dr n. med.

Iwona Ewa Ostrowska

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Endokrynolog

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1998r). Od 2000r. pracuję w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych i Kardiologii Wieku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Pani doktor to wspaniała osoba. Ma odpowiednie podejście nawet do bardzo wymagającego małego pacjenta. Rzetelna, miła, dokładna i konkretna. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Polecam panią doktor. Sympatyczna, spokojna, dokładna, bardzo kontaktowa. Zostałam zbadana, otrzymałam wyjaśnienia, zalecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Tego lekarza z całą pewnością wybiorę ponownie.!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowe rozeznanie w historii choroby, doradziła w konkretnych sprawach związanych z chorobą tarczycy. Z wizyty jestem bardzo zadowolony.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Wizyta przygotowana kompleksowo od strony medycznej - wywiad, analiza dokumentów, badanie (nie tylko endokrynologiczne, ale i pediatryczne), zalecenia, uwagi tak co do dalszego potencjalnego leczenia. Widać przygotowanie do rozmów z rodzicami, jak i podejście do Naszego Maleństwa - miła, kulturalna, rzeczowa, "rozmowa" z dzieckiem :)
  Brak presji czasu - był to nasz czas ze specjalistą i naszym synkiem, komfort podczas spotkania z możliwością zadawania pytań, brak "akademickiego" pouczania (nie tylko co do kwestii zdrowotnych, ale i wychowawczych) , tylko wysłuchanie zainteresowanych, możliwa geneza i sposób rozwiązania problemu.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: niedoczynnosc tarczycy-konsultacja

  Bardzo sympatyczny lekarz
  Dokładnie zbadala nasza 3 miesięczna córeczkę. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Polecamy

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzetelny i konkretny. Zebrał szczegółowy wywiad choroby i przeprowadził dokładne badanie. Jak najbardziej polecam.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja endokrynologiczna dziecka

  Szeroki wywiad i analiza wyników dziecka. Pani doktor rzeczowo omówiła przypadek córki i dokładnie opisała dalszy etap leczenia. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Swobodna atmosfera podczas wizyty, rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta i problemu. Czułam się wysłuchana. Polecam!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  wszystko w jak najlepszym porządku pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pacjenta. Pani doktor ktora wzbudza duże zaufanie u dziecka. Polecam szczerze ponieważ mało w dzisiejszych czasach takich lekarzy

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Ostrowska jest bardzo kompetentnym lekarzem, chętnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Dokładnie wykonuje badanie USG, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Przeprowadza szczegółowy wywiad, co jest rzadkością u innych lekarzy, z którymi miałam wcześniej kontakt.Jest bardzo miła, dba o komfort pacjenta.Polecam wszystkim. Na pewno wrócę na następną wizytę. Monika.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1998r). Od 2000r. pracuję w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych i Kardiologii Wieku Rozwojowego PUM w SPSK 1 w Szczecinie. W 2006r. uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie pediatrii, a w 2011r. obroniłam pracę doktorską. Specjalizację z endokrynologii ukończyłam w 2014 roku, natomiast w 2016r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach z ultrasonografii tarczycy.

  Poza pracą w oddziale prowadzę także zajęcia dydaktyczne ze studentami, zarówno polsko- jak i anglojęzycznymi, IV roku wydziału lekarskiego PUM.
  Brałam udział w międzynarodowych szkołach ESPE (European Society for Paediatric Endocrinology), które miały miejsce na Węgrzech i w Holandii. Uczestniczę w krajowych i zagranicznych zjazdach endokrynologicznych oraz konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Dziecięcej.
  Zajmuję się pacjentami z różnorodnymi schorzeniami endokrynologicznymi wieku rozwojowego oraz pacjentami z otyłością.

Specjalizacje

 • Endokrynologia dziecięca
 • Pediatria

Edukacja

 • Pomorskia Akademia Medyczna w Szczecinie

Znajomość języków

 • angielski