Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Młodzi specjaliści o wysokich umiejętnościach, solidnej wiedzy, znakomitych referencjach i
doświadczeniu zdobytym podczas zagranicznych praktyk.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny zakupiony z funduszy europejskich
w ramach programów "Wprowadzenie innowacji w NZOZ W.C.M REMEDIUM w zakresie
profilaktyki onkologicznej, prenatalnej i zawału mięśnia sercowego (opieka niestacjonarna)
Zakup specjalistycznego sprzętu dla WCM REMEDIUM.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium
OS.ST.BATOREGO 80ABD, 60-687 Poznań
Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium logo
Ubezpieczenia
NFZ
Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium
gen. Chłapowskiego 3, Śrem
Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (84)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Koch Inny

  Pan Doktor na 6+! Bardzo sympatyczny, zaangażowany, lekarz z powołaniem, super podejściem do dzieci. Serdecznie dziękujemy za pomoc ze złamaniem u córki. Pierwszy raz miałam kontakt z tak sympatycznym lekarzem.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Ceglarz Zwykła wizyta

  Lekceważący stosunek do pacjenta. Mało kontaktowy. Nie polecam nawet wrogowi.

  M
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Ceglarz Inny

  Bardzo miły lekarz. Po pierwszym USG kolana postawił trafną diagnozę, rzeczowo i dokładnie tłumaczy problem choroby. Poinformował, że niezbędny jest zabieg i dokładnie wytłumaczył zrozumiałym językiem jak będzie przebiegać dalsze leczenie. Operacja wykonana na NFZ (udana )przez dr. Ceglarza. Bardzo zadowolona jestem z opieki po operacji. Doktor spełnił moje oczekiwania w 100%. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jarosław Stanek Inny

  Zostałam skierowana na badania prenatalne, dr spóźnił się ponad pół godziny, gdy byłam w gabinecie przeprowadził dwie rozmowy telefoniczne, potem zostało przeprowadzone badanie w trybie ekspresowym. W kolejnym tygodniu sama sprawdzałam, czy jest wynik, nikt mnie nie poinformował, że jest i jaki, a było wskazanie do amniopunkcji. Kolejnego dnia zadzwoniła jakaś kobieta z pytaniem o grupę krwi, potem dostałam dwa maile o wystawionych skierowaniach i dr zadzwonił z informacją, że zostały mi wystawione, mam się zapoznać i pójść lub nie, bo nikt mnie nie zmusi, ale takie jest zalecenie. Zero rozmowy... to nie jest opieka nad pacjentem, ale przestawianie przedmiotów do innego gabinetu.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Lipiński Inny

  Do Pana Doktora zgłosiłem się z bólem kolana, ból uniemożliwiał mi chodzenie. Została postawiona diagnoza i podjęte dalsze działania. Pan Doktor postanowił zszyć łąkotkę zamiast ją usuwać. Obecnie jestem 3 miesiące po atroskopi i wracam do pełnej sprawności za co jestem wdzięczny. Bardzo fachowe podejście do pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kacper Judka Inny

  Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi, profesjonalizmu i bardzo mile zaskoczona otwartością na rozmowę z pacjentem i komunikatywnością. Dr Judka to zdecydowanie Jasna Twarz polskiej służby zdrowia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Kajetan Paetz Zwykła wizyta

  Wizyta była opóźnienia bardzo dużo a byłem pierwszym pacjentem przepraszam nie usłyszałem. Zostałem potraktowany jak podczłowiek jestem bardzo schorowany - pomimo prośby innego lekarza kierującego ani usg ani badania . Odradzam wizytę jakakolwiek lepiej poszukać innego lekarza

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Łabędź Inny

  Zdecydowałam się na wizytę u tego lekarza ze względu na opinie, nie tylko tutaj, ale też znajomych. Pan Doktor był jakby nieobecny podczas wizyty, nie słuchał, zerkał w telefon, albo na stoper bo wizyta była w straszym pośpiechu.
  Nie dowiedziałam się niczego szczególnego, a pieniądze zostały wydane.. Wydaje mi się, że nie po to płaci się takie pieniądze by wyjść od lekarza z niezadowoleniem.
  Nie polecam, mimo, że pan Doktor to dobry specjalista to te podejście..

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kacper Judka konsultacja ortopedyczna

  Dla mnie pan dr Judka to doskonały fachowiec. Bardzo się bałam zabiegu na cieśń nadgarstka, a w wykonaniu pana doktora to było mistrzostwo. Zero bólu, stresu, przyjazna atmosfera, Bardzo miły człowiek. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Lipiński USG

  Sympatyczny i bardzo kontaktowy Doktor. Wizyta zawsze krótka ale bardzo treściwa i pomocna. Ciągle mam swoje Kolano. Miało być wymieniony już 10 lat temu. Teraz jedynie czekam na decyzję czy będzie trzeba zajrzeć do kolana i dokonać oczyszczenia tzw. shaving. Jester ciekaw diagnose. Pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania