lek.

Jakub Kunkiewicz

Ginekolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalizant położnictwa i ginekologii. - Od 2014 roku pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ. - Od 2015 roku pracuje w Dolnośląskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor zdecydowanie zna się na tym co robi, szuka różnych rozwiązań problemu. Sama wizyta jak i badanie bardzo przyjemne, rzeczowe. Serdecznie polecam, szczególnie kobietom, które borykają się z endometriozą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta w przyjemnej atmosferze. Badanie dokładne, bez pośpiechu i delikatne. Sam lekarz bardzo sympatyczny, cierpliwy, nie zbagatelizował niepokojących mnie objawów (jestem w 34tc). Dziękuję i serdecznie polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Pan doktor ma bardzo uprzejme podejście do pacjentki. Od początku tworzy życzliwą atmosferę szacunku i pomocy. Jest bardzo merytoryczny a przy tym ludzki. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Pełen profesjonalizm. 10/10

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Bardzo przyjemny, kulturalny lekarz o szerokiej wiedzy, którą chętnie się dzieli. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i zrozumiale. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy się z niczym, wszystko przebiega w spokojnej, miłej atmosferze.

 • Z
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Najbardziej profesjonalna, fachowa i miła wizyta na jakiej byłam. Lekarz wyjaśnił wszystkie wątpliwości, odpowiedział na pytania i udzielił fachowych informacji.

 • A
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: labioplastyka

  Pan doktor wykonał u mnie zabieg labioplastyki.... dodatkowo utrudniony, ponieważ zabieg był poszerzony o wycięcie fałdy skórnej. Mimo to, zabieg oraz okres rekonwalescencji - przebiegły bez żadnych komplikacji :)
  Już na pierwszej wizycie bardzo zaimponowała mi zasada Pana doktora, że decyzja o zabiegu ma wychodzić od pacjentki, a nie od lekarza! Już na rozmowie kwalifikacyjnej wyjaśnił jakie mogą być powikłania oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące przebiegu zabiegu.
  Na doktora można liczyć, ponieważ na drugi dzień po zabiegu zadzwoniłam, przedstawiłam moje wątpliwości, a doktor wyjaśnił mi jak należy postępować.
  Nie jest to zabieg dla wrażliwców takich jak ja, ból po zabiegu odczułam dość znacznie..... jednak efekt pracy Pana doktora jest wspaniały! Już teraz po miesiącu czasu nie widać, żeby coś było operowane!
  Wszystkim kobietom, którym budowa ich miejsc intymnych przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu i chcą to zmienić, z pewnością mogę polecić Pana dr Jakuba Kunkiewicza!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze, sympatycznie, bez stresu.
  Świetny kontakt z lekarzem.
  Polecam gorąco !

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oceniam pracę dr Kunkiewicza na 5, ponieważ przeprowadza on skrupulatnie wywiad ginekologiczny, dokładnie odpowiada na wszystkie zadane pytania oraz wątpliwości, badanie przeprowadza rzetelnie oraz delikatnie. Z pewnością polecam tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: rewitalizacja pochwy laserem

  Po zabiegu laserowym rewitalizacji pochwy jak również po labioplastyce jestem mega zadowolona.Wszystko zostało wykonane bardzo delikatnie i zupełnie bezboleśnie.Bardzo polecam zabiegi wykonywane przez dr.Kunkiewicza.

 • S
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Ciąża

  Lekarz bardzo kompetentny i sympatyczny. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Szczegółowo opisuje to co widzi na USG i tak samo odpowiada na pytania. Przeprowadził długi wywiad aby wychwycić wszystko co związane ze stanem mojego zdrowia. Bardzo polecam.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalizant położnictwa i ginekologii.
  - Od 2014 roku pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ.
  - Od 2015 roku pracuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologii, gdzie dodatkowo wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów przy wykorzystanu lasera MonaLisa Touch najnowszej generacji. Rocznie wykonuje również kilkadziesiąt zabiegów labioplastyki, plastyki sromu i plastyki napletka łechtaczki. Ponadto przeprowadza zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz zabiegi przy użyciu nici Vaginal Narrower. Od 2017r. wykonuje zabiegi liposukcji i autologicznego przeszczepu tkanki tłuszowej w okolice intymne (wargi sromowe większe, pochwa, blizna po porodzie). Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.
  - Od 2016 roku pracuje w prywatnym gabinecie w Lubomierzu i w Jeleniej Górze.

  Doświadczenie i przebieg pracy zawodowej:
  2007 - 2013 - Studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  2013 - 2014 - praca i staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu
  2014 - 2016 - studia doktoranckie w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  2014 - obecnie - praca w oddziale ginekologiczno położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ

  W lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób kobiecych, a także realizuje prowadzenie ciąży zgodnie z aktualnymi standardami i rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. W zakresie leczenia operacyjnego wykonuje zabiegu klasyczne przebrzuszne, laparoskopowe i operacje przezpochwowe.

  Dodatkowe informacje na:
  http://www.dcg.wroclaw.pl
  http://www.ginekolog-lubomierz.pl
  http://www.rodzimy-jg.pl
  http://www.ginekolog-kunkiewicz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia estetyczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • ------

Nagrody i wyróżnienia

 • ------

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl