lek. dent.

Jacek Kałużny

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz stomatolog Jacek Kałużny jest właścicielem gabinetu stomatologicznego Amident, który prowadzi od 1997 roku. Praktykując od kilkunastu lat zdobył należyte doświadczenie, cały… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lekarz stomatolog Jacek Kałużny jest właścicielem gabinetu stomatologicznego Amident, który prowadzi od 1997 roku. Praktykując od kilkunastu lat zdobył należyte doświadczenie, cały czas poszerzając wiedzę i umiejętności na kursach specjalistycznych. "W codziennej pracy bardzo ważna dla mnie jest komunikacja z pacjentem - zawsze dokładnie omawiam każdy zabieg i dbam o to, by byli Państwo świadomi wszystkich wykonywanych procedur” Jacek Kałużny

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Do Pana doktora Kałużnego trafiłam po półrocznym i nieskutecznym w moim przypadku leczeniu kanałowym zęba w innym gabinecie. Pan Doktor zaproponował leczenie rozłożone na trzy etapy, z zastosowaniem metody SAF SYSTEM. Każdy etap leczenia był tłumaczony i pokazywany (zdj. RTG). Dzisiaj jestem już „po”i jestem bardzo zadowolona. Doktor Kałużny jest super profesjonalnym i odpowiedzialnym lekarzem, gotowym przyjechać do gabinetu w dzień wolny, kiedy wymaga tego rozpoczęte leczenie. Jednym słowem: bardzo polecam Pana doktora Jacka Kałużnego z uwagi na profesonalizm, kulturę osobistą i po prostu poczucie, że jest się w dobrych rękach. Będę wracać:) Również duży plus dla Pań asystujących Doktorowi Kałużnemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Pan Jacek Kałużny jest absolutnym geniuszem. Profesjonalny, uprzejmy, wszystkie moje wizyty odbyły się na czas i przebiegły szybko i bezboleśnie. Do tej pory nigdy nie wracałam do poprzednich dentystów drugi raz, bo nigdy nie byłam zadowolona. Pan Jacek jest pierwszym stomatologiem, do którego poszłam drugi raz (i trzeci, i czwarty...) i pod żadnym pozorem nie mam zamiaru go zmieniać. Wszystkie moje plomby są bardzo solidne i niezauważalne gołym okiem. Świadomość, że jest się w dobrych rękach, jest absolutnie bezcenna. Polecam w stu procentach, to lekarz, któremu można zaufać.

 • E
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Tak dobrze założonej plomby to ja nigdy nie miałam! W ogóle nie odczuwam jej obecności. Ząb wygląda jakby nigdy nie był leczony. Pan Doktor bardzo sympatyczny i bardzo dokładny jeśli chodzi o leczenie. Personel również na najwyższym poziomie! Polecam z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora. Pierwsza wizyta to był przegląd, usunięcie kamienia i zaplanowanie leczenia 5 miesięcy po porodzie. Konkretnie, sprawnie i szybko (co dla matki niespełna pół rocznego dziecka karmionego piersią ma duże znaczenie), plan leczenia dostosowany do matki (czas zabiegów), bez naciągania na kasę. I ceny do udźwignięcia dla młodych rodziców. Bardzo fajny skromny i normalny lekarz, który nie marnuje czasu na zbędne dyskusje, tylko leczy. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie próchnicy

  Pan doktor, bardzo szybko załagodził mój problem z zębem . Zaproponował również nowoczesne metody leczenia wady zgryzu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: zwykła wizyta

  Normalna wizyta - konsultacja 1 ząb faktycznie rzetelnie z prześwietleniem zapytany o 2 ząb zerknął ale już nie sprawdził na prześwietleniu a 2 ząb był leczony kanałowo
  Efekt wizyty- czekamy i obserwujemy
  wrażenia- miły ale odniosłem wrażenie że zapłaciłem za konsultacje tylko jednego zęba mimo że chciałem dopłacić

 • Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: ekstrakcja zęba

  Polecam w 100% . Pan doktor szybko i rzeczowo wszystko wyjaśnił. Uratował mojego zęba przed wyrwaniem mimo iż dwóch innych od razu proponowalo taką metodę i implant. Zaproponował inne sensowne rozwiązanie i zdecydowanie tańsze :) na pewno jeszcze odwiedzę ten gabinet.

 • M
  Lokalizacja: Amident - Gabinet StomatologicznyUsługa: ekstrakcja zęba

  Wizyta szybka i bezbolesna. Nie musiałem mieć znieczulenia przy leczeniu głębokiego ubytku. Wszystko jasno wytłumaczone. Polecam Pana Doktora pacjentom ze strachem przez stomatologiem.

 • Opinia z dnia 13-02-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M

  Czuję, że jestem w dobrych rękach. Porady są fachowe i poparte faktami. Najlepszy dentysta, z którym miałem do czynienia.