Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł

  Do Pana doktora trafiłem z guzem nerki. Został wykryty przypadkiem podczas USG jamy brzusznej. Zaraz po USG zrobiłem rezonans. Z wynikami poszedłem do Pana doktora. Umiejscowienie guza oraz wielkość wskazywały na to, że konieczna będzie nefrektomia radykalna. Oczywiście ostateczna decyzja była podjęta podczas operacji. Niestety była niezmienna i pozbyłem się nerki. Operował mnie Pan doktor Jan Iwanicki. Jestem zadowolony z operacji i sposobu traktowania mnie przez doktora. Naprawdę super człowiek i super lekarz. Jestem pod jego stałą kontrolą i nie wyobrażam sobie zmiany na innego specjalistę. Na pewno nie byłem łatwy do zoperowania ponieważ mam dużą nadwagę. Pomimo to zostałem pozszywany tak, że po 2 tygodniach już normalnie funkcjonowałem. Jedynie unikam dźwigania cięższych rzeczy. Polecam Pana doktora Iwanickiego.

 • Uratowal mi zycie w pore trafnie diagnozujac mnie/moje PSH bylo wysokie 25,5.Chwala mu za to.Konkretny i o wielkiej kulturze specjalista.

 • Totalny brak kultury ze strony lekarza. Po wejść do gabinetu i powiedzeniu "dzień dobry" lekarz nic nie odpowiedział, przez całą wizytę zachowywał się po prostu chamsko oraz był strasznie poczuty. Brak wiedzy za strony lekarza na temat mojego problemu. Poszedłem do lekarza po skierowanie oraz po ewentualne rady, niestety poza tym że wypisał mi skierowanie nic nie powiedział. Badanie trwało może z 30 sekund.
  Jakby tego było mało miałem wcześniej robiony zabieg na NFZ niestety nieskuteczny i wiedziałem że na nfz da się dany zabieg zrobić. A lekarz próbował mi wmówić że na nfz tego zabiegu nie zrobię i za wszelką cenę chciał abym zrobił to prywatnie u niego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor Iwanicki nie jest dla mnie żadnym profesjonalistą. Traktuje pacjentów obcesowo. Mój syn był u niego z powodu kamicy nerkowej stwierdzonej na podstawie pzreprowadzonych wcześniej badań, poświęcił mu zaledwie 5 minut nie tłumacząc jaka metoda leczenia byłaby dla niego najlepsza, w kilku słowach stwierdził, że ma brac przepisane leki rozkruszajace i to na tyle. Na prośbe syna zechciał zapisac lek pzreciwbólowy ponieważ tak naprawde nie uznał tego za konieczne. Jak mozna tak potraktowac pacjenta biorąc niemałe pieniądze, gdzie jest zachowana etyka lekarska i odpowiednie podejście do osoby chorej, widocznie dla Pana doktora liczą sie tylko szybko zarobione pieniądze, traktuje swój gabinet prywatny jak masówke gdzie najważniejsza jest ilość nie jakość wykonanej usługi. Żenada nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo solidny lekarz i człowiek. Ma konkretne podejscie do pacjenta i nie owija w bawełne.Polecam
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

 • Z szczerym sercem mogę napisać, że dr Iwanicki jest specjalistą na wysokim poziomie :) Ma doskonałe podejście do pacjenta. Szczery do bólu ale właśnie po to idziemy do lekarza żeby poznać prawdę o naszym stanie zdrowia.
  Jako jedyny z licznych lekarzy u których byliśmy z ciężko chorym teściem zdecydował się na wykonanie ryzykownej operacji i chwała mu za to :)
  Konkretny facet i bardzo dobry lekarz :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

37

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

110

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.