Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Żelazna" wizyta z dzieckiem

Bardzo polecamy!

Do Pani doktor trafiliśmy przypadkiem (po prostu zapisaliśmy się do przychodni do losowego pediatry) z naszym 7 miesiecznym synem, u którego pojawiła się mocna wysypka na plecach i problemy z brzuszkiem.

Dzięki bardzo dobremu wywiadowi, zamiast założyć, że to alergia i "proszę odstawić wszystko" doszła do prawdopodobnej przyczyny problemu - łojotokowe zapalenie skóry i flora jelitowa wymagająca wsparcia Dicoflorem - dwie zupełnie niepowuiązane rzeczy. Zasugerowane leczenie przyniosło wręcz natychmiastowy efekt w przypadku obu dolegliwości!

Co więcej Pani doktor potrafiła bardzo dobrze wszystko nam wyjaśnić i uspokoić mamę. Kontakt z dzieckiem również był świetny.

Konkretnie, miło, na spokojnie i nie najkrótsza drogą!

Zdecydowanie będziemy wracać!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo rzeczowa i kompetentna osoba. Chodzę do Pani doktor od kilku lat i to właśnie Pani doktor prowadziła pierwsza ciąże. Wszystko jasno tłumaczyła, usg dokładnie zawsze wykonane, wszystko pokazane, omuwieone i wytłumaczone. Kiedy na jednej z wizyt poinformowała że mało czuje ruchów dziecka Pani doktor najpierw wpisała mi wszystkie niezbędne badania po czym stwierdziła, że lepiej będzie wystawić skierowanie do szpitala gdzie kompleksowo wszystko sprawdza w jednym miejscu i ewentualnie szybko zostanie udzielona pomoc. Na szczęście wszystko było ok. Serdecznie polecam. Drugą ciąże też poprowadzi Pani doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Żelazna" prowadzenie ciąży

Polecam. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Zlecała dodatkowe badania. Odpowiadała w jasny sposób na pytana. Na USG wszystko pokazywała mężowi i tłumaczyła na co patrzy :). Dobrze mierzyła dziecko - zgadzało się z wagą po narodzinach.


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Żelazna" USG płodu - 11-13tc

Bardzo dokładna i cierpliwa pani doktor. Spokojnym tonem tłumaczyła mojemu mężowi co widać na monitorze usg oraz dokładnie wyjaśniła jakie parametry mierzy. Zrobiła tez 7 zdjęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta ginekologiczno-położnicza

Ja odradzam wizytę u Pani Doktor. Wizyta odbyła się w placówce lux med a przed wejściem do gabinetu musiałam czekać mimo, że w środku nie było pacjentki. W trakcie badania pani doktor była niedelikatna a ekran wyświetlający obraz z USG płodu obróciła w swoją stronę także kompletnie nic nie widziałam przez całe badanie... a jak próbowałam podejrzeć to usłyszałam, że mam sięnie wiercić. Niestety słabo ta wizyta wypadła. Więcej do tej Pani już nie pójdę.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG ciąży - rozszerzone (4 D)

Do Pani doktor trafiłam dwukrotnie w czasie ciąży, niestety nie prowadziła jej. Polecam, jak mało kogo. Pełna empatii i 100% profesjonalna. Tylko ona potrafiła prawidłowo zmierzyć dziecko i wykluczyć wadę. Gdy trafiłam do niej po raz drugi, gdyby w porę nie zareagowała - prawdopodobnie moje dziecko by już nie żyło...


Użytkownik zweryfikowany

Również bałam się pójść po przeczytaniu opinii. Jednak po wizycie mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor. Niezwykle uprzejma, miła i z poczuciem humoru. Kompetentna i pomocna, odpowiadała na moje wszystkie pytania. Bardzo mi pomogła, ponieważ poprzedni lekarze wszyscy odsylali mnie gdzie indziej bo nie chcieli podjąć się mojego leczenia, nie wiem czy ze strachu ze coś zepsuja czy z ogolnej niechceci babrania się, a byłam już u kilku wcześniej i żaden nie chciał się podjąć leczenia. Pani doktor nie dość że pomogła to uchronila mnie przed zabiegami które zostawiają rany i są bolesne bo jak się okazało można było zrobić to farmakologicznie zamiast od razu ciąć jak sugerowali inni. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

Wychodząc z gabinetu byłam na pograniczu rozczrowania i zniechęcenia. Przyszłam do pani doktor w 5 tygodniu ciąży w związku z infekcją, z którą borykam się od jakiegoś czasu. To co usłyszałam zawaliło mnie z nóg... Usłyszałam, że infekcję należy zostawić samej sobie. Odnośnie podstawowego badania hcg usłyszałam, że go nie potrzebuję. To co było kropką nad i to pytanie lekarza czy chcę zrobić usg. A skąd ja mam to wiedzieć?!? Przecież przeszłam do lekarza!
Podsumowując: wyszłam z niczym, na wizytę w związku z problemem, z jakim przyszłam umówiłam się z innym lekarzem, a hcg zmierzyłam prywatnie.
Ogólne wrażenie jakie odniosłam: podejście do badań (które dzisiaj są ogólnie dostępne) na miarę czasów średniowiecza: co ma być niech będzie.
Osobiście odradzam; szczególnie kobietom w ciąży.


A
Użytkownik zweryfikowany

Do pani doktor chodzę od dłuższego czasu. Bardzo rzeczowa i kompetentna osoba. Dosyć "dziwna" w obyciu czasem, ale ogólnie to jest w porządku. Nie mówi zbyt wiele, ale ewidentnie reaguje w sytuacjach, które tego wymagają. Prowadziła mi ciążę, kierowała na wszystkie badania, tłumaczyła porządnie problematyczne albo niejasne dla mnie kwestie. Ogólnie na plus, godna polecenia osoba:)


A
Użytkownik zweryfikowany

Odczucia po wizycie mam mieszane, niby na USG wszystko ok, pokazywała obraz itd., ale o serduszku zapomniała wspomnieć. Przy wizycie ginekologicznej dała odczuć, że męczą ja pytania przyszłej mamy i śpieszy się bo ma grafik pacjentów. Przepisała lek w ciąży, który wyraźnie ma napisany na ulotce zakaz stosowania w pierwszym trymestrze, bez żadnego uprzedzenia że taki zapis jest i informacji że pomimo niego należy lek stosować i ewentualne konsekwencje. Idąc do lekarza ufam mu więc stosuję się do zaleceń, ale lekarz powinien sam z siebie uprzedzać o takich sprawach, pacjent nie ma wykształcenia medycznego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia