Adres

Bohaterów Westerplatte 9 gab. 132, Zielona Góra
Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
68 478.....

Konsultacja kolejna 20 minut • 130 zł

Konsultacja pierwszorazowa 40 minut • 190 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Najważniejsze informacje organizacyjne: 1. Z uwagi na nasilający się problem z ilością dostępnych terminów wszystkim osobom, które JUŻ SĄ MOIMI PACJE...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2003 r

Usługi i ceny

Konsultacja kolejna 20 minut


Bohaterów Westerplatte 9 gab. 132, Zielona Góra

130 zł

Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski


Konsultacja pierwszorazowa 40 minut


Bohaterów Westerplatte 9 gab. 132, Zielona Góra

190 zł

Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
162 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski Konsultacja kolejna 20 minut

Pan doktor Jakubski od roku prowadzi leczenie mojego 86-letniego Taty. Dzięki jego leczeniu Ojciec stanął na nogi i jak na swój wiek b. dobrze funkcjonuje. Lekarz o bardzo dużej wiedzy i rzetelnym podejściu do pacjenta. Dziękujemy za pomoc.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski Konsultacja kolejna 20 minut

Najlepszy najbardziej kompetentny i przesympatyczny lekarz jakiego do tej pory spotkałam.bardzo szczegółowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski wizyta kontrolna

Profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta i jego problemów. Leczę się od lat i byłam u kilku lekarzy ale dopiero tutaj otrzymałam odpowiednią pomoc i terapię.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia lękowe

Chodziłam do Pana doktora jeszcze w Żarach potem pan mi uciekł do zielonej góry gdzie też do Pana jeździłam teraz jest pan prywatnie ale mam zamiar skorzystać żaden lekarz na przestrzeni kilku lat tak nie pomógł jak doktor za co bardzo dziękuję pozdrawiam emanuela .


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski Konsultacja kolejna 20 minut

Po prawie 10-ciu wizytach w końcu zdecydowałem się na opinię. Pan doktor bardzo rzetelny i przystępny. Próbuje pomóc w jak najlepszym zakresie z jak najmniejszymi skutkami ubocznymi przy stosowaniu i doborze leków. Z wizyty na wizytę zdobywał moje zaufanie, a z tym bardzo ciężko u mnie. Na pewno bardzo się liczy ze zdaniem pacjenta. Rozważa leczenie bardzo rozsądnie i przemyślanie. Szkoda tylko że doktor nie przyjmuje na NFZ.Jak najbardziej polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski Konsultacja pierwszorazowa 40 minut

PSSD - permanentne polekowe zaburzenia seksualne;

Nie oskarżam Dr. Jarosława Jakubskiego o popełnienie błędu w leczeniu bądź celowego wyrządzenia szkody zdrowotnej. Pragnę zarówno zaznaczyć, że proces leczenia odbywał się według standardów jakie panują w Polsce jak i na całym świecie.

A więc leki z grupy SSRI bądź SNRI, którymi byłem leczony powodowały u mnie niemiłe skutki uboczne: zaburzenia seksualne.

Kiedy już zaprzestałem stosować leki, zauważyłem jednak, iż moja seksualność jest nadal tak samo zaburzona, jak gdybym lek stosował. Po wielu badaniach i wizytach u specjalistów takich jak: endokrynolog,androlog, urolog, neuro-urolog - okazało się, iż cierpię na polekową impotencję i resztę zaburzeń sfery pożądania, która nosi nazwę PSSD. Jest to bardzo słabo zbadane zjawisko, jak się też okazuje nie jest ekstremalnie rzadkie i nikt nie zamierza pomóc osobom poszkodowanym, jedynie Prof. David Healy, dzięki któremu istnienie tej komplikacji zostało oficjalnie potwierdzone przez Europejską Agencję Leków, w czerwcu bieżącego roku - nie mogę podawać linku w opinii, lecz te dane są ogólnodostępne na stronie danej organizacji.

Jestem tutaj, żeby powiedzieć jak się czuję: fatalnie - mam myśli samobójcze każdego dnia. Kto chciałby żyć życiem, w którym sfera miłości zostaje odebrana na zawsze ? Założenie rodziny, która była moim marzeniem od zawsze rozprysło się jak bańka mydlana. Co tu dużo mówić ... niedawno skończyłem 20 lat, a moje funkcjonowanie jest jakbym miał o 80 więcej; bynajmniej tak to odczuwam - z resztą, za dużo tego czucia nie ma.

Moje leczenie było prowadzone prawidłowo. PSSD jest od odpowiednich dawek leku (niektórzy mają ten syndrom nawet po kilku dniach kuracji) i leczenia bez jakichkolwiek błędów. Jest to rzadka komplikacja, którą sie dostaje, czy się tego chce, czy nie. Po prostu.

Pozdrawiam Panie Doktorze :)

P.

lek. Jarosław Jakubski

Dziękuję za ten komentarz. Faktycznie w przypadku stosowania niektórych leków przeciwdepresyjnych, bardzo rzadko, jest opisywane znaczne pogorszenie funkcji seksualnych. Tak jak Pan zauważa są pewne kontrowersje co do jego występowania i niewiele jednoznacznych opinii potwierdzających ten mechanizm. Na pewno przy podejrzeniu PSSD konieczne jest zawsze skonsultowanie z seksuologiem, w celu wykluczenia innych przyczyn. Ponieważ PSSD jest opisywane bardzo rzadko, należy upewnić się, czy nie mamy do czynienia z inną przyczyną.
Chciałby korzystając z okazji przypomnieć wszystkim czytającym o drugim problemie seksuologicznym, który może występować po lekach przeciwdepresyjnych. Jest to zmniejszenie zainteresowania seksem oraz zmniejszenie satysfakcji z orgazmu, które pojawia się pod wpływem niektórych z tych leków u niektórych osób, ale tylko w czasie brania leku. W przypadku pojawienia się tego działania niepożądanego postępowania psychiatry powinno polegać na tym, że zmienia lek na inny. W zdecydowanej większości przypadków w ten sposób jesteśmy w stanie znaleźć leczenie nie powodujące problemu. Podobnie zresztą postępujemy w przypadku innych objawów niepożądanych - ogólna zasada jest taka, że dążymy do tego, aby pacjent nie odczuwał żadnych negatywnych doznań związanych z leczeniem.
Szanowny Pacjencie - autorze komentarza: ponieważ pisze Pan o myślach samobójczych, a ja nie wiem kim Pan jest (jestem pewien, że musiał Pan zrezygnować z leczenia u mnie dość dawno, bo nikt mi nie zgłaszał diagnostyki u specjalistów, których Pan wymienił), proszę o rozważenie konsultacji z psychiatrą/psychoterapeutą, gdyż samobójstwo nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

Doktor Jakubski to bardzo sympatyczna osoba, która potrafi słuchać. Wszystko na bieżąco notuje, więc na wizytach nie trzeba się zbytnio powtarzać. Analizuje każdy problem i rozwiązanie. Wszystko szczegółowo tłumaczy i przede wszystkim liczy się także ze zdaniem pacjenta. Polecam

lek. Jarosław Jakubski

Bardzo dziękuję za Pani opinię. Czasami zastanawiam się, czy ja nie za dużo piszę w czasie wizyt i bardzo się cieszę, że ma Pani pozytywne odczucia z tym właśnie pisaniem związane.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski konsultacja psychiatryczna druga wizyta

Zdecydowałam się na wiztę u Dr.Jakubskiego z polecenia osób,które sa w trakcie leczenia i bardzo dobrze się już czują. Jestem obecnie w trakcie leczenia więc o efektach napiszę pózniej. Jest to wyjątkowy lekarz z powołania,kompetentny i bardzo ciepły dzięki czemu na wizycie czułam się bardzo swobodnie,bezstrsowo. Jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ nie spotkałam się z lekarzem z którym w razie wątpliwości mam kontakt w każdej chwili co dla pacjenta jest bezcenne. Z całego serca polecam Dr. Jakubskiego wszystkim,którzy zmagają się z problemem i nie wiedzą jakiego lekarza wybrać? Dziękuję Panie Doktorze za cierpliwość !!! Pacjentka Regina .


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Przyszłam pierwszy raz rok temu w złym stanie psychicznym z powodu depresji i lęków. Liczyłam, że Pan Doktor mi pomoże i nie myliłam się. Leczenie nadal trwa, ale jest dużo lepiej. Jeśli szukasz dobrego psychiatry, nawet się nie zastanawiaj.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Jakubski konsultacja psychiatryczna

Jestem pod wrażeniem ciekawości pana doktora i wnikliwego podejścia. Czułam się dość swobodnie i dostałam nadzieję na progres w mojej sytuacji. Teraz liczę na poprawę sytuacji i dobre wyniki leczenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Najważniejsze informacje organizacyjne: 1. Z uwagi na nasilający się problem z ilością dostępnych terminów wszystkim osobom, które JUŻ SĄ MOIMI PACJE...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2003 r

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

  • Psychiatria

Staże

  • Klinika Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu, 2006, 4 miesiące
  • Oddział Psychogeriatryczny SPZOZ Szpitala w Ciborzu, 2007, 6 miesięcy
  • Oddział Psychiatrii 105 Szpitala Wojskowego w Żarach, 2009-2010
Zobacz więcej