Adresy (4)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
KORCZAKA 10, Katowice
Neuromedica (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
Al. Niepodległości 45, Tychy
Przychodnia Nr 4 w likwidacji (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MED 4 KIDS konsultacja neurochirurgiczna

Polecam serdecznie Panią doktor, jeszcze nie spotkalam lekarza z takim pokladem empatii w stosunku do rodzica, sporzadzila obszerna diagnoze dziecka na piśmie, rozrysowala nam wszystko i wyjaśniła, jednocześnie nie zbagatelizowala moich leków i wypisala odpowiednie skierowania. Bylismy w gabinecie ponad godzine i była to najlepsza i najciekawsza lekcja w życiu. Pani doktor jest taka "ludzka" osoba, jestesmy zachwyceni.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Nr 4 w likwidacji

Bardzo uprzejma, a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i rzetelnie podeszła do sprawy, mimo, że problem nie był bardzo poważny. Oby jak najwięcej takich specjalistów i ludzi w ogóle. Pozdrawiam


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MED 4 KIDS padaczka

Jeszcze nie spotkałam takiego lekarza. Byłam tylko na jednej wizycie. Resztę ustalamy na SMS. Wyniki badań wysyłam i Pani doktor wszystko tłumaczy i dopytuje o dziecko. Nawet wysłała pocztą receptę i zaświadczenie bo mam dość daleko. Z całego serca dziękuję Pani doktor za zaangażowanie. Oby więcej takich lekarzy. Po miesiącu stosowania leków zawieszenia mojego syna minęły. Polecam z całego serca. Brak mi słów aby opisać to co czuje. Dziękuję jeszcze raz.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Nr 4 w likwidacji wada OUN, napady padaczkowe

Pani Doktor byla pierwszym lekarzem ktory tak dokladnie wyjaśnił nam wadę naszego synka. Spędziliśmy w gabinecie P.Doktor prawie dwie godziny. Wszystko dokladnie nam obrysowala. Dodam też ze poze na wizyte dostalismy sie do p. Doktor w ciągu kilku dni. Napisalam smsa w ktorym objasnilam po krotce problem zdrowotny synka i p. Doktor zareagowala w trybie natychmiastowym. Będę wdzieczna do końca życia za tą pomoc. Dodam jeszcze ze syna zdjagnozowano 10 miesięcy temu i nikt do twj pory nam tak nie pomogl jak p. Doktor.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MED 4 KIDS konsultacje neurologiczne

Pani doktor zrobiła bdb wrażenie na nas. Przyszliśmy z 3miesieczna córeczka z powodu nieprawidłowości w napięciach. Okazało się ze to nie problem w mięśniach tylko typ dziecka wiotkiego. 1,5 h trwała wizyta podczas której córka została dokładnie zbadana, a pani doktor dokładnie nam wszystko wyjaśniła i rozrysowała jak mamy układać dziecko i na co zwracać uwagę przy pielęgnacji. Teraz wiemy dlaczego córka reaguje płaczem na pewne sytuacje. Jest godna polecenia i wzbudziła moje zaufanie co rzadko się zdarza.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu diagnoza i rehabilitacja hipotonii miesniowej u niemowlat

Pani doktor zdiagnozowala hipotonie miesniowa u moich corek. Bardzo troskliwa. Super profesjonalna opieka. Moje corki sa obecnie nastolatkami i az do dzis sa pomocne rady pani doktor ktore dostalam. Dzis moje dziecko jezdzilo na nartach. Gdyby nie pomoc pani doktor i zalecona rehabilitacja mialoby duza wade postawy. Dziekuje!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MED 4 KIDS

Stanowczo odradzam tego lekarza. Postawiła naszemu dziecku dniagnoze (choroba śmiertelna!) pomimo tego ze ani MR, ani badania, ani obraz kliniczny na nią nie wskazują. Skonsultowaliśmy ją u całej rzeszy innych lekarzy i każdy z nich jej zaprzeczyl. Przeżyty strach - nie do opisania. Odradzam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ MED 4 KIDS Badania neurologiczne

Trafiliśmy z 2miesięcznym synkiem do Pani Doktor ws obniżonego napięcia mięśniowego. Pani Doktor oprócz diagnozy wyjaśniła nam cierpliwie parę innych kwestii i obaliła parę mitów ze szkoły rodzenia. mały miał problemy ze spaniem i nadwrażliwością, a po zastosowaniu wskazówek od Pani Doktor, dosłownie z dnia na dzień, problemy te ustąpiły jak ręką odjął. Polecamy, bo Pani Doktor ma olbrzymią wiedzę, jest sympatyczna i z dużym zaangażowaniem zajmuje się malym pacjentem


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Nr 4 w likwidacji

Może pani dr Surmacz jest świetnym specjalistą, natomiast ja zostałam przez nią bardzo nieprzyjemnie potraktowana. Byliśmy z dzieckiem z powodu tików na wizycie. Dostaliśmy opinię/wytyczne na firmowej kartce pani dr. Ok. miesiąc później zaczęliśmy diagnozę z synem w kierunku ADHD. Okazało się, że potrzebne jest Rozpoznanie od pani dr. Wysłałam jej smsa wyjaśniając o co chodzi, podając datę wizyty i nazwisko dziecka. Zapytałam, czy mam po takie rozpoznanie przyjść jeszcze raz z dzieckiem, czy może pani dr wypisze mi je na podstawie swojej dokumentacji. Pani dr odpisała, że mam przyjść bez dziecka, wypisze z dokumentacji i podała termin. Nie dość, że czekałam ponad 1,5 h, żeby wejść do gabinetu (choć byłam na czas, a przede mną jedna rodzina), to jeszcze pani dr powiedziała, że przecież już mi napisała wszystko. Ja wyjaśniłam, że nie wiem, o co chodzi, ale zakładałam, że to jakaś standardowa procedura i że może chodzi o bardziej formalne opisanie stanu dziecka, niż to co dostaliśmy. Usłyszałam, że moja poradnia mnie przysyła, bo im się jej karteczka nie podoba. Poza tym ona nie może napisać rozpoznania, bo przecież musi wykonać testy. Ja jej na to, że przecież w smsie napisała mi, że mogę przyjechać bez dziecka i zrobi to z dokumentacji. W odpowiedzi usłyszałam, że pani dr nie ma obowiązku wiedzieć, kto jest po drugiej stronie smsa. Jak powiedziałam, że próbowałam się dodzwonić, żeby ustalić to telefonicznie, to usłyszałam, że pani dr nie odbiera telefonów, bo pracuje. Zakładałam, że skoro jednoznacznie pani dr odpisała, że wypisze z dokumentacji i mam przyjść bez dziecka, to wie, o czym mowa i zajrzała do kartoteki. Niestety najwyraźniej nie miała pojęcia, o kim mowa i tego nie sprawdziła, a potem jeszcze miała o to do mnie pretensje. Dawno mnie tak nikt nie potraktował. Mogła to wszystko powiedzieć spokojnie i wyjaśnić, co mam dalej robić. Zamiast tego wyszłam z niczym i ogromny poczuciem, że zostałam potraktowana niesprawiedliwie. Dla mnie zawód lekarza to zawód, w którym kontakt i komunikacja z pacjentem są równie ważne co wiedza i doświadczenie, stąd tak niska ocena.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowaliśmy się na prywatną wizytę u pani doktor, bo zasugerowaliśmy się poniższymi opiniami oraz opiniami znajomych. To faktycznie była dobra decyzja, otrzymaliśmy godzinny wykład na temat rozwoju naszego dwumiesięcznego dziecka, sposobu układania i ćwiczeń. Otrzymaliśmy wiele cennych rad, także w formie notatek od Pani doktor. To była wizyta na poziomie. Jest to zdecydowanie lekarz z powołania, nawiązała dobry kontakt z naszym dzieckiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam każdemu kto szuka dobrego neurologa dziecięcego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie