lek.

Jakub Kunkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalizant położnictwa i ginekologii. Od 2014 roku pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym i na bloku porodowym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ. Od 2015… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Pan Doktor bardzo uprzejmy i konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco. Pomimo, że wizyta u ginekologa zawsze mnie stresuje, już po kilku chwilach atmosfera w gabinecie pozwala się wyluzowac.

 • D
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Jak zwykle przed wizytą u ginekologa byłam strasznie zestresowana ale już od pierwszych chwil okazało się że nie ma czym. Doktor potrafi sprawić że w sumie zapomina się gdzie się jest. Naprawdę dawno nie spotkałam takiego specjalisty, po wizycie u którego stwierdziłam, że "na pewno tu wrócę". Samo badanie również totalnie bezstresowo i z super wyczuciem. Polecam, i tak jak napisałam wcześniej, na pewno wrócę :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Zwykła wizyta

  Polecam Pana Doktora, bardzo kompetentny z profesjonalnym podejściem do pacjenta, miła atmosfera, wizyta przebiegała bezstresowo.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Zwykła wizyta

  Pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła bez opóźnień i bezstresowo.Polecam!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo profesjonalny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam tego doktora. Lekarz przepisał mi odpowiednie leki.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dobra atmosfera Centrum jest wyczuwalna już "od progu". Bardzo profesjonalne i naturalne podejście do pacjenta. Lekarz swobodnie, chętnie i obszernie odpowiada na wszelkie pytania. Przy tym wzbudza zaufanie, jest otwarty, ciepły i sympatyczny.

 • A
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Polecam Pana Doktora całym sercem. Badanie przeprowadził bardzo delikatnie i w miłej atmosferze. Co więcej, na wszystkie pytania odpowiedział w sposób zrozumiały i merytoryczny.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miło, życzliwie, spokojnie, delikatnie i z humorem. Wszystkie zalecenia przekazane dokładnie. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Na pewno tu wrócę. Polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo polecam Pana doktora, zawsze przy wizytach u innych Pań ginekolog musiałam nieźle się naprodukować, wyjaśniając problem. Tutaj spotkałam się z profesjonalnym podejściem. Pan doktor ma też pierwiastek psychologa, ponieważ swoją postawą potrafi uspokoić gadatliwą, wystraszoną pacjentkę. Szczegółowo i szybko rozwiązał moje problemy, które się wówczas nałożyły, wyjaśniając co się dzieje. Przepisał w punkt działający lek, który łagodnie zadziałał na mój organizm. (mimo ogólnodostępnych silniejszych i mniej komfortowych leków). Mimo późnej pory wizyty kompletnie nie odczułam znużenie czy zmęczenie doktora. Pełne profesjonalne podejście. Polecam :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam dr Kunkiewicza! Miła i swobodna atmosfera wizyty połączona z merytoryczną rozmową. Doktor wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, doradza, z pewnością wrócę na kolejną wizytę.

Pytania pacjentów (32)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalizant położnictwa i ginekologii.

  Od 2014 roku pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym i na bloku porodowym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ.
  Od 2015 roku pracuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologii, gdzie dodatkowo wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch najnowszej generacji. Rocznie wykonuje również kilkadziesiąt zabiegów plastyki sromu, warg sromowych mniejszych, łechtaczki, pochwy i krocza. Ponadto przeprowadzam zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz zabiegi przy użyciu nici Vaginal Narrower. Od 2017r. wykonuje zabiegi liposukcji i autologicznego przeszczepu tkanki tłuszowej w okolice intymne (wargi sromowe większe, pochwa, blizna po porodzie). Oferuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny. Od 2018 roku wykonuje w zakresie chirurgii jednego dnia również plastykę pochwy i krocza.
  Od 2016 roku pracuje w prywatnym gabinecie w Lubomierzu i w Jeleniej Górze.

  Doświadczenie i przebieg pracy zawodowej:
  2007 - 2013 - Studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  2013 - 2014 - praca i staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu
  2014 - 2016 - studia doktoranckie w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  2014 - obecnie - praca w oddziale ginekologiczno położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ

  W lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób kobiecych, a także realizuje prowadzenie ciąży zgodnie z aktualnymi standardami i rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Zapewniam pełne poradnictwo antykoncepcyjne i profilaktykę nowotworową. W zakresie leczenia operacyjnego wykonuje zabiegi klasyczne przezbrzuszne, laparoskopowe i operacje przezpochwowe.

  W zakresie opieki nad ciężarnymi, które prowadzę staram się zapewnić możliwość stałego kontaktu i wsparcia - w tym w miarę możliwości również przy porodzie drogami natury lub cięciu cesarskim.

  Szczególne zainteresowanie zawodowe skupiam na chirurgii kosmetycznej miejsc intymnych kobiety. Jestem członkiem European Society of Aesthetic Gynecology, ESAG. W tym zakresie stale się kształcę i podnoszę swoje kwalifikacje.W Dolnośląskim Centrum Ginekologii na wyłączność wykonuje prywatnie zabiegi ginekologii plastycznej w ramach chirurgii jednego dnia - są to zarówno małoinwazyjne procedury laserowe jak i złożone plastyki sromu, warg sromowych, a także pochwy i krocza. W ciągu ostatnich dwóch lat wykonałem ponad sto zabiegów labioplastyki. Wszystkie wykonywane przeze mnie zabiegi można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym - asysta anestezjologiczna jest możliwa na życzenie Pacjentki.

  Dodatkowe informacje na:
  http://www.dcg.wroclaw.pl
  http://www.ginekolog-lubomierz.pl
  http://www.ginekolog-kunkiewicz.pl
  http://www.rodzimy-jg.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia estetyczna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • ------

Nagrody i wyróżnienia

 • ------

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl