Adresy (3)

Dickensa 7/83, Ochota, Warszawa
Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273..... Pokaż numer

Konsultacja pediatryczna (opis) • od 100 zł

Badania diagnostyczne • od 100 zł

Zwykła wizytaPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
22 273..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Karta płatnicza

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Przelew na konto

Konsultacja online • 120 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego, położonego na Ochocie, blisko centrum Warszawy, który prowadzę od ponad 30 lat. Prowadzę większość przypadk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Angina
 • Ospa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

 • Pediatria


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


120 zł

Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej - online

terapia oparta na preparatach naturalnego pochodzenia120 zł


Konsultacja pediatryczna


Dickensa 7/83, Warszawa

od 100 zł

Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej

terapia oparta na preparatach naturalnego pochodzenia

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Dickensa 7/83, Warszawa

od 100 zł

Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej


Zwykła wizyta


Dickensa 7/83, Warszawa

Dowiedz się więcej

Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej Zwykła wizyta

Chcę wyrazić ogromną wdzięczność i podziękowania panu doktorowi za lata porad lekarskich,konsultacji telefonicznych. Znam pana doktora Jacka Czeleja od 1992 r i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, z wielką wiedzą i chęcią pomocy.Od prawie 30 lat nigdy, naprawdę nigdy nie usłyszałam, że nie ma czasu, że mi nie pomoże. Wręcz przeciwnie, jest zawsze chętny do niesienia pomocy ( nawet w święta Bożego Narodzenia) . Jest bardzo uczciwym i rzetelnym człowiekiem. Pracowałam i nadal pracuję pod nadzorem pana doktora, bardzo sumiennie i zdyscyplinowanie i udaje się.Doktor Czelej jest fantastycznym lekarzem i stosując się do jego zaleceń można pokonać najtrudniejsze przypadki. Należy stosować się bardzo sumiennie i rygorystycznie do wszystkich wskazówek i zaleceń pana doktora,a praca nie pójdzie na darmo. Praktycznie,każde przeziębienie leczymy homeopatycznie . Zapomnieliśmy co to znaczy antybiotyk. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że 30-letnia współpraca pana doktora i moja była i jest wspaniała , homeopatia w mojej rodzinie jest bardzo, ale to bardzo skuteczna. Z całego serca dziękuję panu doktorowi Jackowi Czelejowi.
z wyrazami szacunku Grażyna Rzeszowska

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Pani Grażyno, dziękuję bardzo za wyjątkową i pozytywną opinię. Tak jak obiecałem - zawsze Pani może na mnie liczyć. Pozdrawiam serdecznie Dr J.Czelej


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej konsultacja pediatryczna

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pan Doktor ma profesjonalne podejscie i wie jak obchodzić się z malutkimi dziećmi . Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze

dr n. med. Jacek Czelej

Witam.
Dziękuję za pozytywną opinię i miłe słowa, w szczególnie dla nas wszystkich trudnym okresie. Gratuluję Pani - ma Pani bardzo udane dziecko a ja spróbuję Państwu pomóc w Państwa kłopotach. Może zawsze Pani na mnie liczyć. Pozdrawiam serdecznie Dr J.Czelej


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej - online

Serdecznie polecam dr Czeleja. Jego wieloletnie doświadczenie owocuje trafnymi diagnozami i odpowiednim, efektywnym leczeniem. Doktor jest empatyczny, troskliwy i bardzo kulturalny. Bazując na własnym doświadczeniu - olecam szczególnie alergikom.

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozytywną opinię. Nie ukrywam, że mam satysfakcję z prowadzenia pacjenta stosującego się do trudnej terapii holistycznej a szczególnie wtedy kiedy są widoczne rezultaty tej terapii. Zawsze może Pani na mnie liczyć. Pozdrawiam serdecznie Dr J.Czelej


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej konsultacja pediatryczna

Pan doktor, ma kulturę osobista, tłumaczy wszystko rodzicom rozwiewając ich wątpliwości, pozwala zadawać pytania. Mój syn po raz pierwszy od porodu został porządnie zbadany, nie był traktowany jak przedmiot, Pan doktor był dla niego czuły. Po wizycie wiem, ze z moim dzieckiem jest wszystko dobrze. Już nie możemy doczekać się następnej wizyty i skuteczności zaproponowanej terapii! Do zobaczenia!

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Bardzo dziękuję za dobrą opinię i miłe słowa. macie Państwo udane dziecko - gratuluję. Zawsze możecie Państwo na mnie liczyć. Pozdrawiam serdecznie, do zobaczenia.
Dr J.Czelej


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej konsultacja pediatryczna

Polecam ! Pan Doktor bardzo zaangażowany w każdy przypadek, wiedza na najwyższym poziomie dodatkowo bardzo miły i empatyczny.

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Bardzo dziękuję za dobre słowa i pozytywną opinię. Zawsze może Pani liczyć na moją radę i pomoc.
Pozdrawiam serdecznie Dr J.Czelej


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej konsultacja pediatryczna

Czekałam prawie rok z napisaniem tej opinii :) Trafiłyśmy do Pana dr Czeleja w kwietniu 2019 r. kiedy córka była po 5 czy 6 antybiotyku doustnym z powodu zapalenia uszu, w tym jedno z perforacją błony bębenkowej, notorycznymi zapaleniami spojówek również leczonymi antybiotykami tylko, że w kropelkach i ciągłymi problemami z kupką (były żrące i pupa ciągle czerwona) oraz katarem, który był nawet po skończeniu antybiotyku. Miałam już wtedy w ręku skierowanie na drenaż uszu od laryngologa. Nie do końca byłam przekonana do homeopatii (złe doświadczenia z lekarzami, którzy nie mieli o niej zielonego pojęcia) ale tonący brzytwy się chwyta. Tak trafiłam do dr Czeleja i teraz tylko żałuję, że tak późno. Odkąd córka jest po opieką Pana Doktora nie przyjęła ani razu antybiotyku doustnego (czyli już prawie rok), skończyły się problemy z kupą, z ciągnącym się miesiącami katarem, zapalenia uszu jeszcze nam się czasem zdarzają ale bardzo sporadycznie (wcześniej były 2 razy w miesiącu obecnie raz na kilka miesięcy) i za każdym razem radzimy sobie z nimi dzięki homeopatii zapisanej przez Pana Doktora. Laryngolog odradzał mi tą drogę leczenia..... chyba tylko dlatego, że stracił pacjenta bo moje dziecko w końcu jest zdrowe. Pan Doktor to świetny lekarz, o ogromnej wiedzy, doświadczeniu, ma podzielną uwagę i słucha co pacjent ma do powiedzenia, jest przy tym bardzo sympatyczny i ciepły, dzieciaki go uwielbiają i dopytują kiedy znowu pojedziemy na wizytę. Panie Doktorze, dziękujemy bardzo za pomoc. Dzięki Panu cała nasza rodzina zmieniła tory myślenia jeśli chodzi o leczenie. W naszej apteczce na stałe zagościła homeopatia, która jest pierwszym wyborem na wypadek infekcji. Chociaż te obecnie zdarzają się bardzo rzadko. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia.

dr n. med. Jacek Czelej

Witam Panią. Bardzo dziękuję za wyjątkowo dobrą opinię, mam nadzieję że na nią zasłużyłem. Bardzo się cieszę, że nasza wspólna praca doprowadziła do poprawy odporności Pani dzieci, co w dzisiejszych, trudnych czasach ma podstawowe znaczenie. Życzę Państwu najlepszego zdrowia, gdybym był do czegoś potrzebny proszę zawsze liczyć na moją pomoc. Pozdrawiam bardzo serdecznie Dr J.Czelej


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej konsultacja pediatryczna

Wszystko dokładnie tłumaczy ,wspaniały lekarz, bardzo kompetentny. Dziękujemy Panie Doktorze .Bardzo polecam!

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę. Zawsze może Pani na mnie liczyć. Z okazji świąt Wielkiej Nocy - proszę przyjąć najlepsze życzenia spokojnych i udanych świąt a przede wszystkim zdrowia dla Pani i Pani bliskich.
Pozdrawiam Dr J. Czelej


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej konsultacja pediatryczna

Bardzo profesjonalny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, a przy tym wysoką kulturą osobistą. Cierpliwy, wyrozumiały i co ważne - dostępny telefonicznie w pilnych sprawach. Szczerze polecam!

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Bardzo dziękuję za dobre słowa i pozytywną opinię. Tak jak obiecałem - zawsze może Pani liczyć na moje wsparcie. Pozdrawiam serdcznie Dr J.Czelej


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej

Wspaniały lekarz i człowiek. Wszystko dokładnie tłumaczy i pacjenta skutecznie leczy całościowo. Zawsze służy pomocą i stawia trafne diagnozy. Ważne jest to, że w trackie i po kuracji można skonsultować telefonicznie wszystkie wątpliwości :)
Bardzo dziękuję za pomoc, z której korzystam od kilku lat.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :)

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. dziękuję bardzo za miłe słowa i pozytywną opinię. Zawsze może Pani liczyć na moją pomoc i wsparcie - życzę dużo zdrowia, pozdrawiam serdecznie Dr J.Czelej


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet prywatny Dr med. Jacek Czelej przewlekły kaszel dziecka

Jejku w końcu trafiłam do pediatry ,który słucha i chce pomoc , który patrzy całościowo na pacjenta a nie tylko na dany problem , który próbuje pomoc najpierw homeopatyczne nie wciskając odrazu pół apteki . Pełen ciepła , cierpliwosci lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczył i rozpisał . Nie wiem jakie będą rezultaty leczenia ale czuje , ze trafiliśmy w końcu do odpowiedniego lekarza-człowieka . Dziękuje Panie Doktorze . Nam- pacjentom , zycze więcej Takich lekarzy!

dr n. med. Jacek Czelej

Witam. Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Mam wątpliwości - czy rzeczywiście zasłużyłem na taką ocenę. Chciałbym podkreślić, że wierzę w pozytywny rezultat założonej terapii, jednak potrzeba trochę cierpliwości i czasu. Pozdrawiam serdecznie Dr J.Czelej


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

552 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moja córka (2,5 roku) cierpi od listopada na zaparcia. Lekarz kazal podawać jej cały czas Luctulosum. W środę miała bardzo silne zaparcie, że aż musiałam użyć wlewki miodowej. Załatwiła się po tym. Ale w czwartek zaczęły pojawiać się luźne stolce. Odstawiłam Lactulosum, bo myślałam, że to od tego, ale luźne stolce się utrzymają. Jest jeden albo dwa w ciągu doby. Poza tym córka się bardzo dobrze czuje.

  Witam. W wieku Pani dziecka powinna Pani doprowadzić do regularnych (codziennych) wypróżnień u dziecka w oparciu o prawidłową dietę, zawierającą codziennie wprowadzone i kontynuowane soki jarzynowe (własnej "produkcji")z uwzględnieniem przynajmniej marchwi i buraka w proporcji 3/4 marchewki i 1/4 buraka. Nie polecam "wymuszania" wypróżnień w oparciu o leki "chemiczne". Pozdrawiam Dr J.Czelej

  dr n. med. Jacek Czelej

 • Ile razy dziennie po ile kropel można podawać espumisan? Córka 6 tyg. Nic nie pomaga :-/ podaje co 4 godz po 6 kropel. Czy mogę podawać po 8? Czy to za dużo? Nie chce przesadzić :-(

  Witam. Nie podaje Pani objawów, które skłoniły Panią do podania dziecku tego leku. Podejrzewam że chodzi o kolki. Jeżeli to prawda a lepiej to zweryfikować poprzez konsultację pediatryczną, taka sytuacja może trwać przez kilka miesięcy. Ważne jest także żeby pediatra doradził Pani w zakresie diety. Jest szereg bezpiecznych leków homeopatycznych, które polecałbym zamiast Espumisanu. Pozdrawiam Dr J.Czelej

  dr n. med. Jacek Czelej

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego, położonego na Ochocie, blisko centrum Warszawy, który prowadzę od ponad 30 lat. Prowadzę większość przypadk...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby wieku dziecięcego
 • Angina
 • Ospa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Pediatria

Staże

 • - staż w ramach specjalizacji GMP Paardekraal Hospital RPA
 • - staż specjalizacyjny w zakresie pediatrii na AM w WarszawieFilmy


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Ministra Zdrowia (1973)

Publikacje i artykuły

Publikacje (10)

Powiązane wyszukiwania