mgr

Kamila Kuźniar-Kosowska

Fizjoterapeuta

59 opinii +dodaj

Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W STANACH NAGŁYCH ORAZ W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMERY TELEFONÓW DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.rehafit.org Jestem absolwentką Akademii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W STANACH NAGŁYCH ORAZ W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMERY TELEFONÓW DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.rehafit.org

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłam tę uczelnię uzyskując tytuł magistra fizjoterapii oraz odznaczenie „Wzorowy Student”, nagrodę Rektora uczelni o nr legitymacji 1414.

  Od 7 lat prowadzę prywatne centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego we Wrocławiu.
  W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody usprawniania. Jestem terapeutą Metody McKenziego, dzięki której skutecznie eliminujemy zespoły bólowe kręgosłupa. Wykorzystuję również metodę Kinesiology Taping, która pomaga nam w walce z urazami, obrzękami i nienaturalnymi odczuciami ze strony tkanek miękkich. Jestem certyfikowaną terapeutką koncepcji PNF, która wykorzystywana jest w pracy ze sportowcami oraz pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. W swojej pracy wykorzystuję także terapię manualną, terapię tkanek miękkich i punktów spustowych oraz rozluźnianie powięziowe. Dzięki doświadczeniu zdobytym w wielu placówkach medycznych oraz pracy jako instruktor fitnessu i trener personalny płynnie łączę obie te dziedziny efektywnie wykorzystując je w usprawnianiu pacjentów oraz promowaniu profilaktyki zdrowotnej wśród osób ćwiczących w fitness clubie.

  Studiując byłam członkiem Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, członkiem Komitetu Organizacyjnego II Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Majówka Młodej Fizjoterapii” oraz współorganizatorem III.

  Jestem autorem kilku prac badawczych, za pracę „Fizjoterapia w SM, niekonwencjonalne sposoby leczenia” otrzymałam wyróżnienie na II Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Majówka Młodej Fizjoterapii”.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego

  Pani Kamila jest wspaniałą fizjoterapeutką. Sprowadził mnie do niej silny i długotrwały ból karku. Rzeczowo wytłumaczyła mi na czym polega problem oraz wykonała masaż, dzięki któremu dolegliwości bólowe ustąpiły bardzo szybko. Dodatkowo, poinstruowała mnie, jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu, żeby regeneracja tkanek przebiegła szybciej. Po trwającej godzinę wizycie mogę bez bólu poruszać głową, leżeć, podnosić się, jestem zachwycony!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: napięcia mięśniowe

  Magiczne dłonie. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. To była moja kolejna wizyta.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: masaż leczniczy

  wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani Kamila odpowiedziała na wszystkie moje pytania, przedstawiła program rehabilitacji, pokazała jak należy poprawnie wykonywać każde z ćwiczeń. To była pierwsza moja wizyta, efekty będę mogła ocenić po zakończeniu rehabilitacji.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pani Kamili. Wizyta jest w 100% kompleksową a do tego jeszcze jest mega przemiłą osobą. Polecam!

 • Profesjonalne podejście do klienta, życzliwość i pełne zaangażowanie w pracę. Bardzo polecam i sama korzystam cały czas. Mam pełne zaufanie co do prowadzenia w fizjoterapii i w ogóle.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Very professional person, knowledgeable about the topic, listening to what I had to say and consulting me in order to get to a solution for my problem. Fully recommend! Very important for me and maybe for some others - Kamila is fluent in English

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kontakt z pacjentem bardzo dobry, pomysł na rehabilitację wydaje się też sensowny. Efekty rehabilitacji będą znane dopiero za jakiś czas, więc teraz nie jestem w stanie powiedzieć więcej. No może jedynie to, że po pierwszym spotkaniu jestem dobrej myśli co do dalszego leczenia i zamierzam jeszcze skorzystać z pomocy rehabilitantki.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista. Fachowa pomoc . Sam komfort i przyjemność . zarówno terapia lecznica jak i relaksacja na najwyższym poziomie . Polecam !

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pani Kamili bylam nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni:) wielka ulga dla ciala i jednocZesnie relaks. Czego chciec wiecej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, duża wiedza i świetne podejście, bardzo polecam po masażu relaksacyjnym wszelkie bóle związane z siedząca pracą minęły.