
Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.
Dowiedz się więcej14/11/2023
Szybowcowa 17, 60-408 Poznań
Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.
Dowiedz się więcej14/11/2023
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Ogólna ocena
Jagna była moją pierwszą psycholog. Poczułam się od razu bardzo komfortowo i swobodnie. To niezwykle ważne w momencie, kiedy dzielimy się z obcą osobą nie raz najbardziej mrocznymi sprawami swojego życia. Często wracam do naszych wizyt myślami i dziękuję za pracę wykonaną do tej pory! Myślę, że jeszcze pewnego dnia zapukam do gabinetu bo jak to w życiu... są wzloty i upadki a wsparcie oraz kilka cennych (o których nadal pamiętam) rad warto wdrożyć w życie. Pozdrawiam i serdecznie polecam Jagnę!
Pani Jagna Sobierajewicz jest miłą i profesjonalną psycholog każdemu polecam kto potrzebuje fachowej pomocy i tania wizyta
To była moja pierwsza wizyta. Od razu czułam się zaopiekowana, Pani Jagna słuchała mnie z wielkim zaangażowaniem i zainteresowaniem, każdy komentarz był trafny jak również pytania na które na samym początku ciężko odpowiedzieć. Będę kontynuować terapię, ponieważ wierzę w pomoc ze strony Pani Jagny.
Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor za dwa i pół roku wizyt, podczas których mogłam liczyć na niezmierzone pokłady empatii, wiedzy i wsparcia, które pomogły mi wyjść z głębokiego kryzysu oraz osiągnąć to, co wtedy wydawało mi się nieosiągalne. Decyzja, aby poprosić o pomoc, choć najtrudniejsza w moim życiu, okazała się najlepsza i najbardziej owocna. Pani Doktor to profesjonalistka w swojej dziedzinie a spotkania z nią zawsze niosły za sobą moc oczyszczenia i powodowały odzyskiwanie wiary we własne możliwości. Po dwóch i pół roku terapii mogę się śmiało napisać, że dzięki pomocy Pani Doktor odnalazłam siebie, a to jest bezcenne.
1,5 roku pracy nad sobą pod czujnym okiem dr Jagny Sobierajewicz było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Dzięki dr Sobierajewicz nauczyłam się stawiać granice, poznać życiowe priorytety, a nawet wyjść z ogromnego dołka, w którym przez jakiś czas byłam. Spotkania zawsze przebiegały w miłej atmosferze, pełnej profesjonalizmu, wrażliwości i empatii, bez oceniania. Wystrój gabinetu również wpływał na miłe doświadczenia! Dr Jagna pomogła mi wiele zrozumieć, cierpliwie słuchała i zadawała trafne pytania, na które mogłam sama odpowiedzieć – według tego, co czuję i czym się kieruję. Bardzo mi pomogła przejść przez różne wydarzenia w życiu (zarówno sukcesy, jak i porażki) i jestem jej ogromnie wdzięczna za te 1,5 roku spotkań. Polecam wszystkim, którzy szukają wyjątkowej specjalistki, której będą mogli się wygadać – w zdecydowanie bezpiecznej przestrzeni :)
Wymoderowała nas (terapia par) ze sztormu na spokojne wody. Bez jej profesjonalizmu i wsparcia nigdy by się to nam nie udało.
10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Mam 48 lat i w zasadzie całe życie problemy z pamięcią. W szkole były problemy z nauką , problemy z koncentracją podczas czytania. Obecnie uczę się obcego języka , gry na gitarze i wszystko przychodzi z ogromnym trudem.
Babcia moja miała ciężkiego Alzheimera.
Czy powinienem się jakoś zbadać pod tym kontem?
Dzień dobry,
Choroba Alzheimera w rodzinie nie oznacza jednoznacznie, że będzie się miało samemu tę chorobę. Pana trudności mogą wynikać z wielu powodów, tym bardziej jeśli opisuje Pan, że w zasadzie było tak całe życie. Można wykonać badanie neuropsychologiczne w celu sprawdzenia funkcji poznawczych, nie tylko pamięci ale również uwagi. Konsultacja neuropsychologiczna pozwoli również ustalić jaki trening funkcji poznawczych byłby dla Pana najbardziej pomocny. Dodatkowo takie badanie pomoże w przyszłości porównać, czy poziom funkcjonowania poznawczego zmienia się w Pana przypadku i jaka jest dynamika ewentualnych zmian.
Mam pytanie gdyż minęło 4 lata od kad moja mama nie żyje. I niby wszystko jest w pozodku ale gdzieś tam jeszcze się z tym nie pogodzilam. Mam takie zmiany humorow raz jestem szczęśliwa a na drugi dzień płaczę.
Do tego od 4 lat mam bóle brzucha. Robiłam badania gastroskopie kolonoskopie usg i wszystko jest dobrze. Badania krwi pruby wontrobowe nawet tsh jest ok.
Czy to jest możliwe żebym jeszcze pszezywała stratę mamy +?
Dzień dobry,
Przeżywanie żałoby to zawsze kwestia indywidualna. Stwierdza Pani, że jeszcze się z tym Pani nie pogodziła. Spotkanie z psychologiem/psychoterapeutą pozwoli zdefiniować co dla Pani oznacza pogodzenie się ze stratą mamy. W jaki sposób ta strata przekłada się na codzienne funkcjonowanie, w jakim obszarze jest to wciąż trudne, czego wyrazem mogą być objawy psychosomatyczne. Pozdrawiam serdecznie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.