Adres

ul. 23 lutego 7/7, Stare Miasto , Poznań
Ultramaryna

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
61 639.....

Konsultacja psychologiczna • 100 zł

Grupa wsparcia • 70 zł

Psychoterapia indywidualna • 100 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę jedyny w Poznaniu gabinet psychoterapii dedykowany wyłącznie kobietom. Kontakt ze mną: https://www.facebook.com/ultraMaryny/ Pracujemy nad r...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. 23 lutego 7/7, Poznań

100 zł

Ultramaryna

Pozostałe usługi

Grupa wsparcia


ul. 23 lutego 7/7, Poznań

70 zł

Ultramaryna


Psychoterapia indywidualna


ul. 23 lutego 7/7, Poznań

100 zł

Ultramaryna

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ultramaryna konsultacje psychologiczne

Zdecydowanie polecam!
Pani Julia uświadamia, że praca nad sobą wymaga wysiłku i wyjścia poza swoją strefę komfortu. Nie po każdym spotkaniu czuje się szczęśliwa, czasem czuje się zmęczona i pełna sprzecznych emocji. Jednak zawsze czuje, że zrobiłam o jeden krok do przodu w poznawaniu siebie i zrozumienia swoich zachowań i emocji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ultramaryna

Bardzo profesjonalny wzbudzający zaufanie psychoterapeuta. Zdecydowanie polecam konsultacje oraz terapie u Pani Julii.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Ultramaryna

Moja pierwsza wizyta u psychologa, jestem zachwycona! Polecam aby iść porozmawiać o życiu, pozbyć się tego co nas trapi. Czuję się lżejsza o kilka kilogramów :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ultramaryna psychoterapia

Pani Julia to bardzo profesjonalna osoba, która nie daje "złotych" rad ale zmusza do refleksji nad sobą.Sesje to bardzo ciężka praca nad własną osobą, która stanowi duże wyzwanie. Po sesjach można czuć: frustrację, gniew, złość, smutek ale też często przychodzi spokój oraz poczucie spełnienia że idziemy do przodu "działamy". Choć nie od razu Kraków zbudowali ale jak "zbudować" go chcieli to "działać" musieli. Zatem podstawa to zacząć (otworzyć się na świat) potem idzie z górki. Polecam bardzo.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Julia to profesjonalny psycholog, ale też ciepła i wyrozumiała osoba. Na psychoterapii czuję się bezpiecznie i już po paru wizytach byłam w stanie całkowicie się otworzyć, co bardzo pomogło w znalezieniu przyczyn problemów z jakimi się zmagam. Pomogła mi w trudnych momentach terapii, nie oceniając, ale ułatwiając uświadomienie sobie pewnych kwestii. Bardzo się cieszę, że zaufałam Pani Juli i mogę kontynuować terapię w jej gabinecie. Wiem, że przede mną jeszcze długa droga, ale teraz czuję się spokojna.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Julia swoją aurą sprawia, że już na wstępie zanika stres związany z wizytą. Przez cały czas miałam wrażenie, że skupia się wyłącznie na mnie. Pani Julia bowiem nie tylko dobrze mnie wysłuchała, ale i przez swoje pytania zmobilizowała mnie do zastanowienia się nad źródłem problemu. Bardzo polecam.

Julia Laśkiewicz

Dziękuję za ten komentarz i życzę powodzenia w realizacji celów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam jestem w 37tg ciazy. Nie wiem dlaczego ale jestem zdolowana i chodzą ze mną myśli ze urodze chore dziecko. A tu prąd mnie kopnął a tu wzielam antybiotyk w 8tg ciazy, tu coś zjadlam i boje sie ze zaszkodzi do tego jeszcze cukrzyca ciążowa. Boję się że te wszystkie rzeczy źle wpłynęły na córkę i się urodzi chora. Bardzo się boję nie mam z kim na ten temat porozmawiać.... Nachodzą mnie myśli że umrę podczas porodu że zostawię 5 letniego synka samego. Nie wiem dlaczego tak jest. U lekarza jest wszystko dobrze. Ale ja się bardziej boje że malutka urodzo się np. Z porażeniem umysłowym cży ogólnie z opóźnieniem jakimś ????

  Dzień dobry,
  jeśli skonsultuje Pani te obawy z psychologiem prawdopodobnie osłabną i będzie Pani miała nad nimi większą kontrolę. Może Pani opowiedzieć to takimi słowami jak tu, na portalu Znany Lekarz. Wszystkiego dobrego,
  Julia Laśkiewicz.

  Julia Laśkiewicz

 • Pytanie dotyczące borderline

  Dzień dobry,


  Chciałaby wiedzieć w jakich sytuacjach - dokładnie w jakich terapeuta psychodynamiczny może przerwać terapię z pacjentem z powodu pacjenta - wykluczając łamanie przez pacjenta regulaminu terapii oraz zagrażanie życiu swojemu czy kogokolwiek innemu. Czy istnieją takie sytuacje? Czy terapeuta może groźbą - ''Będziemy musieli przerwać terapię'' próbować dyscyplinować pacjenta lub wpływać na jego perswazję? Pacjenta borderline.

  Pozdrawiam

  Najlepiej jeśli ta wątpliwość zostanie poruszona z owym terapeutą. Ważne, żeby wspólnie zastanowić się nad tym czemu zostało to odebrane jako groźba i w odpowiedzi na jakie zachowanie i emocje pacjenta padło to stwierdzenie.

  Julia Laśkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę jedyny w Poznaniu gabinet psychoterapii dedykowany wyłącznie kobietom. Kontakt ze mną: https://www.facebook.com/ultraMaryny/ Pracujemy nad r...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • SZPITAL KLINICZNY im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
 • Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku

Zdjęcia


Profile społecznościowe