lek.

Karolina Kozicka

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

26 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłam studia w Collegium Medicum na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie pracuję jako starszy asystent… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: Usunięcie znamiona

  Pani Doktor jest wspaniała. To, że ma fachowe oko to fakt.I nie trzeba nawet o tym mòwić. Ma poczucie chumoru I jest bardzo symaptyczna. Strasznie się ucieszyłam, że usunie mi laserowo pieprzyka, ktòrego nie lubiłam, gdyż oszpecał mi twarz. Ba. To nie ostania moja wizyta u Pani Doktor. Ceny są bardzo niskie w poròwnaniu ze świadczonymi usłgami.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "MED-ALL"Usługa: leczenie brodawek, kontrola znamion

  Polecam doktor Kozicką. Jest bardzo dokładna w sprawdzaniu znamion (regularnie co pół roku pojawiam się na wizycie w ramach NFZ) każdy "pieprzyk"który budzi wątpliwość sprawdzany jest w wielokrotnym powiększeniu. Korzystałam również z krioterapii, brodawki zniknęły po pierwszym razie. Pani doktor poleciła mi kosmetyki na moją skórę (wysianą dziesiątkami pieprzyków) a także lek na stany zapalne przy wrastających włoskach. Doktor Kozicka wzbudza zaufanie, od wejścia do gabinetu widać że posiada wiedzę i jest rzetelna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła pani doktor, dokładnie wszystko tłumaczy, pozwala decydować pacjentowi o przebiegu leczenia, nie narzuca swoich przekonań a tylko sugeruje. Na efekty leczenia muszę poczekać.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Szczerze polecam, rzeczowa i konkretna Pani Doktor! Polecam jeśli ktoś chce usunąć znamię skórne lub poprostu chce zbadać niepokojące pieprzyki. Sama wizyta była krótka ale treściwa. Polecam! P.K.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "MED-ALL"Usługa: kontrola znamion

  U Pani Doktor od kilku lat kontroluję znamiona. Dokładnie mnie zawsze przebada, wszystko tłumaczy w zrozumiały i przystępny sposób. Daje zalecenia na co zwracać uwagę. Serdeczna, cierpliwa, uśmiechnięta,
  życzliwie nastawiona do pacjenta. Chodzę na NFZ, ale nie ma opóźnień w wizycie. Polecam opiekę dermatologiczną u Pani Doktor.

 • M
  Lokalizacja: Lea Clinic

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnia. Zalecone przez nią leki pomagają. Polecam!!!!!

 • Lokalizacja: Lea ClinicUsługa: Półpasiec, trądzik, zapalenie mieszków włosowych

  Rewelacyjna kobieta i świetny fachowiec. Bardzo szybko postanowiona diagnoza dotycząca przemian na skórze, które okazały się półpaścem. Jestem w trakcie leczenia choroby antybiotykiem i wszystko przebiega tak jak należy. Na pewno będę polecał Panią Karolinę wszystkim, którzy szukają dobrego dermatologa w Krakowie.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "MED-ALL"Usługa: trądzik

  Profesjonalna opieka, a po trądziku bez śladu. Pani doktor bardzo miła na bierząco pilnuje stan zdrowia pacjenta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. W gabinecie można poczuć się swobodnie. Wdrożone leczenie rokuje dobrze, ale na efekty trzeba będzie poczekać.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "MED-ALL"

  Przemiła i sympatyczna Pani Doktor. Profejsolnalne podejscie do pacjenta. Moim problemem był trądzik. Dzieki wizycie u Pani Kozickiej po trądziku ani śladu. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyłam studia w Collegium Medicum na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Klinice Dermatologii w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 2016 roku ukończyłam studia podyplomowe z medycyny estetycznej w GWSH w Katowicach. Uczestniczę w kursach doszkalających z medycyny estetycznej i dermatoskopii oraz licznych konferencjach naukowych. Prowadziłam wykłady i ćwiczenia z dermatologii dla studentów kosmetologii w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński

Znajomość języków

 • angielski