Szpital Specjalistyczny św. Zofii jest miejscem powstałym w trosce o zdrowie kobiet, a także dzieci w ich najwcześniejszym etapie rozwoju. Oferujemy naszym pacjentkom kompleksowe usługi z zakresu po... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne „Żelazna” – Szpital i Przychodnia św. Zofii

Żelazna 90

01-004 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne „Żelazna” – Szpital i Przychodnia św. Zofii

Nowolipie 25

01-002 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ

O nas

Szpital Specjalistyczny św. Zofii jest miejscem powstałym w trosce o zdrowie kobiet, a także dzieci w ich najwcześniejszym etapie rozwoju.
Oferujemy naszym pacjentkom kompleksowe usługi z zakresu położnictwa, perinatologii, patologii ciąży, neonatologii i ginekologii (w tym ginekologii estetycznej).
Naszym głównym celem jest zapewnienie rodzinnej i ciepłej atmosfery, która sprawi, że pobyt w naszym szpitalu będzie przyjemnym, wyjątkowym i bezstresowym doświadczeniem.
Nasi lekarze to starannie dobrany zespół, który podchodzi indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów, z poszanowaniem ich intymności oraz gwarantujący bezpieczeństwo leczenia oraz życzliwość.

Oferujemy usługi zarówno komercyjne jak i na NFZ. Dysponujemy również doskonale wyposażonymi salami o wysokim standardzie, a także nowoczesną aparaturą.

Posiadamy III stopień referencyjny czyli kompetencje i uprawnienia do opieki nad najtrudniejszymi przypadkami z zakresu położnictwa i ginekologii a także z zakresu patologii noworodka, w tym wcześniakami o małej masie urodzeniowej, czyli około 500 gram.

Zaletą placówki jest przyjazna, rodzinna atmosfera i otaczanie wszystkich pacjentów fachową i kompleksową opieką. W 2006 roku Pacjentki wyróżniły Szpital w akcji „Rodzić po ludzku”, obecnie Szpital znajduje się w czołówce Rankingu.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015, 37001:2016 oraz akredytację Centrum Monitorowania Jakości.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Zabiegi

 • Laparoskopia
 • Histeroskopia diagnostyczna
 • Histeroskopia operacyjna
 • Leczenie operacyjne nietrzymania moczu
 • Sono HSG
 • Operacje estetyczne pochwy i krocza
 • Zabiegi laserowe
 • Leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego
 • Labioplastyka
 • Operacje endometriozy
więcej

Badania

 • Badanie laboratoryjne
 • USG położnicze i ginekologiczne
 • USG piersi, jamy brzusznej, tarczycy
 • Test Harmony i Panorama
 • Cytologia
 • Biopsja aspiracyjna endometrium - pipelle
 • Urodynamika
więcej

Choroby

 • Zaburzenia statyki narządu rodnego
 • Nietrzymanie moczu

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Lubańska Inny

  Pani Beata jest profesjonalistką, w pełni zaangażowaną i mająca fach w ręku, co udowodniła 10.11.2022 r. Poród, który Pani odebrała przebiegł szybko i był otoczony wspaniałą opieką!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Gadomska Inny

  Z calego serca polecam! Swietnie wspominam swoj porod:)) Bardzo jasne wskazowki jak oddychac, jaka pozycja bedzie najlepsza, opis fazy, wsparcie, jednym slowem wszystko.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Droździel Inny

  Rodziłam z panią Moniką w marcu moje 3 dziecko i dzięki takiej położonej można wspominać poród jako wspaniałe doświadczenie. Od samego początku byłam spokojna o przebieg porodu, bo pani Monika to osoba o niezwykłym cieple, życzliwości i spokoju, ale kiedy sytuacja tego wymaga potrafi zmotywować do działania. Poród przebiegł sprawnie i szybko. Dostałam również wiele cennych rad i wsparcia po porodzie. Dziękuje za ten wspaniały czas, który wspólnie spędziłyśmy.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Łojek-Ozga Inny

  Najlepszy lekarz pod słońcem !!! Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże , jestem mega zadowolona z opieki i zaangażowania ze strony lekarza ! Nie ma lepszej !! Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Alechnowicz Inny

  Pani Renata odebrała mój poród w maju 2022 roku, który był zaskakująco szybki, ale chyba przez to niesamowicie intensywny i bolesny. W krótkich słowach - niesamowity profesjonalizm, fachowość, doświadczenie, a przy tym czułość, wrażliwość, empatia. Każdej kobiecie serdecznie polecam tak zaangażowaną i wykwalifikowaną położną. Seria wskazówek przed porodem pozwoliła mi się lepiej do tego wydarzenia przygotować. Każda z nas, zasługuje na taką "czułą przewodniczkę" w tym niezwykle trudnym doświadczeniu.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Mazur Inny

  Dziś (17.10) Pani Doktor w ramach umowy NFZ z mojej przychodni Pani Doktor wykonywała nam USG 3 trym w przyszpitalnej przychodni na Żelaznej. Mąż mógł wejść że mną na badanie i obserwować młodego podczas badania. Pani Doktor najpierw o wszystko wypytala (widziałyśmy się 1 raz), następnie wszystko opowiadała na USG co mierzy i sprawdza, mocowała się z młodym bo ułożył się tak że serduszko było ciężkie do oceny a na koniec poczęstowała nas pięknym zdjęciem na pamiątkę. Bardzo polecamy Panią Dotor Mazur i przynajmniej w taki sposób możemy się dodatkowo odwdzięczyć za profesjonalizm i empatię podczas badania.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Podlach Inny

  Pani Dorota odbierała mój pierwszy poród i dzięki niej będę wspominać go naprawdę bardzo dobrze. Czułam, że jestem w dobrych rękach i że Pani Dorota doskonale wie co robi. Jest bardzo empatyczną osobą z poczuciem humoru, a jednocześnie jest bardzo konkretna i profesjonalna. Bardzo mocno mnie motywowała i szczegółowo instruowała, co sprawiło, że od momentu wejścia na sale urodziłam w ok. 4 godziny z pełną ochroną krocza. Obserwowała w jakich pozycjach radzę sobie najlepiej i brała pod uwagę mój komfort i prośby. Czułam naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki Pani Dorocie będę wspominać poród jako satysfakcjonujące przeżycie i jestem ogromnie wdzięczna, że na nią trafiłam.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Dzierżak-Postek Inny

  Dzięki Pani Edycie wspomnienie porodu jest bardzo miłym wspomnieniem. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Przyjmowała mój poród w Domu Narodzin na Żelaznej. Jest miła, wspierająca i empatyczna ale też bardzo zadaniowa. Dzięki niej poród był szybki i bez komplikacji. Oby takich położnych jak Pani Edyta było jak najwięcej. Z całego serca polecam!

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Lubańska Inny

  Rodziłam na Żelaznej z panią Beatką w czerwcu. Był to najpiękniejszy poród w moim życiu. Szybko, sympatycznie, profesjonalnie i konkretnie ale bez zbędnego "głaskania". Pani Beata z pełnym zaangażowaniem i głębokim doświadczeniem przyjęła na świat całego i zdrowego, naszego upragnionego Kubusia. Mówią, że poród boli, tak wszystkie tego doświadczyłyśmy, ale dzięki fachowym wskazówkom p. Beaty, jej zdecydowaniu i pewności siebie - poród staje się wyjątkowy. Przez cały czas czułam się bezpiecznie i w sumie było to piękne przeżycie. Dziękuję bardzo, za fachową opiekę i pomoc. Szczerze polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Podlach Inny

  Miła, empatyczna, pomocna, zaangażowana na maxa. Nie rodziłam z Panią, ale bylam na wizycie kwalifikacyjnej do Domu Narodzin i Pani Dorota służyła swoją pomocą szczegolnie w kwestii laktacji po porodzie. Może w przyszlosci uda się jeszcze raz i wtedy urodzę z Panią Dorotą, jest profesjonalna i godna zaufania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania