Adresy (2)

ul.Conrada4/10, Bielany, Warszawa
"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł


22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Gotówka, Przelew na konto, Blik

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

mgr Kamila Włodarczyk Psycholog, psychoterapeuta, Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia , kiedyś Wykładowca w Wyżs...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
 • Studium psychoterapii: Międzynarodowy Certyfikat Praktyka NLP
 • Wyższa Szkoła Psychologi Społecznej w Warszawie
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychologia kliniczna


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Zmiana Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego

Sesja terapeutyczna trwa 50 min.ul.Conrada4/10, Warszawa

180 zł

"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego

Pozostałe usługi


ul.Conrada4/10, Warszawa

200 zł

"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistegoul.Conrada4/10, Warszawa

180 zł

"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistegoul.Conrada4/10, Warszawa

180 zł

"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistegoul.Conrada4/10, Warszawa

180 zł

"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistegoul.Conrada4/10, Warszawa

180 zł

"Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Zmiana Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Inny

Kamila zmieniła moje życie na lepsze, spokojniejsze i bardziej w zgodzie z samą sobą. Pomogła mi podjąć ważne decyzje, które odjęły wiele lęku z mojego serca i umysłu. Ogromnie cieszę się, że trafiłam do tak profesjonalnej, a przy tym ciepłej i pełnej zrozumienia osoby. Gorąco polecam każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad wyborem psychoterapeuty.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego psychoterapia indywidualna

Kamila to świetna towarzyszka w procesie zmiany. Kompetentna, profesjonalna, życzliwa. Stwarza bezpieczną atmosferę na sesjach. Jest zorientowana na klienta.
Serdecznie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Zmiana Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Inny

Pani Kamila ma niesamowitą wiedzę, zna się na swojej pracy. Trafiłam do akurat tej terapeutki z przypadku ale była to najlepsza decyzja w moim życiu. Miła atmosfera, bardzo przyjemne lokum, no a przede wszystkich profesjonalne i umiejętne podejście do pacjenta i jego problemu. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam z czystym sumieniem :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego psychoterapia indywidualna

Kamila jest wspaniałym psychoterapeutą, otwartym, życzliwym i zawsze trafnie wskazywała w czym tkwi problem i pomagała go rozwiązać. Praca z nią zaowocowała zmianami w życiu i zrozumieniem siebie. Jest elastyczna i potrafi pomóc w wielu życiowych kwestiach. Polecam z całego serca !

mgr Kamila Włodarczyk

Marta, Dziękuję za wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Kamila Włodarczyk


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego konsultacja psychologiczna

Podjęcie terapii u Kamili to była jedna z lepszych inwestycji w moim życiu. Zanim trafiłam do jej gabinetu, miałam okazję spotkać się już z innymi specjalistami i każdy z nich był sporym rozczarowaniem. Byli to głównie formaliści, ludzie zmęczeni problemami innych, którzy podczas sesji myślami byli przy obiedzie. Kamila zupełnie odczarowała moją opinię o psychoterapeutach - jest jednocześnie profesjonalna i pełna wiedzy oraz empatyczna i uważna. Nie bagatelizowała żadnego z problemów z którymi do niej przyszłam i pomogła mi się z nimi uporać. Dawała mi przestrzeń na "wygadanie się", a do tego dzieliła się swoimi spostrzeżeniami, udzielała rad, szukała razem ze mną rozwiązań i podpowiadała jak we własnym zakresie mam ćwiczyć nad pewnymi kwestiami. Każdą sesję kończyłam z coraz czystszą i spokojniejszą głową, aż w końcu Kamila pomogła mi dojść do momentu w którym poczulam równowagę. Tak jak pracowałyśmy intensywnie nad zmianami w codziennym życiu, tak samo dużo uwagi poświęciłyśmy zakończeniu terapii i przygotowaniu do samodzielnego życia (takiego bez cotygodniowych spotkań - to spore wyzwanie). Dlatego jeśli zastanawiasz się czy Kamila jest osobą, której możesz powierzyć swoje zdrowie, to stwierdzam, że zdecydowanie tak. Jeśli czujesz się źle, szukasz specjalisty i rozważasz wizytę u Kamili, to mocno zachęcam. Zadbaj o siebie i umów się chociaż na pierwsze spotkanie, a po nim zdecyduj co dalej. Terapia pod okiem odpowiedniej osoby może być jedną z lepszych inwestycji w samą/samego siebie!

mgr Kamila Włodarczyk

Natalia, Dziękuję za te ciepłe i pełne uznania słowa. Pozdrawiam cieplutko, Kamila Włodarczyk


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

W spotkaniach z Kamilą cenię najbardziej poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Atmosfera sprzyja otwieraniu się i przełamywaniu swoich barier co z kolei pozwala na efektywną pracę nad sobą.
Jednocześnie nigdy nie czuć nacisku jeśli nie jest się gotowym na poruszenie jakiegoś tematu. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Kamili.

mgr Kamila Włodarczyk

Dziękuję bardzo!


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Inny

Terapia u Kamili była dla mnie niezwykle ważnym i rozwijającym doświadczeniem. Przez ostatni rok udało mi się m.in. poznać i polubić siebie, zaakceptować to, na co nie mam wpływu, nauczyć się nie tylko dawać, ale też brać oraz pozwolić sobie na słabości, ale również na komunikowanie potrzeb. Czuję się teraz szczęśliwa, spokojna oraz pełna siły i energii. Baaardzo sie cieszę, że ten czas spędziłam właśnie pod okiem Kamili, która jest ciepłą, empatyczną, zaangażowaną, konkretną i troskliwą specjalistką. Zachęcam do zainwestowania w swoje szczęście, nie zawsze musimy radzić sobie sami. Pozdrawiam cieplutko :)

mgr Kamila Włodarczyk

Wiolu, Dziękuję za wyrażenie swojej opinii oraz słowa uznania. Pozdrawiam serdecznie,
Kamila Włodarczyk


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Zmiana Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego Inny

Podjęcie terapii było moim postanowieniem noworocznym na rok 2020. Po kilku latach podejmowania kolejnych prób samopomocy oraz wmawiania sobie, że teraz to już musi być „ok”, doszłam do ściany i stwierdziłam, że muszę skorzystać z pomocy profesjonalisty, który skupi się na czymś innym niż dobranie leków.
Początki nie były łatwe ze względu na mój stan oraz lęk, że nie dowiem się niczego, czego już sama bym nie przemyślała. Zaufałam jednak Kamili, wychodząc z założenia, że to ona jest specjalistką i skoro uważa, że o czymś warto porozmawiać i to w kolejności innej niż ta planowana przeze mnie, to rzeczywiście tak jest. Wraz z kolejnymi sesjami zaczęłyśmy dochodzić do sedna moich problemów, a Kamila pomogła mi spojrzeć na niektóre kwestie z zupełnie nowej dla mnie perspektywy. Bardzo pomocne okazały się również ćwiczenia, do których wykonywania Kamila zapraszała mnie pomiędzy sesjami. O ile leki pomagają mi z wierzchnią warstwą depresji, zaburzeń kompulsywno-obsesyjnych i niepokoju, to terapia w końcu trafiła głębiej. Jestem teraz w końcu bliżej siebie, spokojniejsza i bardziej dla siebie wyrozumiała. Rzeczywiście większość rzeczy wiedziałam tak zdroworozsądkowo, ale to rozmowy i ćwiczenia z Kamilą, pomogły mi wcielić te założenia w życie.
Z pewnością są przede mną jeszcze gorsze dni i nadal muszę nad sobą pracować, ale terapia pomogła mi zobaczyć w końcu to przysłowiowe światełko w tunelu - może być lepiej.
Kamilę polecam z całego serca. Jest osobą życzliwą, cierpliwą i profesjonalną. Naprawdę nie warto marnować czasu i odkładać zasięgnięcia pomocy specjalisty.

mgr Kamila Włodarczyk

Magda, Dziękuję za te ciepłe słowa.Pozdrawiam!


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Zmiana Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego konsultacja online

Konsultacja online równie skuteczna jak offline. Wysokie zaangażowanie Pani psycholog i chęć zrozumienia potrzeb pacjenta. Niezwykły komfort rozmowy i zdolność stworzenia atmosfery zaufania i akceptacji. Pani Kamila potrafi pokazać i odczytać daną sytuację z perspektywy, którą trudno samodzielnie uzyskać i pomaga w zrozumieniu źródła danych reakcji czy zachowań.

mgr Kamila Włodarczyk

L., Dziękuję za wyrażenie opinii. Pozdrawiam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Zmiana " Gabinet Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego psychoterapia DDA

Terapia u Pani Kamili była dla mnie ważnym, rozwojowym doświadczeniem. Nie tylko Pani Kamila jest profesjonalna ale buduje wokół siebie atmosferę zaufania, zrozumienia i empatii. Polecam z całego serca!

mgr Kamila Włodarczyk

Magdo,
Dziękuję za docenienie mojej pracy. Pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dobry wieczór! Mam pytanie, ile kosztuje zwykła wizyta i konsultacja psychologiczna i czym się one różnią?

  Witam, dziękujże za pytanie.Zazwyczaj pierwsze spotkanie w gabinecie psychologa będzie miało charakter konsultacyjny i będzie punktem wyjścia do dalszych spotkań:
  Podczas konsultacji wstępnej zdobywam podstawową wiedzę na temat klienta. W wyniku konsultacji staram się wskazać adekwatny do problemu sposób dalszej pomocy np. poradę lub psychoedukację, kompleksową diagnostykę psychologiczną, psychoterapię indywidualną, psychoterapię grupową czy psychoterapię rodziny lub pary.
  Konsultacja psychologiczna to w zależności od potrzeby od 1 do 3 spotkań.
  Na pierwsze spotkanie z psychologiem warto przynieść dokumenty zawierające wcześniejsze badania, opinie, które mogą uzupełnić obraz zgłaszanego problemu.
  Konsultacja psychologiczna to koszt: 150zł, każda kolejna wizyta to koszt: 120zł. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie, Kamila Włodarczyk

  mgr Kamila Włodarczyk

 • Witam,
  Czy prowadzi Pani sesje online?

  Pozdrawiam

  Witam, prowadzę konsultacje psychologiczne przez internet. W uzasadnionych przypadkach prowadzę również terapię.

  mgr Kamila Włodarczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

mgr Kamila Włodarczyk Psycholog, psychoterapeuta, Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia , kiedyś Wykładowca w Wyżs...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • Nerwica
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia
 • Studium psychoterapii: Międzynarodowy Certyfikat Praktyka NLP
 • Wyższa Szkoła Psychologi Społecznej w Warszawie
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Oddzial Terapii Uzależnień Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie.
 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)
Zobacz więcej

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)
 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (8)

Artykuły (3)

Powiązane wyszukiwania