Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Nr 4 w likwidacji

Al. Niepodległości 45

43-100 , Tychy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Blada

  Internista, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Przychodnia Nr 4 w likwidacjiUsługa: Inny

   Pan Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam w życiu styczność. Zawsze wszystko wyjaśni, doradzi najlepiej jak może, z pełnym zaangażowaniem. Zawsze służy pomocą, jest po prostu świetnym człowiekiem. Przez te kilka lat, podczas których leczę się u Pana Doktora nie było momentu, w którym nie trafiłby z diagnozą. Pan Doktor przyjmie nawet z najmniejszą rzeczą, która człowieka trapi. Szczerze polecam wizytę u Pana Doktora z całego serca! :)

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, Francuska 46

   Pan Doktor zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Bardzo miły lekarz. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, pan Piotr wyjaśnił wszystkie kwestie, podał szczegółowe zalecenia. Polecam, jeśli bedzie potrzeba, na pewno ponownie udam sie po poradę do Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Majka

  Dietetyk, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Bardzo miła osoba , która zna się na swojej pracy. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentom. Pani doktor jest kompetentna i bardzo uprzejma. Ze spokojem i życzliwością odpowiada na pytania . Gorąco polecam

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacja dietetyczna

   Pani Doktor świetnie wszystko tłumaczy, cierpliwie słucha i dopasowuje wszystko tak, aby było odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta. Wystarczy się stosować i mieć odpowienie nastawienie, a efekty widać nie tylko w ubywających kilogramach, ale także w samopoczuciu. Pamiętać jednak należy, że nawet świetny lekarz i odpowiednia dieta nie wystarczą by odnieść sukces. Trzeba mieć cel i do niego dążyć, a Pani Doktor pomoże w jego osiągnięciu, nie krytykując i nie oceniając, nawet jeśli czasami się zgrzeszy.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Katarzyna Weronika Kowacz

  Dermatolog,

  • K

   Chciałem zrobić u tej pani doktor badanie, które mogłoby mi pomóc w leczeniu trądziku. Otrzymałem za to niegrzeczną odpowiedź, że takich badań się nie robi, pomimo, że polecił mi je zrobić inny lekarz (zrobiłem je później odpłatnie w centrum medycznym). Zanim wszedłem do gabinetu zobaczyłem zdenerwowaną starszą pacjentkę. Pomyślałem, że nie będzie zbyt miło, ale nie spodziewałem się aż takiej opryskliwości i niekompetencji. Pani dermatolog nie wykazuje najmniejszej chęci pomocy pacjentowi. Myślę, że minęła się z powołaniem.

  • O

   MASAKRA- byłam u niej wczoraj diagnoze postawiła nie wstajac z krzesła opryskliwa całkowicie mnie zignorowała i udawała że nie słyszy o co pytam NIE POLECAM jestem w szoku.może lepie ze mnie nie dotykala bo na rekach miała jakieś paskudztwo jeszcze by mnie zaraziła,

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogdan Zdzisław Siennicki

  Pediatra,

  • J

   Przestrzegam rodziców przed tym lekarzem. Na wizytę w przychodni nr 4 w Tychach trafiliśmy z naszym 3 miesięcznym synkiem przypadkiem przy okazji badania przed szczepieniem. Pan Siennicki był bardzo niedelikatny dla naszego synka i wykonał czynność naciągania napletka doprowadzając prawie do jego pęknięcia. Jestem po konsutacji z chirurgiem dziecięcym. Czynność taka nie powinna mieć miejsca do ukończenia przez chłopca 1 roku życia. Do tego czasu nikt nie ma prawa dotykać napletka dziecka. Przez kilka dni musiałam stosować miescowo okład z Rywanolu, żeby nie doszło do większego zakażenia. Ponadto lekarz mimo prawidłowego w 100% rozwoju dziecka (skonskultowane również z niezalęznym lekarzem) zalecił dokarmianie dziecka sztuczną mieszanką, w związku z moim karmieniem piersią. W momencie, gdy mąż zapytał czy nie spowoduje to przyzwyczajenia się dziecka do butelki i odrzucenie w konsekwencji piersi, lekarz oznajmił, że jeśli tak się stanie to trudno... To nie wszystkie absurdy wizyty u Pana doktora. Naszemu dziecku mimo początkowego bólu i dzięki naszej interwencji ostatecznie nic większego nie dolega. My zmieniamy przychodnię i na pewno nie będzie nam dane nigdy więcej narażać dziecka na kontakt z tym lekarzem, niemniej ku przestrodze innych rodziców i zdrowia dzieci przestrzegam przed Panem Siennickim.


 • Aleksandra Łaska-Wrona

  Psychiatra,

  • B

   Lekarka z powołania. Stawia trafne diagnozy, dobrze dobiera leki. Miła, życzliwa, cierpliwa, wysłucha pacjenta. W razie kłopotów z 'psyche' -POLECAM.

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Podczas leczenia na Oddziale Dziennym Nerwic w Szpitalu w Ochojcu miałem przyjemność doświadczyć pełnej życzliwości, trafnych uwag i wniosków ze strony Pani doktor. Pomagają nie tylko cykle spotkań terapeutycznych, które są świadczone na tym oddziale i pojedyncze wizyty z NFZ-u. Pani doktor stara się wysłuchać pacjenta, fachowo doradza i przepisuje skuteczne i do tego tanio leki. Polecam!


 • Tadeusz Henryk Wilk

  Internista,

  • M

   Odradzam wizyty u tego pana doktora. Mógłby być bardziej uprzejmy, cudów nie oczekuje ale normy obowiązują nas wszystkich, docinki w stronę pacjenta nie są na miejscu.


 • Jadwiga Stanisława Widera

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Pani Doktor Widera jest zawsze miła, życzliwa i przyjmuje pacjenta z uśmiechem. Spóźnienie się zdarza, to zrozumiałe, skoro przychodzą dodatkowi pacjenci, ale jest zwykle opóźnienie jest małe. Wysłucha dokładnie problemu pacjenta, ma duże doświadczenie i wie co robi. Od lat chodzę tylko do niej. Szczerze polecam!


 • Mateusz Matuszewski

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dzieci go uwielbiają. Lekarz dla którego to, co mówi pacjent ma znaczenie. Punktualny, zaangażowany i zawsze trafnie postawiona diagnoza.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zna się na rzeczy. Miły, uprzejmy i pomocny. Nie bagatelizuje problemu z jakim się przyszło. Bardzo dokładnie bada. Jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wojciech Mariusz Mendrek

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia nr 4 w Tychach

   Bardzo szybko i profesjonalnie. Jeszcze nigdy nie pomylił się co do diagnozy. Nie robi problemów co do skierowan czy recept. Polecam

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia nr 4 w TychachUsługa: badania czynnościowe płuc

   Bardzo profesjonalny specjalista w diagnozowaniu przyczyn mojej dolegliwości . Byłem u innych ale on jest najlepszy. Bardzo polecam wizyty u niego pozytywny i wesoły a do tego profesjonalny i skrupulatny.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jolanta Surmacz- Kampa

  Chirurg, Pediatra, Neurolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Panią Doktor wybraliśmy na podstawie pozytywnych opini znalezionych w internecie. Potwierdziły się w 100%. Lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo skrupulatnie wszystko nam wyjaśniła, rozrysowała. Zdanie po zdaniu z wyników badań omowila, rozwiała nasze wątpliwości. Nigdy nie miałam styczności z tak profesjonalnym lekarzem, z takim podejściem do rodzica i dziecka. Taki lekarz jest na wagę złota. Polecam

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porażenie mózgowe dziecięce

   Porażenie Jest świetnym lekarzem Córka obecnie jest już pełnoletnia Polecam Żeby dziecko uratować trzeba słuchać lekarza i i spełniać polecenia Pozdrawiam ????

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania