Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

O nas

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także zadbać o własny rozwój.
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin funkcjonuje na rynku poznańskim zatrudniając kadrę specjalistów psychologów, seksuologów, psychoterapeutów różnych nurtów oraz fizjoterapeutę zajmującego się obszarem szeroko pojętej integracji sensomotorycznej.
Swoje działania kierujemy do klientów indywidualnych, par i małżeństw, rodzin oraz młodzieży i dzieci z różnych grup wiekowych. Pracujemy z rodzicami i opiekunami, świadcząc wsparcie wychowawcze.

Oczywiście dla Państwa wygody i dbania o wspólne zdrowie, prowadzimy również terapię online, przy użyciu różnych platform internetowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, nasza kadra nieustannie rozwija się i samodoskonali. Poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach naukowych oraz w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych.
W naszym Centrum pracują specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w długoletniej pracy w różnych instytucjach pomocowych, szpitalach, przychodniach szkołach i innych placówkach prywatnych.
Bezustannie i systematycznie poddajemy się superwizji pod okiem doświadczonych fachowców oraz koleżeńskiej interwizji.

Zapraszamy do naszej przestrzeni…

Na naszych klientów zawsze czeka gorąca, aromatyczna herbata, kawa z ekspresu i świeża woda. W towarzystwie przyjemnych dla ucha dźwięków, można poczęstować się słodką przekąską. W naszym centrum istnieje również możliwość wypożyczenia specjalistycznych książek (za kaucją), poradników, gazet o tematyce edukacyjnej.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Informujemy, że od 1 stycznia 2024 roku Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin przenosi się na nową lokalizację. Zapraszamy na ulicę Szybowcową 17.

Dowiedz się więcej

Szybowcowa 17,Poznań

Opinie o specjalistach (878)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Nowy-Janc konsultacja psychoterapeutyczna

  Chodzę na wizyty do Pani Magdy od ponad pół roku. Spotkania i rozmowy bardzo pomogły i pomagają w procesie rozstania i w konsekwencji rozwodu.
  Tak ciężkie rozstanie to jest jednocześnie nowa i stresująca sytuacja. Po wizycie czułem się wsparty, a przede wszystkim mogłem liczyć na dzielenie się doświadczeniem jak sobie radzić w kwestiach dzieci, w relacji ze swoją (wkrótce) byłą żoną, na co zwracać uwagę, gdzie mogą być problemy.
  Dodatkowo w trakcie spotkań otrzymuję dużą dawkę empatii i ogląd na to co się ze mną emocjonalnie dzieje. Rozmowy, spostrzeżenia i wnioski często są niebanalne i wymagają ode mnie sporego skupienia.

  Sądzę, że bez tych spotkań przejście przez tak ciężki etap byłoby o wiele trudniejsze emocjonalnie, a jednocześnie popełniłbym znacznie więcej błędów niż udało mi się dotychczas popełnić.

  Pozdrawiam i polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marta Schenker psychoterapia par i małżeństw

  Dobrze kierunkowana rozmowa, mimo oporów z naszej strony udało się nawiązać dialog.

  mgr Marta Schenker

  Dziękuję za opinię :)

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Mikołaj Babarowski Konsultacja psychologiczna

  Spotkanie na swojej drodze Pana Mikołaja okazało się strzałem w dziesiątkę . Pan Mikołaj swoim podejściem i zangazowaniem pomógł nam w trudnej sytuacji w jakieś znalazł się mój syn. Dzięki Panu Mikołajowi mój syn poczuł się pewniejszy siebie i wrócił na właściwe tory . Polecam z całego serca właściwy człowiek na właściwym miejscu !

  mgr Mikołaj Babarowski

  Bardzo dziękuję i życzę powodzenia :)

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Oliwia Tran Diagnoza ADHD

  Pani Tran jest bardzo miłą osobą :) Byłem na 3 spotkaniach z nią w celu postawienia diagnozy ADHD. Ona zadawała konkretne pytania, żeby lepiej zrozumieć moją osobistą sytuację życiową. Badania były bardzo szczegółowe, co pozwoliło Pani Tran wykluczyć inne możliwe diagnozy. Wszystkie spotkania były prowadzone w sposób profesjonalny, dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Atmosfera w tym centrum była przyjazna, pacjenta czuje się tutaj akceptowany:) Dziękuję!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jagoda Brzeg psychoterapia dzieci

  Jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Na ten moment bardzo pozytywnie. Pani Jagoda bardzo ciepła i serdeczna. Dziecko chetne na kolejne spotkanie. Dziękujemy.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jagoda Brzeg psychoterapia młodzieży

  To była dopiero pierwsza wizyta z córką nastolatką, a już mogę powiedzieć, że widzę efekt. Będziemy kontynuować. Córka po rozmowie wyszła z nową energią i spojrzeniem, zadowolona. Z p. Jagodą cudowny kontakt, bardzo przyjazna atmosfera rozmowy i gabinetu. Bije od niej ciepło, spokój, ogromna wnikliwość i zaangażowanie. Terapeutka bardzo kompetentna i empatyczna. Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Grzegorzewska psychoterapia indywidualna

  Polecam Panią Psycholog wszystkim poszukującym profesjonalnego wsparcia. Każde spotkanie u Pani Kasi było dla mnie niezwykle pomocne, a jej podejście sprawiło, że łatwo było mi się otworzyć na rozmowę. Metody terapeutyczne, których używała, nie tylko pomogły mi odzyskać równowagę, ale również nauczyły mnie, jak zadawać właściwe pytania i poszukiwać odpowiedzi. Dziękuję za tę drogę.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Gołuch Konsultacja psychologiczna

  Pani Marta, to bardzo ciepła osoba która od razu wzbudziła zaufanie córki.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Gołuch Inny

  Bardzo przyjazny terapeuta, czułam się komfortowo opowiadając o problemach. Otrzymałam bardzo rzeczowe opinie na których mi zależało. Gorąco polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Piotr Urbaniak Konsultacja psychologiczna

  bez uwag, empatyczny, uważny, słuchający, naprawdę polecam, a mam trochę doświadczenia z innymi psychologami

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania