Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadb... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Rodziny

Mostowa 12

62-023 , Kamionki , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wspieramy rodziny w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Ginekolog otoczy mamę opieką przed narodzinami dziecka. Położna rodzinna poradzi jak przygotować się do porodu i pomoże młodym rodzicom zadbać o noworodka. Dodatkową opiekę zapewni konsultantka laktacyjna. Nad prawidłowym rozwojem układu ruchu maluszka czuwa ortopeda oraz fizjoterapeuta. Pediatra i internista zadbają o zdrowie młodszych
i dorosłych członków rodziny. Lekarze specjaliści pomogą w leczeniu specyficznych dolegliwości.
Badania diagnostyczne prowadzi laboratorium ALAB.

Zapraszamy serdecznie do nowo powstałej przychodni rodzinnej w centralnym miejscu Kamionek. Zapewniamy specjalistyczną opiekę obejmującą kobiety ciężarne, noworodki, dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe. Działamy w ramach kontraktu z NFZ obejmującego medycynę rodzinną (lekarz rodzinny, pediatra, położna oraz pielęgniarka). Udzielamy również świadczeń na zasadach komercyjnych (gabinety prywatne) oraz dla osób ubezpieczonych w ENEL-MED, POLMED i TU ZDROWIE.

Nasza przychodnię znajduje się w sercu Kamionek, tuż obok ronda, na ul. Mostowej 12. Stąd jest wszędzie blisko! Łatwo do nas trafić zarówno mieszkańcom Kamionek jak i okolicznych miejscowości.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Panią doktor będę chwalić, gdzie tylko się da! Polecam z całego serca! Nie dość, że pomogła uporać się z mięśniakiem, to później świetnie poprowadziła moją bardzo ciężką ciążę bliźniaczą. Tylko i wyłącznie dr Joannie zawdzięczam, że moje maluchy przeżyły, są całe i zdrowe. Wspaniały lekarz z powołania, który troszczy się o pacjenta. W każdej trudnej chwili czułam wsparcie, a Pani doktor robiła co mogła, aby podnieść mnie na duchu.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś konsultacja ginekologiczna

  Najlepszy ginekolog u którego miałam okazję być. Polecam z czystym sumieniem kobieta anioł wspaniały lekarz specjalista.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Plichta Konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor bardzo uprzejmy, zbadał syna od razu postawił diagnozę. Wszystko nam ze spokojem wytłumaczył. Uspokoił. I zapisał odpowiednie leki. Weszłam zdenerwowana a wyszłam spokojna. Naprawdę polecam Pana Doktora.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Tomczyk konsultacja ginekologiczna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze, bez niepotrzebnego dystansu. Pani doktor wykazała się dużą cierpliwością odpowiadając na milion moich pytań :-) Czułam się bardzo dobrze zaopiekowania. Szczerze polecam.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Górowska-Pracka Inny

  Wywiad był prowadzony bardzo chaotycznie, jakby Pani doktor w ogóle nie słuchała tego co mówię. Co chwilę mi przerywała, próbowała notować, znów pytała o to samo, kasowała, pisała i tak w kółko. Nie uzyskałam odpowiedzi na żadne z moich pytań, części nawet nie pozwoliła mi zadać. Zdaję sobie sprawę, że moja historia zaburzeń glikemii jest dość skomplikowana, ale liczyłam chociaż na minimum pomocy i pokierowanie. Wyszłam z wizyty z jeszcze większym mętlikiem w głowie. Nie polecam

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Życzę każdej kobiecie spotkania na swojej drodze tak wspaniałego lekarza. Dzięki Pani doktor spełniło się nasze największe marzenie, posiadanie drugiego malucha. empatia bijąca od Pani doktor sprawia, że od wejścia do gabinetu kobieta czuje się zaopiekowana. Pani doktor zawsze odpowie na każde nurtujące pytanie, w trakcie badań wszystko szczegółowo wyjaśni. Pozdrawiamy z Antosią.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś prowadzenie ciąży

  Pani Doktor jest bardzo empatyczna i profesjonalna. Chetnie odpowiada na wszystkie pytania, sprawia że pacjentka czuje się zaopiekowana i bezpieczna. Szczerze polecam!

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Maria Hofman Inny

  Wizyta przebiegła w wyjątkowo miłej atmosferze. Pani doktor szczegółowo wyjaśniła jak będzie wyglądała diagnostyka i plan leczenia. Szczerze polecam

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Duszczak Inny

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Pełna ciepła i zaangażowania. Zawsze profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do diagnostyki i leczenia pacjenta. Najlepszy lekarz u jakiego byłam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Tomczyk konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo dokładnie robi badania, atmosfera jest zawsze miła i przyjazna. Wizyta trwa tyle ile wynosi potrzeba pacjentki. Zawsze szczegółowo odpowiada na pytania. Bardzo polecam do prowadzenia ciąży.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania