lek.

Kamila Dudzik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

8 opinii +dodaj

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Lek. med. Kamila Dudzik – specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Nie polecam. Trafiłam na wizytę do Pani doktor będąc w 6 tygodniu ciąży. Zero zainteresowania, o wszystko musiałam sama wypytać, ciągle patrzyła w komputer. Zrobiła tylko badanie ginekologiczne, usg w ogóle i jeszcze była oburzona, że przyszłam za wcześnie. Dostałam skierowanie na badanie beta hcg, tylko jedno więc nie byłam w stanie ocenić przyrostu. Ciąża przebiegała dziwnie, mówiłam, że boli mnie brzuch, niestety brak podjęcia tematu. Ciążę straciłam 1.5 tygodnia później, zatrzymał się rozwój. Mam ogromny żal, że nie zostało wykonane badanie przyrostu bety hcg, być może wdrożone wcześniej leczenie coś by pomogło. Trafiłam do innego lekarza tydzień później ale tu już niestety pomimo leków na podtrzymanie już nic nie dało się zrobić. Na usg ciąża była o tydzień młodsza więc na wizycie u Doktor Dudzik też byłoby już ją widać.

 • Z
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, która zakończyła się cesarskim cięciem przeprowadzonym przez nią w szpitalu w Tychach. Jestem bardzo zadowolona - Pani Doktor jest wysokiej klasy profesjonalistą, który odpowiada z cierpliwością na wszystkie pytania. Polecam gorąco!

 • Byłam w swoim życiu u niejednego ginekologa, ale wreszcie trafiłam na właściwą osobę. Rzetelna, empatyczna, szczerze zainteresowana problemem. Polecam!!!!

 • Z czystym sumieniem mogę polecić Panią dr. Kamilę Dudzik jako świetnego specjalistę w swojej dziedzinie. Podczas wizyty czuje się pełny profesjonalizm Pani doktor w połączeniu ze swobodą w kontakcie z Pacjentem. To połączenie powoduje, że podczas wizyty nie czuję się skrepowana i mogę poruszyć każdy problem ginekologiczny, który mnie nurtuje. Atutem jest również to, że Pani doktor podczas wizyty wykonuje USG przez co bardzo szybko zauważyła moje schorzenie i przystąpiła do leczenia. Miałam do czynienia z kilkunastoma ginekologami w swoim życiu i w porównaniu z nimi Pani doktor plasuje się bardzo wysoko.

 • Jestem stałą pacjentką Pani Doktor. Bardzo polecam leczenie się u Pani Kamili Dudzik. Prowadziła mojà pierwszą ciąże poród cc miałam w szpitalu w którym pracuje. Nie wspominając już o opiece podczas cc przed i po wzorowo. Jest osobà konkretną miłą sympatyczną potrafiącą pomóc w każdej sytuacji. Nie wyobrażam sobie iść do innego lekarza gdyby nagle miało Nam tej Pani Doktor zabraknąć. Super lekarz super kobieta Polecam Goràco !!

 • A

  Pani Doktor jest przesympatycznym, rzetelnym lekarzem. Poradziła sobie z moim problemem. Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • K

  Bardzo dobry lekarz jak najbardziej godny polecenia. Jestem pacjentką od 3 lat. Pani
  doktor prowadzila moją pierwszą ciążę. Wykryła wtedy u mnie niedoczynność tarczycy,przeprowadziła również cc. Bardzo kompetentna z profesjonanym podejściem do pacjentki, a przy tym konkretna i sympatyczna. Po prostu lekarz z powołaniem i ogromnym doświadczeniem. Bardzo polecam.
  Kasia B.

 • M

  Pani doktor zdecydowana, konkretna, a przy tym niezwykle miła. Już od pierwszej wizyty ma się poczucie, że trafiło się na właściwego lekarza. Rzeczowe, wyrozumiałe odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Jestem pacjentką od kliku lat i zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Lek. med. Kamila Dudzik – specjalista w zakresie ginekologii i położnictwa. Wiedzę o swojej specjalności ma potwierdzoną uzyskaniem II stopnia specjalności., a swoje doświadczenie w profilaktyce oraz leczeniu zaburzeń chorobowych stara się łączyć z podmiotowym podejściem do pacjentek. Pojmuje swoją specjalność jako sprawowanie medycznej opieki nad kobietą w każdym okresie jej życia, dostosowując metody terapii do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do gabinetu. Jest od kilku lat pracownikiem Lux-med. Sokolska i Karłowicza oraz CM MR w Tychach .

  Zainteresowania:

  - leczenie schorzeń układu rodnego
  - leczenie zaburzeń miesiączkowania
  - leczenie zaburzeń okresu około menopauzalnego
  - leczenie nietrzymania moczu oraz zaburzeń statyki narządu rodnego
  - zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych ,implantów
  - profilaktyka przeciwwirusowa –szczepienia przeciwko HPV
  - pobieranie cytologii, wymazów bakteriologicznych
  - USG ginekologiczne i położnicze

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (1998-2004)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2010 - Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w Położnictwie i Ginekologii
 • 2010- Certyfikat-,, Clinical Application of Doppler In Perinatal Medicine’’
 • 2013- Certyfikat uczestnictwa – ,,Postępy w Ginekologii Onkologicznej’’
 • 2013- Certyfikat uczestnictwa w- ,,Szkole Onkologii Ginekologicznej’’
 • 2014- Certyfikat uczestnictwa w ,,Warsztatach praktycznych z zakresu ginekologii operacyjnej”
 • 2015-Certyfiakt uczestnictwa w konferencji- ,,Nowości w leczeniu nowotworów kobiecego układu płciowego”
 • 2016- Certyfikat uczestnictwa w kursie kolposkopowym dla zaawansowanych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy
 • 2016- Członek European Society of Gyneaecological Oncology
więcej