Adres

Tatarska 11, Zwierzyniec, Kraków
Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
12 201..... Pokaż numer

Konsultacja logopedyczna (opis) • 120 zł

Diagnoza logopedyczna (opis) • 180 zł

Konsultacja telefoniczna (opis) • 70 zł +3 więcej

Konsultacja telefoniczna - Logopeda pierwszorazowa • od 70 zł

Korekcja wad wymowy • 90 zł

Terapia logopedyczna • 90 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Podane w kalendarzu terminy są terminami diagnostycznymi Godziny na regularną terapię są dostępne również w godzinach popołudniowych. W celu rezerwa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Autyzm
 • Zespół Aspergera
 • Zespół Downa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Tatarska 11, Kraków

120 zł

Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Dodatkowy termin ustalany w celu szczegółowego omówienia postępów w terapii/ pierwsza wizyta w przypadku posiadania już diagnozy/opinii logopedycznej (nie są nią wskazówki po tzw. diagnozach przesiewowych w przedszkolu i szkole). Konsultacja obejmuje omówienie problemów i trudności w terapii, postępów , nakreślenie ogólnego planu i kierunku działań terapeutycznych; nie obejmuje badania diagnostycznego i indywidualnego, pisemnego planu terapii.

Pozostałe usługi


Tatarska 11, Kraków

180 zł

Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Badanie systemu językowego, stopnia rozumienia mowy, wzorca lateralizacji oraz poziomu sfer poznawczych. Pierwsza wizyta jest zawsze wizytą diagnostyczną i obejmuje: wywiad, badanie oraz indywidualny program i plan terapiiTatarska 11, Kraków

70 zł

Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Konsultacja online trwa około 30 minut (70 zł za każde rozpoczęte 30 minut) i obejmuje wywiad, zebranie informacji, analizę problemu oraz wskazówki dotyczące terapii. Konsultacja online nie zastępuje diagnozy stacjonarnej, ale jest punktem wyjścia do pokierowania na ewentualną dalszą terapię stacjonarną. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30 - 11:30 oraz 17:00 - 19:00 oraz w wybrane soboty - godziny do ustalenia.Tatarska 11, Kraków

od 70 zł

Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Konsultacja online trwa około 30 minut (70 zł za każde rozpoczęte 30 minut) i obejmuje wywiad, zebranie informacji, analizę problemu oraz wskazówki dotyczące terapii. Konsultacja online nie zastępuje diagnozy stacjonarnej, ale jest punktem wyjścia do pokierowania na ewentualną dalszą terapię stacjonarną. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.:30 - 11:30 oraz 17:00 - 19:00.Tatarska 11, Kraków

90 zł

Gabinet logopedyczny ABC Joanna LigęzaTatarska 11, Kraków

90 zł

Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Opinie

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza diagnoza logopedyczna

Bylam z córką na diagnozie logopedycznej. Bardzo dobre podejście do malego pacjenta (zorka ma 2 lata i 8 miesiecy). Córka zadowolona, moglaby siedziec i sie bawic, (wykonywać zadania) z Pania Asia caly czas. Profesjonalna diagnoza i rzetelne wyjaśnienie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza diagnoza logopedyczna

Badanie przebiegło sprawnie. Prowadzone było w sposób przemyślany. Widać było bardzo dobre podejście do małego pacjenta, który chętnie współpracował. Po przeprowadzonej diagnozie jej wyniki zostały ze mną omówione w sposób wyczerpujący a na wszystkie zadane przeze mnie pytania uzyskałam odpowiedź.

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za opinię :) pozdrawiam serdecznie!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza diagnoza logopedyczna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wizyty dla naszej 2,5 letniej córeczki. Pani Asia wszytko tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Opracowała dla Hani szczegółowy plan terapii, dała mnóstwo cennych wskazówek. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzięki takiemu podejściu, córka chętnie współpracowała.

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Pozdrawiam serdecznie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza diagnoza logopedyczna

Serdecznie polecam diagnozę u pani Joanny Ligęzy - ma świetne podejście do dzieci (nawet tych bardzo nieśmiałych), dokładnie i cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty diagnozy, a atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna. Do tego wszystkiego szczegółowe propozycje ćwiczeń z dzieckiem przesłane po diagnozie są również dużą pomocą :)

mgr Joanna Ligęza

Ogromnie dziękuję za dodanie opinii. Pozdrawiam serdecznie! :)


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza terapia logopedyczna

Wspaniała Pani, bardzo cenne uwagi wykraczające poza terapię, świetny kontakt z dzieckiem, celna diagnoza i właściwa terapia. Przytulny gabinet, pomoce dydaktyczne. Ogromny postęp dziecka.

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Bardzo profesjonalne, miłe i skuteczne podejście do dzieci. Syn, który chodzi do Pani Joanny już kila miesięcy, robi ogromne postępy. Polecamy!

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie :)


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza praca z dzieckiem

Pani Joanna ma super podejscie do mojej córki, Mała duzo nadrobiła, i duzo pracuje. Polecam serdecznie, taki logopeda to skarb.

mgr Joanna Ligęza

Dziękuje bardzo za opinię :). pozdrawiam serdecznie!


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani Joanna podchodzi indywidualnie do pacjenta i potrafi bardzo szybko złapać kontkat z małymi dziećmi zachęcając ich do wykonywania ćwiczeń. Później, dziecko (3.5 roku) nawet w domu chciało wykonywać przepisane ćwiczenia. Już po dosłownie 3 zajęciach dziecko zaczęło wyraźnie mówić 'S' i 'W' co wcześniej nie udało nam się przez kilka miesięcy. Dalej kontunuujemy zajęcia gdyż dziecko od ich początku zrobiło bardzo duże postępy. Polecam!

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za opinię. Z tym 'S' to jeszcze trochę pracy przed nami ;) pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet logopedyczny ABC Joanna Ligęza

Zdecydowanie polecam. Moja córka uczęszcza na terpie od 4 lat. Pani Joanna jest osobą kompetentną i bardzo zaangażowaną. Potrafi zachęcić do nauki/zabawy nawet opornych pacjentów. Wciąż zadziwia mnie różnorodnością zajęć. Terapeuta z powołania. Widać, że lubi swoją pracę!

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że po tylu latach ciągle potrafię zadziwić ;)


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, która w pomysłowy sposób potrafi skierować uwagę dziecka na wykonywanie kolejnych ćwiczeń. Dzięki swoim wysokim umiejętnością pedagogicznym oraz dużej ilości różnych materiałów dydaktycznych zajęcia prowadzone przez Panią Joannę są bardzo skuteczne - mój syn, który na początku miał problemy z koncentracją jest teraz w stanie skupić się przez dłuższy czas na wykonywaniu jednego ćwiczenia oraz w wieku niespełna trzech lat opanował czytanie prostych zdań.
Zajęcia u Pani Joanny są bardzo atrakcyjne i interesujące dla dzieci. Pani Joanna jest otwarta na wszelakie sugestie dotyczące zakresu i formy ćwiczeń a także w miarę możliwości stara się dostosowywać godziny zajęć do podopiecznych. Gorąco polecamy Panią Joannę!

mgr Joanna Ligęza

Bardzo dziękuję za opinię i za polecenie. Pozdrawiam serdecznie :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój problem polega na prawidłowej artykulacji głoski "r".
Jestem osobą dorosłą (24 lata) Mam problem z poprawną wymową, niespełna dwa lata temu postanowiłem się zabrać za mój problem na poważnie, tak więc rozpoczęła się moja przygoda z lekarzami z dziedziny logopedii. Pierwszy lekarz stwierdził od razu, że mówił poprawnie "r" nie będę nigdy.
Udałem się do drugiego, niby wszystko okej, ale ostatecznie po kilku tygodniach zostałem zbyty - trudno się było skontaktować, odrzucanie połączeń itp.
Po jakimś czasie postanowiłem spróbować po raz trzeci, trzeci terapeuta to bardzo dobry człowiek, fajnie się współpraca układała, kontakt rewelacyjny, z cotygodniowymi wizytami żadnego problemu i ogólnie wszystko na dobrym poziomie. Od razu ustaliliśmy, że problem wcale nie taki poważny, wystarczy trochę ćwiczeń i będzie dobrze. Doszliśmy do etapu gdzie usłyszałem, że to już koniec bo mówię tak jak należy. Oczywiście wcale tak nie było a do etapu "tak jak należy" brakowało jeszcze bardzo dużo. Prawdę mówiąc to niewiele się zmieniło.
Z istotnych informacji, jestem osobą u której występuje dobra wibracja oraz nie ma żadnych uchybień w budowie narządów mowy, wędzidełko również okej.
Pytanie brzmi,
Czy może tak być, że poprawne wymówienie głoski "r" jest po prostu niemożliwe do zrealizowania?
Dziękuje z góry za odpowiedź. gdyż sprawa jest dla mnie na prawdę bardzo poważna.
Pozdrawiam serdecznie :)

