Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł

Konsultacja online (opis) • 200 zł

Psychoterapia (opis) • 200 zł +1 więcej

Psychoterapia • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
606 26..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Blik
606 26..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję wyłącznie online. Prowadzę terapię i udzielam wsparcia psychologicznego w formie spotkań online od 12 lat. Jestem psychologiem, terapeutką ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Kean University, NJ USA
 • New York University - część programu MA

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacja online

Konsultacja psychologiczna indywidualna online w języku polskim 45 min200 zł

Konsultacja online

Individual online consultation in English 45 minGdańsk

200 zł


Gdańsk

200 zł

Konsultacja psychologiczna indywidualna online w języku polskim 45 minGdańsk

200 zł

Individual online consultation in English 45 min

Pozostałe usługi


Gdańsk

200 zł200 zł

Konsultacja online

Psychoterapia indywidualna online w języku polskim 45 min200 zł

Konsultacja online

Individual psychotherapy online in English 45 minGdańsk

200 zł

Konsultacja psychologiczna indywidualna online w języku polskim 45 minGdańsk

200 zł

Individual psychotherapy online in English 45 minGdańsk

200 zł

Opinie

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Sympatyczny lekarz. Pani dr wykazuje dużą empatię, życzliwość oraz sympatię w stosunku do pacjentów.


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jest to pierwszy psycholog, z którym złapałam tak dobry kontakt (a przerabiałam ich naprawdę wielu). Pani Joanna ma ogromną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Spotkania nie są sztywne ani krępujące. Pani Joanna bardzo uważnie słucha, zapisuje wszelkie ważne kwestie, zawsze jest przygotowana! Bardzo podoba mi się „luźna” atmosfera, że mogę swobodnie porozmawiać o problemach i nie otrzymuję w zamian suchej odpowiedzi wyrecytowanej z książki, a dostaję pełną konstruktywną odpowiedź, która wywodzi się z doświadczenia :) Nie czuję się przymuszona do mówienia o rzeczach trudnych. Pani Joanna na spokojnie prowadzi terapię i czeka aż będę na to gotowa, a do tego czasu przerabiamy inne kwestie, które nawet nie wiedziałam, że mogą być „problemem”. Naprawdę z całego serca polecam i na pewno będę kontynuować terapię jak długo się da! :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Joanna jest dobrym słuchaczem, nie wystawia od razu diagnozy. Słucha i doradza, tak abyśmy sami doszli do najlepszej dla nas decyzji. Na pewno będę korzystać z doświadczenia i mądrości Pani Joanny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia

Odkąd podjęłam pracę terapeutyczną pod czujnym okiem Pani Joanny zauważyłam, iż znacznie wzrosła moja samoświadomość oraz samoakceptacja. Wyzbyłam się silnej potrzeby zadowalania "wszystkich wokół", co umożliwiło mi przyjrzenie się własnym potrzebom oraz układanie życia "na własnych warunkach". Zrozumiałam szereg mechanizmów rządzących moim zachowaniem i emocjami, z których dotychczas nie zdawałam sobie sprawy, a których świadomość pozwala mi te mechanizmy kontrolować. Dziś zdecydowanie jestem szczęśliwszym człowiekiem :)
Samą Panią Joannę określiłabym jako terapeutę, który ma otwarty umysł, dzięki czemu potrafi nie tylko wielowymiarowo spojrzeć na problem, ale także zrozumieć pacjenta "as it is" :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia

Pani Joanna jest wspaniałą specjalistką. Ma indywidualne podejście do pacjenta, potrafi zrozumieć wytłumaczyć i przede wszystkim pomóc.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Joanna jest osobą do której naprawdę łatwo się mówi. Bardzo wyraźnie widać, że mnie słuchała i nie oceniała. A wszelkie wątpliwości wyjaśniała w sposób klarowny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jak zawsze nieoceniony dialog w ciężkich chwilach. Doceniam, że te spotkania, kiedy potrzebuję, umożliwiają mi bardziej przejrzyste ułożenie swoich myśli i emocji, powodują wiele refleksji i prowadzą do decyzji, do których jestem przekonana. Dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: psychoterapia

Bardzo palecam profesjonalne podejście
Koretna osoba wie czego pacjent potrzebuje bardzo polecam..


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia

Praca z Panią Joanną pozwoliła na spojrzenie na moją rodzinę i tego co doświadczyliśmy inaczej. Postawić wyraźne granice i ich pilnować. Przestać bać się co pomyślą o mnie inni i przestać wszystkim dookoła dobrze swoim kosztem. Myślę że to bardzo dobra zmiana.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia

Pani Joanna jest bardzo kompetentna, empatyczna , wykorzystuje w zindywidualizowanej terapii najnowsze światowe trendy leczenia chorób duszy .Bardzo skuteczna .Pomogła mi uporać się ze skutkami traumy po rozpadzie związku i spojrzałam na świat jaśniejszym wzrokiem. Gorąco polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

44 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Cześć, przychodzę z dość niecodziennym pytaniem, albo i to normalne.
Mianowicie, od paru lat zaobserwowałem u siebie zjawisko, gdzie próbując sobie wyobrazić jakąś rzecz, wezmę dla przykładu drzewo, to nie potrafię sobie go wyobrazić w zwykłej formie. Mam przez to na myśli, że w mojej wyobraźni to właśnie drzewo zaczyna się ruszać, opadać, latać, zamieniać się w inne rzeczy. Nie wiem jak bardzo bym próbował się skupić na wyobrażeniu sobie po prostu zwykłego, prosto stojącego drzewa, to nie potrafię.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest to naturalne zjawisko, czy też ma to związek z czymś innym.

Dziękuję i pozdrawiam,
Jakub.

Myślę że to trochę jak w tym doświadczeniu/ próbie nie myślenia, nie wyobrażania sobie słonia na suficie…. Kiedy dostajemy takie zadanie to jedyne co sobie wyobrażamy najczęściej :) generalnie nie lubię bardzo określeń normalny i nienormalny ale jeśli jest to jedyny „niepokojący” objaw to uważam że wszystko jest w porządku i ma Pan po prostu bogatą wyobraźnię co może być ogromnym zasobem. Ale też to zbyt krótki opis i za mało szczegółów żeby wyrokować cokolwiek. Zapytałabym na pewno dlaczego to Pana martwi? Czego się Pan obawia? Czy w rodzinie są jakieś choroby psychiczne?

Joanna Leo

Dzien dobry, chcialbym zadac pytanie, czym tak na prawde jest narcystyczne zaburzenie osobowosci?
Jak się to diagnozuje? Jakie sa jego glowne obajwy?
Pozdrawiam i zycze milego dnia:))

W Diagnostycznym i Statystycznym Podręczniku Zaburzeń Psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wydanie piąte (DSM-5),Narcystyczne Zaburzenie Osobowości należy do grupy B zaburzeń osobowości czyli do grupy zaburzeń tzw dramatycznych. Zaburzenia te charakteryzują się dramatycznym, nadmiernie emocjonalnym lub nieprzewidywalnym myśleniem lub zachowaniem. Należą do nich antyspołeczne zaburzenie osobowości, zaburzenie osobowości z pogranicza, zaburzenie osobowości histrionicznej i zaburzenie osobowości narcystycznej.

Zaburzenie osobowości narcystycznej jest definiowane jako obejmujące wszechobecny wzorzec wielkości (w fantazji lub zachowaniu), ciągłą potrzebę podziwu i brak empatii, począwszy od wczesnej dorosłości i obecnej jako wzorzec w różnych kontekstach czyli dotyczących całego wachlarza sytuacji z różnych dziedzin i objawia się w podejściu do różnych osób. Dokładna i pełna lista „objawów” do diagnozy znajduje się właśnie w DSM.

Należy pamiętać że teoria w przeważającej większości na dzień dzisiejszy wyróżnia kilka podtypów zaburzenia narcystycznego które różnie się manifestują.

Obecnie używa się również przymiotnika narcystyczny, który nie jest jednoznaczny z diagnozowaniem kogoś z tym zaburzeniem, a jest raczej wskazywaniem na jego tendencje w zrachowaniach do braku empatii, egoizmu, konfliktowości, kłamstwa i manipulacji. Tak jak używamy np. przymiotnika nierzetelny czy nieśmiały.

Zaburzenia osobowości dla celów leczenia lub profilowania diagnozuje w Polsce psychiatra lub psycholog diagnosta na podstawie wywiadu z pacjentem – z tego co wiem nie ma na chwilę obecną jednolitego standardu w doborze konkretnego narzędzia.. Takie wzorce może również zaobserwować psychoterapeuta i stworzyć tzw diagnozę dla celów terapeutycznych która pomoże w prowadzeniu terapii.

Pozdrawiam serdecznie i w razie pytań proszę o kontakt bo to tematyka, którą bardzo lubię i mam z nią częstą styczność w codziennej pracy.

Joanna Leo

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję wyłącznie online. Prowadzę terapię i udzielam wsparcia psychologicznego w formie spotkań online od 12 lat. Jestem psychologiem, terapeutką ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Kean University, NJ USA
 • New York University - część programu MA

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Staże

 • Comprehensive Behavioral Healthcare on the grounds of Greystone Park Psychiatric Hospital, NJ USA

Certyfikaty


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Powiązane wyszukiwania