lek. dent.

Jacek Kałużny

Stomatolog

88 opinii +dodaj

Umów wizytę
29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz stomatolog Jacek Kałużny jest właścicielem gabinetu stomatologicznego Amident, który prowadzi od 1997 roku. Praktykując od kilkunastu lat zdobył należyte doświadczenie, cały… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet Stomatologiczny

  Do pana Jacka trafiłam sugerując się opiniami z internetu i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalista w tym co robi bez cienia wątpliwości.Doktor Kałużny poświecił mi bardzo dużo czasu, przeprowadził szczegółowy wywiad i fachowo się mną zajął. Polecam innym bardzo serdecznie!

 • K
  Lokalizacja: Amident - Gabinet Stomatologiczny

  Professional, compassionate, honest and concerned. Everything explained clearly. Absolutely no pain. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan lekarz bardzo miły, rzeczowy i bardzo kompetentny. Zabieg przeprowadzony bardzo szybko, bez komplikacji. Lekarz przekazał mi wszystkie potrzebne zalecenia, a także bez problemu odpowiedział na moje pytania. Polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gabinet z bardzo dobrym zapleczem technicznym, lekarz z pozytywnym nastawieniem do pacjenta, tłumaczący proces leczenia. Wszystko odbywa się profesjonalnie i bezboleśnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Powodem wizyty był złamany ząb. Otrzymałam fachową pomoc, nie mam żadnych zastrzeżeń. Warunki sterylne, pomoc skuteczna i szybka. Pan Doktor z zaangażowaniem podszedł do mojego przypadku, podał plan leczenia, poinformował o kosztach całkowitych. Bez bólu i stresu - polecam wszystkim.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet Stomatologiczny

  korzystam z usług tego lekarza od ponad 15 lat i mogę potwierdzić, iż nigdy nie było problemów z jakimkolwiek wypełnieniem. bardzo polecam jako solidnego, niezwykle dokładnego i przestrzegającego na 100% wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa pacjenta! żałuję tylko, że nie leczy dzieci :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wejście do gabinetu stomatologicznego jest niepozorne, same gabinety nie są przytulne. Obsługa jest bardzo uprzejma i kompetentna. W gabinecie miałam odkamienianie i piaskowanie i wydaje mi się ze to były najlepiej wykonane zabiegi jakie do tej pory miałam. Bardzo dokładnie i przy pełnej komunikacji z pacjentem. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet Stomatologiczny

  Bardzo szybko i bezboleśnie. Pan Jerzy jest bardzo doświadczonym i utalentowanym dentystą. Bardzo polecam każdemu tego lekarza!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Do Pana doktora Kałużnego trafiłam po półrocznym i nieskutecznym w moim przypadku leczeniu kanałowym zęba w innym gabinecie. Pan Doktor zaproponował leczenie rozłożone na trzy etapy, z zastosowaniem metody SAF SYSTEM. Każdy etap leczenia był tłumaczony i pokazywany (zdj. RTG). Dzisiaj jestem już „po”i jestem bardzo zadowolona. Doktor Kałużny jest super profesjonalnym i odpowiedzialnym lekarzem, gotowym przyjechać do gabinetu w dzień wolny, kiedy wymaga tego rozpoczęte leczenie. Jednym słowem: bardzo polecam Pana doktora Jacka Kałużnego z uwagi na profesonalizm, kulturę osobistą i po prostu poczucie, że jest się w dobrych rękach. Będę wracać:) Również duży plus dla Pań asystujących Doktorowi Kałużnemu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Pan Jacek Kałużny jest absolutnym geniuszem. Profesjonalny, uprzejmy, wszystkie moje wizyty odbyły się na czas i przebiegły szybko i bezboleśnie. Do tej pory nigdy nie wracałam do poprzednich dentystów drugi raz, bo nigdy nie byłam zadowolona. Pan Jacek jest pierwszym stomatologiem, do którego poszłam drugi raz (i trzeci, i czwarty...) i pod żadnym pozorem nie mam zamiaru go zmieniać. Wszystkie moje plomby są bardzo solidne i niezauważalne gołym okiem. Świadomość, że jest się w dobrych rękach, jest absolutnie bezcenna. Polecam w stu procentach, to lekarz, któremu można zaufać.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog Jacek Kałużny jest właścicielem gabinetu stomatologicznego Amident, który prowadzi od 1997 roku. Praktykując od kilkunastu lat zdobył należyte doświadczenie, cały czas poszerzając wiedzę i umiejętności na kursach specjalistycznych. "W codziennej pracy bardzo ważna dla mnie jest komunikacja z pacjentem - zawsze dokładnie omawiam każdy zabieg i dbam o to, by byli Państwo świadomi wszystkich wykonywanych procedur” Jacek Kałużny

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
więcej