mgr

Kamila Rólkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

11 opinii +dodaj

Dzień dobry, jestem dietetykiem, psychodietetykiem i psychologiem. Ukończyłam poradnictwo dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie oraz psychologię na Uniwersytecie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Augusta 11, gabinet nr 304Usługa: Nadwaga

  Pani Kamila jest świetną specjalistką, pomaga zrzucić zbędne kilogramy wprowadzając bardzo różnorodną dietę, a przy tym wprowadza świetnie nawyki zdrowego żywienia, polecam ????

 • A
  Lokalizacja: Augusta 11, gabinet nr 304Usługa: redukcja oraz problemy zdrowotne

  Trafiłam do Pani Kamili z polecania i sama, już po zakończeniu diety i leczenia, serdecznie polecam! Pani Kamila jest osobą bardzo sympatyczną, która w sposób zrozumiały wytłumaczyła mi na czym ma polegać ma dieta. Do Pani Kamili trafiłam nie tylko aby schudnąć, ale również z powodu problemów zdrowotnych, które dzięki naturalnym suplementą i odpowiedniej diecie udało się wyleczyć. Teraz czuję się na prawdę dobrze!

  Kamila Rólkiewicz2018-07-26

  Pani Olu, dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Augusta 11, gabinet nr 304Usługa: pierwsza wizyta

  Pani Kamila to przesympatyczna osoba z ogromną wiedzą na temat odżywiania. Z ogromnym spokojem i zrozumieniem tłumaczy zalecenia. Mam nadzieję że nasza współpraca szybko przyniesie zamierzone efekty, ponieważ mam zamiar podejść do tematu bardzo sumiennie. Pozdrawiam

  Kamila Rólkiewicz2018-07-26

  Dziękuję i pozdrawiam :)

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy hormonalne

  Pani Kamila pomogła mi w walce z chorobą tarczycy, która uniemożliwiła mi prawidłowe odchudzanie. Dostałam rozpisaną suplementację oraz zalecenia dietetyczne, które pomogły mi w walce ze zbędnymi kilogramami. Polecam każdemu ! :)

  Kamila Rólkiewicz2018-04-20

  Cieszę się, że mogłam pomóc :) Pozdrawiam

 • B

  Polecam z całego serca każdemu kto ceni sobie zdrowie, bo Pani Kamila przywraca je dietą wspomaganą organiczną suplementacją. Jej pomoc jest nieoceniona w dążeniu po lepsze samopoczucie. To wszystko poparte profesjonalizmem, rzetelną wiedzą i doświadczeniem.

  Kamila Rólkiewicz2018-02-26

  Pani Beato, dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Klinika Medyczna Klif-MedUsługa: przewlekła pokrzywka

  Do Pani Kamili trafiłam po tygodniach nieskutecznego i uciązliwego leczenia przez lekarzy, jako piewsza skupiła się na poszukaniu przyczyn a nie tylko leczeniu objawów. Po 2 tygodniach od wizyty czuje sie jak inny czlowiek- zero leków, odpowiednio skonstruowana dieta, suplementacja. Niesamowita specjalistka w swojej dziedzinie!

  Kamila Rólkiewicz2018-02-26

  Dziękuję za opinię :) Cieszę się, że mogłam pomóc, działamy dalej ;) Pozdrawiam

 • P
  Lokalizacja: Klinika Medyczna Klif-MedUsługa: redukcja tkanki tłuszczowej i przywrócenie zdrowia

  Pani Kamila to przemiła osoba o bardzo rzetelnej wiedzy, którą regularnie aktualizuje i pogłębia. Cierpię na PCOS i Hashimoto, ponadto mam problemy z jelitami. Dieta u Pani Kamili to zmiana stylu życia. Nauka o żywieniu i poznawaniu własnego organizmu. Nie popadanie w skrajności a rozsądne podejście do zmian. Dzięki nowemu odżywinaiu moja miesiączka została przywrócona a hormony weszły na dobre tory. Obniżył się poziom homocysteiny i wyregulował niedobór witaminy D i witamin z grupy B. Mimo młodego wieku Pani Kamila ma ogromną wiedzę. Podchodzi do pacjenta kompleksowo i indywidualnie. Polecam wszystkim!

  Kamila Rólkiewicz2018-02-26

  To prawda, stawiam przede wszystkim na edukację swoich Klientów. Zależy mi na tym, żeby rozumieli dlaczego powinni stosować moje zalecenia. Współpraca z tak świadomą i zaangażowaną pacjentką to była czysta przyjemność. Pozdrawiam :)

 • P

  Profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza w zakresie przygotowania organizmu do ciąży i wspomagania płodności dietą i odpowiednio, indywidualnie dobraną suplementacją. Polecam przyszłym mamom :-)

  Kamila Rólkiewicz2018-02-26

  Dziękuję :) Cieszę się, że udało się Pani naturalnie zajść w ciążę. To zasługa przede wszystkim Pani zaangażowania i sumiennego stosowania diety!

 • K

  Bardzo polecam Panią Kamilę Rolkiewicz, szczególnie kobietom planującym ciąże oraz w ciazy. Pod opiekę pani Kamili trafiłam juz w trakcie przygotowań do ciazy. Indywidualnie dobrana naturalna suplementacja oraz plan żywieniowy zaowocowały bardzo szybkim wyregulowaniem cyklu i hormonow tarczycy, a takze prawidłowo przebiegająca ciaza.

  Kamila Rólkiewicz2016-08-23

  Dziekuję za miłe słowa :) Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam!

 • S

  Gorąco polecam wspaniałą Panią Kamilę. Profesjonalna, rzeczowa, konkretna, posiadająca ogromną wiedzę w dziedzinie dietetyki. Podchodzi do klienta indywidualne, a co najważniejsze, dieta prócz samopoczucia, poprawia przede wszystkim zdrowie. Ufam jej zaleceniom bezgranicznie, przez co czuję się znakomicie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dziękuję!

  Kamila Rólkiewicz2018-02-26

  Dziękuję i pozdrawiam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dzień dobry,

  jestem dietetykiem, psychodietetykiem i psychologiem.

  Ukończyłam poradnictwo dietetyczne w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie oraz psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Uzyskałam cetyfikat psychodietetyka nadany przez Ministra Edukacji Narodowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach specjalistycznych z zakresu dietetyki klinicznej, doradztwa żywieniowego, psychodietetyki, diet coachingu, immunodiagnostyki nietolerancji pokarmowych, analizy pierwiastkowej włosów i innych. Jestem partnerem Cambridge Diagnostics, Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol-med oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

  Moją misją jest pomoc moim Klientom w odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Moje narzędzia pracy to odpowiednio dobrana diagnostyka, dieta, naturalna suplementacja, zioła oraz wsparcie psychologiczne na drodze zmiany nawyków żywieniowych.

  W swojej pracy skupiam się na znalezieniu i eliminacji przyczyn problemów zdrowotnych moich Klientów. W tym celu korzystam z diagnostyki takiej, jak badania laboratoryjne, testy na nietolerancje pokarmowe, czy analiza pierwiastkowa włosów. Szczegółowa diagnostyka umożliwia mi stworzenie jak najbardziej indywidualnego i optymalnego programu żywieniowego dla Klienta z którym pracuję.

  Specjalizuję się w dietoterapii takich zagadnień jak:
  - niepłodność,
  - przygotowanie do ciąży, zdrowa ciąża, cukrzyca ciążowa,
  - choroby autoimmunologiczne i problemy hormonalne (niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, cukrzyca typu II, zespół policystycznych jajników, itp.).

  Od 2013 r jestem ekspertem w projekcie Nutri Bobo - zdrowa kobieta, zdrowa ciąża, zdrowe dziecko,
  OD 2016 r jestem ekspertem w projekcie Zdrowa Kobieta

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Psychodietetyk
 • Psychologia kliniczna
 • Immunologia kliniczna
więcej

Edukacja

 • Instytut żywności i żywienia w Warszawie - poradnictwo dietetyczne
 • Uniwersytet Gdański - psychologia

Znajomość języków

 • angielski