Umów wizytę Zapytaj lekarza 939 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2004 r. ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku z wyróżnieniem. Dwukrotnie odbyłam staż w klinice w Stanach Zjednoczonych pod okiem dr Davida Crystala i dr Yasmi… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2004 r. ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku z wyróżnieniem. Dwukrotnie odbyłam staż w klinice w Stanach Zjednoczonych pod okiem dr Davida Crystala i dr Yasmi Crystal (profesora katedry Stomatologii Dziecięcej na Uniwersytecie w Nowym Jorku).

  W 2012 r. zdobyłam tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Rok później uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie pracuję w Zakładzie Propedeutyki Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

  Ponad 13 – letnie doświadczenie zawodowe oraz udział w licznych konferencjach i szkoleniach pozwoliło mi uzyskać umiejętności w dziedzinie stomatologii ogólnej, estetycznej, chirurgii oraz protetyki. Wiele satysfakcji przynosi mi również praca z dziećmi.

  Wykorzystując moją bogatą wiedzę stomatologiczną pomagam moim pacjentom przywrócić piękny i zdrowy uśmiech w rodzinnej atmosferze.
  Rozmawiam biegle w języku angielskim.
  Prywatnie jestem mamą Huberta i Błażeja.

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Delion Stomatologia RodzinnaUsługa: Przeglad, usuniecie kamienia.

  Profesjonalna, mila, sympatyczna Pani doktor. Tłumaczy na czym będzie polegało leczenie i udziela rad co robic w domu. Szczerze polecam.

 • M
  Lokalizacja: Delion Stomatologia Rodzinna

  Pełen profesjonalizm, bardzo życzliwe podejście do pacjenta.Pani doktor jest przemiłą, ciepłą osobą.W gabinecie panuje nieskazitelna czystość, wizyty odbywają się punktualnie.Gorąco polecam wszystkim ,którzy cenią jakość.

 • J
  Lokalizacja: Delion Stomatologia RodzinnaUsługa: złamanie zęba, leczenie kanałowe, plombowanie zębów

  Najlepszy stomatolog na świecie. Jestem pacjentką pani Justyny od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam na jej pracy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Jestem zadowolona po każdej wizycie. Z całego serca polecam wizytę u pani doktor!

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Implant, który wstawiła mi Pani doktor wygląda pięknie. Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego zęba. Zdecydowanie polecam Panią Justynę. Nie dość, że profesjonalna to jeszcze bardzo miła.

 • Lokalizacja: Delion Stomatologia RodzinnaUsługa: ból zęba

  Profesjonalizm w czystej postaci, najlepsza P. stomatolog z jaką miałam do czynienia w swoim życiu. Znieczulenie podawane jest bardzo delikatnie, leczenie jest bardzo dokładne. Panią dr Justynę Kos polecam wszystkim którzy są bardzo wymagającymi pacjentami :)

 • K
  Lokalizacja: Delion Stomatologia Rodzinna

  Cudowny stomatolog z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Dzieciaki nie mogą się doczekać kolejnych wizyt.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Delion Stomatologia Rodzinna

  Bardzo polecam Panią Justynę Kos, tym bardziej iż jestem osobą nieprzepadającą za wizytami dentystycznymi. Jestem po trzeciej wizycie i kolejne przede mną. Z każdą kolejną stres coraz mniejszy :-) Pani Justyna Kos to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - rzetelny i sympatyczny lekarz. Szukającym świetnego stomatologa szczerze polecam.

  dr n. med. Justyna Kos2017-09-21

  Dziękuję za zaufanie. Wierzę, że z każdą kolejną wizytą uda mi się odczarować stereotyp dentysty. Do miłego zobaczenia.

 • A
  Lokalizacja: Delion Stomatologia RodzinnaUsługa: leczenie kanałowe

  Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, zero bólu. Omal nie zasnęłam podczas leczenia kanałowego - chyba nie muszę nic więcej dodawać! :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Delion Stomatologia Rodzinna

  W stu procentach polecam!!! Bardzo miła i kompetetna Pani Doktor z dobrym podejściem do pacjenta. Zawsze wszystko wyjaśni i pomoże

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Delion Stomatologia RodzinnaUsługa: leczenie próchnicy

  Pani doktor to profesjonalistka pod każdym względem. Jestem zadowolona zarówno ze swojej wizyty jak i wizyty mojego 7 - letniego syna. Polecam w 100%.