Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadb... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Rodziny

Mostowa 12

62-023 , Kamionki , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 885...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadbać o noworodka. Dodatkową opiekę zapewni konsultantka laktacyjna. Nad prawidłowym rozwojem układu ruchu maluszka czuwa ortopeda oraz fizjoterapeuta. Pediatra i internista zadbają o zdrowie młodszych
i dorosłych członków rodziny. Lekarze specjaliści pomogą w leczeniu specyficznych dolegliwości.
Badania diagnostyczne prowadzi laboratorium ALAB.

Zapraszamy serdecznie do nowo powstałej przychodni rodzinnej w centralnym miejscu Kamionek. Zapewniamy specjalistyczną opiekę obejmującą kobiety ciężarne, noworodki, dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe. Działamy w ramach kontraktu z NFZ obejmującego medycynę rodzinną (lekarz rodzinny, pediatra, położna oraz pielęgniarka). Udzielamy również świadczeń na zasadach komercyjnych (gabinety prywatne) oraz dla osób ubezpieczonych w ENEL-MED, POLMED i TU ZDROWIE.

Nasza przychodnię znajduje się w sercu Kamionek, tuż obok ronda, na ul. Mostowej 12. Stąd jest wszędzie blisko! Łatwo do nas trafić zarówno mieszkańcom Kamionek jak i okolicznych miejscowości.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Tomczyk

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział PoznańUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jeden z lepszych ginekologów jakich spotkałam. Pani doktor prowadziła cała moja ciąże, odpowiadała na wszystkie pytania i tłumaczyła wszystko od początku do końca. Wizyta trwała tyle ile tego potrzebowała pacjentka. W razie jakich kolwiek problemów mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy a Pani Doktor nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział PoznańUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

   Bardzo fachowa, rzetelna oraz empatyczna postawa doktor Tomczyk, która prowadziła moją ciążę, sprawiła, że czułam się dobrze poinformowana oraz pomagła poczuć się bezpiecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Maciej Purol

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

   Bardzo miły i kompetentny Pan Doktor, świetny kontakt z dzieckiem. Wizyta przebiegła bezstresowo i diagnoza była bezbłędna.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo sympatyczny i fachowy lekarz. Wysłuchał, wykonał USG, zrobił punkcję. Rozwiał moje obawy i udzielił rad. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Witold Pracki

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich RaszynUsługa: Wizyta lekarska z badaniem proktologicznym

   badanie przeprowadzone w przyjaznej atmosferze, bez skrępowania. Lekarz udzielił szczegółowych wyjaśnien, odpowiadal na wszystkie pytania. Polecam

  • O
   Lokalizacja: Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich RaszynUsługa: Wizyta lekarska z badaniem proktologicznym

   Bardzo dobry lekarz. Polecam jak najbardziej. Okazało się że nie mam chemoroidy, a zwykły żylak. Ponadto lekarz był uprzejmy i widać , że jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Rozpoznał szybciej a niż mój poprzedni lekarz. Uczciwy ze względu pieniędzy. Za wizytę oddałem 150 zł.

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Łukasz Wojnar

  Urolog, Androlog, lek.

  • R
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69Usługa: konsultacja urologiczna

   Szczegółowe wyjaśnienia, dobre podejście do młodego pacjenta, kompetentny lekarz, sympatyczny człowiek. Polecam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarza Rodzinnego Salvita pokój numer 69Usługa: konsultacja urologiczna

   Wizyta spełniła moje oczekiwania ,uzyskałam informacje o aktualnym stanie mojego zdrowia w aspekcie urologicznym ,zalecenia co do dalszego postępowania i przebiegała w sympatycznej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (271) o tym lekarzu


 • Katarzyna Koźlik

  Dietetyk, mgr

  • I
   Lokalizacja: MedDieta Specjalistyczna Poradnia DietetycznaUsługa: otyłość

   Doskonały dietetyk . Wspaniała ciepła i cierpliwa osoba z profesjonalnym podejściem do klienta i jego problemów. Serdecznie polecam tego dietetyka.

  • K
   Lokalizacja: Medicover Centrum Medyczne Poznań

   Jestem bardzo zadowolona. Pani Katarzyna ma bardzo dobre podejście do pacjenta- nie ocenia, okazuje wsparcie, bardzo zachęca do zmiany trybu życia. W trakcie wizyty podpowiadała mi co należy jeść, w jakich ilościach, podała mi także przykładowy jadłospis z normalnym jedzeniem- bez wymysłów i udziwnianych produktów za którymi trzeba jeździć po całym mieście. Po wizycie jestem pozytywnie nastawiona i mam mnóstwo motywacji do zmiany :)
   Polecam Panią Katarzynę każdemu, kto chce coś zmienić :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Więckowska-Lis

  Ginekolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: ciąża

   Trafiłam do Pani Doktor w 37 tygodniu ciąży, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, kieruje na badania kiedy coś niepokoi i nie obsługuje pacjentek taśmowo. Na pewno będę wracać.

  • S
   Lokalizacja: PRO LIFE CLINIC

   Pani doktor jest świetna! Prowadziła moja pierwszą ciążę od samego początku. Jest miła uśmiechnięta rzetelna, ma świetne podejście do pacjenta. Wszystko zawsze wytlumaczy. Oczywiście dla prowadzących ciążę jest zawsze pod tel i w razie potrzeby można przyjść do niej na dyżur w szpitalu. Pani doktor nigdy mnie nie zawiodla ba! Nawet załatwiła mi obserwacje w szpitalu bo nie pokoil mnie mój stan w 7/8 miesiącu, powiedziała że jeśli mnie to uspokoi to nie ma problemu. To stosunkowo młody lekarz także wróżę świetna karierę ;)


 • Anna Lewandowska

  Neurolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból głowy

   Wspaniała lekarka. Leczę się u Pani doktor w Poradni już jakiś czas. Wizyty zawsze przebiegają wzorowo. Profesjonalne podejście i rzeczowe przedstawianie leczenia i problemu choroby!


 • Weronika Greberska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: Napadowe migotanie przedsionków

   Jestem już cztery lata pacjentem Pani Doktor. Od pierwszej wizyty spotykam się zawsze z bardzo wnikliwym podejściem do zgłaszanych przeze mnie problemów zdrowotnych i ze szczerym zainteresowaniem każdym szczegółem choroby. Nigdy nie brakuje Pani Doktor czasu ani cierpliwości na spokojną rozmowę z pacjentem. Wykonywane specjalistyczne badania, dokładnie dobrane leki i szczegółowo ustalone reguły ich przyjmowania spowodowały całkowite opanowanie trwających od wielu lat poważnych dolegliwości arytmicznych. Dzięki temu mogę teraz normalnie funkcjonować, pracować i cieszyć się dobrym samopoczuciem. W mojej ocenie Pani Doktor jest bardzo dobrym, godnym polecenia specjalistą kardiologiem.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: dalsze leczenie i przepisanie leków

   Podczas badania do gabinetu weszła znajoma i poprosiła o receptę , a po kilku minutach pani doktor rozmawiała z dziećmi bo zadzwoniły z domu - brak poszanowania intymności i godności osobistej pacjenta ( Art. 36 Dz. U.2018.0.617 t.j.) Pomimo okazania karty informacyjnej z leczenia szpitalnego i wyników badań z ostatnich trzech lat pani doktor nie przepisała leku o który prosiłam . Dostałam skierowanie na ponowne badanie ,które nie znajduje istotnych zmian , a kosztuje kolejne 200 zł. Nie polecam - brak empatii i szacunku dla pacjenta.


 • Joanna Krasowska

  Internista, Pulmonolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pierwsze wrażenie po wizycie było znacznie lepsze niż wrażenie po drugiej. Wydaje mi się, że lekarze rodzinni z góry zakładają, że wszyscy się zdiagnozowalismy w Google i że lekceważymy ich jako profesjonalistów. Nie wymagam od lekarza, żeby emanował radością i na mój widok rozkladał ręce w geście przywitania. Do lekarzy chodzę rzadko i jeśli idę to znaczy, że naprawdę mnie coś niepokoi. Pani dr Krasowska z lekcewagą i z lekką ironią podeszła do przedstawionych przeze mnie symptomów, a jeszcze bardziej do moich sugestii. Ostatecznie otrzymałam skierowanie na dodatkowe badania oraz recepty na leki.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie bólu

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani doktor. Bardzo wnikliwy wywiad, szczegółowe pytania, wszystko wyjaśnione krok po kroku w przystępny i zrozumiały sposób. Szczerze polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marianna Krajniak

  Dietetyk, mgr

  • H
   Lokalizacja: SalveoUsługa: problemy z trawieniem i nadwaga

   Zostałam skierowana do pani Marianny z polecenia koleżanki. Od dłuższego czasu borykałam się złym trawieniem i związanym z tym bólem brzucha. Byłam u trzech gastrologów, którzy przepisywali różne leki. Niestety bez efektu. Miałam dietę od innego dietetyka - przez chwilę było dobrze, później gorzej. Pani Marianna przeprowadziła konsultacja, poprosiła o kilka dodatkowych badań. Dopiero później dała mi szereg jasnych zaleceń oraz jadłospis. Minął trzeci miesiąc od konsultacji i nadal czuję się bardzo dobrze. Dodatkowo dzięki diecie udało mi się schudnąć - obecnie -8 kg :)

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: poradnictwo żywieniowe

   Jestem bardzo zadowolona z porad i wskazówek żywieniowych (żywienie w depresji). Pani Krajniak wzięła pod uwagę wszystko, co dzieje się z moim organizmem i oprócz zaleceń żywieniowych pokierowała mnie na konkretne badania i zaproponowała, do jakich lekarzy powinnam się zgłosić. U Pani Krajniak cenię empatię i profesjonalne podejście. Widać przywiązanie do każdego pacjenta. Mogę szczerze polecić. Cena adekwatna do usługi. Punktualność też na plus.


Powiązane wyszukiwania