klinikamagnuccy.pl. Szkoła rodzenia MAMMA. Polski Bank Komórek Macierzystych. Gabinet partnerski z Kliniką In Vitro - Eurofertil, Ostrava Vitkovice, Czechy, www.eurofertil.cz więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Ultra- vera hifu;obniżenie macicy i nietrzymanie moczu od 2 500 zł
  Tru screen 400 zł
  Ginekologia; ciąża; usg ;usg -tvs;badanie piersi od 200 zł
  Nietrzymanie moczu ;mona lisa t; eva -rf od 1 500 zł
  Usg prenatalne 3d; 4d nfz od 300 zł
 • Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

  Medyków 14
  40-752 Katowice, śląskie

  Sposoby płatności
  NFZ

  Usługi

  Robota za psie pieniądze
 • Rany na wargach sromowych

  Zauważyłam na zewnętrznej stronie warg sromowych małe rany. Wyglądają jak cięte płytko zyletka. Odczuwam niewielki ból wynikający z uszkodzenia skóry w tym miejscu. Co może być tego przyczyną? Czy to raczej uszkodzenie mechaniczne typu bielizna, odrastajace włoski itp., czy raczej infekcja grzybicza/bakteryjna. Dodam, że ranki są tylko z jednej strony

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Magnucki

  Proszę zrobić fotkę i wysłać

 • Zwiekszona objetosc szyki macicy.Jaki powod czy to grozne.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jacek Magnucki

  może być wynikiem wypadania narządu rodnego

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • klinikamagnuccy.pl. Szkoła rodzenia MAMMA. Polski Bank Komórek Macierzystych. Gabinet partnerski z Kliniką In Vitro - Eurofertil, Ostrava Vitkovice, Czechy, www.eurofertil.cz

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1991 r do teraz związany z Kliniką Ginekologii i Położnictwa Centralnego Szpitala Klinicznego SUM w Katowicach

Publikacje

 • Homocysteine serum concentration and uterine artery color Doppler examination in cases of recurrent miscarriages with unexplained etiology.
 • Neuroendocrinology Letters 28(4):502 (2007) PMID 17693967

Nagrody i wyróżnienia

 • Stężenie homocysteiny w surowicy krwi oraz dopplerowskie wskaźniki przepływu krwi w tętnicach macicznych u kobiet z nawracającymi poronieniami o niewyjaśnionej etiologii.
 • Doktorat SUM obroniony w wyróżnieniem 2006r

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Certyfikaty

 • Jacek Magnucki, ginekolog w mieście Katowice - Certyfikaty
 • Jacek Magnucki, ginekolog - Certyfikaty
 • Jacek Magnucki, Katowice - Certyfikaty
 • Jacek Magnucki, ginekolog w mieście Katowice - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • CENTRUM LECZENIA PORONIEŃ
 • ULTRAVERA- HIFU obniżenie macicy. nietrzymanie moczu
 • EVA- RF - zaburzenia orgazmu , ginekologia estetyczna
 • Laser Mona LIsa - ginekologia estetyczna, nietrzymanie moczu
 • Patologia Ciąży;Badania prenatalne USG - 3D 4D
 • Niepłodność; Ginekologia; Histeroskopia ;Laparoskopia
 • Szkoła Rodzenia . Polski Bank Komórek Macierzystych
 • Trusreen aparat do analizy ryzyka nowotworowego szyjki macicy
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
309 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Klinika Magnuccy

  Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże i mimo, ze byly bardzo skomplikowane bo z powiklaniami to jestem teraz szczesliwa mama dwoch zdrowych chlopcow :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Magnucki to świetny specjalista. Prowadzi moją ciąże i mimo problemów dziecko rośnie zdrowo. Fachowo odpowiada na każde pytanie i doradza. Możliwy z nim jest również kontakt telefoniczny gdyby były problemy. Jak najbardziej polecam doktora bo to jest pierwszy tak dobry na którego trafiłam a było ich dużo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: ginekologia, ciąża, USG, USG -TVS, badanie piersi

  Szczerze polecam Pana doktora. Trafiłam zupełnie przypadkiem z problemami w ciąży. Pan doktor przyjął mnie bez problemu mimo, ze nie miałam umówionej wizyty. Bardzo pozytywnie odbieram każdą wizytę, bardzo miła atmosfera, Pan doktor dokładnie wszystko wyjaśnia. polecam z czystym sumieniem. My już napewno zostaniemy u Pana do końca ciąży ???? Pozdrawiam serdecznie.

 • H
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: Ginekologia; Ciąża; USG ;USG -TVS;Badanie piersi

  Rękami i nogami popieram wszystkie dotychczas pozytywne słowa napisane o doktorze Magnuckim. Jestem Jego pacjentką od roku, miałam laparoskopie oraz Doktor prowadzłi naszą ciążę. Jest rzeczowy, potrafi uspokoić pacjentkę, ma ogromną wiedzę i doświadczenie praktyczne, odpowiada na smsy. Jako pacjentka czuje, że jesteśmy "w dobrych rękach". Nowa piękna Klinika, dostępna recepcja stanowczo na plus.
  Jako szczęśliwa mama mogę dodać również opinie dotyczącą porodu. Doktor Magnucki wykonywał cesarskie cięcie. Zaraz po operacji czułam się już świetnie, córka również. Przygotowania do zajścia w ciążę, podtrzymanie zagrożonej ciąży, jak i sam poród zawdzięczamy doktorowi. Mogę z ręka na serce gorąco polecić doktora Magnuckiego i jego klinikę!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: ginekologia; ciąża; USG ;USG -TVS; badanie piersi

  Super lekarz, konkretny, sympatyczny, znający się na swoim fachu. Prowadzi obecnie moją zagrożoną ciąże ale jak narazie czuje się bezpieczna pod tak czujnym okiem takiego specjalisty. Na każdej wizycie mam robione USG i pan doktor odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: ginekologia; Ciąża; USG ;USG -TVS;Badanie piersi

  Polecamy Pana Doktora w każdym calu. Trafiliśmy do Pana Doktora z trudną ciążą, wcześniej po poronieniu. Od początku pełen profesjonalizm, kompletna i konkretna informacja, bez ściemniania. Pan Doktor od początku miał Plan, jasno go przedstawił, tak że czuliśmy się że jesteśmy pod dobrą opieką. Po drodze było kilka zagrożeń, które Pan Doktor bezbłędnie diagnozował a leczenie przynosiło spodziewane rezultaty. W efekcie czego jest z nami już od roku zdrowy wesoły chłopczyk, za co już zawsze będziemy Panu Doktorowi wdzięczni. Poza pełnym profesjonalizmem, Pan Doktor Magnucki to po prostu bardzo fajny człowiek, nie ma problemu z kontaktem tel. @ luib sms jeżeli była taka potrzeba, niezależnie od pory dnia, czy urlopów, wakacji. Po porodzie żartowaliśmy z żoną że teraz będzie nam już smutno bez tych wizyt u Doktora Magnuckiego :) i coś w tym jest. Serdecznie polecamy i Pozdrawiamy!!!

 • M
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: mięśniaki

  konkretny lekarz, była to moja pierwsza wizyta, więc za dużo nie napiszę, zostałam kompleksowo zbadana, czekam na dalszy rozwój zdarzeń, na razie wielki pozytyw

 • A
  Lokalizacja: Klinika Magnuccy

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia mojej serdecznej koleżanki, której Pan doktor prowadził 2 ciąże. Trafiłam z silnymi bólami podbrzusza, które spowodowane były...obecnością torbieli. Pan doktor bardzo szybko to wychwycił, postawił diagnozę i ustalił plan działania. Dostałam skierowanie do szpitala na za 2 dni:). Torbiel była b.duża i nadawała się do leczenia operacyjnego. Pomimo swoich dużych rozmiarów, usunięto mi ją laparoskopowo :). Tego samego dnia, wieczorem, już przemierzałam szpitalne korytarze o własnych siłach, a na brzuchu mam mikroskopijne ślady po zabiegu :). Człowiek b.szybko się regeneruje. Teraz jest wszystko ok, nic mnie już nie boli i żyję pełnią życia:). Polecam Pana doktora każdej kobiecie z mniejszymi lub większymi problemami. Pan doktor to niewątpliwie fachowiec, do tego b.empatyczny człowiek z bardzo fajnym poczuciem humoru:). Dziękuję Panie doktorze raz jeszcze, Agnieszka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: Ginekologia; Ciąża; USG ;USG -TVS;Badanie piersi

  Lekarz dr Magnucki jest profesjonalistą, jasno i rzeczowo przestawia stan zdrowia pacjenta, a klimat panujący w Klinice dr Magnuckiego sprawia, że przychodzi się tam z przyjemnością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MagnuccyUsługa: mięśniaki macicy

  Doktora Jacka Magnuckiego polecił mi w lipcu br. pewien ginekolog z Katowic, który przedstawił mi go jako fachowca w dziedzinie histeroskopii.
  Zanim trafiłam do doktora Magnuckiego leczyłam się na mięśniaki macicy u różnych specjalistów ginekologów nie tylko z województwa śląskiego, ale ale również z ościennych województw. Lekarze ci próbowali uporać się z moim problemem przepisując leki, niestety na próżno, przepisane przez nich leki wprawdzie zmniejszały mięśniaki, ale na krótko. Nie byli oni również w stanie zaradzić bardzo obfitym miesiączkom, które zamieniały się w krwotoki i nie pozwalały mi normalnie funkcjonować.
  Pierwsza wizyta u doktora Jacka Magnuckiego była dla mnie prawdziwym „zimnym prysznicem”, ponieważ dowiedziałam się,że mam nie 2 (takie były wcześniejsze diagnozy) a 3 mięśniaki, w dodatku jeden wielkości 30 mm. Doktor jednak od razu podjął wyzwanie i po dokładnym zbadaniu wyznaczył termin zabiegu na 11 września br.
  Usunięto mi łącznie 3 mięśniaki: pierwszy wielkości 7 mm w okolicy ujęcia wewnętrznego kanału szyjki macicy na ścianie tylnej, powyżej mięśniak 30 mm, powyżej po stronie prawej mięśniak 15 mm.
  Nie spełniły się moje obawy dotyczące samopoczucia po histeroskopii . Po zabiegu czułam się dobrze i na następny dzień mogłam w zasadzie już iść do domu.
  Gorąco polecam doktora Magnuckiego, ponieważ rozwiązał mój problem, który trwał od dobrych 5 lat i wydawał się nierozwiązywalny, żaden z poprzednich lekarzy nie był w stanie się z nim zmierzyć.