Adres

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Online


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychiatryczna dzieci (pierwsza wizyta) • 520 zł


Przyjmuję: dzieci w wieku od 1 lat
22 470..... Pokaż numer

Specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik, Karta płatnicza, Gotówka, Revolut

Łatwo opłać swoją wizytę (Blik, Przelewy24, karta)

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

9512194041

Adres firmy

Stryjeńskich 19 lok 18U, warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


520 zł

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Online

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą osób dorosłych oraz specjalistą psychiatrą dzieci i młodzieży. Dzieci konsultuję od 2 roku życia.
Posiad...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Kompleksowe leczenie najważniejszych zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Klinika Psychiatrii Wieku Rozwojowego
  • Akademia Medyczna w Lublinie, Wydział Lekarski
  • Psychoterapia w leczeniu zaburzeń psychicznych dzieci i młodzieży, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Klinika Psychiatrii Wieku Rozwojowego
Zobacz więcej

Zakres porad

  • Psychiatria

Certyfikaty


Znajomość języków

  • Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • Wyróżnienie Wysoka „Jakość w Ochronie Zdrowia” dla NZOZ Centrum Terapii Dialog w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej.
  • Złota Synapsa dla NZOZ Centrum Terapii DIALOG w kategorii „Psychiatryczna Innowacja Roku” dla projektu: Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne NZOZ Centrum Terapii DIALOG

Profile społecznościowe

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

20 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Leczenie u Pani doktor rozpocząłem w 2019 roku i trwa do chwili obecnej. Nie wyobrażam sobie dalszego funkcjonowania w stanach depresyjnych bez pomocy Pani Iwony. Szukałem pomocy tylko w alkoholu. Dzisiaj nie patrzę na alkohol od chwili rozpoczęcia leczenia. Ponadto stany depresyjne i lękowe ustąpiły praktycznie całkowicie, choć niekiedy się pojawiają ale nie tak jak wcześniej. Jestem bardzo ale to bardzo wdzięczny Pani doktor za pomoc i zaangażowanie. Miałem wcześniej do czynienia z innymi psychiatrami jednak żaden nie był w stanie mi pomóc. Jeżeli ktoś ma problem natury psychicznej, proszę się nie bać i nie wstydzić. Naprawdę polecam skorzystać z pomocy Pani Iwony. To lekarz, który naprawdę rozumie człowieka i jego problemy oraz napewno pomoże.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani dr zawsze z uśmiechem wita swojego małego pacjenta. Jest osobą empatyczną i życzliwą. Można o wszystko zapytać i rozwiać w ten sposób swoje wątpliwości, które niejednokrotnie w życiu się pojawiają. Sama wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze a udzielone rady wpływają pozytywnie na funkcjonowania syna.Szczerze polecamy

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jeżeli jesteś w głębokim kryzysie psychicznym nie boj sie umów wizytę do Doktor Iwony Gawron-Haduch. Dostaniesz troskliwa lekarska opiekę oraz odpowiednio skuteczne leczenie. Lekarstwa, które przepisuje Pani Doktor nie utrudniają codziennego funkcjonowania. Stawia trafna diagnozę, dzięki ktorej małymi krokami ale sukcesywnie wychodzisz z kryzysu.
Nie boj sie - szukasz skutecznej opieki lekarza psychiatry - jesteś na dobrej drodze.
Mama chłopca 13-letniego po bardzo głębokim kryzysie psychicznym.
Polecam serdecznie !!!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii Dialog - Online

Pani doktor jest ciepła i dokładną osobą. Wnikliwie obserwuje dziecko i wdraża odpowiednie terapie . Pani doktor jesteśmy rodzicami Izy dyrek dziękujemy że ratuje nam Pani córkę. Pozdrawiamy wdzięczni rodzice


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii Dialog - Online Inny

Po miesiacach szukanie rozwiazania dla naszej corki, Dr. Iwona Gawron-Haduch ustalila skoteczne leczenie farmakologiczne i podjela sie leczenia mimo ze mieszkamy za granica.
Dziekujemy za profesjonalne podejscie i skoteczna therapie.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, podejścia i efektu pracy Pani psychiatry. Bardzo ciepła i kontaktowa osoba. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Umie nawiązać kontakt z małym pacjentem. Syn po rozmowach z Panią doktor , zaczął chętnie przyjmować leki, kontynuować leczenie. Dokonała trafnej diagnozy i zastosowała trafne leczenie. Polecam, jest to lekarz z powołania i z pełnym zaangażowaniem troszczy się o swoich pacjentów.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobra Pani doktor, fachowe podejście do pacjęta.Po przeprowadzonym wywiadzie wdrożyła odpowiednie leczenie farmakologiczne.
Trafna diagnoza.Możliwość konsultacji i leczenia online . Bardzo polecam.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii Dialog - Mokotów Domaniewska (Metro Wilanowska) konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Z całego serca polecam panią Iwonę Gawron-Haduch. Z ciężkiej depresji zostałam wyleczona w rok. Pani odpowiednio dobrała leki. Skutki uboczne leków nie utrudniały mi normalnego funkcjonowania. Uważam też, że warto czekać nawet te 3 miesiące na wizytę, ponieważ leczenie u pani doktor było szybkie i skuteczne. Ja na swoją wizytę czekałam 2-3 tygodnie(byłam na liście rezerwowej). Polecam z całego serca!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii Dialog - Online Inny

Bardzo polecam Panią Doktor, mój 9 letni syn jest jej pacjentem, ponieważ ma zespół Aspergera. Już po drugiej wizycie widoczna była poprawa u dziecka, dzięki zaleceniem Pani Doktor. Profesjonalnie dobrany lek oraz terapia bardzo nam pomogła. Po krótkim czasie odstawiliśmy lek i na dany czas korzystamy tylko z terapii on line. Jestem bardzo zadowolona. Polecam z czystym sumieniem.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła, kompetentna oraz empatyczna pani Doktor z indywidualnym podejsciem do pacjenta. Pomocna , dokładna , cierpliwe poświęca czas na wszelkie wyjaśnienia, porady oraz pomoc. Polecam .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania