Adres

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa
Pracownia Psychologiczna UL (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Trening asertywności (300 zł)

Pierwsza konsultacja psychologiczna 55 minut (150 zł)

Psychoterapia indywidualna 55 minut (150 zł) + 12 więcej

Psychoterapia online 55 minut (150 zł)

Poradnictwo psychologiczne 55 minut (150 zł)

Psychoedukacja 55 minut (150 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, mediatorem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Psychologię kliniczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bezsenność
 • ból emocjonalny
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia IPZ
 • SWPS - Psychologia kliniczna
 • Łazarski - Negocjacje i Mediacje Sądowe i Rodzinne


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Długo się zbierałam, aby udać się do psychoterapeuty, mój problem był wstydliwy i absurdalny. Jednak w końcu udało mi się zdecydować ostatecznie, że potrzebuję pomocy, więc postanowiłam udać się do Pani Julii. Już podczas rejestracji zauważyłam Puchatek królika kicającego pomiedzy gabinetami - zakładam, że pomaga w terapii :) Sam gabinet natomiast wyglądał inaczej, niż się spodziewałam, ale mimo to czułam się w nim dobrze. Co do samych kompetencji Pani Julii- Szczerze mogę zgodzić się z każdą pozytywną opinią! Pani Julia jest bardzo miła, empatyczna - widać, że kocha to, co robi. Bardzo angażuje się w problemy pacjentów, wysłuchuje każdej wypowiedzi do końca. Największe wrażenie zrobiła na mnie umiejetność czytania miedzy wierszami - w ciągu jednej sesji dowiedziałam się, skąd biorą się wszystkie moje problemy! Choć sama od lat, pomimo ciężkiej pracy nad sobą nie byłam w stanie odnaleźć ich źródła. Od razu została mi zaproponowana odpowiednia terapia, która, wierzę, że postawi mnie na nogi.
Krótko mówiąc każdemu, kto jeszcze ma wątpliwości, mogę z czystym sumieniem polecić Panią Julię!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Z
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL zaburzenia lękowe

Pierwsza wizyta u psychoterapeuty jest zawsze bardzo trudno bo nie wiadomo czego sie spodziewac. Pani Julia przeprowadziła mnie przez te początku w doskonały sposób. W bardzo prosty (acz skutczeny) sposób pokazała mi co 'siedzi w mojej głowie'. Po każdej wizycie wychodziłem z zupełnie innym nastawieniem, z chęcią do życia i rozwiązywania problemów. Pani Julia ma umiejętność wyłapywania myśli pojawiających się między wierszami i skupiania się na nich a nie na tym czym człowiek 'chce ją oszukać'.. Zdecydowanie polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna

Do pani Julii chodze od niedawna ale naprawde czuje sie duzo lepiej nawet po tych dopiero kilku spotkaniach.Jest to osoba naprawde ciepla a przede wszystkim z powolania.potrafi wysluchac z wrazliwym podejsciem oraz zrozumieniem.powaznie i z empatia podchodzi do czlowieka i tego co robi.dzieki pomocy pani Julii naprawde zaczynam wierzyc w siebie i swoja wartosc.mysle ze dalsza wspolpraca z pania Julia bedzie rownie owocna i pomyslna.baa napewno tak bedzie :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna 1h

Pani Julia jest prawdziwym terapeutą z powołania, a oprócz tego niezwykle sympatycznym i pozytywnym człowiekiem, pełnym ciepła, empatii i poczucia humoru. Jej nieustające zaangażowanie, autentyczne zainteresowanie i poważne traktowanie problemów, z którymi się zmagam pomogło mi uwierzyć w siebie, zbudować w sobie szacunek do samej siebie i poczucie własnej wartości. Jej wsparcie i obecność były dla mnie źródłem inspiracji i motywacji do pracy nad sobą, która - choć bardzo trudna - przyniosła dobre owoce. Pani Julia potrafi odnaleźć w pacjencie niepowtarzalnego i wyjątkowego człowieka, kogoś znacznie więcej niż tylko zbiór objawów i trudności. Kończąc terapię, czuję, że zostawiam z nią kawałek siebie, ale myślę, że jest w dobrych rękach.

Julia Otto

Pani Magdo dziękuję serdecznie za podzielenie się swoimi wrażeniami z naszej wspólnej pracy. Niezmiennie jestem pełna podziwu dla Pani zaangażowania, odwagi na którą zdobywała się Pani każdorazowo przed naszymi sesjami. Życzę Pani wszystkiego dobrego, trzymam mocno kciuki za dalsze zmiany i proszę pamiętać, aby zaufać sobie samej, swojej intuicji. Wysyłam dużo pozytywnych myśli. Z pozdrowieniami,
Julia Otto

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Wspaniały lekarz!.Bardzo dobrze przygotowany,traktujący pacjenta poważnie,z uwaga na detale.Lekarz z powołania.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL emocjonalny stan kryzysowy, lęk, trudne relacje osobiste

Bardzo pomocna, już nie pierwsza wizyta w emocjonalnie komfortowych warunkach, stworzonych przez p.Otto. Sesje odbywają się w atmosferze spokoju, empatii, zrozumienia i zainteresowania.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna 1h

Jestem po pierwszej wizycie w gabinecie, w głowie mam milion myśli. Pierwsza- zdecydowanie było warto przyjść, bo pomimo strachu i ogromu pracy, jaka mnie czeka, to wiem już, że jestem w dobrych rękach. Pani Julia dała mi spokój, nadzieję i pewność, że warto brać się za bary z demonami, które siedzą na piersi i nie pozwalają oddychać. Kojący ale jednocześnie dociekliwy i pełen szacunku dla pacjenta sposób prowadzenia rozmowy sprawił, że na koniec spotkania czułam niedosyt prowadzonej, jakże trudnej rozmowy. Polecam Panią Julię gorąco!

Julia Otto

Pani Iwono, dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami. Najważniejszy krok już został przez Panią postawiony, a ten nie raz bywa najtrudniejszy. Do zobaczenia na naszych następnych spotkaniach, podczas których będę Pani towarzyszem podczas wędrówki, jaką jest własna, osobista ścieżka doświadczeń...Razem mam nadzieję (chociaż ja bardziej z tyłu, za Panią, jako osoba, która w razie czego będzie asekurować) będziemy stawiać kolejne kroki. Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia, Julia Otto.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Pani Julia jest nie tylko bardzo dobrą terapeutką, ale też naprawdę fajnym człowiekiem. Jest empatyczna, nastawiona na kontakt z pacjentem i elastyczna w dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb. Z dużą łatwością nawiązałam z nią kontakt oparty na zaufaniu i zrozumieniu, co wcześniej, próbując podjąć terapię u innych psychoterapeutów, nigdy mi się nie udało. Uważam, że decyzja o podjęciu leczenia u Pani Julii była jedną z lepszych w moim życiu. Polecam!

Julia Otto

Pani Moniko, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Przesyłam moc serdeczności i życzę dalszych sukcesów w tym, by sięgać bez lęku i wstydu po swoje pragnienia, potrzeby...Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki :) Julia Otto

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Polecam spotkania z Panią Julią wszystkim, którzy mają jakiekolwiek zawirowania życiowe. Ja trafiłam na terapię nie będąc do końca przekonana, czy jej potrzebuję, jednak gdy ją zakończyłam zobaczyłam jak dużo te spotkania mi dały. Wcześniej byłam osobą, która nie potrafiła/nie chciała rozmawiać o swoich problemach z innymi, a teraz wiem, jak bardzo może to pomóc oraz, że proszenie o pomoc nie jest żadną słabością! Terapia pomogła mi lepiej zrozumieć siebie, mówić o uczuciach, a przede wszystkim rozpoznawać je.
W Pracowni Psychologicznej UL panuje życzliwa i rodzinna atmosfera, co również pomaga w terapii. Ja chodziłam tam z przyjemnością i uśmiechem na ustach :) Serdecznie za wszystko dziękuję i polecam z całego serca!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Terapie indywidualna z Panią Julia zaczelam w październiku 2016 roku. Byłam na etapie w zyciu,gdzie moja przeszłość nie pozwala mi normalnie funkcjonować a ja na codzień borykałam sie ogromem negatywnych myśli, chciałam cos zmienić i Pani Julię poleciła mi znajoma. Musze sie przyznać ze wchodząc na wizytę natychmiast miałam ochote z tamtąd wyjść, stwierdzając co ja tu robie, przecież wszystko jest ze mna ok. Gdy weszłam do gabinetu wszystkie emocje na raz wzięły górę, a ja niczym małe dziecko po wypowiedzeniu kilku zdań nie mogłam powstrzymać sie od płaczu. Wtedy zdałam sobie sprawę, iż chce i potrzebuje pomocy. Uważam iż Pani Julia jest osoba w pełni profesjonalna co daje sie odczuć w trakcie każdej wizyty. Byłam dosc zdziwiona z jaka łatwością jej zaufałam i potrafiłam sie otworzyć. Pani Julia pomaga mi na wielu płaszczyznach ale najbardziej cenie ja za jest ciepło i współczucie jakie potrafi okazać. Moge powiedziec ze dzieki niej moje życie stało sie o wiele bardziej spokojne i zaczynam odkrywać i poznawac siebie na nowo. Pani Julia ma także poczucie humoru co ułatwia rozluźnienie w trudnych dla mnie sytuacjach podczas naszych rozmów.
Polecam Panią Julię z całego serca, gdyż zmieniała moje życie na lepsze!

Julia Otto

Dziękuję serdecznie za podzielenie się opinią. Ale proszę pamiętać, że zmiany na lepsze, których Pani doświadcza, są Pani zasługą. Są wynikiem Pani zaangażowania w terapię, podejmowania prób wprowadzania w życie nowych zachowań, nowego sposobu myślenia i budowania w sobie otwartości na przeżywanie różnych emocji. To jest ogrom Pani wysiłku :) Ja tylko pomagam w stwarzaniu okazji do poszukiwania dobrego dla siebie kierunku. Pozdrawiam ciepło, Julia Otto

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Trening asertywności

300 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

300 zł

Psychoterapia indywidualna 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Psychoterapia online 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Mediacje 110 minut

200 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

200 zł

Psychoedukacja 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Poradnictwo psychologiczne 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Psychoterapia 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Psychoterapia indywidualna 110 minut

280 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

280 zł

Psychoterapia telefonicznie 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Konsultacja dla par i rodzin 55 minut

200 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

200 zł

Konsultacje psychologiczne 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Konsultacja dla par i rodzin 110 minut

350 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

350 zł

Pierwsza konsultacja psychologiczna 55 minut

150 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

150 zł

Pirwsza konsultacja telefoniczna 55 minut

160 zł

Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

Pracownia Psychologiczna UL

160 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Długo się zbierałam, aby udać się do psychoterapeuty, mój problem był wstydliwy i absurdalny. Jednak w końcu udało mi się zdecydować ostatecznie, że potrzebuję pomocy, więc postanowiłam udać się do Pani Julii. Już podczas rejestracji zauważyłam Puchatek królika kicającego pomiedzy gabinetami - zakładam, że pomaga w terapii :) Sam gabinet natomiast wyglądał inaczej, niż się spodziewałam, ale mimo to czułam się w nim dobrze. Co do samych kompetencji Pani Julii- Szczerze mogę zgodzić się z każdą pozytywną opinią! Pani Julia jest bardzo miła, empatyczna - widać, że kocha to, co robi. Bardzo angażuje się w problemy pacjentów, wysłuchuje każdej wypowiedzi do końca. Największe wrażenie zrobiła na mnie umiejetność czytania miedzy wierszami - w ciągu jednej sesji dowiedziałam się, skąd biorą się wszystkie moje problemy! Choć sama od lat, pomimo ciężkiej pracy nad sobą nie byłam w stanie odnaleźć ich źródła. Od razu została mi zaproponowana odpowiednia terapia, która, wierzę, że postawi mnie na nogi.
Krótko mówiąc każdemu, kto jeszcze ma wątpliwości, mogę z czystym sumieniem polecić Panią Julię!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Z
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL zaburzenia lękowe

Pierwsza wizyta u psychoterapeuty jest zawsze bardzo trudno bo nie wiadomo czego sie spodziewac. Pani Julia przeprowadziła mnie przez te początku w doskonały sposób. W bardzo prosty (acz skutczeny) sposób pokazała mi co 'siedzi w mojej głowie'. Po każdej wizycie wychodziłem z zupełnie innym nastawieniem, z chęcią do życia i rozwiązywania problemów. Pani Julia ma umiejętność wyłapywania myśli pojawiających się między wierszami i skupiania się na nich a nie na tym czym człowiek 'chce ją oszukać'.. Zdecydowanie polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna

Do pani Julii chodze od niedawna ale naprawde czuje sie duzo lepiej nawet po tych dopiero kilku spotkaniach.Jest to osoba naprawde ciepla a przede wszystkim z powolania.potrafi wysluchac z wrazliwym podejsciem oraz zrozumieniem.powaznie i z empatia podchodzi do czlowieka i tego co robi.dzieki pomocy pani Julii naprawde zaczynam wierzyc w siebie i swoja wartosc.mysle ze dalsza wspolpraca z pania Julia bedzie rownie owocna i pomyslna.baa napewno tak bedzie :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna 1h

Pani Julia jest prawdziwym terapeutą z powołania, a oprócz tego niezwykle sympatycznym i pozytywnym człowiekiem, pełnym ciepła, empatii i poczucia humoru. Jej nieustające zaangażowanie, autentyczne zainteresowanie i poważne traktowanie problemów, z którymi się zmagam pomogło mi uwierzyć w siebie, zbudować w sobie szacunek do samej siebie i poczucie własnej wartości. Jej wsparcie i obecność były dla mnie źródłem inspiracji i motywacji do pracy nad sobą, która - choć bardzo trudna - przyniosła dobre owoce. Pani Julia potrafi odnaleźć w pacjencie niepowtarzalnego i wyjątkowego człowieka, kogoś znacznie więcej niż tylko zbiór objawów i trudności. Kończąc terapię, czuję, że zostawiam z nią kawałek siebie, ale myślę, że jest w dobrych rękach.

Julia Otto

Pani Magdo dziękuję serdecznie za podzielenie się swoimi wrażeniami z naszej wspólnej pracy. Niezmiennie jestem pełna podziwu dla Pani zaangażowania, odwagi na którą zdobywała się Pani każdorazowo przed naszymi sesjami. Życzę Pani wszystkiego dobrego, trzymam mocno kciuki za dalsze zmiany i proszę pamiętać, aby zaufać sobie samej, swojej intuicji. Wysyłam dużo pozytywnych myśli. Z pozdrowieniami,
Julia Otto

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Wspaniały lekarz!.Bardzo dobrze przygotowany,traktujący pacjenta poważnie,z uwaga na detale.Lekarz z powołania.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL emocjonalny stan kryzysowy, lęk, trudne relacje osobiste

Bardzo pomocna, już nie pierwsza wizyta w emocjonalnie komfortowych warunkach, stworzonych przez p.Otto. Sesje odbywają się w atmosferze spokoju, empatii, zrozumienia i zainteresowania.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna 1h

Jestem po pierwszej wizycie w gabinecie, w głowie mam milion myśli. Pierwsza- zdecydowanie było warto przyjść, bo pomimo strachu i ogromu pracy, jaka mnie czeka, to wiem już, że jestem w dobrych rękach. Pani Julia dała mi spokój, nadzieję i pewność, że warto brać się za bary z demonami, które siedzą na piersi i nie pozwalają oddychać. Kojący ale jednocześnie dociekliwy i pełen szacunku dla pacjenta sposób prowadzenia rozmowy sprawił, że na koniec spotkania czułam niedosyt prowadzonej, jakże trudnej rozmowy. Polecam Panią Julię gorąco!

Julia Otto

Pani Iwono, dziękuję za podzielenie się swoimi odczuciami. Najważniejszy krok już został przez Panią postawiony, a ten nie raz bywa najtrudniejszy. Do zobaczenia na naszych następnych spotkaniach, podczas których będę Pani towarzyszem podczas wędrówki, jaką jest własna, osobista ścieżka doświadczeń...Razem mam nadzieję (chociaż ja bardziej z tyłu, za Panią, jako osoba, która w razie czego będzie asekurować) będziemy stawiać kolejne kroki. Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia, Julia Otto.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Pani Julia jest nie tylko bardzo dobrą terapeutką, ale też naprawdę fajnym człowiekiem. Jest empatyczna, nastawiona na kontakt z pacjentem i elastyczna w dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb. Z dużą łatwością nawiązałam z nią kontakt oparty na zaufaniu i zrozumieniu, co wcześniej, próbując podjąć terapię u innych psychoterapeutów, nigdy mi się nie udało. Uważam, że decyzja o podjęciu leczenia u Pani Julii była jedną z lepszych w moim życiu. Polecam!

Julia Otto

Pani Moniko, dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Przesyłam moc serdeczności i życzę dalszych sukcesów w tym, by sięgać bez lęku i wstydu po swoje pragnienia, potrzeby...Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki :) Julia Otto

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Polecam spotkania z Panią Julią wszystkim, którzy mają jakiekolwiek zawirowania życiowe. Ja trafiłam na terapię nie będąc do końca przekonana, czy jej potrzebuję, jednak gdy ją zakończyłam zobaczyłam jak dużo te spotkania mi dały. Wcześniej byłam osobą, która nie potrafiła/nie chciała rozmawiać o swoich problemach z innymi, a teraz wiem, jak bardzo może to pomóc oraz, że proszenie o pomoc nie jest żadną słabością! Terapia pomogła mi lepiej zrozumieć siebie, mówić o uczuciach, a przede wszystkim rozpoznawać je.
W Pracowni Psychologicznej UL panuje życzliwa i rodzinna atmosfera, co również pomaga w terapii. Ja chodziłam tam z przyjemnością i uśmiechem na ustach :) Serdecznie za wszystko dziękuję i polecam z całego serca!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

Terapie indywidualna z Panią Julia zaczelam w październiku 2016 roku. Byłam na etapie w zyciu,gdzie moja przeszłość nie pozwala mi normalnie funkcjonować a ja na codzień borykałam sie ogromem negatywnych myśli, chciałam cos zmienić i Pani Julię poleciła mi znajoma. Musze sie przyznać ze wchodząc na wizytę natychmiast miałam ochote z tamtąd wyjść, stwierdzając co ja tu robie, przecież wszystko jest ze mna ok. Gdy weszłam do gabinetu wszystkie emocje na raz wzięły górę, a ja niczym małe dziecko po wypowiedzeniu kilku zdań nie mogłam powstrzymać sie od płaczu. Wtedy zdałam sobie sprawę, iż chce i potrzebuje pomocy. Uważam iż Pani Julia jest osoba w pełni profesjonalna co daje sie odczuć w trakcie każdej wizyty. Byłam dosc zdziwiona z jaka łatwością jej zaufałam i potrafiłam sie otworzyć. Pani Julia pomaga mi na wielu płaszczyznach ale najbardziej cenie ja za jest ciepło i współczucie jakie potrafi okazać. Moge powiedziec ze dzieki niej moje życie stało sie o wiele bardziej spokojne i zaczynam odkrywać i poznawac siebie na nowo. Pani Julia ma także poczucie humoru co ułatwia rozluźnienie w trudnych dla mnie sytuacjach podczas naszych rozmów.
Polecam Panią Julię z całego serca, gdyż zmieniała moje życie na lepsze!

Julia Otto

Dziękuję serdecznie za podzielenie się opinią. Ale proszę pamiętać, że zmiany na lepsze, których Pani doświadcza, są Pani zasługą. Są wynikiem Pani zaangażowania w terapię, podejmowania prób wprowadzania w życie nowych zachowań, nowego sposobu myślenia i budowania w sobie otwartości na przeżywanie różnych emocji. To jest ogrom Pani wysiłku :) Ja tylko pomagam w stwarzaniu okazji do poszukiwania dobrego dla siebie kierunku. Pozdrawiam ciepło, Julia Otto

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, mediatorem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Psychologię kliniczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • bezsenność
 • ból emocjonalny
 • kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia IPZ
 • SWPS - Psychologia kliniczna
 • Łazarski - Negocjacje i Mediacje Sądowe i Rodzinne

badge-likeCreated with Sketch.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne

Staże

 • Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia, Oddział Ogólnopsychiatryczny IIDE
 • Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia OGRÓD-NZOZ Instytut Psychologii Zdrowia
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - przez kilka lat, działając naukowo w Centrum Interdyscyplinarnym Badań Poznawczych ICACS
Zobacz więcejZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (10)

Artykuły (7)