Adresy (2)

Generała Józefa Bema 10/23, Śródmieście, Gdynia
Gabinet psychoterapeutyczny Positivo


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
58 765..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (opis) • 130 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) (opis) • 130 zł +1 więcej

Psychoterapia indywidualna • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Opłata za Konsultację online

Pacjent ma obowiązek opłaty za Konsultację online najpóźniej do 24 godzin przed planowaną Konsultacją na konto bankowe wskazane poniżej oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy: ************************.
Positivo Usługi psychologiczno-edukacyjne Karolina Walczykowska
Santander Bank: ************************** (tytułem: data konsultacji)

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta

Pacjent może odwołać Konsultację online do 24 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (a) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (b) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (c) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę

W przypadku, gdy (a) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (b) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (c) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem

.
3. Zasady dodatkowe

W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Proponuję wizytę przez Skype. W związku z tą formą pracy przez Skype proszę wysłać mi zaproszenie. Można mnie znaleźć pod nazwiskiem Karolina Walczykowska lub pod nr telefonu +48 *********. W razie problemów proszę o kontakt telefoniczny lub sms.
Proszę zadbać o swój komfort, oddzielne pomieszczenie. Ja będę pracować z gabinetu, zatem nikt nie będzie słyszał rozmowy.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w trakcie certyfikacji oraz jednocześnie członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatryczneg...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Schizofrenia
 • Psychoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu (w trakcie)
 • Szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (w trakcie)
 • Szkoła Psychoterapii Psychoz w Katowicach (w trakcie)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Niemiecki, Włoski, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Generała Józefa Bema 10/23, Gdynia

130 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Proszę o opłatę wizyty najpóźniej dzień przed planowanym terminem. Brak wpłaty skutkuje odwołaniem wizyty. Po zarejestrowaniu wizyty otrzyma Pan/i maila ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość odwołania wizyty najpóźniej dzień wcześniej i zwrotu wpłaty. Odwołanie wizyty w tym samym dniu skutkuje brakiem zwrotu opłaty. Czas trwania wizyty: 50 minut.130 zł

Konsultacje online

Proszę o opłatę wizyty najpóźniej dzień przed planowanym terminem. Brak wpłaty skutkuje odwołaniem wizyty. Po zarejestrowaniu wizyty otrzyma Pan/i maila ze szczegółami płatności. Istnieje możliwość odwołania wizyty najpóźniej dzień wcześniej i zwrotu wpłaty. Odwołanie wizyty w tym samym dniu skutkuje brakiem zwrotu opłaty. Czas trwania wizyty: 50 minut.


Konsultacja psychoterapeutyczna


Generała Józefa Bema 10/23, Gdynia

130 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut.130 zł

Konsultacje online

Czas trwania wizyty: 50 minut.


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Generała Józefa Bema 10/23, Gdynia

130 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut.130 zł

Konsultacje online

Czas trwania wizyty: 50 minut.

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


Generała Józefa Bema 10/23, Gdynia

130 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut.130 zł

Konsultacje online

Czas trwania wizyty: 50 minut.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Opinia po półrocznej terapii jest jak najbardziej pozytywna. Terapia indywidualna miała miejsce w gabinecie jak i online, polecam obie formy kontaktu. Pani Karolina pomogla mi zrozumiec siebie, swoje emocje i zachowania. Polecam w 100% dla osob zaczynajacych swoja przygode z poznaniem wlasnego Ja.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia w dalszym poznawaniu siebie! Pozdrawiam


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta. Cieszę się na kolejne spotkania i rozpoczęcie leczenia.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję Panie Łukaszu za opinię i do zobaczenia!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Do Pani Karoliny chodzę już czwarty miesiąc. Terapia odbywa się w komfortowych warunkach. Pani Karolina wzbudza zaufanie i jest osobą przy której łatwo się otworzyć. Nie boi się też dużej ilości pytać. A ja robię postępy. Podobno w terapii bardzo ważne jest aby trafić na odpowiednią osoba / psychoterapeutę. To mój pierwszy strzał i od razu w dziesiątkę!

mgr Karolina Walczykowska

Pani Klaudio, dziękuję za opinię! Do zobaczenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna

Polecam Panią Karolinę - w bardzo spokojny sposób, ale bardzo szybko i trafnie pomaga zobaczyć problem i dojść do jego przyczyny, nawet tej najgłębiej ukrytej..

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Witam, Pani Karolina już od pierwszego spotkania wzbudziła moje zaufanie. Uważam, że to jest podstawa abym chciała szczerze opowiedzieć z czym mam problem. Do Pani Karoliny chodzę już od jakiegoś czasu i muszę przyznać że problem z którym przyszłam powoli się zmienia/rozwiązuje. Życzyłabym każdemu kto ma problem spotkać na swojej drodze tak zaangażowanego i profesjonalnego psychologa jakim jest Pani Karolina. Dziękuję bardzo za pomoc.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za opinię! Życzę wszystkiego dobrego i do zobaczenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna

Nie jestem zbyt mocna w tworzeniu opisów ale mogę z całego serca polecić panią Karolinę każdemu kto boryka się z problemami natury psychicznej.
Pani Karolina jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą od której czułam szczerą chęć pomocy. Jest w pełni profesjonalnym psychoterapeutą, najbardziej podobało mi się coś co ktoś tu w opiniach napisał, że zadziwia u Pani Karoliny umiejętność wskazywania drogi, wyłuskiwania rzeczy których się wcześniej absolutnie w sobie nie zauważało.
Gabinet przytulny. Terminy wizyt pomimo napiętego grafiku
Terapia urwała się z mojej winy nad czym bardzo ubolewam ale jestem pewna, ze wrócę.
Serdecznie polecam wszystkim.

mgr Karolina Walczykowska

Pani Magdo, dziękuję za opinię! Jak najbardziej zapraszam i życzę wszystkiego dobrego!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna

Psychoterapeuta z bardzo dobrym podejściem, indywidualne nastawienie do problemu i pacjenta.Potrafi sprawić, że człowiek chce się otworzyć i zacząć rozmawiać. Bardzo profesjonalne podejście a zarazem wspaniała atmosfera. Polecam serdecznie Panią Karolinę jest godna zaufania i pełna zaangażowania , do tego oferta online wspiera tych co sa daleko lub za długo pracują ;)

mgr Karolina Walczykowska

Pani Olu, dziękuję za opinię! Cieszę się, że forma online pomogła. Życzę wszystkiego dobrego!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Super podejście do osoby w potrzebie, po jednej wizycie myślenie układa się w dobrą stronę. Polecam.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna

Polecam! Pani Karolina i miejsce w którym przyjmuje godne polecenia, atmosfera przyjemna, wiedza i pomoc na wysokim poziomie.

mgr Karolina Walczykowska

Pani Ilono, dziękuję za opinię! Życzę wszystkiego dobrego!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Gabinet znajduje się w suterenie, jest bardzo nieprzyjemny, chłodny. Miałam ochotę wyjść po 3 minutach. Umiejętności terapeutycznych pani Karoliny nie oceniam, gdyż każdy potrzebuje innego podejścia w terapii. Między nami po prostu "nie zaiskrzyło".

mgr Karolina Walczykowska

Relacja terapeutyczna, jak każda inna relacja, potrzebuje komfortowej atmosfery do jej rozwoju. Naturalnie każda osoba ma również inne potrzeby, co determinuje tworzenie takiej relacji. Życzę wszystkiego dobrego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w trakcie certyfikacji oraz jednocześnie członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatryczneg...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Schizofrenia
 • Psychoza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu (w trakcie)
 • Szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (w trakcie)
 • Szkoła Psychoterapii Psychoz w Katowicach (w trakcie)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku (Oddział Psychiatrii Sądowej i Zaburzeń Osobowości/w trakcie
 • Staż kliniczny w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju)


Zdjęcia


Znajomość języków

Niemiecki, Włoski, Polski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania