Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadbać o noworodka. Dodatkową opiekę zapewni konsultantka laktacyjna. Nad prawidłowym rozwojem układu ruchu maluszka czuwa ortopeda oraz fizjoterapeuta. Pediatra i internista zadbają o zdrowie młodszych
i dorosłych członków rodziny. Lekarze specjaliści pomogą w leczeniu specyficznych dolegliwości.
Badania diagnostyczne prowadzi laboratorium ALAB.

Zapraszamy serdecznie do nowo powstałej przychodni rodzinnej w centralnym miejscu Kamionek. Zapewniamy specjalistyczną opiekę obejmującą kobiety ciężarne, noworodki, dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe. Działamy w ramach kontraktu z NFZ obejmującego medycynę rodzinną (lekarz rodzinny, pediatra, położna oraz pielęgniarka). Udzielamy również świadczeń na zasadach komercyjnych (gabinety prywatne) oraz dla osób ubezpieczonych w ENEL-MED, POLMED i TU ZDROWIE.

Nasza przychodnię znajduje się w sercu Kamionek, tuż obok ronda, na ul. Mostowej 12. Stąd jest wszędzie blisko! Łatwo do nas trafić zarówno mieszkańcom Kamionek jak i okolicznych miejscowości.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Zdrowia Rodziny
Mostowa 12, 62-023 Kamionki
Centrum Zdrowia Rodziny logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Tomczyk konsultacja ginekologiczna

  Dr Tomczyk to najbardziej empatyczna i zaangażowana pani doktor jaką znam. Na wizycie czuję się jakbym była jedyną pacjentką na całym świecie. Wizyty odbywają się bez pośpiechu, w atmosferze spokoju i z przestrzenią na pytania, a jednoczenie nigdy nie ma opóźnień. Dr Tomczyk pilnuje wszystkich badań, weryfikuje ostatnie wyniki. Wszystko dopina na tip top. Pani doktor jest dostępna pod mailem, w razie potrzeby odpisuje szybko i nie zostawia pacjentki z pytaniami bez odpowiedzi. Gdy trafiłam na Polną z problemem, przyszła do mnie na oddział i dodała otuchy, zweryfikowała badania. Zainteresowała się. Bardzo to doceniam. W sytuacji dużego stresu, znajoma twarz i szczere zainteresowanie było dla mnie ogromnym wsparciem. Bardzo polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Tomczyk konsultacja ginekologiczna

  Najwspanialsza pani doktor, jaką mogłam sobie wymarzyć do prowadzenia ciąży. Zaangażowana, empatyczna, o szerokiej wiedzy - zawsze wnikliwie badająca i analizująca każdy problem. Nie zostawia pacjenta samemu sobie, zawsze można liczyć na fachową poradę i pomoc. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś konsultacja ginekologiczna

  Sugerując się dobrymi opiniami poszłam na wizytę, niestety moje odczycie jest zupełnie inne. Poszłam przypadkiem bo mam swojego super ginekologa do którego nie mogłam się dostać. Nie wydawała mi się miła osoba. Trochę przemądrzała, generalnie w niczym mi nie pomogła.

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Duszczak Inny

  Pani doktor wyraźnie interesuje się pacjentem i poprawnie rozpoznaje do jakiego specjalisty należy się udać po konsultacji

  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Tomczyk konsultacja ginekologiczna

  Odwiedzam panią doktor co roku. Podczas każdej wizyty jest sympatyczna, a posiadana przez nią wiedza szeroka i aktualna

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Szczepan Grabarek Inny

  Nie polecam. Moje dziecko było pacjentem dr 2 lata. Wizyty w ramach NFZ trwają max. 5 minut, samo osluchanie dziecka nie trwało nigdy dłużej niż kilka sekund, co w konsekwencji doprowadziło u mojego dziecka do nie rozpoznania dwukrotnie zapalenia oskrzeli ( musiałam szukać pomocy prywatnie). Wszystkie infekcje jako winowajcę sprowadza do wychodzących zębów. Przy problemach żołądkowo - jelitowych ani razu nie wykonał badania fizykalnego jamy brzusznej, nie rozpoznał również bostonki... brak słów. Niestety ja nie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest najwspanialszym Lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłam.
  Empatyczna, spokojna, cierpliwa, ze stoickim sposobem odpowiada na każde pytanie. Wizyta u Ginekologia, która zwykle wiąże się z pewnym skrępowaniem, tutaj przebiega z maksymalnym poszanowaniem godności i intymności.
  Polecam z całego serduszka :)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Pewnie nie napiszę nic nowego ;) ale Pani Joanna zasługuje na kolejną pozytywną opinię.
  Pani Joanna prowadziła moją pierwszą ciążę, kontrolowała drugą.
  Wykonała CC w drugiej ciąży. Skierowała na usunięcie mięśniaka.
  Każda wizyta bez zastrzeżeń. Pani Joanna delikatna, empatyczna z doskonałą pamięcią ;)
  Wizyty odbywają się bez pośpiechu, w miłej atmosferze. Pani Joanna posiada ogromną wiedzę medyczną. Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego lekarza :) Szczerze polecam!

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Panią doktor będę chwalić, gdzie tylko się da! Polecam z całego serca! Nie dość, że pomogła uporać się z mięśniakiem, to później świetnie poprowadziła moją bardzo ciężką ciążę bliźniaczą. Tylko i wyłącznie dr Joannie zawdzięczam, że moje maluchy przeżyły, są całe i zdrowe. Wspaniały lekarz z powołania, który troszczy się o pacjenta. W każdej trudnej chwili czułam wsparcie, a Pani doktor robiła co mogła, aby podnieść mnie na duchu.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy ginekolog u którego miałam okazję być. Polecam z czystym sumieniem kobieta anioł wspaniały lekarz specjalista.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania