Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


ul. Nowa 4A, Stara Iwiczna

od 160 zł

Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Rodzinna

Od kilku lat chodze do przychodni na Julianowskiej, gdzie przyjmuje Pani doktor i za kazdym stawia dobre diagnozy bo po przepisanych lekach zawsze sie polepsza. Rzeczowa i widac ze wie co robi. Polecam


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Rodzinna konsultacje internistyczne

Bardzo dobry lekarz! W czasie ciąży Pani Doktor wyleczyła mnie z kilku infekcji, dobierając leki/antybiotyki, które nie zaszkodziły dziecku. Zawsze wysłucha, doradzi, analizuje wyniki. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Rodzinna

Nie chodze do innej lekarki poza dr. Listowska już od 2 lat. Nigdy nie odmówiła mi skierowania do specjalisty ani badań które były do zlecenia w jej zakresie. Nigdy nie odczulam też aby była niemiła. Lekarz ma nas leczyć a nie umilić nam czas podczas wizyty. Jedna z najlepszych lekarzy u których z wizyt korzystałam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Rodzinna Inny

Pani Doktor konkretna,rzeczowa.Poszlam do pani doktor z bolem kolana,bez zadnego problemu dostalam skierowanie na rtg,oprocz tego dostalam skierowanie na badania.Zawsze pomocna.Polecam pania doktor.


Użytkownik zweryfikowany

Ja tam jestem nią zachwycona, zawsze miła i pomocna. Zna się na rzeczy. Chodzę tylko do niej!!! Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

przychylam się do opinii "smingus", będąc w ciąży odwiedziłam Panią Doktor z przeziębieniem z którym nie mogłam uporać się sama, już na wejściu Pani Doktor po zobaczeniu mojego brzucha przewróciła oczami i rzuciła niby po cichy ale słyszałam "o nie ciąża". W zasadzie nic oprócz soku malinowego i herbaty z lipy nic nie dała, bo powiedziała że kobiety w ciąży to się nie da leczyć. Była oschła, traktowała mnie z góry. Kultura osobista Pani Doktor wypisana jest na twarzy.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


S
Użytkownik zweryfikowany

Miałam nieprzyjemność korzystać z usług Pani Doktor kilka razy - i za każdym razem, niezależnie od rodzaju choroby i nasilenia objawów, dostawałam poradę w postaci Rutinoscorbinu lub homeoterapii... W przypadku urazu kolana - odmowę skierowania na rtg. Ponadto Pani Doktor traktuje pacjentów protekcjonalnie, z góry, jej kultura osobista i profesjonalizm pozostawiają wiele do życzenia. Zdecydowanie nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil