lek.

Jakub Kunkiewicz

Ginekolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalizant położnictwa i ginekologii. - Od 2014 roku pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ. - Od 2015 roku pracuje w Dolnośląskim… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalizant położnictwa i ginekologii.
  - Od 2014 roku pracuje w oddziale ginekologiczno-położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ.
  - Od 2015 roku pracuje w Dolnośląskim Centrum Ginekologii, gdzie dodatkowo wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej. Wykonuje pełen zakres zabiegów przy wykorzystanu lasera MonaLisa Touch najnowszej generacji. Rocznie wykonuje również kilkadziesiąt zabiegów labioplastyki, plastyki sromu i plastyki napletka łechtaczki. Ponadto przeprowadza zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego oraz zabiegi przy użyciu nici Vaginal Narrower. Od 2017r. wykonuje zabiegi liposukcji i autologicznego przeszczepu tkanki tłuszowej w okolice intymne (wargi sromowe większe, pochwa, blizna po porodzie). Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.
  - Od 2016 roku pracuje w prywatnym gabinecie w Lubomierzu i w Jeleniej Górze.

  Doświadczenie i przebieg pracy zawodowej:
  2007 - 2013 - Studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  2013 - 2014 - praca i staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu
  2014 - 2016 - studia doktoranckie w Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  2014 - obecnie - praca w oddziale ginekologiczno położniczym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego WCSZKJ

  W lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób kobiecych, a także realizuje prowadzenie ciąży zgodnie z aktualnymi standardami i rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. W zakresie leczenia operacyjnego wykonuje zabiegu klasyczne przebrzuszne, laparoskopowe i operacje przezpochwowe.

  Dodatkowe informacje na:
  http://www.dcg.wroclaw.pl
  http://www.ginekolog-lubomierz.pl
  http://www.rodzimy-jg.pl
  http://www.ginekolog-kunkiewicz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Publikacje

 • ------

Nagrody i wyróżnienia

 • ------

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Ciąża

  Lekarz bardzo kompetentny i sympatyczny. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Szczegółowo opisuje to co widzi na USG i tak samo odpowiada na pytania. Przeprowadził długi wywiad aby wychwycić wszystko co związane ze stanem mojego zdrowia. Bardzo polecam.

 • P
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Pan doktor jest bardzo skrupulatny, dokładny, sympatyczny i przede wszystkim posiada bardzo dużą wiedzę. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, wizyta przebiegła bez pospiechu.Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Labioplastyka

  Labioplastykę miałam wykonywaną pod koniec lipca, zabieg nie należał raczej do najłatwiejszych, było co poprawiać... Po tych 5 miesiącach mogę z czystym sumieniem polecić wykonanie zabiegu przez doktora Jakuba Kunkiewicza!! Pełen profesjonalizm!! Wszystkie kroki zabiegu zostały wyjaśnione, wszelkie wątpliwości rozwiane, doktor sam zaproponował najlepsze rozwiązanie, żeby uzyskać jak najlepszy efekt :) a z efektu labioplastyki jestem zachwycona!! Jest idealnie :) A do tego miły, sympatyczny, ehhh, po prostu super lekarz!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: badanie ginekologiczne

  Pierwszy raz w życiu byłam na takiej wizycie. Pan Doktor miał czas, wszystko na spokojnie mi wytłumaczył, przepisał leki, pokierował co do dalszego leczenia. Badanie nie bolało, było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Urodziłam dwójkę dzieci i naprawdę, żaden ginekolog nie poświęcił mi tyle czasu na rozmowę, odpowiadał na nurtujące mnie pytania. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Doktora.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: konsultacja

  Bardzo kompetentny i mily lekarz. Wyczerpująco i dokładnie udziela wszelkich informacji. Szczerze polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: badania

  Z czystym sumieniem polecam! Pełen profesjonalizm i podejście do pacjentki. Pan Jakub nie żałuje swojego czasu, wyczerpująco odpowiada na pytania i chętnie dzieli się wiedzą. Byłam 2 razy i na pewno będę wracać.

 • B
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Bardzo uprzejmy lekarz, bez problemu odpowiada na wszystkie pytania. Po wizycie wysłałam do lekarza wyniki badań o mimo tego, ze była to niedziela w ciągu 15 minut otrzymałam odpowiedz. Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Super lekarz. Będę do niego chodzić :) bardzo miły sympatyczny i delikatny :) ma podejście do pacjentki. Jest konkretny. Polecam bardzo :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii

  Bardzo profesjonalny i delikatny lekarz, umie rozwiać wszelkie wątpliwości, doradzić oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania, polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: Zwykła wizyta

  Dr Kunkiewicz wykonywał u mnie rewitalizację pochwy. Zabieg sprawił, że po wielu latach na nowo poczułam się bardziej kobieca i atrakcyjna dla mojego męża, wróciły wspomnienia, stałam się bardziej otwarta na kolejne doznania… My kobiety często unikamy bliskości właśnie z tego powodu i myślimy ,że już wszystko minęło bezpowrotnie… a tak naprawdę możemy się cieszyć bo jesteśmy świadome bardziej dojrzałe , zabieg to tylko nowoczesna pomoc i jak skuteczna….poprawił się mój komfort życia i ten intymny i związany z fizjologią a dla kobiety te wszystkie obszary kiedy się połączą w całość ,jesteśmy szczęśliwe…. Polecam wszystkim kobietą bo nigdy nie jest za poźno a komfort życia niezapomniany…..