Centrum Medyczne Klara to nowoczesna placówka oferująca kompleksowe usługi medyczne, w tym: ponad dwadzieścia poradni specjalistycznych, diagnostykę, chirurgię jednego dnia, rehabilitację oraz Ośrode... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Klara

ul. Wały Gen. Dwernickiego 43/45

42-202 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 34 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Klara

konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Klara to nowoczesna placówka oferująca kompleksowe usługi medyczne, w tym: ponad dwadzieścia poradni specjalistycznych, diagnostykę, chirurgię jednego dnia, rehabilitację oraz Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Chorób Dietozależnych. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę specjalistów o wieloletnim doświadczeniu.
Trafna diagnoza oraz odpowiednia, skuteczna terapia w połączeniu ze sprzętem medycznym oraz diagnostycznym spełniającym najwyższe światowe standardy, pozwala nam zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Pacjentów.
W swojej codziennej pracy cenimy bezpieczeństwo, profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość, odpowiedzialność za zdrowie drugiego człowieka oraz ciągłe dążenie do doskonałości, które z każdym dniem pozwalają nam zyskać zaufanie kolejnych Pacjentów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

Drodzy Pacjenci w obliczu pandemii koronawirus SARS-COV-2 (COVID-19) pragniemy otoczyć Państwa dodatkową opieką i zaproponować możliwość wykonania w naszym Centrum Medycznym testów przesiewowych „ NADAL® COVID–19 IgG/IgM”

Wynik testu dostępny jest w ciągu 15 minut od wykonania badania!

Test przesiewowy „ NADAL® COVID –19 IgG/IgM” to test służący pomocniczo w diagnozowaniu pierwotnych i wtórnych zakażeń oraz wykrywaniu przeciwciał IgG i IgM przeciwko SARS – CoV – 2.

Testy wykonywane są przez wysoce wyspecjalizowany personel w Centrum Medycznym Klara, z zachowaniem wszystkich wymaganych i niezbędnych procedur bezpieczeństwa, po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu. Krew do badania pobierana jest z opuszka palca.
Test można wykonać tylko i wyłącznie w placówce po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu i godziny badania. Koszt wykonania testu to 150 zł.

Wykonanie testu poprzedzone jest przeprowadzeniem wywiadu epidemiologicznego, który wyklucza wykonanie badania u pacjentów już zakażonych bądź z podejrzeniem zakażenia tj. z objawami infekcji, poddanych kwarantannie lub powracających z zagranicy.
Przypominamy, że Pacjent z objawami infekcji czy po powrocie z zagranicy zobowiązany jest indywidualnie do kontaktu z Sanepidem i poddanie się kwarantannie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia terminu wykonania testu zapraszamy do kontaktu z Rejestracją

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Gisterek

  Onkolog, Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • D

   Pani doktor jest po prostu cudownym człowiekiem. Do tej pory nie spotkałam na swojej drodze takiego fachowca, który potrafi porozmawiać i wyjaśnić wszelkie obawy a przede wszystkim jest najzwyczajniej ludzka.


 • Zenon Rudzki

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: BPH - łagodny przerost prostaty

   Zamieszczam opinię w imieniu mojego męża Bogusława Adamczyka, który nie posiada konta na Facebooku.
   Jestem poruszony empatią Pana Doktora. Mam 57 lat, zaraz po świętach wielkanocnych doszło u mnie do nagłego zatrzymania moczu. W szpitalu stwierdzono przerost gruczołu krokowego i założono mi cewnik, który nosiłem przez półtora miesiąca. Zszokowany sytuacją, w jakiej się znalazłem zacząłem szukać rozwiązania i ratunku. Za wszelką cenę chciałem uniknąć klasycznej operacji TURP, a na co wskazywały symptomy choroby, kilkukrotne próby rozcewnikowania kończyły się niepowodzeniem. Swój problem konsultowałem z wieloma ośrodkami urologicznymi w Polsce jak Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Katowice, Poznań. Skąd moje zaangażowanie? Zależy mi na zachowaniu funkcji seksualnych, które z dużym prawdopodobieństwem ulegają zaburzeniu po operacji. Doktor Rudzki przyjął mnie u siebie w gabinecie w Częstochowie, z umownych 15 minut wizyty zrobiło się o godzinę więcej, wyłuskał ze mnie całą wiedzę o chorobie, pilnie wsłuchał się w moje oczekiwania i nadzieje i w sposób nader analityczny wyłożył mi wszytko co powinienem wiedzieć i czego się spodziewać. Kiedy zasugerowałem operację laserem zielonym zdeterminowany by wreszcie ostatecznie skończyć z chorobą i zacząć normalnie żyć, na moje życzenie ustalił termin operacji jednak uprzedzając mnie o wszystkich możliwych skutkach i sugerując, bym wcześniej zdecydowanie próbował leczenia zachowawczego, które w czasie może przynieść efekt a co najważniejsze, zagwarantuje zachowanie pełni funkcji seksualnych. Doktor miał rację, tydzień temu po raz kolejny zdjęto mi cewnik i zacząłem oddawać mocz. Do teraz jestem bez cewnika i pilnie siebie obserwuję co dalej.
   Dziękuję Panie Doktorze! Dziękuję za empatię i ostudzenie mojej gorączki by zaraz operować aby na cito rozwiązać problem. Spodziewam się, że wcześniej czy później nadejdzie sądny dzień i będę zmuszony poddać się operacji gdyż gruczolak ma to do siebie, że ciągle rośnie. Ale tu teraz w tym miejscu mogę się podpisać obiema rękami, że Pan Doktor Zenon Rudzki jest lekarzem starej daty w najlepszym tego słowa znaczeniu, wykazał się dogłębnym zaangażowaniem w moją chorobę, indywidualnym podejściem a od strony naukowej i medycznej jest według mnie bardzo postępowy, otwarty na nowe metody leczenia. Poczytałem o karierze zawodowej Pana Doktora. Zdecydowanie polecam Pana Doktora! I jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję!
   Bogusław Adamczyk

  • D
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: obrzezanie

   Gorąco polecam Pana dr. Zenona Rudzkiego! Od zabiegu minęło już kilka miesięcy, wszystko się zagoiło, a efekt przerósł moje oczekiwania. Rady Pana Doktora pomogły mi przejść przez okres rekonwalescencji praktycznie beż żadnego obrzęku i bólu. Cieszę się, że się zdecydowałem na zabieg u Pana.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Maria Mordarska-Drabik

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja online

   Wizyta online przebiegła punktualnie, w miłej atmosferze, w jasny i zrozumiały sposób opisano mi dalszy tok leczenia i przekazano zalecenia. Gorąco polecam Panią doktor.

  • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Świetna neurolog. Słucha pacjenta i wypytuje o wszystko. Nie czeka, aż ktoś sam powie co dolega. Miałem objawy nurologiczne i nikt nie wiedział co mi jest. Po paru wizytach i odpowiednich badaniach okazało się że jest to bolerioza. Szybka interwencja doprowadziła do wyleczenia. Pozdrawiam doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Elzbieta Nowara

  Onkolog, dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dziękuję pani doktor za wyjaśnienie jak postępować w wyniku choroby mojego taty i co mam robić dalej

  • Moja mama od lekarzy którzy ją leczą w Szczecinie usłyszała że zrobili już wszystko co było w ich mocy i do widzenia. Umówiłam mamę na konsultację do dr Nowary, okazała się bardzo miłą, profesjonalną lekarką, opowiedziała mojej mamie dokładnie co ją czeka, jakich badań powinna unikać żeby nie obciążać dodatkowo i tak już wymęczonego organizmu, jakich sposobów leczenia może jeszcze spróbować, jak o siebie dbać, jak radzic sobie z efektami zniszczeń jakie spowodowały lata chemioterapii. Nie obiecała żadnego cudu, ale spokojnie zrozumiałym dla każdego językiem i z dużą wyrozumiałością i empatią odpowiedziała na wszystkie pytania mamy. Wysłuchała i oswoiła mamę z perspektywą czasu ktory jej pozostał. Mama wróciła pokrzepiona, spokojniejsza. Wreszcie ktoś znalazł czas i poprostu po ludzku podszedł do obaw umierającej kobiety. Za co bardzo Pani dr dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Mariusz Malicki

  Kardiolog, Internista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Po pierwszej wizycie u dr M. Malickiego odniosłam wrażenie, że należycie skupił się na moich problemach zdrowotnych. Wysłuchał mnie, zbadał i dokładnie poinformował o planie leczenia. Doktor odpowiedział na moje pytania. Wyszłam zadowolona. Człowiek o dużej kulturze.
   Polecam. Będę kontynuować leczenie pod jego kierunkiem.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: szmery nad sercem

   Prawidłowa diagnoza i błyskawiczne pokierowanie w celu usunięcia wady wrodzonej serca. Bardzo miły i sympatyczny człowiek, świetny fachowiec.


 • Tomasz Rynkiewicz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Ponad godzinne opóźnienie wizyty. Lekarz uprzejmy , ale mało kontaktowy, milczący. Odpowiadał tylko na zadane pytania. Standardowe badanie neurologiczne, bez dodatkowych wyjaśnień . Zlecił jednak konkretne badania. Na plus- dokladnie obejrzal zdjecie MR.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

   Lekarz kompetentny, konkretny i profesjonalny. Życzliwy wobec pacjentów szpitala. Polecam, wdzięczna pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Piotr Ślęzak

  Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: USG jamy brzusznej

   Bardzo miły pan doktor. Odpowiadał na wszystkie moje pytania. Myślę że jeśli będzie w przyszłości jeszcze potrzeba to skorzystam z jego usług.

  • M
   Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: blizna brzucha

   Jestem pod wielkim wrażeniem p.Doktora .Konsekwentny i niesamowity specjalista,każdemu polecam trafić na takiego chirurga,nie dość że dba o pacjęta i stara się by zabieg przeszedł bardzo profesjonalnie to człowiek o wielkiej empatii i niesamowita osobowość.Dziękuję że dane mi było trafić na takiego lekarza.Pozdrawiam,Magdalena Dębska....

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Katarzyna Wiewióra

  Internista, Kardiolog,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Bardzo miła i kontaktowa pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Ogromna wiedza. Wizyta przebiegła sprawnie i rzeczowo.


 • Urszula Lisek

  Radiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: USG narządu ruchu

   Pani doktor konkretna i rzeczowa . Określiła przyczynę bólu ,Omówiła uraz i przekazała zalecenia do dalszego postępowania . A i bardzo miła i kontaktowa osoba. Polecam serdecznie.


 • Ewa Całus

  Reumatolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Moja pierwsza wizyta, bardzo dobre wrażenie, przesympatyczna Pani Dr.
   Zostały mi zalecone kolejne badania celem ustalenia przyczyn niedomagań. Oceniam bardzo dobrze!


Powiązane wyszukiwania