Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

(337 opinii)

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was p... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Traugutta 21/6

61-514 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Konsultacje online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wielkopolskie Centrum Terapii to miejsce dla każdego, kto szuka wsparcia i pomocy w trudnym dla siebie momencie życiowym. To przestrzeń, w której możecie Państwo odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także zadbać o własny rozwój.
Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin funkcjonuje na rynku poznańskim zatrudniając kadrę specjalistów psychologów, seksuologów, psychoterapeutów różnych nurtów oraz fizjoterapeutę zajmującego się obszarem szeroko pojętej integracji sensomotorycznej.
Swoje działania kierujemy do klientów indywidualnych, par i małżeństw, rodzin oraz młodzieży i dzieci z różnych grup wiekowych. Pracujemy z rodzicami i opiekunami, świadcząc wsparcie wychowawcze.

Oczywiście dla Państwa wygody i dbania o wspólne zdrowie, prowadzimy również terapię online, przy użyciu różnych platform internetowych.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, nasza kadra nieustannie rozwija się i samodoskonali. Poszerzamy swoją wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach naukowych oraz w dodatkowych szkoleniach specjalistycznych.
W naszym Centrum pracują specjaliści z ogromnym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w długoletniej pracy w różnych instytucjach pomocowych, szpitalach, przychodniach szkołach i innych placówkach prywatnych.
Bezustannie i systematycznie poddajemy się superwizji pod okiem doświadczonych fachowców oraz koleżeńskiej interwizji.

Zapraszamy do naszej przestrzeni…

Na naszych klientów zawsze czeka gorąca, aromatyczna herbata, kawa z ekspresu i świeża woda. W towarzystwie przyjemnych dla ucha dźwięków, można poczęstować się słodką przekąską. W naszym centrum istnieje również możliwość wypożyczenia specjalistycznych książek (za kaucją), poradników, gazet o tematyce edukacyjnej.

Choroby

 • psychoterapia indywidualna dorosłych (np. zaburzenia depresyjne, inne zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, zaburzenia odżywania, zaburzenia lękowe, niska samoocena, pomoc w radzeniu sobie ze stresem, trudności w relacjach międzyludzkich, problemy seksuologiczne)
 • psychoterapia par i małżeństw (np. problemy z komunikacją w związku, kryzysy w relacji, praca z parą po zdradzie, problem bezpłodności idiopatycznej, praca nad emocjami w relacji)
 • psychoterapia dzieci i młodzieży (np. kłopoty w rozpoznawaniu i wyrażaniu emocji, pomoc osobom z trudnościami intelektualnymi i spektrum autyzmu, trudności wychowawcze)
 • psychoterapia rodzinna (np. praca nad relacjami rodzinnymi, komunikacją w rodzinie, trudnymi emocjami)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
339 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sandra Wilczyńska konsultacja psychologiczna

  Po trzech wizytach u Pani doktor, mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Pani Sandra to świetna psycholog.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Żółkiewska psychoterapia indywidualna

  Piszę swoją opinię po dłuższym czasie od ostatniej wizyty u Pani Joanny. Podczas wizyt zostalam zawsze dokładnie wysłuchana, mogłam wyrzucić z siebie wszystko. Pani Joanna swoimi wskazówkami potrafiła sprawić, że faktycznie moje podejście do wielu spraw uległo znacznej zmianie, za co jestem ogromnie wdzięczna! Naprawdę polecam każdemu, kto waha się czy iść na psychoterapię, warto i warto też przyjść do Pani Joanny!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marzena Popiółkowska psychoterapia młodzieży

  Duze zaangażowanie sprawiło ze nabrała zaufania i przekonana o pozostawieniu córki w dobrych rękach przed nami długa droga ale wieże ze determinacja pomoże nam osiągnąć cel

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Czeszak psychoterapia partnerska

  Profesjonalny, zaangażowany, kompetentny, bardzo kontaktowy. Nie narzucający się. Psychoterapeuta z pewnością godny polecenia.
  Właśnie kogoś takiego potrzebujemy.
  Polecamy dla par

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Krzysztof Czeszak terapia par

  Pan Krzysztof od początku wizyty skupił się na stworzeniu komfortowej i przyjaznej dla wszystkich atmosfery spotkania.
  Przez cały czas dokładnie słuchał, a niektóre wnoszone kwestie na bieżąco pokazywał z innej perspektywy co pozwalało zobaczyć problem partnera w nowym świetle i się do niego inaczej odnieść.
  Po pierwszej wizycie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne i zdecydowanie poleciłbym usługi Pana Krzysztofa.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Marta Gołuch konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Pani Marta Gołuch dała mi się poznać jako niezwykle pozytywna i emanująca dobrą energią osoba. Jej uśmiech jest naprawdę zaraźliwy!

  Już na pierwszej wizycie, mimo że musiałam otworzyć się wraz ze swoimi problemami przed obcą osobą, czułam się w jej gabinecie na tyle komfortowo, aby to zrobić. Podczas każdej z wizyt czuję się niezwykle uważnie wysłuchana i naprawdę każde moje słowo ma jakąś odpowiedź (z reguły w postaci zwrotnego pytania :)) ze strony pani Marty. Zmusza do myślenia, samorefleksji, ale też tłumaczy jak działamy i dlaczego tak się dzieje. Otrzymuję również często dodatkowe materiały czy polecenia książek lub innych sposobów, które mogłyby pomóc w terapii. Z gabinetu wychodzę z poczuciem, że znów coś więcej zrobiłyśmy i motywacją do dalszej pracy nad sobą.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sandra Wilczyńska konsultacja psychologiczna

  Przeurocza, przesympatyczna Pani- od razu człowiek czuje się lepiej i wie, że jest w dobrych rękach. Od pierwszych spotkań widać efekty wspólnej pracy, w którą bardzo się angażuje co pozostaje nic tylko docenić!

  mgr Sandra Wilczyńska

  Dziękuję za te słowa i zaufanie. Cieszę się na to wspólne zaangażowanie. Pozdrawiam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Justyna Kiraga psychoterapia indywidualna

  Pani Justyna wykazała się w stosunku do mojej osoby ogromną empatią oraz zrozumieniem. W sposób fachowy potrafiła wyjaśnić wszystkie zawiłości ludzkiej natury. Dzięki Pani Justynie w końcu zrozumiałam na czym polega moja indywidualność oraz wyjątkowość. Pomogła mi uwierzyć w siebie oraz zrozumieć otoczenie, dzięki czemu potrafię radzić sobie samodzielnie z codziennymi wyzwaniami :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Gołuch konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Pani Marta jest niezwykle empatyczną i życzliwą osobą. Obawiałam się trochę pierwszej wizyty, ponieważ trudno mówić mi o emocjach i szybko ogarnia mnie skrępowanie, jednak dzięki profesjonalizmowi oraz wyrozumiałości pani Marty szybko przyzwyczaiłam się do nowej sytuacji i powoli pokonuję opory. Bardzo doceniam to, że pani Marta zawsze zadaje trafne pytania, na które sama bym nie wpadła. Zdecydowanie polecam terapię u pani Marty!

  mgr Marta Gołuch

  Pani Marto, bardzo dziękuję za te słowa. Niezmiernie cieszę się, że zaprosiła mnie Pani do swojego świata i że pozwala mi Pani towarzyszyć sobie w poznawaniu siebie. To dla mnie wielki zaszczyt. Mocno trzymam kciuki za to, by realizowała Pani swoje pragnienia i odnalazła w życiu pełnię szczęścia:)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Czeszak terapia par

  Przyjazne miejsce, zrozumienie sytuacji. Dobieranie metod i sposobów działania w kontaktach w relacji. Napewno wrócimy ulepszać to co nas łączy.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania