Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadb... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Rodziny

Mostowa 12

62-023, Kamionki, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadbać o noworodka. Dodatkową opiekę zapewni konsultantka laktacyjna. Nad prawidłowym rozwojem układu ruchu maluszka czuwa ortopeda oraz fizjoterapeuta. Pediatra i internista zadbają o zdrowie młodszych
i dorosłych członków rodziny. Lekarze specjaliści pomogą w leczeniu specyficznych dolegliwości.
Badania diagnostyczne prowadzi laboratorium ALAB.

Zapraszamy serdecznie do nowo powstałej przychodni rodzinnej w centralnym miejscu Kamionek. Zapewniamy specjalistyczną opiekę obejmującą kobiety ciężarne, noworodki, dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe. Działamy w ramach kontraktu z NFZ obejmującego medycynę rodzinną (lekarz rodzinny, pediatra, położna oraz pielęgniarka). Udzielamy również świadczeń na zasadach komercyjnych (gabinety prywatne) oraz dla osób ubezpieczonych w ENEL-MED, POLMED i TU ZDROWIE.

Nasza przychodnię znajduje się w sercu Kamionek, tuż obok ronda, na ul. Mostowej 12. Stąd jest wszędzie blisko! Łatwo do nas trafić zarówno mieszkańcom Kamionek jak i okolicznych miejscowości.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Purol

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zagięcie kości piszczeli

   Bardzo sympatyczny i rzeczowy doktor.Chodzę do niego z moim rocznym synkiem. Ma super podejście do dzieci. Odpowiada konkretnie na wszystkie pytania, w razie wątpliwości kieruje na badania dodatkowe. Szczerze polecam.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

   Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci, jest przy tym merytoryczny i odpowiada na wszystkie wątpliwości Rodziców. Świetny specjalista!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Weronika Greberska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: Napadowe migotanie przedsionków

   Jestem już cztery lata pacjentem Pani Doktor. Od pierwszej wizyty spotykam się zawsze z bardzo wnikliwym podejściem do zgłaszanych przeze mnie problemów zdrowotnych i ze szczerym zainteresowaniem każdym szczegółem choroby. Nigdy nie brakuje Pani Doktor czasu ani cierpliwości na spokojną rozmowę z pacjentem. Wykonywane specjalistyczne badania, dokładnie dobrane leki i szczegółowo ustalone reguły ich przyjmowania spowodowały całkowite opanowanie trwających od wielu lat poważnych dolegliwości arytmicznych. Dzięki temu mogę teraz normalnie funkcjonować, pracować i cieszyć się dobrym samopoczuciem. W mojej ocenie Pani Doktor jest bardzo dobrym, godnym polecenia specjalistą kardiologiem.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: dalsze leczenie i przepisanie leków

   Podczas badania do gabinetu weszła znajoma i poprosiła o receptę , a po kilku minutach pani doktor rozmawiała z dziećmi bo zadzwoniły z domu - brak poszanowania intymności i godności osobistej pacjenta ( Art. 36 Dz. U.2018.0.617 t.j.) Pomimo okazania karty informacyjnej z leczenia szpitalnego i wyników badań z ostatnich trzech lat pani doktor nie przepisała leku o który prosiłam . Dostałam skierowanie na ponowne badanie ,które nie znajduje istotnych zmian , a kosztuje kolejne 200 zł. Nie polecam - brak empatii i szacunku dla pacjenta.


 • Joanna Niepsuj-Biniaś

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: ciaza

   Bardzo dobry ginekolog z powołania. Badania wykonywane sa delikatnie. Pani doktor jest bardzo dokladna. Szczegolowo przeprowadza wywiad i badania a przy tym jest bardzo mila i empatyczna. Prowadzila moją ciąże i dzieki niej na swiat przyszla moja zdrowa córeczka. Lekarz godny polecenia.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Profesjonalna, cierpliwa i przemiła lekarka. Wyczerpująco wszystko tłumaczy, omawia każde badanie/czynność, którą wykonuje. Pacjentka czuje się swobodnie. Prowadzi dokładny wywiad, badania wykonuje delikatnie i z poszanowaniem granic. Wielka szkoda, że nie można jej już spotkać w Lux medzie. Najlepsza ginekolożka, jaką miałam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Błażej Kierzkowski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: Zwykła wizyta

   Co prawda wizyta wybrana na chybił-trafił ale z dobrym rezultatem. Pan Doktor jest kulturalny, dokładny (doptuje, odpowiada na pytania), sympatyczny, uśmiechnięty. Atmosfera podczas badania przyjemna a samo badanie bezstresowe. Zalecenia proste, jasne. Gdybym znów potrzebowała pomocy to już wiem gdzie mogę się zwrócić po pomoc. Lubelskie pozdrawia :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: USG piersi

   Pan doktor z całą pewnością godny polecenia. Podczas wizyty dokładnie wszytko tłumaczył i po kolei wyjaśniał co robi. Samo badanie przeprowadzone profesjonalnie.

  Zobacz wszystkie opinie (174) o tym lekarzu


 • Witold Pracki

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich Raszyn

   Była to pierwsza moja wizyta u Pana doktora,jestem z niej bardzo zadowolona. Pan doktor bardzo delikatnie zajął się badaniem,przy którym szczegółowo określał wszystko co robił. Wytłumaczył bardzo dokładnie badanie i zalecił dalsze wskazówki.Tak profesjonalnych lekarzy nam potrzeba.Polecam praktyki doktora Witolda Prackiego,to bardzo dobry lekarz!!!

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich Raszyn

   Jak zwykle doskonały Fachowiec nic dodać nic ująć tylko polecac najlepszy chirurg proktolog i bardzo bardzo kulturalny człowiek

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Łukasz Wojnar

  Urolog, Androlog, lek.

  • B
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja andrologiczna z USG

   Profesjonalna opieka. Pan doktor jest bardzo miły i delikatny. Bardzo dobre podejście do pacjęta bardzo polecam.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ROTH MEDICAUsługa: konsultacja andrologiczna z USG

   Wizyta była profesjonalna i rzeczowa. Doskonałe podeście do pacjenta.
   Gorąco polecam tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (86) o tym lekarzu


 • Anna Beata Sosnowska

  Audiolog, Foniatra, Laryngolog,

  • M

   BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM PANI DOKTOR MIŁA WYLECZYLA MOJE UCHO GDZIE WSZESNIEJ INNI LEKARZE NIE POTRAFILI Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ JA POLECIC


 • Małgorzata Lange-Ratajczak

  Endokrynolog, dr n. med.

  • B

   Nie wiem jak pani doktor odnosi się do innych pacjentów, ale ja mam bardzo niemiłe wspomnienia z wizyt u tej lekarki. Dla mnie bardzo niesympatyczna i nieprzystępna. Chociaż wizyta była prywatna, trwała bardzo krótko. Na moje pytania otrzymałam lakoniczne odpowiedzi, które nie wyjaśniały w zasadzie niczego. W dodatku otrzymałam w ciągu dwóch wizyt dwie różne diagnozy. Nie mogłam tego pojąć. Teraz żałuję, że straciłam tyle czasu u tej lekarki, bo mogłam już wcześniej rozpocząć odpowiednie leczenie.

  • E

   Przesympatyczna pani Dr, która zna się na swym fachu i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, z dużą dozą wyrozumiałości, cierpliwości i empatii. Oby więcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jan Plichta

  Chirurg, lek.

  • Z

   Skorzystałem z pomocy tego lekarza aby wyciągnąć liczne szwy pooperacyjne. Bardzo starannie, bez pośpiechu i całkowicie bezboleśnie wykonany zabieg. Lekarz poświęcił sporo czasu, wszystko cierpliwie tłumacząc i udzielając dodatkowych wskazówek. Przesympatyczny a zarazem bardzo rzeczowy człowiek z dużą wiedzą. Polecam innym z pełną odpowiedzialnością.


 • Szczepan Grabarek

  Pediatra, lek.

  • Najlepszy pediatra!!! konkretny i rzeczowy. Człowiek o bardzo dużej wiedzy medycznej.Bardzo dobrze dobiera leki. Diagnoza zawsze trafna. Polecam!!! Joanna Kędziora

  • M

   Moje półroczne dziecko od początku należało do Pana doktora, co 2 tygodnie lub co miesiąc było na wizycie. Gdy poszłam z dzieckiem do innego lekarza okazało się, że stan w jakim się znajduje kwalifikuje się do przyjęcia w szpitalu. Od Pana doktora nie dostałam żadnego skierowania do specjalistów w celu skonsultowania przypadku choroby trwającej ok 3 miesiące podczas gdy stan dziecka wciąż się pogarszał. Ponadto wizyty u Pana doktora trwały zwykle ok 5 minut bez względu na to czy czekali kolejni pacjenci. Na wizytach dziecko było osłuchiwane w kilka sekund i ogólne badanie nie trwało długo oraz nie było dokładne. Również nie zostaliśmy z mężem wprowadzeni w podstawowe informacje o noworodkach czego doświadczyłam u innych lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu