Mgr

Kamila Kuźniar-Kosowska

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: problemy z kregoslupem i kolanami

  Pani Kamila dzięki ogromnej wiedzy z zakresu rehabilitacji i treningu personalnego sprawiła że mój kręgosłup i cale ciało stały się silniejsze a przy okazji piękniejsze. Polecam gorąco.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Przebywam na urlopie macierzyńskim. Zapraszam serdecznie do innych fizjoterapeutów Centrum RehaFit.

   W STANACH NAGŁYCH ORAZ W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O BEZPOŚREDNI KONTAKT TELEFONICZNY. NUMERY TELEFONÓW DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ www.rehafit.org

   Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłam tę uczelnię uzyskując tytuł magistra fizjoterapii oraz odznaczenie „Wzorowy Student”, nagrodę Rektora uczelni o nr legitymacji 1414.

   Od 7 lat prowadzę prywatne centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego we Wrocławiu.
   W swojej pracy wykorzystuję nowoczesne metody usprawniania. Jestem terapeutą Metody McKenziego, dzięki której skutecznie eliminujemy zespoły bólowe kręgosłupa. Wykorzystuję również metodę Kinesiology Taping, która pomaga nam w walce z urazami, obrzękami i nienaturalnymi odczuciami ze strony tkanek miękkich. Jestem certyfikowaną terapeutką koncepcji PNF, która wykorzystywana jest w pracy ze sportowcami oraz pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi. W swojej pracy wykorzystuję także terapię manualną, terapię tkanek miękkich i punktów spustowych oraz rozluźnianie powięziowe. Dzięki doświadczeniu zdobytym w wielu placówkach medycznych oraz pracy jako instruktor fitnessu i trener personalny płynnie łączę obie te dziedziny efektywnie wykorzystując je w usprawnianiu pacjentów oraz promowaniu profilaktyki zdrowotnej wśród osób ćwiczących w fitness clubie.

   Studiując byłam członkiem Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, członkiem Komitetu Organizacyjnego II Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Majówka Młodej Fizjoterapii” oraz współorganizatorem III.

   Jestem autorem kilku prac badawczych, za pracę „Fizjoterapia w SM, niekonwencjonalne sposoby leczenia” otrzymałam wyróżnienie na II Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Majówka Młodej Fizjoterapii”.

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna sportowa

  Usługi

  RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego

  pl. Solidarności 1/3/5, Stare Miasto, 53-661 Wrocław, dolnośląskie

  Rehabilitacja od 100 zł
  Fizjoterapia od 100 zł
  Terapia manualna od 100 zł
  Masaż od 75 zł
  Terapia mdt mckenzie od 100 zł
  Terapia pnf od 100 zł
  Terapia kręgosłupa od 100 zł
  Stworzenie indywidualnego programu ćwiczeń od 100 zł
  Badanie i terapia wad postawy od 80 zł
  Kinesiotaping od 40 zł
  Zwykła wizyta od 100 zł
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  63 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: problemy z kregoslupem i kolanami

   Pani Kamila dzięki ogromnej wiedzy z zakresu rehabilitacji i treningu personalnego sprawiła że mój kręgosłup i cale ciało stały się silniejsze a przy okazji piękniejsze. Polecam gorąco.

  • P
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: dolegliwości bólowe kończyn dolnych

   Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Rzeczowo i bardzo przystępnie przekazane zalecenia, Wizyta u pani Kamili sprawiła, że zapomniałem co to ból. Gorąco polecam, skuteczniejsze niż wizyta u lekarza

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: dolegliwości bólowe kręgosłupa

   Wizyty u Pani Kamili począwszy od zbierania wywiadu , poprzez pokaz ćwiczeń , po te na których byłam masowana były po pierwsze profesjonalne ale też odbywały się w bardzo miłej atmosferze .

  • M
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: rehabilitacja neurorozwojowa

   Bardzo mila i co najwazniejsze kompetentna Pani z ogromnym zasobem wiedzy min. z zakresu SM serdecznie polecam Pania Kamile i pozdrawiam

  • K
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnego

   Pani Kamila jest wspaniałą fizjoterapeutką. Sprowadził mnie do niej silny i długotrwały ból karku. Rzeczowo wytłumaczyła mi na czym polega problem oraz wykonała masaż, dzięki któremu dolegliwości bólowe ustąpiły bardzo szybko. Dodatkowo, poinstruowała mnie, jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu, żeby regeneracja tkanek przebiegła szybciej. Po trwającej godzinę wizycie mogę bez bólu poruszać głową, leżeć, podnosić się, jestem zachwycony!

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: napięcia mięśniowe

   Magiczne dłonie. Profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie. To była moja kolejna wizyta.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RehaFit - centrum rehabilitacji, masażu i treningu personalnegoUsługa: masaż leczniczy

   wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani Kamila odpowiedziała na wszystkie moje pytania, przedstawiła program rehabilitacji, pokazała jak należy poprawnie wykonywać każde z ćwiczeń. To była pierwsza moja wizyta, efekty będę mogła ocenić po zakończeniu rehabilitacji.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pani Kamili. Wizyta jest w 100% kompleksową a do tego jeszcze jest mega przemiłą osobą. Polecam!

  • Profesjonalne podejście do klienta, życzliwość i pełne zaangażowanie w pracę. Bardzo polecam i sama korzystam cały czas. Mam pełne zaufanie co do prowadzenia w fizjoterapii i w ogóle.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Very professional person, knowledgeable about the topic, listening to what I had to say and consulting me in order to get to a solution for my problem. Fully recommend! Very important for me and maybe for some others - Kamila is fluent in English