lek.

Jarosław Jakubski

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

104 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 136 odwiedzin w ciągu 30 dni

Najważniejsze informacje organizacyjne: 1. Z uwagi na nasilający się problem z ilością dostępnych terminów wszystkim osobom, które JUŻ SĄ MOIMI PACJENTAMI, a które mają problem z umówieniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: strach przed ludźmi, strach przed ciemnością, stany depresyjne

  Witam. Powiem tak, jeżeli jesteś osobą, która zastanawia się czy iść do psychiatry ale ma opory ponieważ nie wie czy to coś da? czy trafię na odpowiedniego lekarza? Czy dam radę mówić o swoich problemach? To nie zastanawiaj się dłużej tylko umów wizyte:) Miałem obawy, mało tego mam fobie przed ludzmi(boję się ludzi) więc bałem się jak to będzie mówić o strachu przed ludźmi drugiemu człowiekowi? Obawy rozwijały się w momencie gdy wszedłem do gabinetu Pan Doktor jest super ciepły, sympatycznya przede wszystkim profesjonalny.Opowiadalem o swoim życiu i najgłębszych problemach w tak lekki sposób jak bym poszedł do lekarza rodzinnego z bólem gardla:) zero stresu, zero jakich kolwiek lęków porostu mistrz:)wychodząc od Pana doktora czułem się o niebo lepiej i wierzę że będzie dobrze żałuję tylko że ciągle zwlekalem i tak późno zdecydowałem na wizytę, bo męczę się z fobiali o 13 lat. Więc nie męcz się daj sobie szansę bo napewno będzie lepiej niż jest :) to była moja pierwsza wizyta napisze jaki będzie efekt końcowy. Pozdrawiam

  Jarosław Jakubski2018-07-16

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że udało mi się Pana nie zestresować :)
  Zwrócił Pan w swoim wpisie uwagę na niezwykle ważną sprawę: rozmawianie o dolegliwościach psychicznych tak naprawdę wcale się nie różni szczególnie od rozmowy o dolegliwościach fizycznych. Tak naprawdę obydwa tematy są bardzo intymne i trudne, ale zarazem można o nich spokojnie opowiadać. Mam wrażenie, że część osób boi się wizyty u psychiatry (ale też psychologa) dlatego że uważa, że nie będzie umiała opowiedzieć o swoim samopoczuciu. Lubię powtarzać moim pacjentom, że to nie pacjent ma umieć wywiadu udzielić, a psychiatra ma umieć go zebrać :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo sympatyczny, rozładowujący napięcie związane z wizytą,dokładnie zbiera wywiad ,aby zdiagnozować pacjenta i zastosować najwłaściwsze leczenie

 • P
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja kolejna 20 minut

  Po prawie 10-ciu wizytach w końcu zdecydowałem się na opinię. Pan doktor bardzo rzetelny i przystępny. Próbuje pomóc w jak najlepszym zakresie z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi przy stosowaniu i doborze leków. Z wizyty na wizytę zdobywał moje zaufanie, a tym bardzo ciężko u mnie. Szkoda tylko że doktor nie przyjmuje na NFZ.Jak najbardziej polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

  Jestem po drugiej wizycie. Wizyty przebiegły w przyjemnej atmosferze. Pan doktor przeprowadził ze mną wywiad i uważnie słuchał.
  Zalecona farmakologia zaczyna przynosić pozytywne efekty.
  Lekarz konkretny, rzeczowy, sympatyczny, bardzo dokładnie wyjaśnia przebieg leczenia. Polecam serdecznie!

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

  Wizyta rozpoczęła się wcześniej niż o ustalonej porze (zostałem zauważony podczas oczekiwania na korytarzu),zadano mi wiele pytań,zapoznano sie z historią leczenia u poprzedniego lekarza,wypisano leki i zasugerowano przybliżona datę kolejnej wizyty.

 • P
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: depresja

  Świetny, sympatyczny, prawdziwy lekrzarz. Umie wysłuchać pacjenta. Bardzo dobrze dobiera leki. Szczerze polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

  Bardzo miły i empatyczny lekarz. Szybko i precyzyjnie ustala co dolega i dobiera odpowiednie leki. Dba o komfort pacjenta zapewniając stałą opiekę (można zadzwonić i wypytać o wszelkie obawy związane z lekami itd.).
  Umie słuchać chorego i doradzić. Szczerze polecam tego lekarza.

 • Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: choroba reumatoidalna, zmiana sytuacji zyciowej

  Wspanialy specjalista I czlowiek,slucha pacjenta I pomaga z ogromna zyczliwoscia I zrozumieniem,daje sile do walki:)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja pierwszorazowa 40 minut

  Bardzo dobry, przyjazny i profesjonalny lekarz, potrafi nawet zażartować. Pacjent czuje, że może mu zaufać i powierzyć pewną opiekę nad sobą i swoją chorobą. Ja mam dopiero za sobą pierwszą wizytę, ale po lekach, które Pan Jakubski mi wypisał czuję się o wiele lepiej. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław JakubskiUsługa: konsultacja kolejna 20 minut

  Wspaniały, sympatyczny,kompetentny doktor. W rozmowie z pacjentem
  trafia bardzo celnie w jego bolączki i rozmową próbuje rozwiać watpliwosci. Uspakaja. I oby tak dalej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Najważniejsze informacje organizacyjne:
  1. Z uwagi na nasilający się problem z ilością dostępnych terminów wszystkim osobom, które JUŻ SĄ MOIMI PACJENTAMI, a które mają problem z umówieniem się na kolejną wizytę, przypominam o możliwości kontaktu bezpośredniego ze mną (na numer telefonu lub adres email dostępne na wizytówce, którą Państwo otrzymali na pierwszej wizycie). Bezwzględnym priorytetem jest dla mnie zachowanie ciągłości opieki nad moimi pacjentami i staram się utrzymywać rezerwę miejsc dla Państwa.
  2. Osoby umawiające się NA PIERWSZĄ WIZYTĘ w moim gabinecie proszę w wybieranie "wizyty pierwszorazowej", która rezerwuje 40 minut czasu w kalendarzu. 20 minut, które wystarcza na kolejne wizyty, jest zdecydowanie zbyt krótkim czasem na wstępną rozmowę i odpowiednio wnikliwe poznanie problemu. Jednocześnie, przez szacunek dla osób umówionych na późniejsze godziny, nie mogę przedłużyć takiej wizyty w stopniu, który zapewni odpowiednią jakość mojej pracy.
  3. Z uwagi na fakt, że NIE jestem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży i moje doświadczenie w pracy z dziećmi jest ograniczone informuję, że NIE przyjmuję osób przed 18 rokiem życia.

  Nota biograficzna:
  Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ukończył w 2003 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego w Szpitalu Wojewódzkim w Zielonej Górze podjął pracę w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu, gdzie rozpoczął realizację szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii. W czasie kolejnych 3 lat zdobywał doświadczenie w pracy na oddziałach psychiatrycznych, psychogeriatrycznym, odwykowych oraz oddziałach leczenia zespołów abstynencyjnych dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków (zwanych popularnie „detoksami”). W latach 2008 – 2010 kontynuował szkolenie specjalizacyjne w ramach zatrudnienia na Oddziale Psychiatrii 105 Szpitala Wojskowego w Żarach. W 2010 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty psychiatry. Kolejne 2 lata przepracował w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w Zaborze. Odbył szereg kursów i szkoleń w zakresie psychoterapii, dzięki którym możliwe jest lepsze prowadzenie pacjentów będących równocześnie w procesie psychoterapii oraz stosowanie w codziennej praktyce podstawowych technik psychoterapeutycznych. W latach 2008 - 2016 współpracował z Poradnią Zdrowia Psychicznego w Poliklinice (SPZOZ MSW w Zielonej Górze), gdzie przyjmował pacjentów tejże Poradni oraz konsultował psychiatrycznie pacjentów oddziałów szpitalnych Polikliniki. Aktualnie w praktyce zawodowej koncentruje się na psychiatrii ambulatoryjnej w ramach swojej praktyki prywatnej, w której leczy tylko pacjentów dorosłych. Szczególnym obszarem zainteresowań zawodowych są zaburzenia lękowe związane z trudnymi przeżyciami: udział w wypadkach, mobbing, psychiczna przemoc w rodzinach, choć w codziennej praktyce zajmuje się całym spektrum zaburzeń i chorób psychicznych.
  Uczestnicząc w konferencja i szkoleniach oraz na bieżąco zapoznając się z fachową prasą psychiatryczną stara się sprostać wyzwaniu, jakim jest udzielanie pomocy we współczesnym świecie, gdzie człowiek jest narażony na nadmierny, ciągły i bardzo obciążający stres.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2003 r

Staże

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, 2006, 4 miesiące
 • Oddział Psychogeriatryczny SPZOZ Szpitala w Ciborzu, 2007, 6 miesięcy
 • Oddział Psychiatrii 105 Szpitala Wojskowego w Żarach, 2009-2010
 • Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, 2008, 3 miesiące
 • Oddziały Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, 2011-2012
więcej

Certyfikaty