Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Nr 4 w likwidacji

Al. Niepodległości 45

43-100, Tychy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Blada

  Internista, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, Francuska 46Usługa: konsultacja internistyczna

   Pan dr Blada zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam.

  • Zachorowałem na korzonki, ból niesamowity, trafiam do lekarza który daje mi recepty na tabletki. Okazuje się że przyjmowane leki wywołały skutki uboczne lub najzwyczajniej w świecie mam uczulenie na składnik leku. Mam zawroty głowy, lekkie drgawki i duszności, do przychodni przywozi mnie kolega bo sam nie mogę prowadzić. Lekarz stwierdza że to są jedyne leki jakie może mi przepisać i odmawia dalszego leczenia. Twierdzi że ja cierpię na hipochondrię i sam sobie choroby wymyślam. Sugeruje z sarkazmem że wypisze mi skierowanie do szpitala jeżeli jestem aż tak obłożnie chory. Ale z tego co on widzi to ja nie mogę mieć duszności bo oddycham, duszności się ma wtedy jak się człowiek dusi. Jakieś nieporozumienie, nigdy w życiu żaden lekarz mnie tak nie potraktował.


 • Katarzyna Weronika Kowacz

  Dermatolog,

  • K

   Chciałem zrobić u tej pani doktor badanie, które mogłoby mi pomóc w leczeniu trądziku. Otrzymałem za to niegrzeczną odpowiedź, że takich badań się nie robi, pomimo, że polecił mi je zrobić inny lekarz (zrobiłem je później odpłatnie w centrum medycznym). Zanim wszedłem do gabinetu zobaczyłem zdenerwowaną starszą pacjentkę. Pomyślałem, że nie będzie zbyt miło, ale nie spodziewałem się aż takiej opryskliwości i niekompetencji. Pani dermatolog nie wykazuje najmniejszej chęci pomocy pacjentowi. Myślę, że minęła się z powołaniem.

  • O

   MASAKRA- byłam u niej wczoraj diagnoze postawiła nie wstajac z krzesła opryskliwa całkowicie mnie zignorowała i udawała że nie słyszy o co pytam NIE POLECAM jestem w szoku.może lepie ze mnie nie dotykala bo na rekach miała jakieś paskudztwo jeszcze by mnie zaraziła,

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Majka

  Dietetyk, lek.

  • U

   Zgadzam się z tym ,że pani doktor to przemiła i kompetentna osoba. Ja dopiero zaczynam moje odchudzanie ,ale mam nadzieję ,że mi się uda. Słyszałam już wiele pozytywnych opinii o pani doktor i na własne oczy widziałam odchudzone osoby.

  • J

   Wszystkim polecam Panią Anne Majke! Pani doktor jest przemiłym i bardzo konkretnym lekarzem. Sumiennie podchodzi do każdego pacjenta. W razie niepokojących objawów zaleca szereg badań. Wg mnie wprowadzone zmiany żywieniowe są rewelacyjne. Efekty są zaskakujące w odniesieniu do spożywanych ilości posiłków. Polecam!!!


 • Bogdan Zdzisław Siennicki

  Pediatra,

  • J

   Przestrzegam rodziców przed tym lekarzem. Na wizytę w przychodni nr 4 w Tychach trafiliśmy z naszym 3 miesięcznym synkiem przypadkiem przy okazji badania przed szczepieniem. Pan Siennicki był bardzo niedelikatny dla naszego synka i wykonał czynność naciągania napletka doprowadzając prawie do jego pęknięcia. Jestem po konsutacji z chirurgiem dziecięcym. Czynność taka nie powinna mieć miejsca do ukończenia przez chłopca 1 roku życia. Do tego czasu nikt nie ma prawa dotykać napletka dziecka. Przez kilka dni musiałam stosować miescowo okład z Rywanolu, żeby nie doszło do większego zakażenia. Ponadto lekarz mimo prawidłowego w 100% rozwoju dziecka (skonskultowane również z niezalęznym lekarzem) zalecił dokarmianie dziecka sztuczną mieszanką, w związku z moim karmieniem piersią. W momencie, gdy mąż zapytał czy nie spowoduje to przyzwyczajenia się dziecka do butelki i odrzucenie w konsekwencji piersi, lekarz oznajmił, że jeśli tak się stanie to trudno... To nie wszystkie absurdy wizyty u Pana doktora. Naszemu dziecku mimo początkowego bólu i dzięki naszej interwencji ostatecznie nic większego nie dolega. My zmieniamy przychodnię i na pewno nie będzie nam dane nigdy więcej narażać dziecka na kontakt z tym lekarzem, niemniej ku przestrodze innych rodziców i zdrowia dzieci przestrzegam przed Panem Siennickim.


 • Aleksandra Łaska-Wrona

  Psychiatra,

  • B

   Lekarka z powołania. Stawia trafne diagnozy, dobrze dobiera leki. Miła, życzliwa, cierpliwa, wysłucha pacjenta. W razie kłopotów z 'psyche' -POLECAM.

  • K

   Bardzo dobry lekarz. Podczas leczenia na Oddziale Dziennym Nerwic w Szpitalu w Ochojcu miałem przyjemność doświadczyć pełnej życzliwości, trafnych uwag i wniosków ze strony Pani doktor. Pomagają nie tylko cykle spotkań terapeutycznych, które są świadczone na tym oddziale i pojedyncze wizyty z NFZ-u. Pani doktor stara się wysłuchać pacjenta, fachowo doradza i przepisuje skuteczne i do tego tanio leki. Polecam!


 • Tadeusz Henryk Wilk

  Internista,

  • M

   Odradzam wizyty u tego pana doktora. Mógłby być bardziej uprzejmy, cudów nie oczekuje ale normy obowiązują nas wszystkich, docinki w stronę pacjenta nie są na miejscu.


 • Jadwiga Stanisława Widera

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Pani Doktor Widera jest zawsze miła, życzliwa i przyjmuje pacjenta z uśmiechem. Spóźnienie się zdarza, to zrozumiałe, skoro przychodzą dodatkowi pacjenci, ale jest zwykle opóźnienie jest małe. Wysłucha dokładnie problemu pacjenta, ma duże doświadczenie i wie co robi. Od lat chodzę tylko do niej. Szczerze polecam!


 • Janusz Janczarek

  Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wizyta z dzieckiem

   Nie polecam lekarza Janusza Janczarka!
   Byliśmy z rocznym dzieckiem na dyżurze, gdzie dyżur pełnił dr Janusz Janczarek.
   Dziecko miało bardzo wysoką gorączkę, kaszel uniemożliwiający mu mówienie, spanie, z gardłem tez nie było w porządku, bo dziecko miało problem z jedzeniem, piciem, przełykaniem czegokolwiek, furczało mu i baliśmy się, że to zapalenie oskrzeli/ płuc. A pojechaliśmy na dyżur, bo lekarz POZ powiedział, że gdyby się coś działo, to właśnie tam mamy się udać.
   Lekarz z łaską nas przyjął, chociaż stwierdził, że tylko z poważnymi problemami się na dyżur przychodzi (tak jakby to była błahostka...). Po czym miał go osłuchać. Rozebrałam dziecko, a że jest chore to bardzo płakał i lekarz nieprzyjemnym tonem powiedział "proszę ubrać dziecko, tutaj się nie da nic zrobić, bo dziecko ryczy i ryczy, proszę wyjść z nim na korytarz". Potem dodał, że z wywiadu przeprowadzonego ze mną się więcej dowie jak od dziecka, bo ono nie chce z nim współpracować i Nie osłuchując go ani Nie badając wypisał antybiotyk!!!!


 • Mateusz Matuszewski

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dzieci go uwielbiają. Lekarz dla którego to, co mówi pacjent ma znaczenie. Punktualny, zaangażowany i zawsze trafnie postawiona diagnoza.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Zna się na rzeczy. Miły, uprzejmy i pomocny. Nie bagatelizuje problemu z jakim się przyszło. Bardzo dokładnie bada. Jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jolanta Surmacz- Kampa

  Chirurg, Pediatra, Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: NZOZ MED 4 KIDSUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Polecam serdecznie Panią doktor, jeszcze nie spotkalam lekarza z takim pokladem empatii w stosunku do rodzica, sporzadzila obszerna diagnoze dziecka na piśmie, rozrysowala nam wszystko i wyjaśniła, jednocześnie nie zbagatelizowala moich leków i wypisala odpowiednie skierowania. Bylismy w gabinecie ponad godzine i była to najlepsza i najciekawsza lekcja w życiu. Pani doktor jest taka "ludzka" osoba, jestesmy zachwyceni.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Nr 4 w likwidacji

   Bardzo uprzejma, a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła i rzetelnie podeszła do sprawy, mimo, że problem nie był bardzo poważny. Oby jak najwięcej takich specjalistów i ludzi w ogóle. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu