Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
3-go Maja 33, Dąbrowa Górnicza
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

27 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Doktor prowadził moja ciążę. Na wizytach ko trolnych nie wykonywał żadnych badań. Na początku ciąży nie przeprowadził nawet szczegółowego wywiadu. To moja pierwsza ciąża i nie wiedziałam na co zwracać uwagę. Nie zlecił badanie tsh. W połowie ciąży dowiedziałam się z internetu, że. Takie badania (szczególnie przy zaburzeniach w rodzinie) wykonuje się od razu. Zrobiłam je prywatnie i okazało się, że TSH jest dużo za wysokie. Dodatkowo na wszystkie pytania o bóle, samopoczucie, wymioty utrzymujące się 5 miesiąc odpowiadał jedno: to normalne. Jedyne usg czy też badania miałam przy potwierdzeniu ciąży i na badaniach prenatalnych. Gdy przyszłam po bierwszych badaniach nawet na nie nie spojrzał tylko zapytał mnie czy wszystko jest okej. Nie polecę niestety

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Ku przestrodze dla innych kobiet piszę tę opinię...
Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, musiałam odbyć wizytę potwierdzającą ciążę i wykonać USG, a do mojej ginekolog bardzo trudno było się dostać. Na wizycie ciąża się potwierdziła, a Pan doktor zaproponował, że poprowadzi moją ciążę, skoro tak ciężko z terminami do mojej ginekolog. Zgodziłam się, ponieważ wówczas Pan doktor stwarzał wrażenie zaangażowanego. To była zła decyzja.
Początkowo wydawało się wszystko ok, wizyty przebiegały w miłej atmosferze, jednak trochę niepokoiło mnie rzadkie wykonywanie USG. Po jakimś czasie pojawiło się rwanie w podbrzuszu, które też mnie trochę zaniepokoiło, ale pan doktor stwierdził, że to w ciąży normalne. Nie miałam doświadczenia, ponieważ była to moja pierwsza ciąża, ale postanowiłam w międzyczasie rozpocząć równoległe wizyty w prywatnym gabinecie innego ginekologa. Zdecydowanie tam czułam się lepiej zaopiekowana.
Pewnego dnia, na wizycie u dr Michałczyka poinformowałam, że rwanie w podbrzuszu jest większe i właściwie występuje już coraz częściej, pan doktor nawet nie pomyślał o wykonaniu USG i zbyl mnie stwierdzeniem, że to ciąża i tak ma być i mam się nie przejmować. Coś nade mną czuwało, ponieważ akurat tego samego dnia, kilka godzin po tej wizycie, miałam wizytę w gabinecie u tego drugiego ginekologa. Na tej właśnie wizycie, może 3 godziny po tym jak dr Michalczyk stwierdził, że z moją ciąża wszystko super, okazało się, że natychmiast muszę jechać do szpitala, ponieważ grozi mi przedwczesny poród i co za tym idzie utrata dziecka, ponieważ był to dopiero 22tc a dziecko miało ok 600 gram. Ta wiadomość mną wstrząsnęła, natychmiast przewieziono mnie do szpitala, następnie na patologię ciąży, gdzie spędziłam kolejne 3 miesiące. Tyle udało mi się przeleżeć i "chodowac" mój mały płód. Syn urodził się jako wcześniak, ale już na tyle duży, że wszystko dobrze się skończyło. Mimo to, wszystko przez co przeszłam było bardzo trudne i nie życzę tego żadnej kobiecie. W tym wyjątkowym czasie oczekujemy od lekarza zaangażowania i tego, że należycie się nami zaopiekuje, oddajemy w jego ręce życie i zdrowie nie tylko swoje, lecz również nienarodzonej, kruchej istoty. Ja tego w tym przypadku nie otrzymałam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Opinia z 2021, jestem u pana Doktora pod opieką od prawie 2 miesięcy. PCOS, zanik okresu, problemy hormonalne.
Pan Doktor jest bardzo zaangażowany i zawsze czuję się zaopiekowania. Uważam, że jest to bardzo dobry i empatyczny lekarz. Wszystko wyjaśnia i zleca szereg badań, żeby znaleźć przyczynę mojego problemu - i wdrożył skuteczne (!) leczenie.

Bardzo polecam - z pewnością zasługuję na wyższą ocenę.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałam styczność z doktorem po porodzie na sali porodowej w szpitalu. Po wejściu na salę pierwsze pytanie z dużą ironią -porod był tak ciężki bo pacjentke słychać było na całym oddziale?, a zszycie peknietego krocza wykonane przez doktora pozostawia wiele do zyczenia.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do lekarza zgłosiłam się na badanie USG (Enel Med-Kraków) W badaniu lekarz uwidocznił pęcherzyk ciążowy, stwierdzając, że ciąża jest martwa - 5 tydzień, brak akcji serca. Dostałam zalecenie pilnego skierowania się do szpitala celem wykonania zabiegu łyżeczkowania. Lekarz z kamienną twarzą, bez wzruszenia oznajmił "to dopiero pierwsza ciąża, będzie miała pani jeszcze kiedyś dzieci".
Udałam się natychmiastowo do szpitala. Całe szczęście w szpitalu inny lekarz był kompetentny, robiąc USG poinformował, że serce zarodka rozpoczyna swą pracę około 6 tygodnia ciąży i nie ma przesłanek do zabiegu łyżeczkowania. Skierował na badania hCG z krwi i zgłoszenie się do poradni za tydzień.
Dziś jestem w 8 miesiącu ciąży a ten, według doktora, "martwy zarodek" ma się świetnie i niedługo przyjdzie na świat.
Nie życzę żadnej kobiecie spotkania z tą osobą i traumy, którą mógłby spowodować.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Zdrowia Centrum

Pan Dr. Michalczyk interesuję się stanem zdrowia pacjentki. Po złych badaniach cytologi był pierwszym lekarzem który dał mi od razu skierowanie do szpitala, bo coś faktycznie niepokojącego się dzieje.
Dzięki wizycie u doktora nie wylądowałam z rakiem.


~
Użytkownik zweryfikowany

Jeszcze kilka miesięcy temu wypisałabym opinię pozytywną, ale nie dziś. Chodziłam do niego dwa lata prywatnie i do czasu ciąży wszystko było OK. Nawet w samą ciążę spoko, miło, profesjonalnie, odpowiadał na wszystkie pytania. Chociaż już to chodzenie równo co miesiąc, czy są wyniki badań czy też nie było taką małą ryską na szkle. Zgrzytem było ściąganie mnie co dwa tygodnie jak tylko zaczęłam brać L4. Już mi się Pan doktor z kaską kojarzył bardziej niż z opieką. No ale nie chciałam w środku ciąży nic zmieniać.
A teraz wielki finał! W pewien czwartek dostałam upławów na tyle sporych, że zamiast podpasek musiałam użyć Tena Lady. Potem nieco się zmniejszyły, ale generalnie czułam się dobrze. W poniedziałek u Pana doktora dostałam krem na grzybiczną infekcję i tyle. W środę wieczorem czułam się kiepsko, w czwartek w południe już do niego dzwoniłam, że mam bóle - kazał przyjechać do siebie na wizytę do Dąbrowy. Nie dojechałam. W 25 tygodniu ciąży o 22.00 urodziłam córeczkę... Znikoma ilość wód płodowych, zapalenie. Alicja od dwu miesięcy walczy o okażdy oddech. Panu doktorowi na wizycie poporodowej nawet powieka nie drgnęła. Lekarza zmieniłam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


K
Użytkownik zweryfikowany

Uwazam Pana doktora za super dobrrego specjaliste bardzo mi pomogl POOOLECAM!!

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Szybkość podejmowania decyzji, konkretne porady i odpowiedzi na moje pytania oraz poważne podejście do sprawy uważam za przejawy wieloletniego doświadczenia i postawy odpowiedniej dla ginekologa, któremu można zaufać. Jestem zdziwiona opiniami poprzedniczek. Owszem, z wypisaniem recepty też nie ma problemu, ale jak tylko zadaje się jakieś pytania, to zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada. Ale rzeczowo, i ja uważam, że tak powinno być. Nie chodzę do ginekologa na kawę i opowieści "jak to u mnie ciąża przebiega" tylko po poradę lekarską.
Zdecydowanie polecam:)


M
Użytkownik zweryfikowany

Poszłam do niego pierwszy raz w wieku 17 lat. Stwierdził bardzo dużą nadżerkę, polecił wymrożenie w swoim gabinecie w Sosnowcu (ja byłam u niego w przychodni publicznej). Jego diagnozę z przerażeniem poszłam zdiagnozować do innego lekarza, okazało się, że pan M. był w błędzie. Najbardziej zirytował mnie, kiedy skomentował moją "hhhmmm, uroczą fryzurkę", a chcąc dodać mi odwagi pogłaskał wymownie po wewnętrznej stronie ud.
Byłam zażenowana i przerażona. Teraz mam 23 lata i gdyby spotkało mnie raz jeszcze coś takiego, to nie pozostawiłabym sprawy bez konsekwencji dla tego pana.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania