mgr

Kamila Włodarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

27 opinii +dodaj

mgr Kamila Włodarczyk Psycholog Warszawa, Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia , Wykładowca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Zakończyła… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju OsobistegoUsługa: konsultacja

  Pani Kamila szybko wzbudziła moje zaufanie. W trakcie spotkania jest calkowicie skupiona na rozmówcy i uważna. Potrafi ubrać w słowa moje nieskładne myśli, trafiając w sedno. Bardzo sobie cenię te spotkania.

 • Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego

  Panią Kamilę znam do dawna. Zawsze była otwarta na rozmowę z drugim człowiekiem. Ciepła, miła i serdeczna. W jej towarzystwie można czuć się pewnie i jednocześnie bezpiecznie. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, pożartować. Podczas rozmowy koncentruje się w 100%, umie wysłuchać, zadać odpowiednie pytania uzupełniające. Na pewno jeszcze nie raz się z nią spotkam by porozmawiać. O czym? O wszystkim...jest otwarta na każdą rozmowę, na każdy temat. Warto choć raz pójść na spotkanie, by się o tym przekonać osobiście. Szczególnie zapraszam osoby speszone, nieśmiałe lub te, które mają problemy głęboko zakorzenione i wstydzą się o nich opowiadać. Tu na milion procent spotkacie się Państwo z tolerancją, indywidualnym podejściem raz niezwykłym profesjonalizmem, który wypływa z precyzyjnego przygotowania się do rozmowy. Ponadto warto stwierdzić, że jest osobą niezwykle opanowaną i spokojną (siedzi, słucha, potakuje, nie przerywa). ..a to są niezwykle trudne i cenne umiejętności, ponieważ jednocześnie potrafi wyłapać najważniejsze i kluczowe elementy wypowiedzi, co pozytywnie wpływa na przebieg konwersacji oraz opracowania planu strategii i pomocy. Ola.

  Kamila Włodarczyk2018-05-09

  Bardzo dziękuję Pani Olu :) za Pani otwartość, zaufanie i tak miłe słowa. Mam nadzieję, że teraz może Pani doświadczać większej lekkości w życiu. Pozdrawiam ciepło!
  Kamila

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Spotkania z Kamila wzbudzaja we mnie uczucie spokoju.Jest on a osoba troskliwa i przyjazna .Szczegolnie na uwage zasluguje jej dociekliwosc i oddanie dla pacjentow .Bardzo zachecam do odwiedzenia gabinetu "Zmiana"

  Kamila Włodarczyk2018-05-09

  Dziękuję Pani Małgosiu,
  Faktycznie, stworzenie przestrzeni dla procesu jest dla mnie priorytetem. Cieszę się, że to się udaje i jest odbierane w pozytywny sposób. Każdy ma swoje własne tempo pracy i swój "ważny" moment w trakcie spotkania. Pozdrawiam gorąco,
  Kamila

 • P
  Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju OsobistegoUsługa: psychoterapia depresji

  Pani Kamila jest niesamowitą osobą. Na każdej sesji jest skupiona. Potrafi idealnie sparafrazować moje myśli, które niekiedy są niepoukładane. Po rozmowie z p. Kamilą jestem w stanie uświadomić sobie wiele rzeczy, a do problemów, które się pojawiają znajdują się rozwiązania. Każde spotkanie jest dla mnie cenne. Pani Kamila jest osobą empatyczną, potrafi wesprzeć, dodać sił
  Z całego serca polecam p. Kamilę.

  Kamila Włodarczyk2018-05-09

  Dziękuję za te słowa. Myślę, że dużo już za nami. Jestem wdzięczna, że mogę towarzyszyć Ci w zmianach, jakie i dokonujesz. Przyglądam się z szacunkiem i uznaniem z jakim zaangażowaniem pracujesz, jak dużą masz gotowość do wprowadzania zmian w życie.
  Do zobaczenia w przyszłym tygodniu :)

 • B

  Pani Kamila jest wyjątkowo profesjonalną i empatyczną psychoterapeutką. Potrafi poradzić sobie nawet z najbardziej "trudnymi" przypadkami. Zdecydowanie polecam.

  Kamila Włodarczyk2018-05-09

  Pani Benito, Dziękuję za miły komentarz. To naprawdę była momentami ciężka praca. Widziałam wysiłek jaki Pani wkładała w nasze cotygodniowe spotkania. Bardzo doceniam Pani konsekwentne dążenie do poznawania samej siebie. Świetnie sobie Pani poradziła. Z wyrazami uznania,
  Kamila

 • A

  Pani Kamila to ciepła i pomocna osoba. Od początku naszego kontaktu czułam się bezpiecznie i komfortowo. Mogę szczerze stwierdzić, że to właśnie Pani Kamila zauważyła mój problem. Nakreśliła mi ramy w których mogłam dalej pracować. Każda moja wątpliwość czy pytanie były przez Panią Kamile dokładnie wysłuchane. Czuje, że zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Dziękuję :)

  Kamila Włodarczyk2018-06-30

  Pani Aleksandro, bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się, że stworzona atmosfera była służącą pracy. Czasami trudne, bolesne słowa powiedziane wprost dają możliwość uczciwej pracy nad sobą, w Pani przypadku z każdym dniem otwierała Pani skrzydła, by móc lecieć w obranym przez siebie kierunku. Przeroszę nie zbaczać z kursu. Pozdrawiam gorąco, Kamila

 • A
  Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego

  Serdecznie polecam! Pani Kamila jest życzliwą, pełną profesjonalizmu, ciepłą osobą. Wizyty u niej przebiegają w spokojnym i bezpiecznym klimacie. Polecam wszystkim gotowym na zmiany:-)

  Kamila Włodarczyk2018-05-09

  Pani Agnieszko, Dziękuję bardzo za pozytywną opinię. Życzę dalszych dobrych zmian.Wierze, że będą one cieszyły zarówno Panią jak i Pani bliskich.Pozdrawiam serdecznie i mocno trzymam kciuki.
  Kamila

 • J
  Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego

  Pani Kamila jest fachową i konkretną osobą. Efekty terapii zaproponowanej przez nią są bardzo pozytywne.

  Kamila Włodarczyk2017-12-13

  Panie Jarku, Cieszę się ze jest Pan zadowolony z efektów terapii. Pozdrawiam gorąco. Kamila

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju OsobistegoUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dociekliwa i delikatna Pani. Byłam tylko na kilku wizytach, ale jestem pod wrażeniem. Sięga do spraw o które nikt nie pyta, a okazały się bardzo dla mnie ważne i decydujące o aktualnej sytuacji. Polecam.

  Kamila Włodarczyk2017-07-01

  Dziękuję Pani Renato, za pozytywny odbiór mojej osoby i kompetencji, mam nadzieję, że nasza wspólna praca zaowocuje stałą zmianą. Pozdrawiam serdecznie.

 • K
  Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju OsobistegoUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Kamila jest świetnym psychologiem i jednocześnie bardzo ciepłym człowiekiem. Uświadomiła mi, jak wiele zdarzeń z przeszłości miało wpływ na moje obecne trudności i problemy życiowe. Pani Kamila zachęciła mnie również do dalszego rozwoju osobistego i przez cały okres trwania terapii wykazywała dużą troskę o moje postępy, co nie zawsze się zdarza.
  Zachęcam wszystkich do rozpoczęcia życiowych zmian od wizyty w gabinecie Pani Kamili Włodarczyk :)
  Katarzyna O.

  Kamila Włodarczyk2017-07-01

  Pani Kasiu jest to dla mnie cenne doświadczenie, że mogłam towarzyszyć w trudnych dla Pani chwilach i służyć profesjonalnym wsparciem. Życzę pogody ducha i więcej wiary w to,że zasługuje Pani na wszystko to- co najlepsze w życiu ;) pozdrawiam ciepło, Kamila

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Kamila Włodarczyk
  Psycholog Warszawa, Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia , Wykładowca w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Zakończyła Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie obecnie szkoli się na certyfikowanego psychoterapeutę Gestalt.

  Od wielu lat pracuje jako psycholog, psychoterapeuta uzależnień , obecnie w Szpitalu MSW w Otwocku.

  Prowadzi terapię indywidualną, grupową oraz warsztaty dla osób uzależnionych, współuzależnionych i Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA). Pomaga osobom gdzie w rodzinie był problem uzależnienia lub inne dysfuncje – DDA, DDD (Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych), pracuje również z osobami w depresji oraz zaburzeniami odżywiania. Udziela wsparcia osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

  Oferuje konsultacje diagnostyczne (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze) oraz uzależnionych behawioralnie (Internet, hazard, zakupoholizm, gry komputerowe). Prowadzi terapię indywidualną z osobami uzależnionym i używających szkodliwie jak i terapię pogłębioną osób uzależnionych utrzymującym abstynencję, a nadal doświadczających trudności w różnych sferach życia.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Państwowych placówkach Służby Zdrowia m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Oddziale Terapii Uzależnień Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie.

  Jest wykładowcą z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Warszawie, prowadzi również konsultacje psychologiczne, szkolenia dla osób nieradzącym sobie z trudnościami w pracy, domu, na uczelni, będącym w kryzysie, poszukującym własnej drogi.

  Jest absolwentką psychologii ze specjalizacjami: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna. Posiada certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień i współuzależnienia oraz międzynarodowy certyfikat Praktyka NLP. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia.

  Praca psychoterapeutyczna Pani Kami Włodarczyk poddawana jest systematycznej superwizji.

  http://podyplomowe.vizja.pl/psychologia-transportu-i-bezpieczenstwo-ruchu-drogowego/wykladowcy

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
 • Studium psychoterapii: Międzynarodowy Certyfikat Praktyka NLP
 • Wyższa Szkoła Psychologi Społecznej w Warszawie
 • Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie
 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)
więcej

Publikacje

 • „Jak żyć z alkoholikiem. Objawy współuzależnienia”, gazeta Legio 24, 17.03.2015r.
 • „Porozmawiajmy o …. Marihuanie”, gazeta Legio24, 31.03.2015r.
 • „Jak pomóc komuś kto cierpi?” , gazeta Legio 24, 28.04.2015R.
 • „ Czy Polakom grozi śmierć z przepracowania jak Japończykom?”, gazeta Legio 24, 26.05.2015R.
 • „ Internet uzależnia”, gazeta Legio 24,
 • „Samotni wśród ludzi”, gazeta Legi 24,
 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)
 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)
 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Oddzial Terapii Uzależnień Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie.
 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)
 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)
więcej

Certyfikaty

 • Kamila Włodarczyk, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Artykuły

 • Jak żyć z alkoholikiem? (Objawy współuzależnienia)

  18 października 2015

  Z nim chciała spędzić resztę życia, może nie był księciem na białym koniu, ale porządny, uczciwy, czuły i kochający. Annie to wystarczyło by podjąć decyzję...
 • Jak pomóc komuś, kto cierpi?

  11 października 2015

  Paulina leczy się od kilku miesięcy, choć krok by pójść do psychologa wcale nie był łatwy. Na początku myślała, że sama sobie poradzi, później, że nic...
 • Internet uzależnia

  9 października 2015

  Obecnie spędzamy coraz więcej czasu przy komputerze, tablecie czy smartfonie. Internet sprawił, że mamy coraz łatwiejszy dostęp do informacji, wiedzy oraz...