Adres

ul. Śliska 9/28, Podgórze, Kraków
Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
12 201..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, absolwentem socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Lęki
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • University of Portsmouth (2007), Anglia
 • Uniwersytet Jagielloński (2009)
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej (2013)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna


ul. Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest


Psychoterapia


ul. Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Pozostałe usługi

Psychoterapia partnerska


ul. Śliska 9/28, Kraków

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest psychoterapia

Pan Kamil doskonale dba o stworzenie przyjemnej atmosfery, na spotkaniach zawsze czułam się swobodnie i sama byłam zdziwiona jak szybko dzięki temu się otworzyłam. Nigdy nie czułam się oceniana, a dzieląc się trudnymi dla mnie emocjami zawsze spotykałam się ze zrozumieniem i widoczną empatią, która rysowała się na twarzy Kamila. Dało się wyczuć jego doświadczenie i umiejętność czytania między wierszami, a także uważność na mowę ciała. Potrafi wyciągać trafne wnioski i zadawać pytania które prowokują do myślenia i dogłębnej analizy.
Za każdym razem z gabinetu wychodziłam z uśmiechem na twarzy, pełna nadziei i chęci do zmian. Cotygodniowe wizyty pozwoliły mi zacząć rozumieć emocje, które wcześniej ignorowałam oraz sprawiły, że zaczęłam przedkładać swoje potrzeby ponad potrzeby całego świata.
Podczas terapii udało mi się doświadczyć mniej konwencjonalnych metod, takich jak ćwiczenia pracy z ciałem. Bardzo istotne było dla mnie też to, jak Kamil trafnie dobierał lektury do polecenia, dzięki którym mam dodatkowe wsparcie w pracy nad sobą także po zakończeniu terapii.

Kamil Tarnawski

Ulu, dziękuję, że podzieliłaś się swoją opinią. Pozdrawiam serdecznie, Kamil


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest psychoterapia

Terapia u Pana Kamila to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w swoim życiun. Pan Kamil to nie tylko wspaniały specjalista, ale też cudowny i ciepły człowiek. Pomógł mi między innymi przepracować i zrozumieć co kryję w środku, coś co chciałam głęboko zakopać. Terapia z Panem Kamilem pomogła mi uporządkować nieuporządkowane. Dostałam narzędzia do pracy na przyszłość! Gdy myślę o sobie kiedyś i o czasie kiedy przyszłam na terapię a patrze na siebie teraz, to to co czuję to wdzięczność! Dziękuję za ten czas! Pozdrawiam ciepło, Ola

Kamil Tarnawski

Olu, dziękuję Ci za miłe słowa i wspólną owocną pracę. Pozdrawiam Cię serdecznie, Kamil


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Stan, w którym trafiłem do Pana Kamila półtorej roku temu, był bardzo ciężki. Najkrócej opisałbym go jako głęboką depresję połączoną z mocnymi stanami lękowymi, a także zupełną izolację od ciała i odczuwanych emocji. Jako bardzo wrażliwa osoba, mogłem liczyć ze strony Pana Kamila na ciepłe i życzliwe podejście, co było dla mnie i dla przebudowywania mojej osobowości niesłychanie ważne.

Pan Kamil doskonale słucha i jest całkowicie obecny na spotkaniach. Posiada świetny zmysł intuicji i potrafi uchwycić to, co nie do końca wypowiedziane. Jego talent ubierania w słowa różnych stanów emocjonalnych, uwikłań, przekonań czy postaw i zwinne powiązanie tychże w cały kontekst sytuacyjny, pozwolił mi lepiej zrozumieć siebie oraz otoczenie. Wędrówki do przeszłości, badanie relacji z rodzicami oraz resztą rodziny, a także świetna interpretacja snów, sprawiły, że znalazłem przyczynę własnego, bardzo relatywnego i niezbyt solidnie ugruntowanego światopoglądu. Światopoglądu, który wrogo polaryzował świat i nie pozwalał na konstruktywną integrację tego, co różne.

Dzięki Panu Kamilowi, zbudowałem własne granice, które w przeszłości były mocno nagięte, żeby nie powiedzieć zrujnowane. Świadomość tego, że moja wola była w opłakanym stanie ze względu na świeże doświadczenia z przeszłości, dała mi zrozumieć moje przesadzone reakcje na obiektywnie mało inwazyjne zachowania ludzi w moim otoczeniu. Zmieniło się także podejście do moich własnych potrzeb (tych pozytywnych), których nie szanowałem i nie zaspokajałem. Dopiero teraz widzę, jak ważne jest troszczyć się o siebie, zanim zaczniemy troszczyć nie o innych. Jeżeli odwrócimy tę kolejność, to nie nic dobrego z tego nie wyniknie ani dla nas, ani dla innych.

Bardzo cenię sobie kompleksowe podejście Pana Kamila, które opierało się na rozmowie oraz ćwiczeniach z ciałem. Te ostatnie były mi szczególnie potrzebne - aby przybliżyć się z powrotem do jedności. Kompleksowość ta wyrażała się także we wszechstronności omawianych tematów: od popędów, przez uczucia, myśli (swoboda ich wyrazu była bardzo na miejscu), a kończąc na duchowości. To wszystko w aspekcie zarówno indywidualnym, jak i społecznym, a w każdej z tych dziedzin objawiało się zdrowe, głębokie i nigdy nie jednostronne podejście Pana Kamila. Stworzenie atmosfery pełnej akceptacji i bezpieczeństwa udało się Panu bezbłędnie, za co serdecznie dziękuję! (A wiem, że nie udaje się to każdemu psychoterapeucie). :)

Dzięki terapii z Panem Kamilem zrozumiałem, że głęboki kryzys może być szansą na rozwój. Moja psychika w ciągu ostatnich 18 miesięcy niewątpliwie rozszerzyła się. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, dlatego też nie wykluczam powrotu do świetnego specjalisty, jakim jest Pan Kamil. Jestem wdzięczny, że spotkałem Pana na swojej drodze. Wszystkiego dobrego!

Kamil Tarnawski

Piotrze, dziękuję za twoją opinię i podzielenie się doświadczeniem. Wszystkiego dobrego!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Kamila trafilem kilka lat temu. Dodam ze mialem juz wczesniej do czynienia z terapeuta. Jednak u Kamila od razu zostalem potraktowany personalnie. Doskonale dopasowane metody do moich "problemow" oraz chcarakteru.
Z bolem rozstalem sie z nim po zakonczeniu terapii.
Naprawde cieply i dobry czlowiek.

Kamil Tarnawski

Wojtku, bardzo dziękuję za twoją opinię.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Do Pana Kamila trafiłem, ponieważ nie radziłem sobie z problemami w moim życiu, one wywołały kryzys emocjonalny, czułem się zagubiony.
Nie rozumiałem swoich uczuć. Rozpoczęcie terapii u Pana Kamila uznaje za bardzo dobrą decyzje. W czasie wspólnej pracy odbudowałem samego siebie i wyraziłem nagromadzone negatywne emocje, które w sobie tłumiłem. Spotkania z Panem Kamilem przyniosły mi większą akceptację dla samego siebie, zaufanie, szacunek do siebie, motywację do zmiany i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
w końcu, radość z życia :)
Pan Kamil jest wrażliwym, uważnym i mądrym terapeutą.
Jestem wdzięczny Panu Kamilowi za nasze spotkania.
Jak najbardziej polecam! :)

Kamil Tarnawski

Bardzo dziękuję.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA

Czasami zwykła rozmowa potrafi pomóc. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad sensem psychoterapii, żeby chociaż spróbowali dać sobie szansę. Z tym lekarzem na pewno warto.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINA problemy z pewnością siebie i poczuciem wartości

Na spotkaniach panuje bardzo spokojna, życzliwa atmosfera. Pan Kamil ze skupieniem słuchał wszystkiego co miałem co powiedzenia i po pewnym czasie z morza moich słów i zdań, potrafił trafić jednym-dwoma zdaniami w dziesiątkę, co pozwalało mi spojrzeć na moje problemy z innej strony. Spotkania z Panem Kamilem zacząłem w Lutym i przez ten czas bardzo wiele się zdarzyło. Wiele sytuacji, na które zacząłem patrzeć z zupełnie innej strony, pod innym kątem przez co stopniowo nauczyłem się je pokonywać właśnie dzięki innemu podejściu. Nie była to zmiana z dnia na dzień w porównaniu do zmiany spojrzenia, które to pozwalało już przedsięwziąć kroki.
Oprócz precyzyjnych spostrzeżeń i rad, Pan Kamil proponuje różne ćwiczenia skutecznie wspomagające terapię.
Muszę też podkreślić, że Pan Kamil jest osobą bardzo uczciwą.

Każdemu niezdecydowanemu bardzo mocno polecam, bo po każdej wizycie czuć postęp, cel i wizję sukcesu!


Użytkownik zweryfikowany

I think Kamil is a great therapist. He helped me get over a challenging situation in my recent life.
He tries to understand and touch the core of the issue. The ways he tries to tackle and remedy it are not only mental but also physical and in my case that really helped.
He easily identified my current issues but also their roots and also what is important for its resolution. He found the root of my anxiety and helped let it loose.
He made me understand not only what I was doing but also how I was doing it and why I was doing it. He helped me redefine many pieces of myself as well as many of my relationships that were holding me back. He showed me pieces of myself that I didn't know existed and I wasn't even seeing.
He offered new perspectives of the issue and of myself in every meeting. He taught me to look inside me as well as around me. After every meeting I was leaving his office with new information and a new way to see myself.
I feel that Kamil helped me mature by showing me my dark side. I am truly a changed man.

I very much appreciated his easy-going personality, his calm voice and his sympathy. I respect his effort with me as I do not speak Polish and I thank him deeply for that.

Kamil Tarnawski

Thank you for your kind words, wishing you all the best, Kamil


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod wrazeniem intuicji I nieszablonowego podejscia- nie traci czasu na sprzadzanie notatek podczas monologu pacjenta, lecz czynnie uczestniczy w rozmowe, wchodzi w interakcje, pracuje z cialem...Dotyka sedna problem, bez zbednych slow I uproszczen: potrafi byc nawet irytujacy /zapomina lub wylacza sie/ale zawsze w konstruktywny sposob...mialam do czynienia z wieloma terapeutami ,wiec mam porowanie- nie wiem czy bede kontynowac terapie, I jak dalej sie rozwinie -ale z pewnoscia warto ....


Użytkownik zweryfikowany

Pan Kamil to świetny psychoterapeuta, bardzo mi pomógł w trudnym okresie mojego życia. W naturalny i szybki sposób buduje zaufanie, pomaga sie otworzyć, a przy tym jest bardzo profesjonalny, łagodny, naprawdę dobrze sie z nim rozmawia. Potrafił w bardzo krótkim czasie odnaleźć u mnie te struny, które były najbardziej wrażliwe i ważne dla mnie, ale tez najbardziej napięte. Pomógł je rozluźnić, przedefiniować, pozwolił mi spojrzeć w głąb siebie i zrozumieć lepiej skąd, po co, jak i dlaczego. Podoba mi sie jego przekrojowe podejście do człowieka i jego problemu, każde spotkanie było pewnego rodzaju odkryciem dla mnie na temat samej siebie, właśnie dzięki temu wielowymiarowemu spojrzeniu, jak również pracy z ciałem.
Spotkania z Kamilem byly nie zawsze łatwym, ale bardzo dobrym doświadczeniem. Bije z niego spokój, wrażliwość na drugiego człowieka i bardzo dobra aura :) Szczerze polecam, zawsze jest czas, żeby odnaleźć i lepiej zrozumieć siebie :)

Kamil Tarnawski

Bardzo dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry,
  Czy warto uczęszczać w procesie psychoterapii indywidualnej pomimo niezadowolenia (psychoterapeuta jest fajny w rozmowie,lubię rozmawiać z moją psychoterapeutka, ale psychoterapia nie zmieniła mnie - brak rezultatów, brak skuteczności). Uczęszczam od czerwca 2014 roku, czy dalszy proces psychoterapeutyczny ma sens, po upływie jakiego czasu człowiek powinien czuć że zmiany są. Rozmowy nie zapadają mi w pamięć (w sensie ze są nijakie). Psychoterapeuta niejednokrotnie mówi do mnie podczas rozmowy sformułowania "nie wiem" "nie rozumiem" "czy może
  Pani coś więcej o tym powiedzieć". Kiedy zadaję pytania (ja kieruję pytanie) zawsze następuje formułka "co Pani o tym myśli". Brakuje mi też głębokiej analizy snów. Czuję się jakbym ja prowadziła własną psychoterapię, a chciałabym aby psychoterapeuta przejął inicjatywę, więcej myślał i analizował. Mam też wrażenie (ale nie wiem tego na 100%) że ten sam psychoterapeuta pracuje z innymi pacjentami w inny sposób - udziela pomocy i wsparcia a mnie nie. W tej psychoterapii czuje się samotna, skazana na własne interpretacje, własne siły, własną autoanalizę. To mnie męczy, potrzebuję wsparcia zamiast samodzielnego myślenia.

  Szanowna Pani, najlepiej aby poruszyła Pani ten temat ze swoim psychoterapeutą, co może okazać się przełomowe dla procesu terapii. Ostateczną decyzję podejmuje Pani, psychoterapia jest procesem dobrowolnym, podobnie wybór psychoterapeuty należy do pani decyzji.

  Pozdrawiam,
  Kamil Tarnawski

  Kamil Tarnawski

 • Witam,

  Chciałam zapytać czy Pan zajmuje się tematem problemu z alkoholem i agresji po alkoholu? Chciałam zapisać mojego Męża na konsultacje do Pana. Mąż po wielu przejściach wyraża chęć spotkania z terapeuta. Bardzo proszę o informacje. Jesteśmy małżeństwem od roku i problem z czasem narasta. Mąż nie pije cały czas, normalnie pracuje, ale nie wyobraża sobie dnia bez alkoholu. Nie upija się codziennie ale bardzo często. Czasami bywa agresywny i bardzo przykry dla mnie po spożyciu. Później tego żałuje, ale niestety takie sytuacje się powtarzają..Wiem, ze nie zgodzi się na terapie zamknięta czy grupowa. Potrzebuje zaufanego terapeuty. Jeśli Pan się nie zajmuje tematem to może Pan może kogoś polecić.

  Będę wdzięczna za odpowiedz
  Pozdrawiam
  KZ

  Szanowna Pani, zapraszam Panią na indywidualną konsultację psychoterapeutyczną. Jeśli chodzi o terapię uzależnień polecam Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień.
  Pozdrawiam,
  Kamil Tarnawski

  Kamil Tarnawski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, absolwentem socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia osobowości
 • Lęki
 • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • University of Portsmouth (2007), Anglia
 • Uniwersytet Jagielloński (2009)
 • Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej (2013)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • w Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie (2012,2013)
 • w Krakowskim Instytucie Psychoterapii (2011)

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania