dr n. med.

Iwona Ewa Ostrowska

Pediatra, Endokrynolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1998r). Od 2000r. pracuję w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych i Kardiologii Wieku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: niedoczynnosc tarczycy-konsultacja

  Bardzo sympatyczny lekarz
  Dokładnie zbadala nasza 3 miesięczna córeczkę. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Polecamy

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo rzetelny i konkretny. Zebrał szczegółowy wywiad choroby i przeprowadził dokładne badanie. Jak najbardziej polecam.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja endokrynologiczna dziecka

  Szeroki wywiad i analiza wyników dziecka. Pani doktor rzeczowo omówiła przypadek córki i dokładnie opisała dalszy etap leczenia. Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Swobodna atmosfera podczas wizyty, rzeczowe i profesjonalne podejście do pacjenta i problemu. Czułam się wysłuchana. Polecam!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  wszystko w jak najlepszym porządku pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pacjenta. Pani doktor ktora wzbudza duże zaufanie u dziecka. Polecam szczerze ponieważ mało w dzisiejszych czasach takich lekarzy

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Ostrowska jest bardzo kompetentnym lekarzem, chętnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Dokładnie wykonuje badanie USG, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Przeprowadza szczegółowy wywiad, co jest rzadkością u innych lekarzy, z którymi miałam wcześniej kontakt.Jest bardzo miła, dba o komfort pacjenta.Polecam wszystkim. Na pewno wrócę na następną wizytę. Monika.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: wypadanie włosów u nastolatki

  Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad, ocena wyników badań wraz z jasnym wytłumaczeniem, wnikliwe usg, polecam

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: badania diagnostyczne

  Jestem bardzo zadowolona z mojej wizyty u Pani doktor. Od roku zmagalam się z różnymi objawami choroby i przez rok lekarze nie potrafili mnie zdiagnozować patrząc na wyniki moich badań Tsh, ft3 i ft4. Dopiero Pani Doktor zdiagnozowala u mnie Hashimoto i udzieliła informacji na temat choroby i badań okresowych. Przyjmuje leki już miesiąc i czuje się o wiele lepiej. Z czystym sumieniem polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna dokładna i miła Pani doktor. Skupiona na pacjencie. Rzeczowo odpowiada na pytania zarówno dziecka jak i rodzica.

 • J

  Jestem w 100% zadowolona z mojej wizyty u Pani doktor. Choruję na niedoczynność tarczycy i Hashimoto od 7 lat i jest to pierwszy lekarz endokrynolog który udzielił mi szczegółowych informacji na temat mojej choroby, jej objawów, przyczyn i metod leczenia. Super podejście do pacjenta, podczas wizyty zadałam mnóstwo pytań na które Pani doktor spokojnie i rzeczowo udzieliła mi odpowiedzi. Dostałam również cenne wsazówki odnośnie diety , prawidłowego przyjmowania leków i okresowych badań. Serdecznie polecam Panią doktor!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1998r). Od 2000r. pracuję w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii, Chorób Metabolicznych i Kardiologii Wieku Rozwojowego PUM w SPSK 1 w Szczecinie. W 2006r. uzyskałam tytuł specjalisty w zakresie pediatrii, a w 2011r. obroniłam pracę doktorską. Specjalizację z endokrynologii ukończyłam w 2014 roku, natomiast w 2016r. uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Poszerzam swoje umiejętności uczestnicząc w kursach z ultrasonografii tarczycy.

  Poza pracą w oddziale prowadzę także zajęcia dydaktyczne ze studentami, zarówno polsko- jak i anglojęzycznymi, IV roku wydziału lekarskiego PUM.
  Brałam udział w międzynarodowych szkołach ESPE (European Society for Paediatric Endocrinology), które miały miejsce na Węgrzech i w Holandii. Uczestniczę w krajowych i zagranicznych zjazdach endokrynologicznych oraz konferencjach naukowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Dziecięcej.
  Zajmuję się pacjentami z różnorodnymi schorzeniami endokrynologicznymi wieku rozwojowego oraz pacjentami z otyłością.

Specjalizacje

 • Endokrynologia dziecięca
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Pomorskia Akademia Medyczna w Szczecinie

Znajomość języków

 • angielski