Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

enel-med

PZU Zdrowie


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją, lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Do pasji zawodowych należy endodo...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Remedium Clinic Inny

Napisać, że Pani Doktor ma podejście do małego człowieka to jak nic nie napisać. Pani Doktor ma dar do pracy z dziećmi. Poparty szacunkiem, empatią i czasem na rozmowę z dzieckiem. Dzięki temu nawet lękliwe dziecko nie czuje stresu i pięknie współpracuje. Efektem jest usunięcie próchnicy już na pierwszej wizycie, borowanie i plomba. A syn zadowolony!Jako rodzice jesteśmy zdumieni i zachwyceni. Chylę czoła przed takim lekarzem i polecam każdemu.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Remedium Clinic Inny

Dziś byłam z córeczką na pierwszej wizycie. Pani doktor bardzo sympatyczna, z zaangażowaniem wszystko wyjaśniła córce. Wrócimy jeszcze nie raz. Zdecydowanie polecam Panią doktor. Córeczka wyszła zadowolona z wizyty ja również ponieważ ząbek wyleczony a córka dumna i uśmiechnięta.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Remedium Clinic Inny

Stomatolog dla dziecka - jak z bajki! Cudna, delikatna Pani doktor, która wszystko dziecku po kolei tłumaczyła, w dodatku w sposób przystępny dla malucha, zadbała też o przyjemną, spokojną atmosferę i traktowała z uważnością. Pięknie dziękuję!
Polecam serdecznie !


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Remedium Clinic Inny

Fantastyczny lekarz i człowiek, profesjonalna, dokładna, skupiona, konkretna i sympatyczna. Pomogła w bardzo awaryjnej sytuacji i szczególnym okresie okołoświątecznym.
Z całego serca polecam.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Remedium Clinic okresowa kontrola oraz leczenie zębów

Jestem po dwóch wizytach i jestem bardzo zadowolona. Po za standardowym leczeniem próchnicy Pani doktor zaleciła wykonanie zdjęcia, które ujawniło jeszcze nieodczuwalny, ale potencjalnie duży problem z jednym z wcześniej leczonych u innego lekarza zębów. Więc po pierwsze, jak najbardziej na czas skierowała mnie do chirurga szczękowego, a po drugie wyleczony 2 doby temu ząb nie przeszkadza, nie boli i ogólnie wszystko jest w porządku. Podejście do pacjenta też jest bardzo miłe! Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania