Fizjoterapeuta, instruktor na szkoleniach dla fizjoterapeutów, tłumacz i student Akademii Osteopatii. Specjalizuje się w pracy z bólem i korekcji wad postawy. Dużą uwagę zwracam na... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta, instruktor na szkoleniach dla fizjoterapeutów, tłumacz i student Akademii Osteopatii. Specjalizuje się w pracy z bólem i korekcji wad postawy. Dużą uwagę zwracam na holistyczne podejście do problemów moich pacjentów. Zapraszam

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (2007)

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Ocena pacjentów:

20 opinii

 • Pełen profesjonalizm. Pan Jakub jest wybitnym specjalistą w Swojej dziedzinie. Emanuje spokojem i zrozumieniem problemów pacjenta. Pomógł mi uporać się z moimi dolegliwościami. Dziękuję i pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo skuteczna, kompleksowa terapia. Wyjątkowo logiczne podejście, absolutny stoicyzm wobec targających pacjentem przypadków losowych. Na podorędziu zbiór gagów i anegdot, stale i na szczęście, jak mniemam, rosnący. Czuję się zaopiekowana na ciele i na umyśle, co pozwala mi z całym przekonaniem polecić Pana Jakuba właśnie za to fortunne połączenie talentów.

 • Jestem ukontentowany poziomem wykonanej usługi.
  Widać merytoryczne podejście do zagadnienia
  Pozdr coachi

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zawsze profesjonalnie i miło. Pan Jakub jest niesamowicie skuteczny, co jest zadziwiające przy tak delikatnym podejściu do pacjenta. Po pierwszej wizycie miałam wątpliwości czy to zadziała, ale już nie mam- działa i to jak! Po moim urazie barku i całej lewej ręki nie ma śladu. Teraz gdy jestem w ciąży znowu zwróciłam się o pomoc do Pana Jakuba, bo wiem że on jedyny zabierze ode mnie wszelkie bóle kręgosłupa i dyskomfort. Polecam wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  po pierwszej wizycie - pomogło i jest optymizm co do przyszłości. Duży plus - czułam się potraktowana całościowo jako pacjent a nie przypadek.

 • Do Pana Jakuba trafilam z bruksizmem, bólami głowy i kręgosłupa. Z każdą wizytą jest co raz lepiej :) Otoczył mnie profesjonalną opieka i doradził co dalej zrobić by bóle nie nawracały w przyszłości. Specjalista z ogromną wiedzą i holistycznym podejściem do pacjenta. Świetny kontakt, ciepły i uśmiechnięty człowiek. Polecam każdemu :)

 • Pełen profesjonalizm i skupienie. Bardzo dobre podejście do dzieci. Córka bez obaw poddała się zabiegowi. Polecam serdecznie.

 • Uzasadnienie wyboru jest proste! Znakomity, kompetentny, rzeczowy a co najważniejsze skuteczny specjalista! Jestem bardzo zadowolona bóle (mocne napięcie) jakie miałam w ramionach oraz wrażenie mrowienia w przedramionach ustały. Łokiec jeszcze pobolewa ale Pan Jakub zadbał o to by przy pomocy plastra w kolorze pięknej pomarańczy mi go odciążyc! Polecam z całego mięśnia sercowego!

 • Niesamowity fachowiec, fizjoterapeuta mężczyzna na poziomie. Dziękuję panie Jakubie dzięki Panu wiem że żyję i funkcjonuje, z każdą wizytą u pana jest co raz lepiej. Gorąco polecam każdemu kto cierpi na bóle kręgosłupa i dyskopatię.

 • Jestem w stałej terapii u Pana Kuby- mam problemy z kręgosłupem. Czuję się coraz lepiej, ale najważniejsze jest to, że Pan Kuba tłumaczy mi, skąd te wszystkie dolegliwości się biorą i dlaczego boli mnie tak bardzo. Terapia działa i to jest dla mnie najważniejsze- polecam :)