dr n. med.

Joanna Niepsuj-Biniaś

Ginekolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 460 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: prowadzenie ciąży

  Podtrzymuję poniższe opinie na temat pani doktor. To zdecydowanie najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Badania przeprowadza z najwyższą skrupulatnością, niczego nie pomija, na bieżąco opisuje co się dzieje i uzasadnia swoje decyzje. Jest przy tym również delikatna. Ma ten niezwykły dar budowania relacji z pacjentką, dzięki czemu wizyty są czystą przyjemnością i dają nam poczucie prawdziwej troski i opieki na najwyższym poziomie.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

  Pani doktor prowadziła moja ciążę i nie wyobrażam sobie, żeby kto inny mógł ją prowadzić. Jest bardzo troskliwa i dba o pacjentki, podczas kazdej wizyty wszystko dokladnie badała, szczególnie gdy pojawiały się jakiekolwiek wątpliwości. Jest też bardzo cierpliwa i ze stoickim spokojem odpowiada na pytania, nawet jeśli są one ciągle te same :) Serdecznie polecam panią doktor, nie tylko do prowadzenia ciąży. Widać, że jest lekarzem z powołania, jednym z tych, o których mówi się "mój lekarz".

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor, profesjonalna. Z wizyty byłam bardzo zadowolona. Odpowiadała na moje pytania wyjaśniając wątpliwości.
  Polecam szczerze.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: diagnostyka niepłodności

  Pani doktor jest wspaniałą osobą i świetnym specjalistą . Odkąd trafiłam do Pani doktor -wizyty u gienekologa przestały być koszmarem :) jestem bardzo zadowolona

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i ciepła osoba, a przy tym bardzo delikatna podczas badania. Pani Doktor, wysłuchała mnie uważnie, wyjaśniła wszystko, zaleciła konkretne leki i dalsze działania. Super. Polecam.

 • Z pierwszej wizyty u tej pani doktor wyszłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekarka miła, sympatyczna, delikatna, wszystko spokojnie i na bieżąco tłumaczyła podczas badania, cały czas uśmiechnięta, taka troskliwa. Czułam się bardzo komfortowo podczas wizyty, bez żadnego wstydu czy skrępowania. Wszystkim polecam!

 • Pani dr to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w swoim życiu. Wysłucha pacjenta, dopytuje o szczegóły. Jest niezwykle troskliwa. Trafiłam do Pani dr przy drugim poronienieniu. Zainteresowała się tematem. Jeśli trzeba w czas kieruje pacjenta do szpitala na odział. Ponieważ miałam trochę komplikacji, to w międzyczasie trafiałam na rożnych lekarzy. Niektórzy nie przejmując się niczym kierowali do domu (chodziło o ciąże ektopową). Pani dr potrafiła w takich wypadkach szybko zadziałać i jednak przyjąć na oddział. Zawsze odpisze na SMS, nawet bardzo późnym wieczorem. To lekarz z dużym sercem dla pacjenta, z powołania. Pacjent czuje, że jest w profesjonalnych rękach. Wspaniały lekarz i po prostu dobry człowiek.

 • A

  Bardzo spokojna i zrównoważona Pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy,zadaje pytania i słucha. Badanie przeprowadza w sposób bezbolesny! Wzbudza zaufanie, wybrałabym się do Niej kolejny raz.

 • E

  Polecam z całego serca Panią Doktor.
  Na stałe przyjmuje w Poznaniu, jednak również przyjmuje w Kaliszu.
  Moja przygoda z Panią Doktor była zupełnie przypadkowa - szukałam lekarza z Poznania, który przyjmuje w Kaliszu, ponieważ miałam nieprzyjemne wspomnienia dotyczące kaliskich ginekologów oraz naszego "wspaniałego" szpitala. Po urodzeniu syna przez cięcie cesarskie dowiedziałam się, że mam wyjątkową budowę ciała - przegrodę w macicy i to cud, że syn w ogóle się urodził... Pytałam się co z tym można zrobić, odpowiedź lekarzy brzmiała... NIC!!! Po tym straciłam dwie ciąże a lekarz powiedział... miała Pani pecha, dziecko było ułożone w mniejszej części macicy!!! Po tych chwilach zwątpienia szukałam DOBREGO LEKARZA. Pani Doktor wysłuchała mnie z uwagą i od razu skierowała mnie do siebie do szpitala na konieczne badania i zabieg laparoskopii usunięcia przegrody. Równo ROK po zabiegu urodziłam w Poznaniu CÓRKĘ :-) Jutro kończy jeden roczek. NIE MOGŁAM TRAFIĆ LEPIEJ!!! OBYŚMY ZAWSZE TRAFIAŁY NA TAK WSPANIAŁYCH LEKARZY!!!
  POLECAM BARDZO!!!

 • A

  Polecam wszystkim pacjentkom Panią Doktor. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale cudowną osoba. Trafiłam do jej gabinetu w Kaliszu z polecenia koleżanki. Pani Doktor prowadziła moja ciążę i dzięki niej mam zdrowego synka. Jest bardzo delikatna, cierpliwa,odpowiada wyczerpująco na każde pytania i wątpliwości

Doświadczenie i kwalifikacje