O nas

Golden Clinic to łódzkie Centrum Medyczne. Mieścimy się przy ul. Żeligowskiego 42. Jesteśmy dla Państwa otwarci od poniedziałku do piątku od godz. 10:00 do ostatniego pacjenta. Zawsze przyświeca nam motto: " Twoje zdrowie w Naszych rękach". Jesteśmy nowo otwartą placówką aczkolwiek doświadczenie osób, które tworzą to miejsce sięga kilkunastu lat pracy w wyznaczonym zawodzie. Nasz zespół tworzą osoby z pasją, a każda z nich specjalizuje się wybitnie w swojej dziedzinie - poczynając od wiedzy lekarskiej, laboratoryjnej, a kończąc na obsłudze klienta. Golden Clinic dzieli się na dwie wspólnie funkcjonujące instytucje. Mianowicie na Centrum Medyczne Golden Clinic oraz Laboratorium Diagnostyczne OlimpiaMed. OlimpiaMed specjalizuje się w badaniach parazytologicznych, diagnostyce niepłodności oraz zaburzeniach jelitowych. Łącząc te firmy oraz osoby je tworzące staliśmy się jedynym Centrum Medycznym w Łodzi o takim spektrum działania. Nieustannie staramy się poszerzać ilość świadczonych przez nas usług zarówno ze strony lekarskiej oraz diagnostycznej. Mamy nadzieję, że Golden Clinic stanie się dla Państwa sercem medycznej Łodzi, a po odwiedzeniu naszej placówki będą Państwo czuli satysfakcję idącą za pierwszorzędną poprawą stanu zdrowia.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Spirometr
 • Testy wodorowe

Opinie o lekarzach z tej placówki (17)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesław Niwald konsultacja ginekologiczna

  Polecam dr n. m. Niwald
  Wizyta był bardzo owocna. Dr wytłumaczył wszystko jasno. Przedstawil plan badań. Wizyta przebiegła nie w biegu. Poświęcił doktor więcej czasu.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Beata Mroczkowska konsultacja ginekologiczna + USG

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor rzeczowa i konkretna i skrupulatna. Udzielała odpowiedzi na zadane pytania(co nie zawsze jest normą).Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Iwona Kulesza konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo profesjonalna.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Mroczkowska konsultacja ginekologiczna + cytologia

  Bardzo dobry lekarz. Wizyta w miłej atmosferze, Pani doktor wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Kulesza botoks

  Polecam! Zabieg wykonany praktycznie bezboleśnie a co najwazniejsze z dużą precyzją. Jestem zadowolona z wykonanego zabiegu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania