mgr

Justyna Trawińska

Psychoterapeuta

4 opinie +dodaj

Jestem psychoterapeutką, pedagogiem, doradcą zawodowym, dodatkowo przystąpiłam do certyfikacji z zakresu terapii uzależnień i współuzależnienia. W ramach prywatnej praktyki oferuję… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychoterapeutką, pedagogiem, doradcą zawodowym, dodatkowo przystąpiłam do certyfikacji z zakresu terapii uzależnień i współuzależnienia. W ramach prywatnej praktyki oferuję specjalistyczną i profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla młodzieży oraz osób dorosłych. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychoterapeuty, pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.

  Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą, które zdobywałam podczas pracy, praktyk i wolontariatu w DPS, hospicjum, Miejskim Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży, Świetlicy Socjoterapeutycznej, Ośrodku dla Uzależnionych oraz na licznych warsztatach psychoedukacyjnych. Podczas spotkań z klientami pracuję w podejściu TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), chętnie wykorzystuję także najnowsze techniki NLP oraz Coachingu. Zapewniam bezpieczeństwo, dyskrecję i profesjonalizm. Moim celem jest pomoc osobom doświadczającym życiowych trudności i kryzysów a także współpraca z tymi, którzy chcą polepszyć swoje funkcjonowanie zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym. Dodatkowo pomagam w odkrywaniu kompetencji i predyspozycji zawodowych oraz w planowaniu indywidualnej kariery zawodowej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Gabinet Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Justyna Trawińska

  Pani Justyna jest bardzo dobrą specjalistką, pomogła mi w bardzo trudnym przypadku. Ma dobre i ciepłe podejście do pacjenta, potrafi rozmawiać z ludźmi i słuchać. Polecam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Justyna TrawińskaUsługa: psychoterapia uzależnień

  Przez długi czas nie ufałem terapeutom. Miałem wrażenie, że nie potrafili w pełni zaangażować się w moje problemy... A tu proszę! Bardzo miła niespodzianka! Dobra i spokojna atmosfera. Pierwszy raz nie odczuwałem wstydu. Pani Justyna pomogła mi się otworzyć i opowiedzieć o trudnym dzieciństwie. Razem odnaleźliśmy przyczynę moich problemów z alkoholem, a byłem już blisko rozbicia własnej rodziny. Dziś wiem, że porzucenie nałogu nie jest proste i potrzeba kogoś kto pomoże. Od kilku miesięcy skutecznie zachowuję abstynencję, a wystarczyło kilka miłych spotkań z panią Justyną. Polecam ją jako świetnego fachowca.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Rozwoju Osobistego i Psychoterapii Justyna Trawińska

  Pani Justyna jest sympatyczną i ciepłą osobą. Profesjonalnie podchodzi do każdej sesji, mam do niej pełne zaufanie. Bardzo mi pomogła w rozwiązaniu moich dotychczasowych problemów. Gorąco polecam.

 • E

  Polecam, super przygotowanie, Pani Justyna przede wszystkim słucha, później zadaje konkretne pytania, na które samo znało się odpowiedź tylko do tego nie doszło. Człowiek nie wstydzi się mówić o tym co czuje, po wizycie lżej na sercu.