dr n. med.

Joanna Niepsuj-Biniaś

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
452 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miła, sympatyczna kobieta. Badania wykonuje delikatnie, wszystko tłumaczy. Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: prowadzenie ciąży

  Wspaniała lekarka. Rzeczowa, troskliwa, spokojna i wzbudzajaca zaufanie. Wszystko tłumaczy, pamięta pacjentki i dzieciaczki :-) w pierwszej ciąży była moim drugim lekarzem prowadzącym (w ramach abonamentu w Luxmedzie ). Drugą ciążę prowadzi już tylko ona. Mimo że są na wizytach u niej poslizgi, bo poświęca więcej czasu niż jest w grafiku to jej kalendarz pęka w szwach. Polecam ją serdecznie.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: prowadzenie ciąży

  Podtrzymuję poniższe opinie na temat pani doktor. To zdecydowanie najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Badania przeprowadza z najwyższą skrupulatnością, niczego nie pomija, na bieżąco opisuje co się dzieje i uzasadnia swoje decyzje. Jest przy tym również delikatna. Ma ten niezwykły dar budowania relacji z pacjentką, dzięki czemu wizyty są czystą przyjemnością i dają nam poczucie prawdziwej troski i opieki na najwyższym poziomie.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

  Pani doktor prowadziła moja ciążę i nie wyobrażam sobie, żeby kto inny mógł ją prowadzić. Jest bardzo troskliwa i dba o pacjentki, podczas kazdej wizyty wszystko dokladnie badała, szczególnie gdy pojawiały się jakiekolwiek wątpliwości. Jest też bardzo cierpliwa i ze stoickim spokojem odpowiada na pytania, nawet jeśli są one ciągle te same :) Serdecznie polecam panią doktor, nie tylko do prowadzenia ciąży. Widać, że jest lekarzem z powołania, jednym z tych, o których mówi się "mój lekarz".

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor, profesjonalna. Z wizyty byłam bardzo zadowolona. Odpowiadała na moje pytania wyjaśniając wątpliwości.
  Polecam szczerze.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: diagnostyka niepłodności

  Pani doktor jest wspaniałą osobą i świetnym specjalistą . Odkąd trafiłam do Pani doktor -wizyty u gienekologa przestały być koszmarem :) jestem bardzo zadowolona

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i ciepła osoba, a przy tym bardzo delikatna podczas badania. Pani Doktor, wysłuchała mnie uważnie, wyjaśniła wszystko, zaleciła konkretne leki i dalsze działania. Super. Polecam.

 • Z pierwszej wizyty u tej pani doktor wyszłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekarka miła, sympatyczna, delikatna, wszystko spokojnie i na bieżąco tłumaczyła podczas badania, cały czas uśmiechnięta, taka troskliwa. Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty, bez żadnego wstydu czy skrępowania. Wszystkim polecam!

 • Pani dr to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w swoim życiu. Wysłucha pacjenta, dopytuje o szczegóły. Jest niezwykle troskliwa. Trafiłam do Pani dr przy drugim poronienieniu. Zainteresowała się tematem. Jeśli trzeba w czas kieruje pacjenta do szpitala na odział. Ponieważ miałam trochę komplikacji, to w międzyczasie trafiałam na rożnych lekarzy. Niektórzy nie przejmując się niczym kierowali do domu (chodziło o ciąże ektopową). Pani dr potrafiła w takich wypadkach szybko zadziałać i jednak przyjąć na oddział. Zawsze odpisze na SMS, nawet bardzo późnym wieczorem. To lekarz z dużym sercem dla pacjenta, z powołania. Pacjent czuje, że jest w profesjonalnych rękach. Wspaniały lekarz i po prostu dobry człowiek.

 • A

  Bardzo spokojna i zrównoważona Pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy,zadaje pytania i słucha. Badanie przeprowadza w sposób bezbolesny! Wzbudza zaufanie, wybrałabym się do Niej kolejny raz.

Doświadczenie i kwalifikacje