Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadb... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Rodziny

Mostowa 12

62-023 , Kamionki , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadbać o noworodka. Dodatkową opiekę zapewni konsultantka laktacyjna. Nad prawidłowym rozwojem układu ruchu maluszka czuwa ortopeda oraz fizjoterapeuta. Pediatra i internista zadbają o zdrowie młodszych
i dorosłych członków rodziny. Lekarze specjaliści pomogą w leczeniu specyficznych dolegliwości.
Badania diagnostyczne prowadzi laboratorium ALAB.

Zapraszamy serdecznie do nowo powstałej przychodni rodzinnej w centralnym miejscu Kamionek. Zapewniamy specjalistyczną opiekę obejmującą kobiety ciężarne, noworodki, dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe. Działamy w ramach kontraktu z NFZ obejmującego medycynę rodzinną (lekarz rodzinny, pediatra, położna oraz pielęgniarka). Udzielamy również świadczeń na zasadach komercyjnych (gabinety prywatne) oraz dla osób ubezpieczonych w ENEL-MED, POLMED i TU ZDROWIE.

Nasza przychodnię znajduje się w sercu Kamionek, tuż obok ronda, na ul. Mostowej 12. Stąd jest wszędzie blisko! Łatwo do nas trafić zarówno mieszkańcom Kamionek jak i okolicznych miejscowości.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Maria Hofman Inny

  Wizyta przebiegła w wyjątkowo miłej atmosferze. Pani doktor szczegółowo wyjaśniła jak będzie wyglądała diagnostyka i plan leczenia. Szczerze polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Duszczak Inny

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Pełna ciepła i zaangażowania. Zawsze profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do diagnostyki i leczenia pacjenta. Najlepszy lekarz u jakiego byłam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Tomczyk konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo dokładnie robi badania, atmosfera jest zawsze miła i przyjazna. Wizyta trwa tyle ile wynosi potrzeba pacjentki. Zawsze szczegółowo odpowiada na pytania. Bardzo polecam do prowadzenia ciąży.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest najlepszym lekarzem, do jakiego mogłam trafić, świetną specjalistką i niezwykłą osobą. Ma ogromną empatię, cierpliwość, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Potrafi stworzyć atmosferę, dzięki której pacjent czuje się ważny, bezpieczny i zaopiekowany. Początkowo miałam tylko skonsultować u Pani Asi diagnozę, postawioną przez poprzedniego specjalistę, ale jej empatia i anielska cierpliwość w rozwiewaniu moich lęków sprawiły, że nie wyobrażam sobie już wizyty u nikogo innego. Pani Doktor przeprowadziła niezbędna laparoskopię i sprawiła, że pobyt w szpitalu, którego bardzo się bałam, wspominam naprawdę dobrze. Pomogła mi także przetrwać trudny czas straty ciąży. Dała mi wówczas ogromne wsparcie i nadzieję, której mocno potrzebowałam. Obecnie Pani Doktor prowadzi moją ciążę, która także nie zdarzyłaby się gdyby nie jej pomoc. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że miałam szczęście poznać Panią Doktor. Jest naprawdę cudowną, niezwykłą osobą.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Polecam z całego serca! Pani Doktor prowadziła moją ciążę, na każdej wizycie wszystko szczegółowo wyjaśniała. Badania zawsze były przeprowadzane skrupulatnie i szczegółowo. Zawsze można było dopytać o wszystko SMS-owo. Teraz, po ciąży, również wspaniała opieka.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Pani Joanna prowadzi moja pierwszą ciążę , nie mogłam lepiej trafić , cudowna ,ciepła i bardzo zaangażowana Pani Dr ,której zależy na dobru pacjenta ,każde badanie przeprowadza bardzo dokladnie , analizuje starannie wszelkie ryzyko , ja miałam bardzo nietypowego krwiaka ,Pani Asia rozważała wiele rozwiązań ,żeby pomóc , na szczęście mamy to już za sobą ,i czekam na kolejną wizytę .
  Bardzo się cieszę ,że właśnie w tak dobre ręce trafiłam i nie zamierzam zmieniać ginekologa ,gdyby każdy lekarz taki był świat opieki zdrowotnej naprawdę byłyby lepszy :)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Rewelacyjna Pani Doktor. Nic dodać, nic ująć. Z całego serca polecam Panią Asię jako lekarza prowadzącego ciążę. Prowadziła moją trzecią ciążę, dwie wcześniejsze nie przebiegały prawidłowo, natomiast ta wręcz idealnie, w stosunku do tego co działo się wcześniej. Sympatyczna, troskliwa, czuła i z ogromną aktualną wiedzą kobieta. Raz jeszcze dziękuję Pani Asiu za ten Skarb, który teraz przy nas już biega.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Anna Beata Sosnowska zatkane uszy

  Wszystko wzorowo, pani doktor bardzo miła, rzetelna i wyczerpująco udzielająca odpowiedzi na zadawane pytania. Słyszę teraz perfekcyjnie i czuję się jakby mi ktoś podarował nowe życie. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam panią Beatę!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Anna Beata Sosnowska kontrola okresowa

  Pani doktor jest osobą kompetentną. Wizytę rozpoczyna szerokim wywiadem. Przeprowadza skrupulatne badanie. Stawia trafne diagnozy. Ordynuje skuteczne leczenie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Szczepan Grabarek

  Dobry lekarz, zaangażowany, bardzo sympatyczny. Córka przepada za doktorem Szczepanem. Polecam wszystkim.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania