąc w środku.
Polecam się na przyszłość:-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pomocne Miejsce Inny

Odbywałam swoją terapię w przedziale czasowym styczeń oraz luty 2020 roku. Terapia zaczęła się pierwszą rozmową, która miała na celu ustalenie moich potrzeb, a także obszarów zainteresowań, czym byłam szczerze i głęboko uradowana. Potwierdziło to tylko i wyłącznie moje pierwsze przeczucie, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Na początku zastanawiam się nad większą liczbą godzin w ciągu tygodnia, jednak potem zweryfikowałyśmy wspólnie z Panią Katarzyną Fenzel, że jedna godzina na tydzień będzie dla mnie odpowiednia. Pani Katarzyna cechuje się według mnie wysoką wrażliwością, emaptią, profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Mogłam otworzyć się przed nią w 100%, wrócić do najgorszych wspomnień. Owe wspomnienia w przeszłości stanowiły dla mnie barierę nie do pokonania oraz źródło powtarzających się napadów lęku. Po 2 miesiącach systematycznych wizyt oraz przykładnym, skrupulatnym wykonywaniu zalecanych zadań doszłam do puenty, którą stanowiła ulga wewnętrzna oraz niemożliwy do zmącenia spokój. Dzięki Pani Katarzynie zrozumiałam, że nawet najgorsze, najbardziej mroczne wspomnienie może stać się siłą człowieka. Terapia pozwoliła mi stanąć na nogi, odzyskać siłę zarówno psychiczną, jak i fizyczną, wyzbyć się lęku przed poznawaniem, czy nawet przebywaniem z ludźmi. Odczułam szczerą troskę, zrozumienie i wsparcie. Zaufałam i nie pomyliłam się. Pomimo mojego chaotycznego momentami zorganizowania się z każdą odbytą rozmową stawałam się tylko silniejsza. Dzięki terapii wróciło u mnie pozytywne myślenie, chęć życia i energia, motywacja do powrotu do normalności. Zapomniałam, co oznacza czasownik "bać się", doceniłam prostotę życia (z dzieciństwa), która tkwi w minimalizmie i radości, uśmiechu podarowanym bliskiej osobie. Dziękuję za pomoc z całego serca! Polecam! Najlepszą terapią jest po prostu rozmowa z fachowcem, zamiast zamykanie się w domu z demonami przeszłości. Dziękuję Pani za pomoc i profesjonalizm na każdym kroku i każdej godzinie, minucie, sekundzie! Korzystałam z spotkań twarzą w twarz.

mgr Katarzyna Fenzel

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami, odczuciami. Cieszę się, że ten krótki ale bardzo intensywny czas był pomocny. Wszystko, co jest potrzebne do dobrego życia jest już w nas. Terapia często polega na usuwaniu tych hamulców, czy blokad, które utrudniają czy uniemożliwiają korzystanie z naszych zasobów.
Cieszę się Pani radością:-)


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pomocne Miejsce

Sądzę, że profesjonalizm i zaangażowanie - obok ciepła z jednocześnie obiektywnym spojrzeniem na skrajnie różne sytuacje oraz problemy - to dwie najważniejsze cechy opisujące Panią Katarzynę. Przez wszystkie wizyty czułem się naprawdę wysłuchiwany, a odpowiednie pytania pomagały we wspólnej analizie wielu aspektów, jednak bez poruszania zbędnych na daną chwilę problemów (które później w odpowiednim momencie omawialiśmy, jeżeli oczywiście była taka potrzeba). Najbardziej w wizytach obawiałem się złotych rad, które będą wydawały się przepisem na całe zło jedynie w czterech ścianach gabinetu, a po konfrontacji z rzeczywistością będą okazywały się bezskuteczne. Nic bardziej mylnego - terapia okazała się jedynie i aż wskazaniem prawidłowych, zdrowych dla samego siebie mechanizmów funkcjonowania w codziennym życiu, które wcześniej wydawały się abstrakcyjne. Nigdy nie usłyszałem, jak mam postępować czy myśleć, otrzymywałem za to otwarte pytania, które pozwalały na odnalezienie właściwych wartości i zdrowego spojrzenia na zdaje się fundamentalne sprawy, tj. oczekiwania względem siebie samego czy poczucie czyjejś winy.
Podsumowując - terapia to najlepsze i najważniejsze, co zrobiłem dla samego siebie w życiu. :)

mgr Katarzyna Fenzel

Bardzo dziękuję za te słowa. Każda relacja, każdy proces jest inny. To wspólne szukanie drogi do celu jest przygodą, która też dla mnie jest ciekawa i wciągająca. Cieszyło mnie słabnące napięcie i coraz więcej uśmiechu, swobody w Pana byciu.
Serdecznie pozdrawiam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pomocne Miejsce

Pani Katarzyna to bardzo spokojna i budząca zaufanie psycholog. Już na pierwszej wizycie pomogła mi uporać się z problemami. Zapewne spotkam się z nią jeszcze. Bardzo polecam :)

mgr Katarzyna Fenzel

Dziękuję za podzielenie się wrażeniami. Czasami już pierwsze spotkanie jest bardzo pomocne, czasem potrzeba ich kilka by poczuć pierwsze zmiany.
Zapraszam kiedykolwiek będzie taka potrzeba:-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pomocne Miejsce

W gabinecie Pani Kasi na stałe goszczą spokój, cierpliwość i zrozumienie. Są jak dobre duszki, które unoszą się w powietrzu, sprawiając że pacjent czuje się swobodnie i bezpiecznie. To miejsce, w którym humor spotyka się z empatią i ogromnym zaangażowaniem. Pani Kasia, jak nikt inny, potrafi poruszyć wszystkie czułe struny i wyłowić te, które najbardziej domagają się naszej uwagi. Ubiera w słowa to, co nieuchwytne i rozumie, nawet wtedy, gdy nie potrafimy czegoś nazwać. Zawsze doskonale przygotowana, z zainteresowaniem przygląda się rozmówcy, uważnie poznając jego świat i starając się pokazać inną perspektywę. Inspiruje swoją determinacją i do skutku szuka rozwiązań. To psycholog, dla którego "nie da się" nie istnieje. W największym mroku, potrafi natchnąć nadzieją i sprawić, że zaczynamy widzieć światełko w tunelu. Każda sesja to niespodzianka, która raz jest praktycznym warsztatem uwalniania emocji, a innym ożywczą rozmową o duchowości, zaproszeniem do pielęgnowania życzliwości względem samego siebie czy nauką sztuki adaptacji. Za serce, ciepło, energię - dziękuję...

mgr Katarzyna Fenzel

Ogromnie dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami, wrażeniami, efektami. Świat człowieka to wiele różnych obszarów, czasem jesteśmy w jednym, czasem w innym obszarze. Wszystko to, by zmiana nastąpiła. By ten osobisty świat był łatwiejszy, przyjemniejszy. By ułatwiał bycie w tym trudnym zewnętrznym świecie i tym, z czym mamy się zmagać.
Dziękuję za wspólną przygodę!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pomocne Miejsce

Jestem po wielu spotkaniach z Panią Kasią. Spotkania te, po mału, w tempie jakiego potrzebowałam, doprowadziły mnie do miejsca gdzie jestem teraz: jestem wreszcie (po mimo 36 lat) dorosłą kobietą, która cieszy się życiem i tym co ma; po mimo ogromnego bagażu doświadczeń, które są częścią mnie, ale już nie mają nade mną władzy. Dzięki Pani Kasi jestem wreszcie wolna, decyduję o sobie i słucham swoich potrzeb. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm, empatię, zrozumienie i wspólnie spędzony czas.
Anna R.

mgr Katarzyna Fenzel

Pani Aniu, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Trudne doświadczenia hamują rozwój niektórych sfer w naszym życiu. Pięknie było patrzeć jak Pani rany się goją, następuje rozwój i niesamowite zmiany w życiu codziennym, w relacjach.
Pozdrawiam DOROSŁĄ Anię:-)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pomocne Miejsce

Pani Katarzyna Fenzel skutecznie łączy wrażliwość i empatię z doskonałym warsztatem. Po każdej sesji wychodziłam lżejsza, z poczuciem zrzucenia swojego balastu i świadomie uzyskanej pomocy. "Ubocznym" efektem terapii było zniknięcie niekończących się przeziębień i rozmaitych infekcji górnych dróg oddechowych!
Polecam wszystkim, którzy szukają pomocy!
Ewa T.

mgr Katarzyna Fenzel

Bardzo się cieszę z efektów naszej pracy. W końcu o to chodzi - by żyło nam się lżej, zdrowiej. By codzienność nie zwalała nam się na głowę.
Życzę przyjemności ze swojej codzienności:-)


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pomocne Miejsce Zwykła wizyta

Pani Kasia to wspaniała psychoterapeutka, ciepła i rzeczowa. Bardzo mi pomogła w trudnych chwilach i nadal wspiera. Jest lekarzem z powołania i z ogromnym zaangażowaniem prowadzi przez trudności mentalne i emocjonalne. W bardzo krótkim czasie zbudowałyśmy zaufanie co jest niezmiernie ważne podczas terapii. Nauczyła mnie, że wcale nie muszę być sama, kiedy życie uderzy mocniej, że pomoc jest wszędzie naokoło nas, trzeba po nią sięgnąć i nie udawać, że sama sobie poradzę. Kasiu, jeszcze raz dziękuję!

mgr Katarzyna Fenzel

Bardzo dziękuję za te słowa. Docenienie mojego zaangażowania. Cieszę się, że udało się nam znaleźć rozwiązania dla tej trudnej sytuacji. Można próbować samemu sobie radzić, być dzielnym. Ale nie trzeba.
Dziękuję za zaufanie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pomocne Miejsce

Nie chciałem w żadnym wypadku iść do terapeuty. Bo zawsze ze wszystkim sobie przecież radze sam. Ale musiałem. Za głośno mi krzyczalo w głowie. Prawie rok wspólnej pracy. I wrzask w głowie przestał mi zagłuszac ciszę gdy nie ma dźwięków dookoła. Nie będę opowiadał, że pani Kasia dokonała niemożliwego, czy że mnie uratowała. To by było za trywialne. Była przewodnikiem i pokazywała mi dokąd mogę iść ucząc się rozumieć emocje. To była trudna droga. Ale było warto. Do zobaczenia nad rzeką.

mgr Katarzyna Fenzel

Dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem. Było mi bardzo miło iść wspólnie tą drogą, być dopuszczoną do tak intymnej warstwy. Trzymam kciuki za przyjaźń z samym sobą, słuchanie siebie.
Została rzeka.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pomocne Miejsce psychoterapia indywidualna

Najlepszy psychoterapeuta z jakim miałem do czynienia (w Poznaniu korzystałem jeszcze z 2 innych). Po ok 6 miesiącach udało się zniwelować główny problem. Mogę z większym spokojem budować związek. Jestem szczęśliwy. Przyznam, że byłem początkowo sceptyczny. Czy za pomocą rozmów i spotkań da się coś zmienić, rozwiązać realne problemy w życiu. Da się. Oczywiście poza spotkaniami z psychoterapeutą wymaga to także rozmów z partnerem, asertywnego wyrażania swoich potrzeb, granic akceptowalnych, jego chęci do poprawy. Ale Pani Katarzyna umiejętnie pomaga także w kwestii tego jak z partnerem rozmawiać. Dodatkową wartością (wcale nie mniejszą) spotkań z Panią Katarzyną jest zrozumienie jak funkcjonują ludzie w związkach. Z czego wynikają ich zachowania. Jak należy postępować, aby rozwiązywać problemy zanim rozrosną się. Jak żyć, aby związek był trwały. Jak rozmawiać z partnerem. Co jest dobre, a co już jest złe i prowadzi w ślepą uliczkę. Z czym trzeba się pogodzić. To czego się nauczyłem u Pani Katarzyny dodało mi pewności siebie w związku. Wiem gdzie są granice, wiem jak postępować. Lepiej rozmawia mi się z partnerką. Teraz wszystko w rękach moich i partnerki. Będę nadal od czasu do czasu chodził do Pani Katarzyny. Nawet jeżeli nie z problemami, to rozmowa z Panią Kasią pozwala uporządkować myślenie, postępowanie, zdiagnozować ryzyko jakiś problemów w związku zanim się rozrosną. Spotkania przyjazne, spokojne, Pani Kasia skutecznie wspiera. Bardzo polecam. PS. Pani Kasia przygotowana do każdego spotkania, pamięta nawet detale wcześniejszych rozmów. Jest obiektywna. Ale i asertywna. Zaangażowana. Wie jak poprowadzić spotkania, aby rozwiązać problemy. Poprzedni psychoterapeuci mieli tylko wybrane z tych cech.

mgr Katarzyna Fenzel

Bardzo dziękuję za tak obszerną opinię, uwzględniającą wiele aspektów naszych spotkań. Aż brak mi słów po tylu ciepłych słowach. Dziękuję:-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witam! aktualnie proponuję spotkania zarówno on-line jak i w gabinecie. Można wybrać dogodną dla siebie formę. Spotkania trwają do 75 min. Poniżej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Fobie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, kierunek psychologia
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prof. Jerzego Mellibrudy w Warszawie – 4 letnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Szpital Klinicznym im. Karola Jonschera - oddział męski, oddział kobiecy
 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego na os. Kosmonautów 110, oddział dzienny psychiatryczny
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego przy ul. 28 czerwca 1956r. oddział dzienny psychiatryczny

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Artykuły (6)