lek.

Izabela Stefaniak

Psychiatra, Psycholog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

W 2000 roku ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. Do 2005 roku pracowałam w I Klinice Psychiatrycznej Szpitala Nowowiejskiego, gdzie robiłam specjalizację. Po odbyciu staży spec... więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W 2000 roku ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. Do 2005 roku pracowałam w I Klinice Psychiatrycznej Szpitala Nowowiejskiego, gdzie robiłam specjalizację. Po odbyciu staży specjalizacyjnych rozpoczęłam pracę w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, a następnie zostałam p.o Kierownika Oddziału Psychiatrycznego Dziennego II Kliniki Psychiatrycznej WUM. Pracowałam tam także jako asystent. Od 2000 roku intensywnie szkolę się w psychoterapii ( certyfikat nr 39 z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej). Pracuję również jako wykładowca w szkole psychoterapii Centrum CBT. W swojej pracy staram się łączyć psychoterapię z farmakoterapią. Intensywnie pracowałam prowadząc grupy terapeutyczne w oparciu o własne programy terapeutyczne. Moje szczególne zainteresowania dotyczą pracy z pacjentami z przetrwałymi halucynacjami słuchowymi, oraz osobami z chorobą afektywna dwubiegunowa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • D

  Jest to wspaniała doktor,dzięki pani Izabeli wracam do zdrowia.Mam idealnie dobrane leki do mojej choroby jaką jest schizofrenia już długo nie miałam żadnych objawów i nie potrzebne mi są pobyty w szpitalu.Pani doktor Izabela doskonale wyczuwa mój stan zdrowia.Polecam-to doktor z powołania.

 • Pani Iza bardzo pomogła mojej mamie. Neurolog nie potrafiła ustalić leku dla Alzheimera mojej mamy. Doktor Stefaniak wybrała Promazin i to był strzał w 10 tkę. Sytuacja zdrowotna mamusi była stabilna, póki mama nie zaprzestała jeść i pić. Gorąco polecam Doktor Stefaniak.

 • K

  Bardzo dobra specjalistka . Skuteczna, konkretna i zainteresowana losem pacjenta. Polecam wszystkim mającym poważne wewnętrzne rozterki.

 • Bardzo dobry lekarz, dzięki niej wróciłam do normalnego życia - zaczęłam lepiej spać, zaczęłam cieszyć się zżyciem to tak niewiele a zarazem tak dużo. Dziękuję.

 • Po długim czasie przyjmowania rożnych leków dobrała mi właściwy lek przeciwdepresyjny. Mój stan psychiczny po 2 latach znacznie się poprawił. Bardzo kompetentna, sympatyczna pani dr. Polecam:)

 • Jesli miałbym sie wypowiadać na ten temat to jest to lekarz bardzpo konkretny i rzetelny. Pani Doktor jest równiez psychoterapeutka więc ma całościowe podejście do człowieka. polecam

 • Hm miałam jechac na wizyte do tej Pani Doktor ale zrezygnowalam i nieiwem czy dobrze zrobilam hm ;)
  ;( hm mozecie mi udzilielic porady z gory dzieki

 • Nie ma adresu do tej Pani, można prosić ?

 • Bardzo dobry lekarz, kompetentna, uprzejma, niezwykła w swoim podejściu do pacjenta. Jest psychiatra i psychoterapeutą.

 • Sumienna z dużą wiedzą.Jestem bardzo zadowolony,Lekarz z powołania.Bardzo polecam kiedy masz problem ze sobą.