Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk SosnaUsługa: Dalsze leczenie

  Witam jestem juz po jednej operacji czeka mnie droga za mies.,ale juz jestem bardzo zadowolona i szczęsliwa ze natrafiłam na wspaniałego lek.Dr.Grzywocza to fachowiec w swojej dziedzinie i bardzo mu dziękuje za to że stawia mnie na nogi to lek. o złotym sercu profesjonalny w swojej dziedzinie.Dziękuje Panu za wszystko oby Bog pozwolił jeszcze wiele lat Panu pomagac ludziom tak jak mi Pan pomogł.pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Chirurgii MazanUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Uszkodzenie kręgosłupa L4, L5S1. Bardzo kompetentny i konkretny specjalista. Diagnoza i rozwiązanie mojego schorzenia bardzo konkretne i rzeczowe. Byłem wcześniej u 2 innych neurochirurgów i niestety brak konkretnej diagnozy oprócz oczywiście straszenia kalectwem i powikłaniami. Jestem po 2 spotkaniu i czekam na zabieg.......

 • Dziękuję serdecznie Doktorowi Grzywoczowi operował mnie 10.12.1014 jestem zadowolona z opracji 4 śruby stabilizatory ale mogę normalnie funkcjonować Wielki szacunek dla człowieka za to co robi wielkie Bóg Zapłać :-)

 • Rowniez polecam dr Grzywocza, operowal mnie i jestem bardzo zadowolona z efektow jest naprawde fachowcem w swojej dziedzinie godnym polecenia.

 • Wspaniała opieka medyczna rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach żeby personel oddziału był taki miły. Lekarze troskliwi i dbający o pacjenta. Po zabiegu doskonała opieka pielęgniarek, które mimo ciężkiej swojej pracy stać na uśmiech i życzliwość.Wszystkim którzy potrzebują pomocy w schorzeniach kręgosłupa polecam ten oddział. Opieka medyczna na najwyższym poziomie Dziękuję !!!!!!!!!!!

 • Bardzo dobry-to mało powiedziane.
  Zacznę od tego,że z ogromnym bólem kręgosłupa walczyłam bardzo długie miesiące,bez rezultatu na dłużej .Na moje szczęście w Warszawie gdzie mieszkam nie uzyskałam odpowiedniej pomocy.Jakimś cudem trafiłam do Pana Doktora Jerzego Grzywocz.Pan Doktor,to wspaniały specjalista,profesjonalista w każdym calu,ale przede wszystkim człowiek o dobrym sercu.Minęło pięć tygodni od pierwszej operacji i trzy dni od drugiej(przy czym druga to dalszy etap pierwszej). Czuję się naprawdę wspaniale.
  Jestem pod wrażeniem opieki w szpitalu w Piekarach Śląskich,wdzięczna jestem całemu Zespołowi za okazaną pomoc i opiekę, a Panu Doktorowi Jerzemu Grzywocz będę wdzięczna do końca życia.
  Panie Doktorze bardzo dziękuję.
  Ewa

 • W maju 2013 miałem przeprowadzoną przez doktora endoskopową operację przepukliny kręgosłupa L4/L5. Przed operacją lekarz kazał mi wykonać rezonans magnetyczny i bo jego obejrzeniu powiedział, że jest w stanie przeprowadzić u mnie operację metodą endoskopową. Po operacji bóle promieniujące do kończyn dolnych nie zniknęły. Udałem się zatem do innego lekarza, który polecił mi powtórne wykonanie rezonansu. Kiedy oglądał wyniki badania po operacji skomentował "to wygląda tak jakby nic tu nie zostało usunięte". Operacja była przeprowadzona w Urazówce w Piekarach.

 • Pan dr Grzywocz operował mnie 13 lat temu.Wspaniały człowiek. Początkowo leczył mnie lecz zawsze stawiał sprawę jasno, że nie uniknę operacji. Zgodziłam si e na nią pod warunkiem , że to Pan doktor będzie mnie operował i tak się stało. Operował mnie w szpitalu W Piekarach Śl. efekt operacji wspaniały jestem w pełni sprawna . Nic mnie nie boli, normalnie funkcjonuję, a przed operacją nie mogłam wejść na schody ani do wyższego pojazdu typu tramwaj czy autobus. Bardzo ciepły człowiek, oby takich więcej. Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję po 13 latach. Barbara P.

 • DOKTOR GRZYWOCZ jest wspaniałym człowiekiem, doskonałym fachowcem o wielkim sercu.
  To prawda, że nie zbywa pacjenta zdaje sobie sprawę że możemy nie wiedzieć co nam tak naprawdę dolega.
  Wytłumaczy umiejętnie pacjentowi jego chorobę i związane z tym dolegliwości.
  Na wizycie poprosiłam Pana Doktora że chciałabym żeby on mnie osobiście operował i dotrzymał słowa po mimo przeszkód które stawały na drodze.
  Od momentu operacji w grudniu 2011 do dnia dzisiejszego nie sięgnęłam po 1 tabletkę przeciwbólową.
  Czuję się rewelacyjnie, ale przestrzegam wszystkich wskazówek udzielonych mi na oddziale przez Pana Doktora wraz z codzienną gimnastyką którą nas uczono na oddziale.
  Życzę Panu dużo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych.
  Pozdrawiam
  Marzena -fotograf

 • Rok czasu błądziłam po rożnych lekarzach (z ujemnym skutkiem) zanim trafiłam do doktora Marka Grzywocza.Konkretnie i profesjonalnie wytłumaczył mi stan mojego schorzenie. Dzis jestem już 7 tygodni po operacji,którą przeprowadził pan doktor. Czuje się bardzo dobrze.Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.