lek.

Jarosław Jakubski

Psychiatra

98 opinii +dodaj

Umów wizytę 1332 odwiedziny w ciągu 30 dni

Najważniejsze informacje organizacyjne: 1. Z uwagi na nasilający się problem z ilością dostępnych terminów wszystkim osobom, które JUŻ SĄ MOIMI PACJENTAMI, a które mają problem z umówieniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

  Bohaterów Westerplatte 9 gab. 111
  65-034 Zielona Góra, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja pierwszorazowa 40 minut 150 zł
  Konsultacja kolejna 20 minut 100 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

  Bardzo miły i empatyczny lekarz. Szybko i precyzyjnie ustala co dolega i dobiera odpowiednie leki. Dba o komfort pacjenta zapewniając stałą opiekę (można zadzwonić i wypytać o wszelkie obawy związane z lekami itd.).
  Umie słuchać chorego i doradzić. Szczerze polecam tego lekarza.

 • Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: choroba reumatoidalna, zmiana sytuacji zyciowej

  Wspanialy specjalista I czlowiek,slucha pacjenta I pomaga z ogromna zyczliwoscia I zrozumieniem,daje sile do walki:)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja pierwszorazowa 40 minut

  Bardzo dobry, przyjazny i profesjonalny lekarz, potrafi nawet zażartować. Pacjent czuje, że może mu zaufać i powierzyć pewną opiekę nad sobą i swoją chorobą. Ja mam dopiero za sobą pierwszą wizytę, ale po lekach, które Pan Jakubski mi wypisał czuję się o wiele lepiej. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja kolejna 20 minut

  Wspaniały, sympatyczny,kompetentny doktor. W rozmowie z pacjentem
  trafia bardzo celnie w jego bolączki i rozmową próbuje rozwiać watpliwosci. Uspakaja. I oby tak dalej

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja pierwszorazowa 40 minut

  Doskonały lekarz. Pomógł mi bardzo przy leczeniu depresji. Powoli wychodzę na prostą, dzięki podjętemu leczeniu i pełnemu profesjonalizmowi lekarzowi.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja kolejna 20 minut

  Wizyta odbyła się sprawnie, na jak najlepszym poziomie, przeplatana żartami, dostałam odpowiedz na każde zastanawiające mnie pytania.

 • A
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

  Konkretny i rzeczowy specjalista.Cierpliwy oraz potrafiący słuchać i pomóc.Indywidualne podejście sprawia,że człowiek nie czuje się jak na przesłuchaniu lecz rozmowie partnerskiej.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja kolejna 20 minut

  Mariusz. Byłem u Pana doktora już parę razy. Bardzo miły, kompetenty, sympatyczny. Pomógł mi w mojej sprawie. Oddzwania na telefony. Polecam wszystkim.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: Konsultacja pierwszorazowa 40 minut

  Byłam u doktora dopiero dwa razy, ale jestem zadowolona. Doktor jest bardzo miły, kompetentny, skoncentrowany na danym przypadku i wzbudza zaufanie. Podszedł do mojego problemu indywidualnie i jestem z nim cały czas w kontakcie (np.mailowym, Pan Doktor naprawdę ekspresowo odpisuje :)).
  Wszystkim, którzy maja obawy przed psychiatrami - u doktora Jakubskiego wizyta przebiega w spokojnej i przyjemnej atmosferze i ma się to poczucie bycia "zaopiekowanym". Na pewno nie jest "kwadratowo", sztywno, wszystkie opory bardzo szybko się przełamują :) polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz,mnie pomógł mimo ,że nie było łatwo. Ważne jest,że można liczyć na kontakt telefoniczny,praktycznie w każdej chwili.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Najważniejsze informacje organizacyjne:
  1. Z uwagi na nasilający się problem z ilością dostępnych terminów wszystkim osobom, które JUŻ SĄ MOIMI PACJENTAMI, a które mają problem z umówieniem się na kolejną wizytę, przypominam o możliwości kontaktu bezpośredniego ze mną (na numer telefonu lub adres email dostępne na wizytówce, którą Państwo otrzymali na pierwszej wizycie). Bezwzględnym priorytetem jest dla mnie zachowanie ciągłości opieki nad moimi pacjentami i staram się utrzymywać rezerwę miejsc dla Państwa.
  2. Osoby umawiające się NA PIERWSZĄ WIZYTĘ w moim gabinecie proszę w wybieranie "wizyty pierwszorazowej", która rezerwuje 40 minut czasu w kalendarzu. 20 minut, które wystarcza na kolejne wizyty, jest zdecydowanie zbyt krótkim czasem na wstępną rozmowę i odpowiednio wnikliwe poznanie problemu. Jednocześnie, przez szacunek dla osób umówionych na późniejsze godziny, nie mogę przedłużyć takiej wizyty w stopniu, który zapewni odpowiednią jakość mojej pracy.
  3. Z uwagi na fakt, że NIE jestem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży i moje doświadczenie w pracy z dziećmi jest ograniczone informuję, że NIE przyjmuję osób przed 18 rokiem życia.

  Nota biograficzna:
  Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ukończył w 2003 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego w Szpitalu Wojewódzkim w Zielonej Górze podjął pracę w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu, gdzie rozpoczął realizację szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii. W czasie kolejnych 3 lat zdobywał doświadczenie w pracy na oddziałach psychiatrycznych, psychogeriatrycznym, odwykowych oraz oddziałach leczenia zespołów abstynencyjnych dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków (zwanych popularnie „detoksami”). W latach 2008 – 2010 kontynuował szkolenie specjalizacyjne w ramach zatrudnienia na Oddziale Psychiatrii 105 Szpitala Wojskowego w Żarach. W 2010 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty psychiatry. Kolejne 2 lata przepracował w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w Zaborze. Odbył szereg kursów i szkoleń w zakresie psychoterapii, dzięki którym możliwe jest lepsze prowadzenie pacjentów będących równocześnie w procesie psychoterapii oraz stosowanie w codziennej praktyce podstawowych technik psychoterapeutycznych. W latach 2008 - 2016 współpracował z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Poliklinice (SPZOZ MSW w Zielonej Górze), gdzie przyjmował pacjentów tejże Poradni oraz konsultował psychiatrycznie pacjentów oddziałów szpitalnych Polikliniki. Aktualnie w praktyce zawodowej koncentruje się na psychiatrii ambulatoryjnej w ramach swojej praktyki prywatnej, w której leczy tylko pacjentów dorosłych. Szczególnym obszarem zainteresowań zawodowych są zaburzenia lękowe związane z trudnymi przeżyciami: udział w wypadkach, mobbing, psychiczna przemoc w rodzinach, choć w codziennej praktyce zajmuje się całym spektrum zaburzeń i chorób psychicznych.
  Uczestnicząc w konferencja i szkoleniach oraz na bieżąco zapoznając się z fachową prasą psychiatryczną stara się sprostać wyzwaniu, jakim jest udzielanie pomocy we współczesnym świecie, gdzie człowiek jest narażony na nadmierny, ciągły i bardzo obciążający stres.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2003 r

Staże

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, 2006, 4 miesiące
 • Oddział Psychogeriatryczny SPZOZ Szpitala w Ciborzu, 2007, 6 miesięcy
 • Oddział Psychiatrii 105 Szpitala Wojskowego w Żarach, 2009-2010
 • Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, 2008, 3 miesiące
 • Oddziały Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, 2011-2012
więcej

Certyfikaty