MED-KORN Poradnie Specjalistyczne jest prywatną placówką medyczną. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom indywidualnym i korporacyjnym profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Dbamy o ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Med-Korn Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna

ul. Wyzwolenia 35/III

41-600 , Świętochłowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne jest prywatną placówką medyczną. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom indywidualnym i korporacyjnym profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by nasz pacjent mógł liczyć na pełną i fachową poradę przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczeń szerokiego grona lekarzy.

Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej
Pracownia USG
Poradnia Medycyny Pracy
Poradnia Endokrynologiczna
Poradnia Medycyny Estetycznej
Poradnia Laryngologiczna
Poradnia Neurologiczna
Poradnia Okulistyczna
Poradnia Dermatologiczna
Pracownia Fizjoterapii i Masażu
Pracownia Akupresury i Akupunktury
Poradnia Psychologiczna
Poradnia Psychiatryczna
Poradnia Kardiologiczna
Poradnia Pulmonologiczna
Poradnia Chirurgii Ogólnej i Chorób Naczyń
Pracownia EMG, EKG
Poradnia dietetyczna
Poradnia urologiczna

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Zabiegi

 • Masaż
 • Akupresura
 • Akupunktura

Badania

 • USG
 • EMG
 • EKG

Choroby

 • Chirurgia
 • Ortopedia
 • Urologia
 • Endokrynologia
 • Medycyna pracy
 • Medycyna estetyczna
 • Laryngologia
 • Neurologia
 • Okulistyka
 • Dermatologia
 • Fizjoterapia
 • Dietetyka
 • Psychologia
 • Psychiatria
 • Kardiologia
 • Pulmonologia
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Pietraszek konsultacja chirurga naczyniowego

  Pan dr bardzo spokojny,rzeczowy, dokładny,badanie dopplerem fachowe,Spra
  wa niewydolności żylnej wyjaśniona, zalecenia dokładnie wyjaśnione.Jestem zadowolona i polecam Pana dr !

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Joanna Oświęcimska Inny

  Miałam dość dużo zrobionych badań by wystawiła mi leki które potrzebuje. Pomimo tego kazała zrobić inne też badania, które są nie potrzebne. Dodatowo zwracała się do mnie w nie odpowiednich zaimkach pomimo tego że wiedziała że jestem trans. Dodatkowo miałam wizytę umówioną na 19:00. Przyszłam o 18:42 i czekałam do 19:25 na omówioną wizytę. Oraz u niej badanie wyglądało tak że tylko sprawdziła mi obojczyki i szyję, oraz kazała oddychać nic więcej. Równie dobrze mogłam iść do rodzinnego lekarza na to samo by wyszło. Nie polecam, strata czasu i pieniędzy.

  prof. dr hab. n. med. Joanna Oświęcimska

  Podjęcie terapii hormonalnej w przypadku zmiany płci wymaga najpierw solidnej diagnostyki i potwierdzenia rozpoznania, ponieważ to lekarz, a nie pacjent ponosi odpowiedzialność za przebieg terapii i ewentualne działania niepożądane. Hormony to nie cukierki, a gabinet lekarski to nie kiosk, w którym można je kupić lub uzyskać "tylko" receptę. Przedstawione wyniki nie były kompletne, stąd moja prośba o ich uzupełnienie. Pacjent został dokładnie poinformowany, czemu służą zalecone badania. W placówkach ochrony zdrowia i dokumentacji medycznej, podobnie jak w urzędach, sądach itp. celem uniknięcia pomyłek dane pacjenta są takie jak w jego dokumencie tożsamości.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Gwiazda-Kowalska konsultacja laryngologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor rozwiała wszelkie moje wątpliwości a przede wszystkim znalazła przyczynę moich dolegliwości i zaleciła odpowiednie leki. Żałuję że tak późno trafiłam do takiego dobrego specjalisty. Bardzo miła i delikatna.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Zakrzewski Inny

  Konkretny, sympatyczny , dokładny, bezpośredni , znający się na swojej pracy , godny polecenia .

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Joanna Oświęcimska Inny

  Bardzo empatyczna osoba. Idealnie trafiona diagnoza postawiona już na etapie ambulatoryjnym. Pani prof. udziela wyczerpujących informacji dot. leczenia. Polecam z całym sercem i dziękuję za dotychczasową pomoc.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Matysiakiewicz Inny

  Kilka wizt, badania a jednak bagatelizowanie objawow i zmiany diagnozy. Skupianie sie na 1 objawie, a nie laczenie wszystkich w 1 calosc. Sugerowanie oczywiscie zabiegu zamiast rehabilitacji i straszenie zmianami rakowymi... Przepisane srodki przeciwbolowe z duza iloscia ubocznych skutkow, slabo radzace sobie z bolem. Stracony czas i pieniadze, zycie w bolu i strachu a wystarczylo zmienic specjaliste!

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Jankowski ból w lewym oku

  Na kilometr możemy w stanie wyczuć lekarza z powołania i właśnie z takim lekarzem się spotkałam. Badanie trwało tyle ile powinno tzn . Badanie za badaniem , tłumaczenie krok po kroku , odpowiedzi na pytania , jakiego leczenia się podejmujemy . Lekarz godny polecenia ! A mało ich mamy . Uśmiechnięty z poczuciem humoru . Człowiek ma serce. Pozdrawiam

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Wawrzynek

  Przesympatyczna Pani Doktor. Podchodzi do każdego pacjenta sumiennie, ma duża dozę cierpliwości. Ciepła, miła kobieta, a przede wszystkim, co najwazniejsze- bardzo dobry lekarz. Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Grzywocz

  Najlepszy specjalista jakiego spotkałem. Dwa miesiące po operacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa L5S1, którą przeprowadził dr Grzywocz, czuję się doskonale. Ćwiczę zgodnie z zaleceniami Panie Doktorze ;-) (deska, pompki i przysiady). Pozdrawiam.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Grzywocz Dalsze leczenie

  Witam jestem juz po jednej operacji czeka mnie droga za mies.,ale juz jestem bardzo zadowolona i szczęsliwa ze natrafiłam na wspaniałego lek.Dr.Grzywocza to fachowiec w swojej dziedzinie i bardzo mu dziękuje za to że stawia mnie na nogi to lek. o złotym sercu profesjonalny w swojej dziedzinie.Dziękuje Panu za wszystko oby Bog pozwolił jeszcze wiele lat Panu pomagac ludziom tak jak mi Pan pomogł.pozdrawiam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania