Adresy (2)

Ul. Słowackiego 17/5, Jeżyce, Poznań
Instytut Pomocy Profesjonalnej


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
61 639..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 110 zł

Konsultacja psychologiczna • 110 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 639..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Po sesji prześlę na adres mailowy numer konta, na który proszę przelać należną kwotę.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym. Wierzę, że wszyscy ludzie są zdolni do satysfakcjonującego życia – moją rolą jako terapeuty jest tow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (2016 - obecnie)
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych, seksuologia kliniczna)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki, Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


110 zł

Kamil Gulik - psychologia i psychoterapia


Konsultacja psychologiczna


Ul. Słowackiego 17/5, Poznań

110 zł

Instytut Pomocy Profesjonalnej

czas trwania sesji: 50 min110 zł

Kamil Gulik - psychologia i psychoterapia

Pozostałe usługi

Poradnictwo seksuologiczne


Ul. Słowackiego 17/5, Poznań

110 zł

Instytut Pomocy Profesjonalnej


Psychoterapia indywidualna


Ul. Słowackiego 17/5, Poznań

110 zł

Instytut Pomocy Profesjonalnej

czas trwania sesji: 50 min


Psychoterapia par i małżeństw


Ul. Słowackiego 17/5, Poznań

160 zł

Instytut Pomocy Profesjonalnej

czas trwania sesji: 90 min

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kamil Gulik - psychologia i psychoterapia konsultacja psychologiczna

Postanowiłam podjąć terapię z osobą z grupy Stonewall, ponieważ byłam w związku z transplciowa osoba i potrzebowałam rozmowy i oswojenia się z tą sytuacją. Okazało się, że nie jest to czynnik który wpływa na mój stan. Zrozumiałam, na jakich rzeczach powinnam się skupić i jak pracować nad sobą.
Pięć lat temu zdiagnozowano u mnie schizofrenię i Kamil był również jedyną osobą, która podjęła się terapii ze mną znając tą diagnozę. Bałam się, że osoba skupiająca się głównie na osobach transpłciowych nie będzie w stanie pomóc mi z moją choroba. Miałam naprawdę wiele spotkań z psychologami, mnóstwo terapii i szczerze - Kamil pomógł mi najbardziej ze wszystkich osób które ze mną pracowały. Niesamowicie wrażliwa osoba, rozumiejąca każdy problem. Wnikliwy, spokojny, za każdym razem zadawał pytania lub stawiał stwierdzenia które były niesamowicie trafne. Dzięki Kamilowi zrozumiałam siebie, zaczęłam się uczyć jak żyć z samą sobą- osiągnąć spokój, szczęście i zacząć normalnie funkcjonować. Ta terapia sprawiła, że pojęłam, iż nie muszę walczyć ze swoją choroba - lepiej ją zrozumieć i nauczyć się z nią żyć. Dogadać się i wspólnie iść do przodu. Dziękuję Ci Kamil za każdą rozmowę i zrozumienie. Na tej terapii czułam się tak swobodnie, że otworzyłam się jak nigdy. Naprawdę szczerze polecam terapie z Kamilem. Po 1,5 roku rozmów z nim jestem w stanie od serca stwierdzić, że jest to najlepszy terapeuta z jakim pracowałam.

Kamil Gulik

Serdecznie dziękuję za komentarz i współpracę. Trzymam kciuki!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Pomocy Profesjonalnej psychoterapia indywidualna

Pomógł mi zrozumieć gdzie leży problem i pokazał mi jak sobie z nim poradzić. Bardzo profesjonalne podejście.

Kamil Gulik

Dziękuję. Powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam serdecznie.

Mimo naszego krótkiego, z początku trudnego kontaktu i mojego ogromnego niezdecydowania-rozmowy z Panem Kamilem pomogły podjąć mi pewnie jedną z najważniejszych decyzji życiowych, za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Kamil Gulik

Dziękuję za współpracę i za komentarz. Powodzenia!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W minionym roku odbyłem moje pierwsze sesje terapeutyczne. Mam niespełna 30 lat, moim problemem od bardzo dawna jest zbyt surowa samoocena i różne związane z tym przykrości. Na terapię namawiał mnie znajomy, ale oczywiście uważałem, że nie jest mi potrzebna, że jakoś poradzę sobie sam... To ważny dla mnie krok, miałem szczęście, że trafiłem na Kamila. Jasno określił reguły na samym początku. Razem ustaliliśmy cel i czas w jakim chciałbym go osiągnąć. Rozmawialiśmy na Skypie. Słuchał uważnie, w skupieniu, nigdy nie oceniał. Gdy moja myśl dochodziła do ściany zadawał pytanie, które często było jak otwierane w tym murze drzwi. Zazwyczaj już samo pozytywne nastawienie Kamila wystarczało, żebym wydobywał z siebie bardzo ważne zdania. To, co wypowiadałem zawsze powtarzał własnymi słowami i podsumowywał. Na moje strachy, niemoce, blokady patrzył trzeźwo, czemu dawał wyraz i co znowu dawało mi potrzebny dystans. Mimo trudnych, niemiłych tematów, rozmowy były ciepłe i miłe. Polecam Kamila z czystym sercem i serdecznie.

Kamil Gulik

Dziękuję. Powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Pomocy Profesjonalnej

Na bazie relacji swoich znajomych i ich przygód z terapeutami, mam wrażenie że dosyć trudno jest trafić na właściwą osobę, która z odpowiednim zaangażowaniem i zrozumieniem podejdzie do pacjenta. To tak w ramach podkreślenia, że w tym przypadku był to strzał w dziesiątkę. Czuję się usatysfakcjonowana i, że tak powiem, "zaopiekowana". I oczywiście - bardzo polecam. Na pewno gdy będę znowu potrzebowała pomocy, to wrócę :)

Kamil Gulik

Dzięki za opinię! Wszystkiego dobrego :)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Pomocy Profesjonalnej problemy rodzinne oraz depresja

Jestem bardzo zadowolona z wszystkich moich spotkań z panem psychologiem. Rozpoczęłam terapię. Wreszcie znalazłam właściwą osobę, przy której czuję, że jestem nie tylko klientką, a byłam u różnych terapeutów, więc mam porównanie. Z całą odpowiedzialnością polecam!

Kamil Gulik

Dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moja narzeczona cierpi na trichotillomanie, chcielibyśmy się dowiedzieć jak poradzić sobie z tym problemem który co roku do nas wraca. Moja narzeczona cierpi na to od 4 lat z przerwami, objawy wyrywania włosów powracają co roku, przeważnie na wiosnę, a w okolicy lipca wszystko przenika jak ręką odjął. Teraz znowu to wróciło, zastanawiam się jak mogę jej pomóc zwłaszcza w czasach jakie teraz mamy.
  Karolina uczęszczała prywatnie do psychologa który pomagał jej otworzyć się do ludzi ponieważ była bardzo skrytą osobą, lecz nie do końca o to nam chodziło, po pewnym czasie problem sam ustał.
  Rok później udała się do psychoterapeuty na NFZ który miał jej pomóc znowu z problemem wyrywania włosów, jednak lekarza przenieśli, wizyty się skończyły, a problem zaraz po tym sam ustał...
  Dodam jeszcze że Karolina cierpi na niedoczynność tarczycy i insulino oporność na które bierze leki przepisane przez endokrynologa. Wyniki badań się poprawiają.

  Bardzo nam zależy aby znaleźć konkretnego lekarza który sprawi że problem już nigdy nie wróci.
  Pozdrawiam.

  Nawet w czasie pandemii i ograniczania kontaktów międzyludzkich możliwe jest korzystanie z pomocy psychoterapeuty. To, że narzeczona miała już kontakt z psychoterapeutami i, jeśli dobrze rozumiem, było to pomocne, to dobra okoliczność. Pomóc może terapeuta poznawczo-behawioralny - ten nurt psychoterapii dysponuje narzędziami do szybkiego i skutecznego radzenia sobie z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (a do takich można zaliczyć trichotillomanię).
  Poza tym, że pomaga Pan szukając pomocy, może Pan wspierać narzeczoną będąc przy niej i pytając, czego potrzebuje.
  Życzę Państwu powodzenia i pozdrawiam!

  Kamil Gulik

 • Mam 16 lat. Od około
  5-6 nie czuję czegoś do płci przeciwnej, ale czuję pociąg do mojej płci. Mam już partnera, ale oprócz mnie i jego nikt o tym nie wie. Chcę to przekazać innym, przykładowo rodzicom w łatwy, spokojny sposób. Boję się ich reakcji, szczególnie że teraz w rodzinie jest trudny okres.
  Czy ma ktoś może jakąś pomoc?
  Dzięki i pozdrawiam.

  W takiej sytuacji może być pomocne zwrócenie się do lokalnej organizacji działającej na rzecz osób LGBT+. Jeśli nie jest to możliwe, w Internecie znaleźć można grupy wsparcia, gdzie będą osoby o podobnych doświadczeniach. Wymiana doświadczeń, poznanie historii innych może wzmocnić, dać poczucie spokoju i zainspirować do podjęcia konkretnych działań. Pomocny byłby też kontakt z psychologiem, np. w szkole, który mógłby towarzyszyć w przygotowaniach do rozmowy z rodziną, a także wesprzeć rodzinę, jeśli byłoby to konieczne.

  W sieci dostępnych jest też sporo dobrych materiałów, przygotowanych dla osób w Pani sytuacji, np. pakiet edukacyjny Orientuj się! dostępny na stronie stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

  Ujawnianie informacji o swojej orientacji seksualnej często jest wyzwaniem i może się z tym łączyć wiele obaw. Dobrze wiedzieć, że nie jest Pani sama z tą sprawą - jest partner, który wie o Pani orientacji i domyślam się, że ją akceptuje, jeśli jesteście parą.

  Powodzenia!

  Kamil Gulik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym. Wierzę, że wszyscy ludzie są zdolni do satysfakcjonującego życia – moją rolą jako terapeuty jest tow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej (2016 - obecnie)
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (specjalność: psychoterapia zaburzeń psychicznych, seksuologia kliniczna)

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania