Joanna Brzeziak, logopeda Kraków

mgr Joanna Brzeziak

Zapisz

Logopeda więcej

35 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Reduta, Mistrzejowice, Kraków
Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Diagnoza logopedyczna • od 150 zł

Terapia logopedyczna • od 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, a także pedagogiem specjalnym- surdopedagogiem oraz oligofrenopedagogiem. Od paru lat pracuję z dziećmi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Autyzm
  • Dysleksja
  • Zaburzenia mowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Reduta, Kraków

od 150 zł

Gabinet Logopedyczny Joanna BrzeziakReduta, Kraków

od 100 zł

Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak

35 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Zdecydowanie mogę polecić Panią Asie, jest osoba zaangażowana, ma dobry kontakt z dziećmi, zajęcia odbywają się zawsze punktualnie, z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Moje dzieci (4 i 6 lat) chętnie chodzą na zajęcia a efekty pracy sa widoczne. Gabinet tez jest bardzo przyjazny - dzieci dobrze się w nim czuja.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Na Panią Asię trafiliśmy z polecenia. Przypadek mojego Syna był dosyć ciężki - 7 lat za pasem, a całkowity brak głoski "r", szumki, syczki, ciszki - wszystko leżało. P.Asia wzięła Nas pod swoje skrzydła, mimo praktycznie braku miejsc i wolnych terminów. Zaczęliśmy terapie logopedyczną. Po pół roku z czystym sumieniem mogę napisać, że wszystkie Nasze problemy logopedyczne są już za Nami. Dzięki ogromnej pracy, zaangażowaniu i wielkiemu sercu P. Asi, Syn nauczył się poprawnej wymowy. Jest to bardzo ciepła i konsekwentna Osoba, w pracy daje z siebie wszystko. Ma świetny kontakt z Dzieckiem jak i Rodzicem. Gabinet jest bardzo przyjazny, Syn bardzo lubił te cotygodniowe wizyty. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Pani Joasia to świetny specjalista, zaangażowana w pracę z dzieciakami. Mój synek był już u kilku innych logopedów i każdy twierdził, że to będzie bardzo żmudna i bardzo długa praca, aby wyeliminować wadę synka, czyli seplenienie miedzyzebowe. Straszyli, że wszystkie wędzidełka są do podcięcia i bez tego nic nie da się skorygować. Na szczęście trafiliśmy do pani Asi. Jej podejście do synka, ćwiczenia poprzez zabawę sprawiły, że synek po czterech miesiącach mówi już poprawnie. Dodam jeszcze ,że synek ma 3,5 roku i utrzymanie koncentracji i zmotywowanie do jakichkolwiek ćwiczeń buzi i języka nie było proste , ale Pani Asia potrafiła tego dokonać. Jestem jej bardzo wdzięczna i szczerze polecam!!!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Szczerze polecam panią Asię. Córka bardzo lubiła cotygodniowe zajęcia, na które zawsze było przygotowanych sporo ciekawych pomocy. Dzięki temu czas ćwiczeń mijał szybko i w bardzo dobrych humorach. Dostawałyśmy też materiały do pracy w domu, w postaci ciekawych gier, zadań, łamigłówek. Dzięki połączeniu nauki z zabawą córka bardzo szybko opanowała brakujące głoski i naszą terapię z panią Asią wspominamy jako ciekawą przygodę. Optymizm, świetne przygotowanie do zajęć i szersze spojrzenie na rozwój dziecka to bez wątpienia atuty pani Asi. dziękujemy za wspólnie spędzony, owocny czas:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić terapię u Pania Asi. Zawsze Super przygotowana, z głową pełną pomysłów, umiejąca wykorzystać aktualny humor czy nastawienie dziecka do pracy( wiadomo, dzieci też mają różne dni a Pani Asia świetnie to wyczuwa i umie dostosować zajecia tak aby dziecko wyniosło z nich jak najwięcej). Dla mnie jako rodzica ważne jest to, że syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia i zawsze wychodzi z nich zadowolony. Każde zajęcia kończą się ich omówieniem z rodzicem i wskazówkami jak pracować z dzieckiem w domu. Kontak z Panią Asia jest rewelacyjny( nie ważne czy przysłowiowy "piątek, świątek czy sobota") zawsze można się z Nią skonsultować w razie jakiś wątpliwości czy trudności. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. Motywuje do działania również rodziców Gorąco polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Gorąco polecam Panią Asię - jest specjalistką w swojej dziedzinie, ma dużą wiedzę i doświadczenie, a oprócz tego ma indywidualne podejście do dzieci, dzięki czemu trafnie dobiera materiały oraz ćwiczenia, które skutecznie eliminują wady wymowy - sama się o tym przekonałam chodząc na terapię z moją 6-letnią córką i bardzo się cieszę, że udało nam się do niej trafić! Wystarczyły 3 miesiące terapii oraz ćwiczeń w domu, żeby wyeliminować seplenienie międzyzębowe u 6-latki. Osoba sympatyczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta, profesjonalistka skoncentrowana na celu. Córka uwielbiała przychodzić na wizyty, czas na nich zawsze był świetnie wykorzystany. Dzięki dobrze dobranym skutecznym ćwiczeniom efekty było widać już po paru wizytach, ale oprócz tego pewność siebie mojej córki znacząco wzrosła.

mgr Joanna Brzeziak

Dziękuje za piękne słowa, które dają motywacje do dalszej pracy . Ale chciałam sprostować bo takie sukcesy były dzięki pracy w domu ❤️


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Pani Asia to kwintesencja Idealnego terapeuty. Otwarta, zaangażowana, mocno skupiona na realizacji założonych celów. Wyjaśni, uspokoi, udostępni pomoce, zada zadania, zawsze służy radą. Dodatkowym atutem jest elastyczny (w miarę możliwości) plan zajęć. Córka chętnie korzysta z terapii, Pani Asia potrafi zdobyć niewymuszony autorytet i motywować do ćwiczeń. Postępy są (terapia od maja) a jestem pewna,ze ogólne podejście, diagnoza córki i trafna terapia pzwolą córce osiągnąć sukces i dogonić rówieśników. Polecamy z czystym sumieniem. Dla Pani Asi nie ma "rzeczy niemożliwych" i "przypadków beznadziejnych" :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak terapia logopedyczna

Czy 2,5 latek nie jest za mały na wizytę u logopedy? U pani Asi zdecydowanie nie. Pani Asia szukała najlepszych ćwiczeń dla córki, aby zajęcia były dla niej atrakcyjne. Efekty widać praktycznie od razu, a dodatkowe ćwiczenia do domu i kontakt on-line sprawiają, że praca z dzieckiem jest systematyczna. Pani Asia złapała bez problemu dobry kontakt z dzieckiem i nie ma problemu, aby córka uczestniczyła w ćwiczeniach z panią oraz wykonywała zadania.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Asia, to nie logopeda który poprawnie uczy wymawiać literkę "R" czy "Sz", to logopeda który uczy jakiegokolwiek porozumiewania się dziecka ze światem.
Zaangażowanie, pasja i cierpliwość z jaką spotykamy się u Pani Asi bedąc w gabinecie z naszym synem zasługują co najmniej na ukłony do ziemi.
Kiedy trafiliśmy z Lesiem na pierwszą wizytę, byliśmy skołowani i absolutnie przybici. Lekarze u których byliśmy dotychczas kiwali tylko głowami i opowiadali nam, że syn ma autyzm i trzeba poczekać na rozwój sytuacji lub udać się gdzie indziej. U Pani Asi nie czekaliśmy na nic! Jeszcze tego samego dnia pokazała nam jak się wziąć do roboty i zawalczyć o syna! A ona sama poprowadziła nas na bitwę z trudnościami niczym Jagiełło na Grunwald. Po dwóch miesiącach postępy są ogromne! Pracujemy nadal, Lech uwielbia spotkania w gabinecie i ćwiczenia które dostajemy do domu. Wsparcie, zaangażowanie, spokój  i serce jakie okazuje Pani Asia są nie do opisania. Polecamy każdemu z rodziców, który stanął na rozstaju dróg ze swoją pociechą i chce wygrać pojedynek dla swojego dziecka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Logopedyczny Joanna Brzeziak

Razem z Małżonką chcieliśmy serdecznie polecić Panią Asie. Trafiliśmy do Pani Asi z polecenia naszej znajomej i się nie zawiedliśmy. Nasz synek w wieku 3 lat praktycznie nie mówił. Po kilku miesiącach terapii widzimy ogromny postęp. Pani Asia przede wszystkim kocha to co robi i z pasją prowadzi zajęcia. Jej ogromnym atutem jest to, że całościowo patrzy na dziecko i ma dużą wiedzę nie tylko w zakresie logopedii. Po za tym po każdych zajęciach otrzymujemy bardzo dobrze przygotowane materiały do pracy w domu. Pani Asia jest bardzo nastawiona na współprace z rodzicem. Najważniejsze dla nas jest to, że nasz syn uwielbia Panią Asię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mój synek ma 1,5 roku, zaczął mówić około pół roku temu, jednak jego zasób słownictwa mocno rozwinął sie w ciągu ostatnich 2 miesięcy mniej więcej. Kilka tygodni temu zaczął wymawiać głoskę "r" nie tak poprawnie po polsku tylko bardziej nazwalabym ją francuskim r (w ogóle ciężko to opisać słowami, chodzi o to ze jest niepoprawne). Wiem ze w tym wieku normalne byłoby zastąpienie r przez l lub j, ale czy takie próby wymowy r sa w tym wieku normalne? Czy warto przyjść na wizytę żeby pani posłuchał jak on mówi czy dać mu czas (jeśli tak to do kiedy)? Boje sie ze on sie do tego r przyzwyczai i nie zacznie wymawiać poprawnie. Pozostałe dźwięki wymawia poprawnie albo typowo dla dziecka w swoim wieku. Ile w razie czego kosztuje wizyta taka na której pani posłucha mowy dziecka i zdecyduje czy trzeba z nim pracować czy jest wszystko dobrze?

Witam, chętnie posłucham i zobaczę synka. Faktycznie lepiej coś wyłapać wcześniej i korygować niż utrwaloną już wymowę? Czy psują Pani godziny dopołudniowe czy popołudniowe? Proszę o kontakt mailowy: joannabrzeziak@gmail.com. Pozdrawiam Joanna Brzeziak

mgr Joanna Brzeziak

Witam Panią, kiedy można najwczesniej umowic na wizytę do Pani, pilnie potrzebuję terapii logopedycznej dla mojej 2,5 letniej córeczki

Witam , jednak nie mam do Pani numeru:) proszę o kontakt :) dane na wizytówce;) pozdrawiam i do zobaczenia:)

mgr Joanna Brzeziak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, a także pedagogiem specjalnym- surdopedagogiem oraz oligofrenopedagogiem. Od paru lat pracuję z dziećmi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Autyzm
  • Dysleksja
  • Zaburzenia mowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania