lek.

Justyna Suchecka

Kardiolog

Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 roku. Po zakończeniu stażu podyplomowego w Szpitalu MSW w Gdańsku rozpoczęłam specjalizację z kardiologii pod kierown... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 roku. Po zakończeniu stażu podyplomowego w Szpitalu MSW w Gdańsku rozpoczęłam specjalizację z kardiologii pod kierownictwem prof. Grzegorza Raczaka w Klinice Kardiologii i Elektroterapii Klinicznego Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.Zdobyłam tam cenne doświadczenie m.in w zakresie leczenia zaburzeń rytmu serca, kwalifikacji do implantacji oraz kontroli urządzeń wszczepialnych (rozruszników serca, ICD, CRT-D/P). Przez wiele lat prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami ( również w języku angielskim).
  W roku 2016 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii.
  Doskonalę swoje umiejętności w zakresie kardiologii i elektroterapii poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i kursach kardiologicznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku (2006)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Kardiologii i Elektroterapii, Kliniczne Centrum Kardiologii UCK (specjalizacja)

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Pani Justyna to specjalista w swojej dziedzinie, empatyczna, dokładna i sumienna. Zawsze doradzi i właściwie pokieruje. Jest cierpliwa, potrafi też dokładnie wyjaśnić laikowi zagadnienia medyczne. Lekarz godny polecenia!

 • Lekarz, który rozmawia z pacjentem. Cierpliwa. Potrafiła wyjaśnić sprawy na poziomie dla mnie zrozumiałym. W ramach wizyt dokładnie przeprowadziła wywiad i zrobiła badania, nie było nic na chybcika.

 • Długo szukałem kardiologa, który oprócz wypisania leków potrafi porozmawiać z pacjentem, udzielić informacji. W końcu na takiego kardiologa natrafiłem w przychodni Zdrowy Profil. Pani Justyna to młoda pani doktor, lecz z dużą wiedzą, cierpliwością dla pacjentów, którym odpowie na każde pytanie. Pani Justyna to lekarz, którego warto polecać.