Dzień dobry, oczywiście dużo łatwiej jest wywołać i utrwalić tę głoskę wcześniej, jednak wiek nie jest tu przeszkodą. U osób dorosłych na problem nakłada się dość silne utrwalenie złych nawyków podczas wadliwej wymowy. Bardzo często jest tak, że głoska "wskakuje" podczas ćwiczeń, a w mowie spontanicznej jest daleka od ideału. Utrwalenie jest tym najtrudniejszym, najbardziej czaso i pracochłonnym etapem. Potrzeba mnóstwa motywacji i regularności w ćwiczeniach. Ciężko też internetowo stwierdzić i określić na czym polega Pana wadliwa artykulacja... Zachęcam do kontynuowania terapii :-) pozdrawiam serdecznie

mgr Joanna Ligęza

Mam synka Antosia to moje drugie dziecko ma 23 miesiace mam watpliwosci co do jego rozwoju niby wiele jego cech wskazywaloby na autyzm albo po prostu powolny rozwoj . Mysle ze jest wszystko ok ogolnie ale jak kazda mame mnie martwi to ze malo mowi mowi tylko kilka slow .wogole nie mowi mama tzn mowi mama ale nie zwraca sie tak bezposrednio do mnie mowi ta- ta ale tez nie zwraca sie tak do mojego meza, oprocz tegomowi koka -to kolka,la-la -to lalka, ciu cia -to oczywiscie ciuchcia i wola ciu-cia gdy widzi ja w telewizji mowi ka-ka to kaczka tsi- to trzy dla- dwa ,uklada w rzadku zabawki chodzi na przemian raz na palcach raz na stopach udaje ze dzwoni telefonem przy urzyciu dloni ,klocka itd, jak mowie chodz spac to idzie na lozko przykrywa sie kolderka nie reaguje na swoje imie potrafi wskazac niektore czesci twarzy jak jest skupiony i ma ochote rzadko utrzymuje kontakst wzrokowy jest wielkim przytulakiem lubi sie tulic reaguje na slowo nie i czasami na daj ale nie pokazuje palcem gdy czegos chce czy jak cos go zainteresuje gdy chce piciu lapie mnie za reke i prowadzi do kuchni w miejsce gdzie ma sok lub daje mi kubek do reki ogolnie mowi po swojemu i nuci melodie piosenek i podspiewuje sobie po swojemu mwi cieci-to znaczy dzieci lubi krecic sie w kolo i zawsze przed spaniem musi isc zamknac dzwi jak sa otwarte albo tylko przymkniete teraz jest okres swiateczny i mam swiatelka w oknie gdyz zasnie i przebudzi sie w nocy to na ich widok zaczyna plakac i musza byc potem wylaczone w ciagu dnia czy przed zasnieciem mu nie przeszkadzaja tylko jak sie przebudzi. rysuje kredkami po papierze razem z siostra przy stole , jak wypije piciu to czasami wrzuci kubek do zlewu -bo tak robi jego siostra wiec nasladuje ja . Lubi ogladac bajki . nie wiem czy nie wyslac go na badania w zwiazku z jego obeznym rozwojem prosze o porade!!! Obecnie jestem w Angli i tu dobiero za pol roku bedzie mial badania zwiazane z jego rozwojem, ale nie wiem czy trzeba czekac czy juz udac sie z dzieckiem do specjalisty

Szanowna Pani,
Zawsze warto jak najszybciej udać się do specjalisty w przypadku jakichkolwiek sygnałów niepokojących. Ciężko postawić jakąkolwiek diagnozę na odległość, ale intuicja Mamy jest bardzo ważna.
Proszę także wykluczyć wszelkie stymulacje prawopółkulowe (tv, komputer, tablet, telefon, elektroniczne zabawki, dziecko nie powinno się też bawić w pomieszczeniu, w którym włączony jest telewizor) Nadmierna stymulacja prawopółkulowe powoduje brak lub zahamowanie rozwoju mowy i nierzadko może przyczyniać się do powstawania zachowań przypisywanych spektrum autyzmu (m. in. brak rozwoju mowy, brak reakcji na imię, brak rozumienia przekazów językowych, nadpobudliwość).

Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Ligęza

mgr Joanna Ligęza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Podane w kalendarzu terminy są terminami diagnostycznymi Godziny na regularną terapię są dostępne również w godzinach popołudniowych. W celu rezerwa...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Autyzm
 • Zespół Aspergera
 • Zespół Downa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie

Certyfikaty ZnanyLekarz.plZnajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania