Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Szpitalna 27/33, Jeżyce

60-572, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Słomko – Jóźwiak

  Endokrynolog, dr n. med.

  • A

   Pani Doktor jest dobrym specjalistą z doświadczeniem, o czym świadczą jej trafne diagnozy. Jest jednak z nią trudny kontakt, odpowiada krótko i szybko na pytania, trudno co kolwiek wyciągnąć od Pani Doktor na temat leczenia dziecka. Nigdy nic nie tłumaczy.


 • Anna Mania

  Pediatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam z synem do szpitala na ul. Szptalnej gdzie pełniła dyżur. Nie odpowiada rodzicom na zadane pytana np. O wyniki badan. Bada tak niedelikatnie ze jak zagladala do Buzki mojego dziecka to ciągnęła mu za brodę. Dwa razy próbowała zajrzeć w ucho bezskutecznie a to był roczny pacjent. Do ucha do którego w ogóle nie zajrzałam postawila diagnozę, że pewnie go boli dodam że trafiłam z diagnoza 5 dni temp nic poza tym. Na karcie wpisała ze z uchem prawym jest problem a Kroplic miałam do lewego. Poza tym rozpoznanie choroby skopiowala z naszej poprzedniej wizyty.... pomimo że miał bardzo niskie leukocyty co świadczyło o wirusie nie zleciła crp. Powiedziała rowniez po moim którymś z kolei pytaniu, ze wyniki krwi sa dobre. Od razu przepisala antybiotyk. Mając w domu taka kartę na drugi dzien powtorzylam badania . Leukocyty bardzo niskie . Crp 0. Okazało się ze syn miał rumień nagły. .tzw 3 dniowka. Choroba zakaźna. karta została zle wypelniona. Jednostka chorobowa zostła skopiowana z poprzedniej wizyty. Dodam ze cel byl zupelnie inny. Dlatego powtorzylam badania bo w karcie byly same bledne informacje.Antybiotyk był przypisany również bezcelowo przy leukocytach ponizej 4 u rocznego dziecka.

  • G

   Uważam że dr Mania jest bardzo dobrym lekarzem, stawia trafne diagnozy.
   Każdy może mieć zły dzień, wolę lekarzy poważnych, ale dobrych, profesjonalnie podchodzących do swego fachu. Ufam doktor Manii nigdy mnie nie zawiodła.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Sebastian Kliwicki

  Psychiatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Platinum Medical Centre

   Super lekarz z powołania wysłucha i skutecznie pomoże ???? dóbr leków i opieką lekarską jest profesjonalna.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: Kontynuacja leczenia

   Leczyłam się u doktora 10 lat z przyzwyczajenia. Doktor ciągle przepisywał zamienniki na dużych dawkach, praktycznie co wizyta inny, oryginalnego leku, twierdząc że to to samo, co skutkowało wizytami u lekarzy innych specjalizacji.
   Przepisywał zbyt duże dawki, nie dążąc do osiągnięcia minimalnej skutecznej dawki. Przeplacilam ostrymi skutkami odstawiennymi ze zdrowiem gorszym niż przed leczeniem.

   -Kiepski wywiad, zdawkowe odpowiedzi, ma się wrażenie że rozmawia ze scianą
   -brak kontroli nad kartą pacjenta,
   -brak zainteresowania zglaszanymi objawami fizycznymi po lekach (na wysoki cukier diabetolog, na kolatanie serca kardiolog, 20kg nadwagi to też niezle), przecież tyle preparatów na rynku jest.

   Właściwie za wszystko się płaci, nawet za telefony w sprawie dawkowania, teoretycznie lekarz nie musi odbierać połączeń od niezarejestrowanych pacjentow, ale będąc lekarzem zachowałabym się inaczej. Niestety zbyt późno zmieniłam doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (111) o tym lekarzu


 • Andrzej Czesław Jankowski

  Urolog Dziecięcy, Chirurg Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Urologii Dziecięcej.

   Bardzo miły Pan doktor. Cierpliwy i potrafi wysłuchać oraz rozmawiać z dziećmi. Polecam wszystkim pacjentom

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Urologii Dziecięcej.

   Bardzo konkretnie i profesjonalnie. Lekarz z dobrym podejściem do dziecka wzbudzający jego zaufanie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


 • Przemysław Westerski

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • A

   dr Westerski uratował życie mojemu synkowi Karolkowi dnia 24.09.2010. Była to operacja (przełożenie wielkich naczyń).Był to dzień w którym Karolek dostał nowe życie! Z całego serca dziękuje!!! Dziękuję także za opiekę na oddziale i zawsze optymistyczną diagnozę... Życzymy sukcesów w dalszej pracy i pomyślności na każdy dzień....Rodzice Karolka

  • G

   Świetny specjalista i wspaniały człowiek, operował serduszko naszej córeczki, dzięki Niemu Olka będzie mogła żyć normalnie. Dziękujemy!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Derwich

  Hematolog, lek.

  • B

   Super Pani Doktor. Ma podejście do dzieci. Miła, sympatyczna.Konkretna, przekazuje dużo informacji.Polecam!


 • Bogna Kaźmierczak

  Pediatra, lek.

  • A

   Lekarz z powołania. Ma dobry kontakt z dzieckiem,jest miła i delikatna. Jestem bardzo zadowolona

  • A

   Wspaniała lekarka, ciepła i serdeczna - widać, że praca z małymi pacjentami to jej żywioł. Przyjechała do mojej córeczki na wizytę, kiedy u swojej dotychczasowej pediatry usłyszałam, że ta na wizytę nie przyjedzie, 40 stopni gorączki to u dziecka na zęby, więc mam małą zawinąć w kocyk i przyjść do poradni. Dr Kaźmierczak długo i wnikliwie córkę badała, przepisała leki i dziecko wyzdrowiało. Gorąco polecam te lekarkę!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Bugaj

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy,

  • A

   Miałem styczność z tą lekarką podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu. Potwierdzam jej wnikliwość i rzetelne podejście do tematu choroby. Nie wypuści pacjenta do domu, dopóki nie będzie na 100% pewna, że mu nic nie grozi. Jedyne co mnie dziwiło to jej podejście do mnie - nie potrafiła w pełni wyjaśnić wszystkiego (badań, diagnoz) co tyczy się mojego dziecka. Dobry lekarz potrafi ze spokojem i empatią podejść zarówno do pacjenta jak i jego opiekuna. Tego zabrakło w zachowaniu tej pani.

  • B

   Bardzo dobry fachowiec,słuchający rodzica. Pani doktor prowadziła proces diagnostyki i leczenia ciężkiej choroby genetycznej mojego dziecka. Pobyt w szpitalu mimo dramatyzmu wspominam pozytywnie, oddanie i empatia wobec dziecka i rodziny.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dorota Roszak

  Pediatra, lek.

  • M

   Profesjonalne podejście do pacjenta i rzetelna, systematyczna informacja o postępach leczenia dla rodziców. Bardzo dobra diagnostyka i zaangażowanie w proces leczenia. Serdecznie polecam dzieciom w różnym wieku. Pani dr w szybkim czasie pomogła mojej 16-letniej córce, za co raz jeszcze dziękuję!


 • Aleksandra Lisowska

  Pediatra, dr n. med.

  • A

   Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Udziela wszelkich odpowiedzi na pytania i wszystko cierpliwie tłumaczy. Chciałabym spotykać tylko takich lekarzy :)

  • Z

   Spokojna, kompetentna, fachowa; specjalizuje się w rzadkim schorzeniu genetycznym i grupką takich dzieci cierpiących na tę chorobę zajmuje się klinicznie. Jako jedna z nielicznych przeprowadza wysokospecjalistyczne badania i potrafi obsługiwać skomplikowaną aparaturę niezbędną do ich wykonania.Zna wszystkich swoich małych pacjentów i utrzymuje z nimi kontakt, a oni i ich rodzice są jej za to wdzięczni.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu