Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniały profesjonalista rozpoznanie choroby w 100% już na pierwszej wizycie gdyby nie Pan doktor Sroczyński nadal zylabym w niewiedzy i stopniowo traciła słuch bezpowrotnie dodam, że jestem osobą dorosłą teraz dzięki Panu doktorowi nareszcie słyszę że zdwojoną siła , na nowo uczę się słuchać to wspaniałe uczucie czeka mnie operacja na drugie ucho i wręcz nie mogę już się jej doczekac. Nie zostawia pacjenta samemu sobie a wręcz przeciwnie krok po kroku wyjaśnia wszystkie wątpliwości, kieruje na potrzebne badania, jest w stałym kontakcie z pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Jest to lekarz z pasją o jakiego niesłychanie trudno w dzisiejszych czasach szczerze polecam Pana doktora

 • M

  Jest mi bardzo przykro, że akurat moje dziecko musiało przejść to co przeszło przez dra Sroczyńskiego... Naprawdę polubiłam Pana doktora, ufałam jego diagnozie. Długo do niego jeździłam z dzieckiem jednak finalnie bardzo się zawiodłam. Zacznę od tego, że córka -4 lata- miała przerośniętego migdałka gardłowego. Niby standard. Kilka miesięcy wizyt, zostawione niemałe pieniądze (bo oczywiście prywatnie). Po przedłożeniu doktorowi badań słuchu, które jednoznacznie wskazywały na nieprawidłowości w uchu środkowym (konsekwencja trzeciego migdałka), zostałam z córką skierowana na Szpitalną na badanie fiberoskopii. Dodam, że miałyśmy czekać jedynie 2-3 tygodnie na termin ale pan doktor o nas zapomniał... Musiałam dwa razy się przypominać, po czym w końcu mogłyśmy się zjawić na badaniu, które zostało przeprowadzone w znieczuleniu miejscowym, na tzw. "głupim jasiu" (dziecko było przytomne, z dwiema pielęgniarkami musiałam je trzymać). Przeżycia niefajne. Wszystko to tylko po to, żeby lekarz mógł potwierdzić to co od miesięcy sam widział podczas każdej naszej wizyty u niego - czyli przerośnięty trzeci migdał. Żadnej innej nieprawidłowości nie stwierdził. Czy zostawił nas na oddziale w celu jego usunięcia? Ależ oczywiście, że nie. Czy polecił jak najszybsze i najlepsze rozwiązanie? Również nie. Stwierdził, że "nie wie kto prywatnie wykonuje takie zabiegi". Śmieszne. Po wyjściu ze szpitala po fiberoskopii udałam się do innego lekarza w celu konsultacji. I co się okazało? Dziecko miało OBUSTRONNE WYSIĘKOWE ZAPALENIE USZU (którego dr Sroczyński ani razu nie stwierdził, nawet w szpitalu) i konieczny był jak najszybszy drenaż uszu, żeby nie doszło do perforacji błony bębenkowej. Córka ma już usuniętego migdałka gardłowego, zdrenowane uszy i założone szpulki. Można? Można. Wystarczy ludzkie podejście do małego pacjenta. I co mam teraz myśleć o dr Sroczyńskim? Kilka miesięcy wizyt, kupa pieniędzy, czasu i nerwów a przede wszystkim cierpienia dziecka, bo przecież zaufałam lekarzowi. Nie polecam, będę odradzać każdemu, kto do dr będzie chciał się udać. Jest mi bardzo przykro, żałuję, że tak źle wybrałam.

 • Przez ostatnich klika miesięcy szukaliśmy pomocy dla naszego synka (aktualnie 5 miesięcy) który urodził się z bardzo rzadką wadą rozwojową zrośnięcia nozdrzy. Malec był dwukrotnie operowany we Wrocławiu, bezskutecznie. Zwracaliśmy się do wielu ośrodków; wszędzie trafialiśmy na mniej lub bardziej zawoalowane "wykręty". A nasz synek się najnormalniej w świecie dusił. I wtedy (cudem) trafiliśmy na dra Sroczyńskiego, pracującego w zespole prof. Szydłowskiego. Nie potrafię znaleźć słów wystarczająco oddających moje uznanie dla podejścia Dra Sroczyńskiego, jego cierpliwości oraz fachowości. Bez żadnej przesady mogę powiedzieć, że Jego postawa przywraca wiarę w lekarzy. Zabieg rekonstrukcji nozdrzy tylnych u niemowlaka był niezwykle trudny i już podjęcie się przeprowadzenia operacji było niełatwą decyzją. Ale dr Sroczyński i cały zespół poznańskiej kliniki laryngologii dziecięcej właśnie takich operacji się podejmują - jak nikt nie chce pomóc, oni to robią. Najwyższe słowa uznania, najwyższa wdzięczność, dziękujemy. Dominik Hunek, Ala i Leon.

 • Dziękujemy za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz bezgraniczną dobroć. Dzięki takim lekarzom, profesjonalistom, a przede wszystkim ludziom wielkiego serca – my rodzice możemy czuć się bezpiecznie. Życzymy Panu jak najwięcej sukcesów i zadowolenia z pracy. Rodzice Maksymiliana

 • Anieli Doktor :)

  Osoba, która odnalazła swoje powołanie. Jest bardzo dobrym specjalistą, lubi swoją pracę co czuć w jego podejściu do pacjenta. Traktuje ludzi z szacunkiem, cierpliwością i zrozumieniem.
  Przyjazny i wiarygodny człowiek.
  Dla naszej rodziny Pan Sroczyński jest wyjątkową osobą. Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy na izbie przyjęć, czuliśmy, że jest to właściwy człowiek i nie zawiedliśmy się. Przeżyliśmy dramatyczne chwile w szpitalu ale doktor był naszą ostoją. Zawdzięczamy jemu (m.in.) życie naszej córeczki.
  Bogu dziękujemy, że na niego trafiliśmy. Takim darem należy się dzielić co zatem czynimy.

  Wdzięczni Rodzice Anieli.

 • Pan Doktor Sroczyński wykonał perfekcyjnie zabieg usunięcia migdałków podniebiennych jestem zadowolona w 100%. Zabieg był konieczny ze wględu na ciągłe anginy, które przebiegały coraz gorzej. Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, odpowiada na wszystkie pytania i fachowo wykonuje swoją pracę. A poza tym nawet po zabiegu interesuje się pacjentem, w zasadzie interesuje się pacjentem od przyjęcia do szpitala aż do wypisania...w sumie po wypisaniu również gdyż obowiązkowa jest wizyta kontrolna u Pana Doktora, aby sprawdzić czy wszystko się dobrze goi. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ PANU DOKTOROWI, cieszę się, że już jestem po.

 • Szanowny Panie doktorze , za mistrzostwo , za wybitną fachowość , za cudowne podejście do naszej córeczki i do nas - rodziców , a także za zaangażowanie i profesjonalizm jakiego trudno szukać w dzisiejszych czasach i za SERCE dla naszego dziecka i dla nas DZIĘKUJĘ !!!
  Jest Pan wspaniałym lekarzem i CZŁOWIEKIEM !!!

 • BARDZO DOBRY LARYNGOLOG - SZCZERZE POLECAM. Doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia migdałków podniebiennych. Przed operacją szukałam wiele informacji na ten temat w internecie, ale bardziej się wystraszyłam tymi opisami i różnymi przypadkami. Dr Sroczyński wykonał ten zabieg bardzo dobrze i sprawił, że wcale nie było się czego obawiać. Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista, opanowany, cierpliwy, z ogromną wiedzą - bardzo miły i sympatyczny człowiek. Polecam wszystkim takiego laryngologa. Serdecznie dziękuję Panu za pomoc.

 • BARDZO DOBRY LARYNGOLOG - SZCZERZE POLECAM. Doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia migdałków podniebiennych. Przed operacją szukałam wiele informacji na ten temat w internecie, ale bardziej się wystraszyłam tymi opisami i różnymi przypadkami. Dr Sroczyński wykonał ten zabieg bardzo dobrze i sprawił, że wcale nie było się czego obawiać. Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista, opanowany, cierpliwy, z ogromną wiedzą - bardzo miły i sympatyczny człowiek. Polecam wszystkim takiego laryngologa. Serdecznie dziękuję Panu za pomoc.

 • Możemy wraz z żoną i naszym 4 letnim synem - pacjentem p. Doktora, tylko dopisać się do tych pozytywnych opinii. Polecamy p. Doktora Sroczyńskiego jako lekarza, który w sposób profesjonalny i pełen empatii zajął się naszym synem. Krzysztof

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online