lek.

Jacek Lipiński

Ortopeda

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2000 r ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdał w 2008 r. Wykonuje zabiegi artroskopii kolana, w… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2000 r ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu. Egzamin specjalizacyjny zdał w 2008 r. Wykonuje zabiegi artroskopii kolana, w tym rekonstrukcji więzadeł, endoprotezoplastyki stawów biodrowych i kolanowych, zabiegi w zakresie ręki(zespół cieśni kanału nadgarstka, palec trzaskający, usunięcie ganglionu) oraz zabiegi zespalania złamań w obrębie kończyn górnych i dolnych. Zajmuje się również badaniem Usg stawów biodrowych u noworodków i niemowląt. Szkolił się m.in. w Clinique Chirurgicale Victor Hugo w Paryżu oraz w Reinier de Graaf Gasthusl w Delft pod Amsterdamem. Uczestnik licznych kursów i sympozjów w kraju i za granicą.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Clinique Chirurgicale Victor Hugo w Paryżu
 • Reinier de Graaf Gasthusl w Delft pod Amsterdamem

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta u lekarza przebiegła bardzo szybko -bez zbednych pytań i uwag.Konkretnie i na temat wszystko zostało mi wytłumaczone i czekam na zabieg -lekarz miły i konkretny z wizyty jestem bardzo zadowolona!

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

  Zdecydowanie Polecam. Stresowałam się moją pierwszą wizytą u ortopedy, ale na szczęście trafiłam na Pana Jacka . Lekarz jest bardzo uprzejmy , a jego pozytywna energia przechodzi na pacjenta. Pan Jacek Lipiński wysłuchał mnie uważnie i poświecił tyle czasu ile trzeba było. Jego konkretne zalecenia oraz leki , które przepisał od razu mi pomogły. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego specjalistę.

 • A

  Byłam wczoraj u Pana doktora z synkiem na usg bioderek i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, podejścia lekarza do dziecka rewelacyjne!, samo badanie poszło bardzo szybko i sprawnie - Pan doktor sam " obsługuje" maluszka i rozmawia z nim:) Było profesjonalnie,ale zarazem miło i sympatycznie- jak dla mnie super wizyta! Z czystym sumieniem polecam!

 • Byłam z moją córką na USG bioder u dra Lipińskiego. Pan doktor ma świetne podejście do niemowląt - delikatnie podnosi i przekłada dzieci, mówi do nich. Badanie przeprowadza dokładnie, po czym wszystko tłumaczy rodzicom. Na pytania odpowiada cierpliwie i z uśmiechem. Polecam w 100% tego lekarza.

 • Doktor Lipiński wykonywał badanie bioderek naszego synka w REMEDIUM w ramach NFZ. Ma dobre podejście do niemowlaka i jego rodziców, dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Badanie w mojej ocenie przeprowadził skrupulatnie i bez zbędnego pośpiechu.

 • Witam!
  Pan doktor wykonał mi artroskopię i rekonstrukcje ACL zarówno prawego i lewego stawu kolanowego
  w Wojewodzkim Szpitalu w Poznaniu. Rewelacyjne wykonane zabiegi, ludzkie podejście do pacjenta jednym słowem specjalista z górnej półki. Bardzo gorąco polecam tego lekarza.
  Pozdrawiam!

 • Doktor Lipiński cierpliwie wysłuchał opisu moich dolegliwości, następnie przeprowadził badanie "mechaniczne" uszkodzonych stawów oraz postawił, moim zdaniem, wyczerpującą i fachową diagnozę. Wyniki zaproponowanego leczenia będę mógł przedstawić po jego zakończeniu. Ponadto doktor Lipiński jest miłym i kontaktowym człowiekiem, sprawiającego wrażenie zaangażowanego profesjonalisty.

 • 10 minut temu wróciłem od Pana Jacka. Trafiłem do niego właśnie na podstawie opinii w sieci. Na kolana leczę się od 3 lat. Wizyta trwała jakieś 3 minuty. Lekarz nie spojrzał nawet na badania, nie popatrzył na kolana. Praktycznie \"zlał\" wszystko co mówiłem do niego. Przypisał mi jakieś suplementy na kolana, które kiedyś brałem i powiedział, że po nich będzie mi dobrze. Jestem wielce rozczarowany. Byłem u 10 ortopedów w Poznaniu. Wszyscy byli lepsi od niego. Zadawali pytania, sprawdzali wyniki badań.

 • Ja jestem 6 dobę po rekonstrukcji ACL też w Wojewódzkim Szpitalu w Poznaniu.Zabieg wykonywał również doktor Lipiński,czuję się dobrze i też uważam,że Pan doktor to super człowiek:)Dobry "fachowiec",Zawsze uśmiechnięty,miły i najbardziej sympatyczny ortopeda pracujący w tym szpitalu.Warunki w szpitalu są naprawdę dobre,pozostali ortopedzi również jak i cały personel oddziału.Miło się leżało mimo że to szpital,naprawdę polecam.

 • Bardzo polecam, prawdziwy lekarz z powołaniem, sumienny, życzliwy, z dużym zaangażowaniem i olbrzymią wiedzą, a do tego uprzejmy i bardzo miły, nawet dla tak ciężkich pacjentów, jak ja - po raz kolejny już się przekonałam. Naprawdę wszystkim polecam.