Adresy (2)

ul. Śliska 9/28, Podgórze, Kraków
Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201.....

Psychoterapia • 120 zł

Konsultacja • 120 zł

Zwykła wizyta

Grzegórzecka 67 C („Wiślane Tarasy”), Grzegórzki, Kraków Przyjmuje na NFZ
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
12 201.....

Moje doświadczenie

O mnie

Kamil Tarnawski – certyfikowany psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia osobowości
 • lęki
 • stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • University of Portsmouth (2007), Anglia
 • Uniwersytet Jagielloński (2009)
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej (2013)
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia

120 zł


ul. Śliska 9/28, Kraków

120 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest


Grzegórzecka 67 C („Wiślane Tarasy”), Kraków

120 zł

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA


Konsultacja

120 zł


ul. Śliska 9/28, Kraków

120 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest


Zwykła wizyta


ul. Śliska 9/28, Kraków

Brak informacji o cenie

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest


Konsultacja psychoterapeutyczna

120 zł


Grzegórzecka 67 C („Wiślane Tarasy”), Kraków

120 zł

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Do Pana Kamila trafiłem, ponieważ nie radziłem sobie z problemami w moim życiu, one wywołały kryzys emocjonalny, czułem się zagubiony.
Nie rozumiałem swoich uczuć. Rozpoczęcie terapii u Pana Kamila uznaje za bardzo dobrą decyzje. W czasie wspólnej pracy odbudowałem samego siebie i wyraziłem nagromadzone negatywne emocje, które w sobie tłumiłem. Spotkania z Panem Kamilem przyniosły mi większą akceptację dla samego siebie, zaufanie, szacunek do siebie, motywację do zmiany i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
w końcu, radość z życia :)
Pan Kamil jest wrażliwym, uważnym i mądrym terapeutą.
Jestem wdzięczny Panu Kamilowi za nasze spotkania.
Jak najbardziej polecam! :)

Kamil Tarnawski

Bardzo dziękuję.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Czasami zwykła rozmowa potrafi pomóc. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad sensem psychoterapii, żeby chociaż spróbowali dać sobie szansę. Z tym lekarzem na pewno warto.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA problemy z pewnością siebie i poczuciem wartości

Na spotkaniach panuje bardzo spokojna, życzliwa atmosfera. Pan Kamil ze skupieniem słuchał wszystkiego co miałem co powiedzenia i po pewnym czasie z morza moich słów i zdań, potrafił trafić jednym-dwoma zdaniami w dziesiątkę, co pozwalało mi spojrzeć na moje problemy z innej strony. Spotkania z Panem Kamilem zacząłem w Lutym i przez ten czas bardzo wiele się zdarzyło. Wiele sytuacji, na które zacząłem patrzeć z zupełnie innej strony, pod innym kątem przez co stopniowo nauczyłem się je pokonywać właśnie dzięki innemu podejściu. Nie była to zmiana z dnia na dzień w porównaniu do zmiany spojrzenia, które to pozwalało już przedsięwziąć kroki.
Oprócz precyzyjnych spostrzeżeń i rad, Pan Kamil proponuje różne ćwiczenia skutecznie wspomagające terapię.
Muszę też podkreślić, że Pan Kamil jest osobą bardzo uczciwą.

Każdemu niezdecydowanemu bardzo mocno polecam, bo po każdej wizycie czuć postęp, cel i wizję sukcesu!


Użytkownik zweryfikowany

I think Kamil is a great therapist. He helped me get over a challenging situation in my recent life.
He tries to understand and touch the core of the issue. The ways he tries to tackle and remedy it are not only mental but also physical and in my case that really helped.
He easily identified my current issues but also their roots and also what is important for its resolution. He found the root of my anxiety and helped let it loose.
He made me understand not only what I was doing but also how I was doing it and why I was doing it. He helped me redefine many pieces of myself as well as many of my relationships that were holding me back. He showed me pieces of myself that I didn't know existed and I wasn't even seeing.
He offered new perspectives of the issue and of myself in every meeting. He taught me to look inside me as well as around me. After every meeting I was leaving his office with new information and a new way to see myself.
I feel that Kamil helped me mature by showing me my dark side. I am truly a changed man.

I very much appreciated his easy-going personality, his calm voice and his sympathy. I respect his effort with me as I do not speak Polish and I thank him deeply for that.

Kamil Tarnawski

Thank you for your kind words, wishing you all the best, Kamil


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod wrazeniem intuicji I nieszablonowego podejscia- nie traci czasu na sprzadzanie notatek podczas monologu pacjenta, lecz czynnie uczestniczy w rozmowe, wchodzi w interakcje, pracuje z cialem...Dotyka sedna problem, bez zbednych slow I uproszczen: potrafi byc nawet irytujacy /zapomina lub wylacza sie/ale zawsze w konstruktywny sposob...mialam do czynienia z wieloma terapeutami ,wiec mam porowanie- nie wiem czy bede kontynowac terapie, I jak dalej sie rozwinie -ale z pewnoscia warto ....


Użytkownik zweryfikowany

Pan Kamil to świetny psychoterapeuta, bardzo mi pomógł w trudnym okresie mojego życia. W naturalny i szybki sposób buduje zaufanie, pomaga sie otworzyć, a przy tym jest bardzo profesjonalny, łagodny, naprawdę dobrze sie z nim rozmawia. Potrafił w bardzo krótkim czasie odnaleźć u mnie te struny, które były najbardziej wrażliwe i ważne dla mnie, ale tez najbardziej napięte. Pomógł je rozluźnić, przedefiniować, pozwolił mi spojrzeć w głąb siebie i zrozumieć lepiej skąd, po co, jak i dlaczego. Podoba mi sie jego przekrojowe podejście do człowieka i jego problemu, każde spotkanie było pewnego rodzaju odkryciem dla mnie na temat samej siebie, właśnie dzięki temu wielowymiarowemu spojrzeniu, jak również pracy z ciałem.
Spotkania z Kamilem byly nie zawsze łatwym, ale bardzo dobrym doświadczeniem. Bije z niego spokój, wrażliwość na drugiego człowieka i bardzo dobra aura :) Szczerze polecam, zawsze jest czas, żeby odnaleźć i lepiej zrozumieć siebie :)

Kamil Tarnawski

Bardzo dziękuję!


D
Użytkownik zweryfikowany

Dobry fachowiec i życzliwy człowiek. Bardzo mi pomógł w zebraniu się do kupy. Godny zaufania co jest bardzo ważnym przymiotem w tej pracy Dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z pomocy Pana Kamila , ponieważ jest duże prawdopodobieństwo że skutecznie pomoże.

Kamil Tarnawski

Bardzo dziękuję.


J
Użytkownik zweryfikowany

Inteligentny, łagodny i życzliwy terapeuta, a przede wszystkim dobry człowiek, którego warto spotkać na swojej drodze. Praca z Nim pozwoliła mi dostrzec rzeczy, których nie potrafiłam wcześniej zauważyć. To na pewno wiele zmieniło. Bardzo polecam!

Kamil Tarnawski

Dziękuję za miłe słowa!


A
Użytkownik zweryfikowany

Kamil jest zdecydowanie godnym polecenia psychoterapeutą. Może po prostu napiszę w skrócie co dzięki otwarciu się na terapię z nim osiągnąłem - aby ta rekomendacja to nie były tylko puste słowa.

Odzyskałem relację z mamą, za którą podświadomie bardzo tęskniłem i prawdopodobnie z powodu braku której doskwierała mi momentami wtedy niewytłumaczalna, trudna do zniesienia samotność. Mimo, że jeszcze rok temu nie wyobrażałem sobie czegoś podobnego - teraz nasza relacja kwitnie z każdym spotkaniem, rozwija się i daje obojgu wiele szczęscia, wzruszeń i ciepłych emocji.

Nauczyłem się przestać tłumić i wyrażać swoje emocje, które - nakumulowane - wpedzały mnie w różnego rodzaju "dołki" - mniejsze i większe. Zacząłem odczuwać gniew, który przez wiele lat dusiłem, spychając poza próg świadomości. Ułożyłem sobie w głowie relacje z tatą i - mimo, że jest nadal daleka od ideału - powoli zmierza w dobrym kierunku, co daje mi większy spokój ducha. Będąc zacietrzewionym na swoich rodziców udało mi się na nich otworzyć serce, zrozumieć, docenić, a także spojrzeć na moje i ich życie nie tylko z egocentrycznego punktu widzenia, ale całościowo, widząc nie tylko te złe strony, ale również te dobre, bezcenne. Pozwoliło mi to dojrzeć.

Między innymi praca z tymi emocjami oraz relacjami poprawiły moje funkcjonowanie codzienne, poprawie uległy również moje stosunki z ludźmi - wzmocniłem więzi z bliskimi, stały się głębsze i nabrały więcej kolorowów i pozbyłem się kilku toksycznych relacji. Jestem zdecydowanie szczęśliwszym człowiekiem.

Dzięki Kamilowi zrobiłem kawał dobrej roboty w pracy nad sobą i swoim życiem i serdecznie w tym miejscu Ci Kamilu jeszcze raz dziękuję - mając świadomość, że jeszcze niemało przede mną.

A Ty internauto jeśli szukasz dobrego psychoterapeuty to wiedz, że pod tym adresem dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Alek

Kamil Tarnawski

Dziękuję za naszą wspólną pracę i życzę Ci dalszych sukcesów!


A
Użytkownik zweryfikowany

Z pewnoscią profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, zrównowazony, przyjazny i uczciwy.
Z racji zawirowań w moim życiu, byłam u kilku innych osób i juz całkiem zwatpiłam ze znajdę kogos odpowiedniego.Facet ma talent i po prostu jest dobry w tym co robi. Alicja.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry,
  Czy warto uczęszczać w procesie psychoterapii indywidualnej pomimo niezadowolenia (psychoterapeuta jest fajny w rozmowie,lubię rozmawiać z moją psychoterapeutka, ale psychoterapia nie zmieniła mnie - brak rezultatów, brak skuteczności). Uczęszczam od czerwca 2014 roku, czy dalszy proces psychoterapeutyczny ma sens, po upływie jakiego czasu człowiek powinien czuć że zmiany są. Rozmowy nie zapadają mi w pamięć (w sensie ze są nijakie). Psychoterapeuta niejednokrotnie mówi do mnie podczas rozmowy sformułowania "nie wiem" "nie rozumiem" "czy może
  Pani coś więcej o tym powiedzieć". Kiedy zadaję pytania (ja kieruję pytanie) zawsze następuje formułka "co Pani o tym myśli". Brakuje mi też głębokiej analizy snów. Czuję się jakbym ja prowadziła własną psychoterapię, a chciałabym aby psychoterapeuta przejął inicjatywę, więcej myślał i analizował. Mam też wrażenie (ale nie wiem tego na 100%) że ten sam psychoterapeuta pracuje z innymi pacjentami w inny sposób - udziela pomocy i wsparcia a mnie nie. W tej psychoterapii czuje się samotna, skazana na własne interpretacje, własne siły, własną autoanalizę. To mnie męczy, potrzebuję wsparcia zamiast samodzielnego myślenia.

  Szanowna Pani, najlepiej aby poruszyła Pani ten temat ze swoim psychoterapeutą, co może okazać się przełomowe dla procesu terapii. Ostateczną decyzję podejmuje Pani, psychoterapia jest procesem dobrowolnym, podobnie wybór psychoterapeuty należy do pani decyzji.

  Pozdrawiam,
  Kamil Tarnawski

  Kamil Tarnawski

 • Witam,

  Chciałam zapytać czy Pan zajmuje się tematem problemu z alkoholem i agresji po alkoholu? Chciałam zapisać mojego Męża na konsultacje do Pana. Mąż po wielu przejściach wyraża chęć spotkania z terapeuta. Bardzo proszę o informacje. Jesteśmy małżeństwem od roku i problem z czasem narasta. Mąż nie pije cały czas, normalnie pracuje, ale nie wyobraża sobie dnia bez alkoholu. Nie upija się codziennie ale bardzo często. Czasami bywa agresywny i bardzo przykry dla mnie po spożyciu. Później tego żałuje, ale niestety takie sytuacje się powtarzają..Wiem, ze nie zgodzi się na terapie zamknięta czy grupowa. Potrzebuje zaufanego terapeuty. Jeśli Pan się nie zajmuje tematem to może Pan może kogoś polecić.

  Będę wdzięczna za odpowiedz
  Pozdrawiam
  KZ

  Szanowna Pani, zapraszam Panią na indywidualną konsultację psychoterapeutyczną. Jeśli chodzi o terapię uzależnień polecam Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień.
  Pozdrawiam,
  Kamil Tarnawski

  Kamil Tarnawski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Kamil Tarnawski – certyfikowany psychoterapeuta, absolwent socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy s...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia osobowości
 • lęki
 • stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • University of Portsmouth (2007), Anglia
 • Uniwersytet Jagielloński (2009)
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej (2013)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie (2012,2013)
 • w Krakowskim Instytucie Psychoterapii (2011)

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe