Młodzi specjaliści o wysokich umiejętnościach, solidnej wiedzy, znakomitych referencjach i doświadczeniu zdobytym podczas zagranicznych praktyk. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zakupiony z fundu... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium

OS.ST.BATOREGO 80ABD

60-687 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium

gen. Chłapowskiego 3

Śrem , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Młodzi specjaliści o wysokich umiejętnościach, solidnej wiedzy, znakomitych referencjach i
doświadczeniu zdobytym podczas zagranicznych praktyk.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zakupiony z funduszy europejskich
w ramach programów "Wprowadzenie innowacji w NZOZ W.C.M REMEDIUM w zakresie
profilaktyki onkologicznej, prenatalnej i zawału mięśnia sercowego (opieka niestacjonarna)
Zakup specjalistycznego sprzętu dla WCM REMEDIUM.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kacper Judka Inny

  W lutym miałem zabieg na prawej ręce wykonany przez dr. Kacpra Judke . Operacja wykonana bardzo profesjonalnie.Polecam ponieważ jest to lekarz bardzo kompetentny oraz życzliwy.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Lipiński konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo rzadko piszę opinie, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Pomimo, że wizyta na NFZ, lekarz poświęcił mi dużo czasu. Pan Doktor jest rzetelny, profesjonalny i do tego przesympatyczny :)

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Wojciech Łabędź Inny

  Serdecznie polecam wizytę u dr Łabędzia. Szczegółowo wyjaśnił problem jaki mam i przedstawił jakie formy leczenia proponuje. Miło, szybko,skutecznie!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Ceglarz Zwykła wizyta

  U lekarza Przemysława Ceglarza byłam dwa razy na NFZ. Lekarz na pierwszej wizycie pokontrolnej nie nawiązywał kontaktu z pacjentem i z trudnością wykonywał swoje obowiązki, czyli zdjęcie szwów po operacji. Druga wizyta była bardziej sympatyczna, lekarz bardziej rozmowny choć nie słuchał zgłaszanych przeze mnie dolegliwości. Skupił się tylko na diagnozie ze szpitala, gdzie nie była przeprowadzona pełna diagnostyka, a w gabinecie wystarczyło tylko uruchomić sprzęt Usg, aby rozpoznać przyczynę moich dolegliwości, gdyż oprócz złamania okazały się również zerwane więzadła, o których dowiedziałam się u innego lekarza na wizycie prywatnej.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kacper Judka Inny

  Polecam Pana Doktora Kacpra Judka z całego serca. Miałam poważny problem z kciukiem. Pan Doktor spokojnie wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie. Dzięki umiejętnościom Pana Doktora kciuk mnie nie boli i mogę nim ruszać, wykonał swoją pracę na najwyższym poziomie. W trakcie operacji czułam się jak najlepiej zaopiekowana, czułam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze za medyczne wsparcie i za to, że mogłam szybko wrócić do pełnej sprawności.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Lipiński Inny

  Znakomity lekarz, świetny fachowiec. Przede wszystkim przemiły człowiek, o wysokiej kulturze, uśmiechnięty, cierpliwy i empatyczny. Jestem po plastyce stawu kolanowego przy użyciu endoprotezy. Była to trafna decyzja. Wróciłam do pełnej sprawności jak sprzed urazu. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko. Szczerze polecam - wyjątkowy lekarz !

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Wizyta ginekologiczna (badanie ginekologiczne, USG dopochwowe, cytologia szczotkowa)

  Pani Joanna odpowiedziała na wszystkie zadawane pytania a sama wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Leczenie przyniosło rezultaty więc jestem zadowolona.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Witkowska Inny

  Przed pierwszą wizytą u Pani Dr Witkowskiej czytałam sporo pozytywnych opinii na Jej temat To przesądziło o moim wyborze Teraz jestem stałą pacjentką Pani Doktor i zdecydowanie mogę potwierdzić wszystkie opinie o Jej profesjonalizmie, wiedzy, miłym i życzliwym podejściu do pacjentki Widać ze kocha swój zawód, chce pomagać W 100% trafne diagnozy Polecam !!!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Ceglarz Zwykła wizyta

  Moja pierwsza wizyta u dr Ceglarza i jak najbardziej pozytywne wrażenia. Profesjonalizm, szczegółowe wyjaśnienie przyczyn dolegliwości i kolejnych kroków, które muszę podjąć w związku z leczeniem. Jestem pod wrażeniem czasu mi poświęconego, miałem zrobione badanie usg obu kolan. Polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Bartosz Wnęk Inny

  Wizyta z dzieckiem. Wycięcie zmiany. Lekarz zniecierpliwiony, niemiły, na pytania odpowiadał: "dlaczego pani pyta?"; "a co to za różnica?". Cięcie skalpelem bez jakiegokolwiek zastanowienia. Szybko, nieostrożnie, krzywo. Szycie podobnie. Skóra dziecka zniszczona. Sytuację ratowała pielęgniarka - tylko ona wykazała empatię i troskę o córkę.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania