lek. dent.

Katarzyna Dziuba-Osikowicz

Stomatolog, Ortodonta

8 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Założycielka i właścicielka gabinetu „Całe i Białe” w Krakowie. W 2009 r. jako jedna z pierwszych lekarzy uzyskała możliwość leczenia techniką lingwalną za pomocą aparatu językowego… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: "NZOZ Ortodoncja i Stomatologia Całe i Białe"

  Byłam przekonana, że moja wada zgryzu jest nie do wyleczenia. Wcześniej leczyłam się już ortodontycznie, jako dziecko. Wspaniała, profesjonalna opieka, szybkie i trwałe efekty leczenia, a przy tym przyjazna i życzliwa atmosfera w gabinecie. Polecam każdej osobie, dorosłym i dzieciom, którzy borykają się z problemem wad zgryzu, w tym gabinecie wszystko jest możliwe.

 • A

  Leczyłem się u dr Dziuby kilka lat temu. Mając ponad 35 lat. Prawie żaden inny ortodonta nie chciał podjąć się leczenia ortodontycznego u mnie (stłoczenie zębów i wada zgryzu). Dr Dziuba zrobiła na początku szczegółową diagnostykę i przedstawiła potencjalne warianty leczenia, z których jeden zawierał nawet leczenie u specjalistów od ortognatyki. Podała mnóstwo informacji pomocnych w wyborze wariantu leczenia. Po 2,5 roku stosowania bardzo różnych narzędzi ortodontycznych oraz zsynchronizowanych zabiegów u protetyka osiągnęliśmy tak dobry efekt, że trudno mi w niego uwierzyć do dziś. Co więcej, jest on trwały. Kwestie finansowe były zawsze przedstawiane jasno i realizowane uczciwie. Zdecydowanie polecam.

 • M

  Bardzo polecam Panią Doktor! Zaczęłam leczenie w wieku 30 lat, po 10 miesiącach efekty są świetne, a miałam dużą wadę i myślałam, że ze względu na mój wiek już nie da się z nią nic zrobić. Obecnie z powodu wyjazdu zagranicznego muszę przenieść się do innego lekarza i P. Doktor bez problemu przygotowała dla mnie dokumentację i plan leczenia po angielsku. Comiesięczne wizyty w gabinecie na ul. Daliowej to była dla mnie przyjemność.

 • M

  nieodpowiedzialny lekarz - nie odpowiada za błędy popełnione w jego przychodni
  źle zrobione leczenie kanałowe (4 lata temu) skutkowało u dziecka powtarzającymi się zapaleniami tęczówki
  W celu naprawienia błędu potrzebna była pełna dokumentacja lekarska, której nie chciano wydać,
  nie sposób było też spotkać się z doktor w celu omówienia problemu. Koszt powtórnego leczenia kanałowego to 10*koszt pierwszego leczenia kanałowego.

 • W ciagu 7 dni założyła mi aparat stały na gore i na dół bez boleśnie .
  Na pierwszej wizycie zrobiłem rtg i wyciski a na drogiej już aparat.
  Ponadto robi pełna dokumentacje czyli różnorakie zdjęcia przed założeniem aparatu , wtrakcie oraz po jego usunięciu (zarówno zdjęcia rtg jak i zdjęcia aparatem fotograficznym )
  Ortodoncja Całe i białe nie należy do najtańszych ale widać ze mają tam profesjonalne podejście

  POLECAM P Dziuba - Osikowicz najlepsza w Krakowie !!!

 • K

  Z reka na sercu moge polecic Pania Doktor!
  Jako jedyna zgodzila sie zalozyc aparat hyrax(tzw pajaczek poszezajacy szczenke) ktorego musialam podkrecac codziennie przez miesiac .Wiekszosc orto nie chciala sie tego podjac ze wzgledu na moj wiek (29lat)
  Po zdjeciu hyraxa zalozono Aparat samoligaturujacy (2700zl za luk) ktory nosze juz rok, efekt super a wada byla duza! Za miesiac sciagamy.
  To prawda ze Pani doktor zabiegana, zawsze w pospiechu ale najwazniejsze ze zna sie na rzeczy. Zawsze wszystko wytlumaczy,omowi itd.
  Cena za wizyte to 150zl jesli sie nosi aparat samoligaturujacy a jesli aparat zwykly to chyba taniej i nic wiecej nie trzeba doplacac.
  Bardzo polecam!

 • Polecam Panią Doktor :) Zawsze wszystko dokładnie omówi. Ceny dość wysokie, ale jakoś usług bardzo dobra :) Jeszcze raz polecam.

 • K

  Zakładałam aparat u pani doktor Osikowicz. Po roku jest super postęp, pani doktor zawsze zabiegana, ale profesjonalistka i wie co robi, a do tego wszystko wytłumaczy. Ceny jak na Kraków przeciętne, ale nie trzeba dopłacać za dodatkowe rzeczy (wosk, ligaturki, wyciągi, odklejone zamki, itp.) co większość ortodontów praktykuje.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Założycielka i właścicielka gabinetu „Całe i Białe” w Krakowie.
  W 2009 r. jako jedna z pierwszych lekarzy uzyskała możliwość leczenia techniką lingwalną za pomocą aparatu językowego systemu Incognito, dzięki czemu posiada najdłuższe doświadczenie w leczeniu tą metodą. W trakcie kariery zawodowej wyleczyła już tysiące pacjentów którzy mogą pochwalić się pięknym uśmiechem. Prowadząca kursy dla lekarzy, 3M Incognito w ramach In-Office Hosting Day. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Dążąc do zapewnienia pacjentom jak najwyższego poziomu leczenia, stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji.
  Biegle posługuje się językiem angielskim i włoskim.
  Master of lingual orthodontics, Incognito Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu.
  Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału Stomatologii.
  Tytuł specjalisty ortodonty obroniła w 2007r.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Uniwersytet Fryderyka II w Neapolu