Lek.

Justyna Suchecka

Kardiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie

  Pani doktor mnie zaskoczyła pozytywnie najpierw poprosiła żeby jedno wyleczyć a później zajmie schorzeniem sercowym dziękuję Michał

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dyplom lekarza uzyskałam w Akademii Medycznej w Gdańsku w 2006 roku. Po zakończeniu stażu podyplomowego w Szpitalu MSW w Gdańsku rozpoczęłam specjalizację z kardiologii pod kierownictwem prof. Grzegorza Raczaka w Klinice Kardiologii i Elektroterapii Klinicznego Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.Zdobyłam tam cenne doświadczenie m.in w zakresie leczenia zaburzeń rytmu serca, kwalifikacji do implantacji oraz kontroli urządzeń wszczepialnych (rozruszników serca, ICD, CRT-D/P). Przez wiele lat prowadziłam zajęcia dydaktyczne ze studentami ( również w języku angielskim).
   W roku 2016 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii.
   Doskonalę swoje umiejętności w zakresie kardiologii i elektroterapii poprzez uczestnictwo w licznych kongresach i kursach kardiologicznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

  Specjalizacje

  • Kardiologia

  Usługi

  Centrum Medyczne Zdrowy Profil

  Jabłoniowa 20, 80-175 Gdańsk, pomorskie


  Cor-Gyn Przyjmuje na NFZ

  Startowa 1, 80-461 Gdańsk, pomorskie


  Cor-gyn Przyjmuje na NFZ

  aleja Legionów 58, 80-444 Gdańsk, pomorskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie

   Pani doktor mnie zaskoczyła pozytywnie najpierw poprosiła żeby jedno wyleczyć a później zajmie schorzeniem sercowym dziękuję Michał

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi problem moich doleglieości i zleciła kolejne badania,do tego miła,uśmiechnięta i konkretna kobieta,polecam.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Zdrowy Profil

   Zachęcona dobrymi opiniami umówiłam się na wizytę i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor szybko wywnioskowała czego przyczyną są moje bóle w klatce piersiowej i przepisała odpowiednie leki. Nie mam żadnych zastrzeżeń i po wykonaniu zleconych badań na pewno wrócę na kolejną.

  • Pani Justyna to specjalista w swojej dziedzinie, empatyczna, dokładna i sumienna. Zawsze doradzi i właściwie pokieruje. Jest cierpliwa, potrafi też dokładnie wyjaśnić laikowi zagadnienia medyczne. Lekarz godny polecenia!

  • Lekarz, który rozmawia z pacjentem. Cierpliwa. Potrafiła wyjaśnić sprawy na poziomie dla mnie zrozumiałym. W ramach wizyt dokładnie przeprowadziła wywiad i zrobiła badania, nie było nic na chybcika.

  • Długo szukałem kardiologa, który oprócz wypisania leków potrafi porozmawiać z pacjentem, udzielić informacji. W końcu na takiego kardiologa natrafiłem w przychodni Zdrowy Profil. Pani Justyna to młoda pani doktor, lecz z dużą wiedzą, cierpliwością dla pacjentów, którym odpowie na każde pytanie. Pani Justyna to lekarz, którego warto polecać.