Młodzi specjaliści o wysokich umiejętnościach, solidnej wiedzy, znakomitych referencjach i doświadczeniu zdobytym podczas zagranicznych praktyk. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zakupiony z fundu... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium

OS.ST.BATOREGO 80ABD, Stare Miasto

60-687, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium

gen. Chłapowskiego 3

Śrem, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Młodzi specjaliści o wysokich umiejętnościach, solidnej wiedzy, znakomitych referencjach i
doświadczeniu zdobytym podczas zagranicznych praktyk.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zakupiony z funduszy europejskich
w ramach programów "Wprowadzenie innowacji w NZOZ W.C.M REMEDIUM w zakresie
profilaktyki onkologicznej, prenatalnej i zawału mięśnia sercowego (opieka niestacjonarna)
Zakup specjalistycznego sprzętu dla WCM REMEDIUM.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Walkowiak

  Dermatolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

   Nie polecam. męczę się z problemami skórnymi 20 lat i Pani doktor kompletnie to zlekcewarzyła. Bo przeciez mam tylko trochę zmian skórnych. Brak słów. Generalnie mruczy pod nosem i ciężko ją zrozumieć. Kilkukrotnie musiałam prosić, żeby powtórzyła. Z wraźnym niesmakiem i łaską wypisała mi recepty. Nie raczyła skierować na badania żeby choćby spróbować znaleźć przyczynę problemu.

  • M

   Doktor Walkowiak niestety nie mogę polecić nikomu. Mam duży problem z trądzikiem od pół roku (mimo, że okres dojrzewania mam już dawno za sobą), do pani doktor wybrałam się 4 miesiące temu. Na pierwszej wizycie rewelacyjnie przedstawiła obiecujący plan leczenia. I na tym stanęło. Miliony badań krwi, z każdą wizytą nowe; poprzednie były dobre, ale trzeba jeszcze dorobić kolejne, żeby włączyć jej leczenie. Na ostatnią wizytę przyszłam po pracy, z nałożonym podkładem, o czym poinformowałam panią doktor. Spojrzała na mnie i odpowiedziała "To wszystko i tak prześwituje!". Nie tego oczekuje się od osoby, która ma pomagać.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Witkowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • W

   Pani dr Witkowska to bardzo dobry lekarz jednocześnie z niezwykle "ludzkim" podejściem Wszystko dokładnie tłumaczy, omawia przebieg leczenia i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania Zleca sporo badań by mieć pełen obraz problemu W czasie wizyty ma się niewątpliwie poczucie pełnego zaangażowania Pani Doktor

  • P
   Lokalizacja: Zakład Medyczny Diagmed Plus

   Pani doktor bardzo miła, sympatyczna, cierpliwa wczuwa się w problem pacjenta. Bardzo kompetentny lekarz, badania przebiegają w bardzo delikatny sposób. Cała wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko jest dokładnie wytłumaczone.
   Polecam. Najlepszy ginekolog we Włocławku.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Aleksandra Paluszkiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZE

   To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Życzliwa i kompetentna, od razu wiedziała jak pomóc. Zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LEKARZE

   Przesympatyczna Pani doktor, bardzo szczegółowo zrobiła USG, doradziła, wytłumaczyła wszystko. Przepraszala za opoznienie w wizycie, ale nawet wtedy nie spieszyla sie z pacjentem. Polecam bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Jacek Lipiński

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: Wielkopolskie Centra Medyczne RemediumUsługa: operacja kolana

   Najlepszy lekarz na świecie! Podejście, zaangażowanie w problem pacjenta na najwyższym poziomie. Bezinteresowna pomoc, rada w każdej sytuacji. Doktora Jacka Lipińskiego znam od 10lat nigdy nie zignorował mojej osoby. Polecam każdemu kto potrzebuje świetnego fachowca w zakresie ortopedii!

  • J
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny lekarz. Bardzo dobre podejście do dzieci, tworzy swobodną i przyjazną atmosferę. Ze szczegółami odpowiada na pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Patryk Gmerek

  Urolog, Diagnostyk, lek.

  • Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

   Bardzo konkretne, profesjonalne a zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i szybkie leczenie.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEKARZ Prywatne Gabinety Lekarskie

   Podejscie ok jak czlowiek do człowieka. Uczciwa cena. Wiedza jest pomógł takze z pewnością polecam..

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Edward Pietrzak

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DERMIS Dermatologia & Medycyna Estetyczna

   Polecam. Bardzo rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Wykazał się bardzo dużą wiedza. Pokecam

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DERMIS Dermatologia & Medycyna Estetyczna

   Bardzo miły rzeczowy lekarz wszystko dokladnie i ze spokojem wytłumaczy. Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (160) o tym lekarzu


 • Marek Leszniewski

  Kardiolog, lek.

  • M

   Niezbyt sympatyczny kontakt. Pan doktor chyba cierpi na nadmiar pracy. Co do kompetencji to w moim przypadku moje schorzenie zostało potraktowane całkowicie po macoszemu. Cóż może na wizycie prywatnej ten lekarz ma inne podejście.


 • Izabela Pospiech

  Laryngolog, lek.

  • D

   Nie rozumiem dlaczego lekarz po tylu negatywnych opiniach dalej tam pracuje. Przed wizyta nawet kobieta z recepcji upewnia sie mówiąc ze jakby cos to pracuje u nich tez inny laryngolog. Pani doktor, zajrzała do ucha zajrzała do nosa, do gardła, nie uprzedzajac co robi ani po co. Stała z patykiem, nie mówiąc nawet że mam otworzyć usta. Gapiac mi sie na migdałki zapytała czy miałam je wycięte. Na przewlekly problem z zatokami który mam od lat ,15 razy powiedziała 'dla Pani inhalacje', mimo moich próśb o jakies badanie, skierowanie, i twierdzenie ze inhalacje i naswietlania od lat nic nie daja a ból sie tylko nasila. Pani stwierdzila ze aktualnie kataru nie mam, wiec inhalacje z soli (oczywiscie musiałam dopytać). Strata czasu, wyszłam.

  • T

   Przyszłam do Pani Doktor z problemem nieustającej chrypki. Jestem nauczycielem, więc głos jest moim przedmiotem pracy. Spędziłam u pani doktor niecałe 10 minut. Wizyta wyglądała następująco. Usiadłam na krześle i widzę, że Pani doktor coś notuje więc czekam. Po ok. 2 minutach ciszy oderwała wzrok od pisania i spojrzała się na mnie w końcu zapytała: "No słucham?" (Ani, dzień dobry, ani "jakie są dolegliwości"). Później zajrzała do gardła i uszu. Stwierdziła, że nic nie ma i nic nie widzi, że wszystko jest ok i po chwili powiedziała do widzenia. Nie dam się tak łatwo zbyć. Zaczęłam pytać, dlaczego ta chrypa, co jest jej powodem i jak ją leczyć? Odpowiedź: za dużo pani używa głosu. Inhalacje robić. - Więc pytam dalej - z czego te inhalacje? Odp. - Z rumianku. - Pytam dalej. - A może jakieś leki, wziewy, może coś na przesuszoną śluzówkę? - odp. - Mogą być. - Ale jakie leki? Wziewy? - W końcu tak motała i praktycznie cokolwiek jej nie wymieniłam jej odpowiedzią było - tak, może być....można zastosować. W końcu wyszłam niezadowolona z wizyty. Przepadło skierowanie, mój czas i niczego się nie dowiedziałam. Jeszcze u tak niekompetentnego lekarza i nie utrzymującego kontaktu z pacjentem to nie spotkałam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bożena Schmidt

  Okulista, lek.

  • W

   Świetny specjalista, leczy zaćmę, jaskrę, dobiera okulary i soczewki. Posiada specjalistyczny sprzęt jakiego nie posiada większość konińskich specjalistów. Minusem są odlegle terminy, ale warto czekać, Polecam

  • P

   Bardzo dobra specjalistka, a przy tym miła i uprzejma.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Adanowicz

  Pediatra, lek.

  • wspaniała lekarka,kompetentna,fachowa,zawsze pod telefonem służy pomocą.więcej takich lekarzy.pacjent.bartek z rodzicami

  • D

   WSPANIAŁY LEKARZ. Pani doktor z powołania, ciepła, sypatyczna, życzliwa, ma podejście do dzieci i rodziców.
   Badanie prowadzi bardzo wnikliwie, nie umknie jej żaden szczegół a przy tym stwarza bardzo przyjazną atmosferę. Godna zaufania, niestety nie przyjmuje już dzieci zdrowych w Lux-medzie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu