lek.

Iwona Kulesza

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
110 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyła wydział stomatologii w 2002 roku. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń organizowanych przez firmę Fenice oraz Europejskie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  To dopiero moja pierwsza wizyta u Pani doktor Iwony Kulesza, a już jestem nią zachwycona.
  Odwiedzałam wiele klinik ze swoimi problemami i niestety nigdzie nie spełniono moich oczekiwań.
  Tutaj samo podejście lekarza jest naprawdę mile zaskakujące.
  Bardzo rzeczowa, otwarta, przyjaźnie nastawiony do pacjenta.
  Pani doktor jest bardzo profesjonalna i szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.
  Bardzo dobry lekarz i jednocześnie sympatyczna osoba.
  Wierzę, że po skończeniu zabiegów uzyskam widoczne, dobre efekty o jakie mi chodzi i będę równie zadowolona jak teraz.
  Bardzo gorąco polecam wszystkim Panią doktor jako lekarza medycyny estetycznej .

 • A

  Powiększałam usta u Pani doktor i jestem niezwykle zadowolona z efektów. Teraz mam piękne, ponętne usta, wcześniej były bardzo małe i wąskie, ludzie często pytali mnie czemu mam taka zgryźliwą minę. Już nie muszę się przejmować opiniami innych. Czuję się pewnie i kobieco, serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym.

 • N

  U Pani Dr powiększałam sobie usta i jestem bardzo zadowolona.
  Miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście do sprawy.
  Przy wcześniejszym powiększaniu ust u innego lekarza podczas zabiegu odczuwałam potworny ból w trakcie zabiegu a także po nim ...
  Tutaj odbyło sie wszystko bezboleśnie !
  Usta wyglądają pięknie :)
  Polecam !

 • A

  Jestem bardzo zadowolona nie tylko z efektów, ale też podejścia do mnie jako pacjenta, sposobu prowadzenia rozmowy oraz atmosfery jaka panuję w miejscu gdzie Pani doktor przyjmuje pacjentów.Świetny specjalista przy którym czuję się na prawdę bezpiecznie co przy zabiegach dotyczących medycyny estetycznej jest bardzo ważne! Polecam!!!!!

 • A

  Byłam w różnych gabinetach, u różnych lekarzy, lubię zabiegi z medycyny estetycznej jednak w dalszym ciągu czegoś mi brakowało, intymności, podejścia, oddania, wysłuchania następnie dopasowania dla mnie zabiegu najlepszego, pewnie też opieki już po, jednak wizyta u kolejnego lekarza dr Kuleszy bardzo mnie zaskoczyła, miło zaskoczyła. Przede wszystkim osoba zainteresowana pacjentem. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.

 • M

  Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, przeprowadza szczegółowy wywiad i na podstawie tego ustala dalszą kurację, w zależności od potrzeb pacjenta. Profesjonalna osoba, a przy tym wszystkim w gabinecie panuje miła atmosfera, polecam.

 • T

  Profesjonalne podejście lekarza. Zabieg omówiony i dobrze wykonany. Jestem zadowolony, polecam lekarza.

 • F

  Roztrzepana i bardzo niedokładna Pani doktor. Bardzo nieprofesjonalnie się zachowywała. Ciągle podchodzi do telefonu i smsuje. Aż się bałem że cos mi zrobi nie tak. Plomba wypadła po kilku dniach.Zdecydowanie odradzam!

 • A

  Pełen profesjonalizm, dokładna, udziela wyczerpujące informacje dotyczące leczenia i cennika usług.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła wydział stomatologii w 2002 roku. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz medycyna estetyczna. Odbyła wiele szkoleń organizowanych przez firmę Fenice oraz Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging. Poszerzała swoje kwalifikacje o techniki wykonywania zabiegów mezoterapii i podawania m.in. toksyny botulinowej i wypełniaczy. W 2012 roku otrzymała Certyfikat Umiejętności Klasy Master potwierdzający wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w zakresie umiejętności bezpiecznego i kompleksowego planowania zabiegów medycyny estetycznej przy wykorzystaniu najwyższych standardów. Co najmniej dwa razy w roku uczestniczy w konferencjach szkoleniowych w Polsce lub za granicą. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna