Dr n. med.

Joanna Wilczyńska-Burlikowska

Kardiolog, Internista

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • W 1997 ukończyłam z wyróżnieniem I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2002 pracuję jako starszy asystent w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam stopień doktora nauk medycznych za pracę na temat zawału serca. Posiadam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych (2005) oraz specjalisty kardiologa (2008). Przez ponad 10 lat zajmowałam się inwazyjnym leczeniem zawału serca i choroby wieńcowej (koronarografia, angioplastyka, stenty wieńcowe). Specjalizuję się w leczeniu choroby wieńcowej, prowadzeniu pacjentów po zawale serca, w tym z niewydolnością serca oraz nadciśnieniem tętniczym. Pozazawodowo pasjonuję się żeglarstwem oraz muzyką klasyczną.

Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne

Usługi

Centrum Medyczne Darmed

Bystrzycka 50, Wawer, 04-928 Warszawa, mazowieckie

Konsultacja kardiologiczna 120 zł
Opis ekg 40 zł

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Joanna Wilczyńska-Burlikowska
Joanna Wilczyńska-Burlikowska
Kardiolog, Internista
Warszawa
Dzień dobry! Karbis i Captopril to dwa różne leki, pierwszy jest długodziałający, przyjmuje się go raz na dobę, drugi krótkodziałający - wymaga dawkowania 3 x w ciągu doby. Czy innym jest doraźne… Więcej

Brak opinii

dr n. med. Joanna Wilczyńska-Burlikowska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię