Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Śliska 9/28, Podgórze, Kraków
Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja psychoterapeutyczna • 200 zł

Psychoterapia • 200 zł

Psychoterapia partnerska • Od 300 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, absolwentem socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia osobowości
  • Lęki
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Śliska 9/28, Kraków

200 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nestul. Śliska 9/28, Kraków

200 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Pozostałe usługi


ul. Śliska 9/28, Kraków

Od 300 zł

Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

19 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest Psychoterapia

Kamil to człowiek, który pomógł mi odmienić moje życie. Mimo że skończyłem terapię już jakiś czas temu, to cały czas z niej czerpię. Piszę to z czystej wdzięczności, bo cały czas ją odczuwam. Dzięki Kamilowi po tylu latach życia skupionego na realizacji cudzych oczekiwań, prawdziwych i wyimaginowanych, realizacji skryptu, który więcej miał wspólnego z obawami przestraszonego chłopca i lękami jego rodziców, w końcu odzyskałem siebie i zacząłem żyć. Już nie czekam na to, co się przydarzy. Już nie potrzebuję akceptacji innych, by spełniać swoje marzenia, które od zawsze odkładałem na później. Zaakceptowałem rzeczy, których nie jestem w stanie zmienić, pogodziłem się z tym, że właśnie taki jestem. Najlepsze jest to, że wiele swoich cech, zachowań, uczuć, które wcześniej uznawałem za „straszne” i po prostu złe, teraz potrafię wykorzystać na swoją korzyść i potrafię się tym dzielić. I to właśnie najważniejsza umiejetność, jaką Kamil mi podarował w toku wspólnej pracy - umiejętność dzielenia się nie oczekując niczego w zamian. Bo dzięki niemu potrafię sam o siebie zadbać, jestem otwarty na świat, a moje serce jest otwarte na miłość.

Kamil, dziękuje Ci za to wszystko.

Kamil Tarnawski

Piotrze, dziękuję.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest Psychoterapia

Kamil jest świetnym specjalistą w swoim fachu, dla którego praca jest także zainteresowaniem. Spotkania przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, czułem się jakbym rozmawiał z osobą, którą znam od lat. Sesje, książki, jakie mi polecał oraz wyjazd na warsztaty "Męskim okiem", pomogły mi zmierzyć się z przeszłością i zrozumieć bardziej siebie.
Podsumowując, jeśli ktoś szuka wspaniałego specjalisty, a przy tym mężczyzny z wyrozumiałym, dobrym spojrzeniem, szczerze polecam Kamila.

Kamil Tarnawski

Mateuszu, dziękuję, że podzieliłeś się swoją opinią. Wszystkiego dobrego!

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest Psychoterapia

Terapia u Kamila to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Świetnie zbudowane poczucie empatii, spokoju i zrozumienia. Ogromne pokłady empatii, w życiu nie spotkałam się dotąd z takim zrozumieniem.

Małymi kroczkami, nienachalnie, stawiał mi podczas rozmów małe drogowskazy czy lekkie uwagi. Niektóre sprawy musiałam zrozumieć po upływie jakiegoś czasu i wtedy dopiero przyznać mu ze wszystkim rację, kiedy juz byłam w stanie zobaczyć omawiane sytuacje z innego punktu widzenia, nabrać dystansu.

Oczywiście był też w stanie zaprotestować i wyrazić swoje zdanie, kiedy już brnęłam w coś zdecydowanie za daleko. To bez wątpienia człowiek o ogromnej intuicji i wyczuciu. Żarty i lekkie dygresje też wyważone, wszystko na swoim miejscu.

W dodatku praca z ciałem i medytacja (do czego byłam na początku absolutnie negatywnie nastawiona) - niezauważalnie dotarłam do momentu, w którym sama poprosiłam o więcej materiałów nt medytacji.

I książki poleca przednie, zawsze w dobrym momencie, nic z couchowych bestsellerów.

To wszystko sprawiło, że pomógł mi w zwrocie w życiu o 180 stopni, za co będę mu zawsze wdzięczna.
Dziękuję :)

Kamil Tarnawski

Sabino, dziękuję za te słowa i za wspólną pracę. Pozdrawiam Cię serdecznie, Kamil

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest Psychoterapia

Kamil nie tylko jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie, ale także bardzo cieplą, empatyczną i pomocną osobą. Jest doskonałym słuchaczem, przywiązuje uwagę do wypowiadanych słow a także do mowy ciała i niesamowicie trafnie je interpretuje. Atmosfera w gabinecie jest bardzo dobra, zawsze podczas spotkań czułam że mam calą jego uwagę i że jestem rozumiana i akceptowana co pozwoliło mi wzmocnić poczucie własnej wartości. Terapia to nie rurki z kremem i czesto 'grzebie się' w nieprzyjemnych rzeczach, ale Kamil bardzo dba o to żeby przebiegło to możliwie najłagodniej. Cenię Kamila bardzo także za indywidualne podejscie i poczucie że jego wskazówki były stworzone 'na wymiar' dla mnie. Poleca dużo inspirujących i pomocnych lektur, a także wspiera terapię pracą z ciałem ktora wspiera uwolnienie emocji na poziomie fizycznym i w mojej opinii jest bardzo ważnym elementem terapii. W gabinecie u Kamila można się poczuć jak z wizytą u najlepszego przyjaciela, który gotów jest zawsze wysłuchać, wesprzeć i który na pierwszym miejscu stawia nasze dobro. Ma też świetne poczucie humoru które bardzo pomaga rozładować napięcie. Kamil bardzo pomogł mi uporać sie z moimi problemami, do tego stopnia, że niedlugo po zakonczeniu terapii, gdy kontunuowalam pracę nad soba już samodzielnie, w moim życiu zaszła niesamowita zmiana na ktorą długo czekałam, a której wcześniej się bałam. Praca z Kamilem pomogła mi się na to otworzyć i dzięki niemu jestem teraz bardzo szcześliwą osobą. Polecam Kamila każdemu kto szuka niesamowicie wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty, a zarazem ciepłej, serdecznej osoby z ktorą nie będzie sie bał o niczym rozmawiać i z którą można konie kraść :)
Bardzo Ci dziekuję Kamil za Twoją pomoc i wsparcie i pozdrawiam Cię serdecznie

Kamil Tarnawski

Dziękuję za twoją twoją opinię i wspólną owocną pracę, pozdrawiam serdecznie, Kamil

U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest Psychoterapia

Pan Kamil doskonale dba o stworzenie przyjemnej atmosfery, na spotkaniach zawsze czułam się swobodnie i sama byłam zdziwiona jak szybko dzięki temu się otworzyłam. Nigdy nie czułam się oceniana, a dzieląc się trudnymi dla mnie emocjami zawsze spotykałam się ze zrozumieniem i widoczną empatią, która rysowała się na twarzy Kamila. Dało się wyczuć jego doświadczenie i umiejętność czytania między wierszami, a także uważność na mowę ciała. Potrafi wyciągać trafne wnioski i zadawać pytania które prowokują do myślenia i dogłębnej analizy.
Za każdym razem z gabinetu wychodziłam z uśmiechem na twarzy, pełna nadziei i chęci do zmian. Cotygodniowe wizyty pozwoliły mi zacząć rozumieć emocje, które wcześniej ignorowałam oraz sprawiły, że zaczęłam przedkładać swoje potrzeby ponad potrzeby całego świata.
Podczas terapii udało mi się doświadczyć mniej konwencjonalnych metod, takich jak ćwiczenia pracy z ciałem. Bardzo istotne było dla mnie też to, jak Kamil trafnie dobierał lektury do polecenia, dzięki którym mam dodatkowe wsparcie w pracy nad sobą także po zakończeniu terapii.

Kamil Tarnawski

Ulu, dziękuję, że podzieliłaś się swoją opinią. Pozdrawiam serdecznie, Kamil


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest Psychoterapia

Terapia u Pana Kamila to jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w swoim życiun. Pan Kamil to nie tylko wspaniały specjalista, ale też cudowny i ciepły człowiek. Pomógł mi między innymi przepracować i zrozumieć co kryję w środku, coś co chciałam głęboko zakopać. Terapia z Panem Kamilem pomogła mi uporządkować nieuporządkowane. Dostałam narzędzia do pracy na przyszłość! Gdy myślę o sobie kiedyś i o czasie kiedy przyszłam na terapię a patrze na siebie teraz, to to co czuję to wdzięczność! Dziękuję za ten czas! Pozdrawiam ciepło, Ola

Kamil Tarnawski

Olu, dziękuję Ci za miłe słowa i wspólną owocną pracę. Pozdrawiam Cię serdecznie, Kamil

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Stan, w którym trafiłem do Pana Kamila półtorej roku temu, był bardzo ciężki. Najkrócej opisałbym go jako głęboką depresję połączoną z mocnymi stanami lękowymi, a także zupełną izolację od ciała i odczuwanych emocji. Jako bardzo wrażliwa osoba, mogłem liczyć ze strony Pana Kamila na ciepłe i życzliwe podejście, co było dla mnie i dla przebudowywania mojej osobowości niesłychanie ważne.

Pan Kamil doskonale słucha i jest całkowicie obecny na spotkaniach. Posiada świetny zmysł intuicji i potrafi uchwycić to, co nie do końca wypowiedziane. Jego talent ubierania w słowa różnych stanów emocjonalnych, uwikłań, przekonań czy postaw i zwinne powiązanie tychże w cały kontekst sytuacyjny, pozwolił mi lepiej zrozumieć siebie oraz otoczenie. Wędrówki do przeszłości, badanie relacji z rodzicami oraz resztą rodziny, a także świetna interpretacja snów, sprawiły, że znalazłem przyczynę własnego, bardzo relatywnego i niezbyt solidnie ugruntowanego światopoglądu. Światopoglądu, który wrogo polaryzował świat i nie pozwalał na konstruktywną integrację tego, co różne.

Dzięki Panu Kamilowi, zbudowałem własne granice, które w przeszłości były mocno nagięte, żeby nie powiedzieć zrujnowane. Świadomość tego, że moja wola była w opłakanym stanie ze względu na świeże doświadczenia z przeszłości, dała mi zrozumieć moje przesadzone reakcje na obiektywnie mało inwazyjne zachowania ludzi w moim otoczeniu. Zmieniło się także podejście do moich własnych potrzeb (tych pozytywnych), których nie szanowałem i nie zaspokajałem. Dopiero teraz widzę, jak ważne jest troszczyć się o siebie, zanim zaczniemy troszczyć nie o innych. Jeżeli odwrócimy tę kolejność, to nie nic dobrego z tego nie wyniknie ani dla nas, ani dla innych.

Bardzo cenię sobie kompleksowe podejście Pana Kamila, które opierało się na rozmowie oraz ćwiczeniach z ciałem. Te ostatnie były mi szczególnie potrzebne - aby przybliżyć się z powrotem do jedności. Kompleksowość ta wyrażała się także we wszechstronności omawianych tematów: od popędów, przez uczucia, myśli (swoboda ich wyrazu była bardzo na miejscu), a kończąc na duchowości. To wszystko w aspekcie zarówno indywidualnym, jak i społecznym, a w każdej z tych dziedzin objawiało się zdrowe, głębokie i nigdy nie jednostronne podejście Pana Kamila. Stworzenie atmosfery pełnej akceptacji i bezpieczeństwa udało się Panu bezbłędnie, za co serdecznie dziękuję! (A wiem, że nie udaje się to każdemu psychoterapeucie). :)

Dzięki terapii z Panem Kamilem zrozumiałem, że głęboki kryzys może być szansą na rozwój. Moja psychika w ciągu ostatnich 18 miesięcy niewątpliwie rozszerzyła się. Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną, dlatego też nie wykluczam powrotu do świetnego specjalisty, jakim jest Pan Kamil. Jestem wdzięczny, że spotkałem Pana na swojej drodze. Wszystkiego dobrego!

Kamil Tarnawski

Piotrze, dziękuję za twoją opinię i podzielenie się doświadczeniem. Wszystkiego dobrego!

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Kamila trafilem kilka lat temu. Dodam ze mialem juz wczesniej do czynienia z terapeuta. Jednak u Kamila od razu zostalem potraktowany personalnie. Doskonale dopasowane metody do moich "problemow" oraz chcarakteru.
Z bolem rozstalem sie z nim po zakonczeniu terapii.
Naprawde cieply i dobry czlowiek.

Kamil Tarnawski

Wojtku, bardzo dziękuję za twoją opinię.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Integratywnej Nest

Do Pana Kamila trafiłem, ponieważ nie radziłem sobie z problemami w moim życiu, one wywołały kryzys emocjonalny, czułem się zagubiony.
Nie rozumiałem swoich uczuć. Rozpoczęcie terapii u Pana Kamila uznaje za bardzo dobrą decyzje. W czasie wspólnej pracy odbudowałem samego siebie i wyraziłem nagromadzone negatywne emocje, które w sobie tłumiłem. Spotkania z Panem Kamilem przyniosły mi większą akceptację dla samego siebie, zaufanie, szacunek do siebie, motywację do zmiany i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.
w końcu, radość z życia :)
Pan Kamil jest wrażliwym, uważnym i mądrym terapeutą.
Jestem wdzięczny Panu Kamilowi za nasze spotkania.
Jak najbardziej polecam! :)

Kamil Tarnawski

Bardzo dziękuję.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDICINA

Czasami zwykła rozmowa potrafi pomóc. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad sensem psychoterapii, żeby chociaż spróbowali dać sobie szansę. Z tym lekarzem na pewno warto.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry,
Czy warto uczęszczać w procesie psychoterapii indywidualnej pomimo niezadowolenia (psychoterapeuta jest fajny w rozmowie,lubię rozmawiać z moją psychoterapeutka, ale psychoterapia nie zmieniła mnie - brak rezultatów, brak skuteczności). Uczęszczam od czerwca 2014 roku, czy dalszy proces psychoterapeutyczny ma sens, po upływie jakiego czasu człowiek powinien czuć że zmiany są. Rozmowy nie zapadają mi w pamięć (w sensie ze są nijakie). Psychoterapeuta niejednokrotnie mówi do mnie podczas rozmowy sformułowania "nie wiem" "nie rozumiem" "czy może
Pani coś więcej o tym powiedzieć". Kiedy zadaję pytania (ja kieruję pytanie) zawsze następuje formułka "co Pani o tym myśli". Brakuje mi też głębokiej analizy snów. Czuję się jakbym ja prowadziła własną psychoterapię, a chciałabym aby psychoterapeuta przejął inicjatywę, więcej myślał i analizował. Mam też wrażenie (ale nie wiem tego na 100%) że ten sam psychoterapeuta pracuje z innymi pacjentami w inny sposób - udziela pomocy i wsparcia a mnie nie. W tej psychoterapii czuje się samotna, skazana na własne interpretacje, własne siły, własną autoanalizę. To mnie męczy, potrzebuję wsparcia zamiast samodzielnego myślenia.

Szanowna Pani, najlepiej aby poruszyła Pani ten temat ze swoim psychoterapeutą, co może okazać się przełomowe dla procesu terapii. Ostateczną decyzję podejmuje Pani, psychoterapia jest procesem dobrowolnym, podobnie wybór psychoterapeuty należy do pani decyzji.

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski

 Kamil Tarnawski

Witam,

Chciałam zapytać czy Pan zajmuje się tematem problemu z alkoholem i agresji po alkoholu? Chciałam zapisać mojego Męża na konsultacje do Pana. Mąż po wielu przejściach wyraża chęć spotkania z terapeuta. Bardzo proszę o informacje. Jesteśmy małżeństwem od roku i problem z czasem narasta. Mąż nie pije cały czas, normalnie pracuje, ale nie wyobraża sobie dnia bez alkoholu. Nie upija się codziennie ale bardzo często. Czasami bywa agresywny i bardzo przykry dla mnie po spożyciu. Później tego żałuje, ale niestety takie sytuacje się powtarzają..Wiem, ze nie zgodzi się na terapie zamknięta czy grupowa. Potrzebuje zaufanego terapeuty. Jeśli Pan się nie zajmuje tematem to może Pan może kogoś polecić.

Będę wdzięczna za odpowiedz
Pozdrawiam
KZ

Szanowna Pani, zapraszam Panią na indywidualną konsultację psychoterapeutyczną. Jeśli chodzi o terapię uzależnień polecam Krakowskie Centrum Terapii Uzależnień.
Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski

 Kamil Tarnawski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, absolwentem socjologii o specjalności praca socjalna Uniwersytetu Jagiellońskiego, europejskiej pracy socjalnej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia osobowości
  • Lęki
  • Stres
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Angielski