lek.

Iwona Bachocka-Śliwczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem dermatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Medycyną estetyczną zajmuję się od 13 lat i z związku z tym mogę poszczycić się dużą wiedzą w tej dziedzinie. Jestem członkiem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPA

  Pani Doktor przemila. W momencie stwierdzenia koniecznosci poglebionej diagnostyki, skierowala syna do innego lekarza, nie pobierajac oplaty za wizyte. Bardzo dziekuje i polecam innym pacjetom.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPA

  To była moja pierwsza wizyta. Szczegółowy wywiad. jestem zadowolona, a zapisane leki szybko pomogły.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPA

  Pani doktor podeszła do sprawy profesjonalnie i bardzo holistycznie. Zajęła się wszystkimi problemami z jakimi się zgłosiłam. Otrzymałam nie tylko pożyteczne i praktyczne wskazówki z dziedziny dermatologii, ale również prawidłowej diety, która pomoże mi zadbać o mój typ skóry. Porady dotyczące aktywności fizycznej i wiele innych. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zebrała bardzo szczegółowy wywiad, wykazała duże zainteresowanie i chęć współpracy. Serdecznie polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPAUsługa: depilacja laserowa

  Atmosfera bardzo miła, pani doktor na samym początku opowiedziała na czym polega zabieg (depilacja laserowa bikini), jakie mogą być następstwa, ból, pieczenie i poparzenia. Na całe szczęście u mnie nic takiego nie miało miejsca. Jestem po 4-tym zabiegu i efekt zadawalajacy, przede mną jeszcze jeden, ostatni.

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPA

  Szanowna Pani,
  daje do myślenia, że leczenie trądziku to dla Pani oczekiwanie cudu, tym bardziej żałuje straconych pieniędzy i czasu. Oczekiwałam fachowej porady i pomocy, no ale jak widać, mam za duże oczekiwania. Podczas wizyty wyjaśniłam i wielokrotnie podkreślałam, że zaproponowane przez Panią leczenie - używanie drogeryjnych kosmetyków - znam doskonale i stosuję od wielu lat, zatem wystarczająco długo i systematycznie. Podkreślałam i tłumaczyłam, że nie przynosi to oczekiwanych efektów, stąd moja wizyta u Pani. Jestem mocno rozczarowana, że lekceważyła Pani moje słowa i dalej upierała się przy swoim. Każdy pacjent oczekiwałby w mojej sytuacji innego sposobu leczenia lub przynajmniej wspomagania czymś innym, skoro aktualne leczenie jest nieskuteczne. Miałam wrażenie, że w ogóle nie słuchała Pani, co mówiłam. Warto pamiętać, że aktywne słuchanie i pokora to ważne umiejętności w zawodzie lekarza.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPA

  Pani wysłuchała historii choroby, po czym zaproponowała leczenie identyczne z tym, które stosuję od lat i które nie przynosi żadnych efektów. Gdy o tym poinformowałam, Pani oczekiwała, że sama zaproponuję sposób mojego leczenia (!), rozłożyła ręce i nie wiedziała co zrobić, w kółko powtarzała to samo. Gdy oczekiwałam innego leczenia, niż to aktualne - nieskuteczne, widać było poirytowanie u Pani Doktor. Pani nie potrafiła nic innego zaproponować, poza tym w jej wypowiedziach było dużo błędów merytorycznych. Straciłam czas i pieniądze, nie dowiedziałam się niczego nowego, zostałam odesłana z kwitkiem i portfelem lżejszym o 100 zł.

  Iwona Bachocka-Śliwczyńska2017-11-03

  Szanowna Pani ,
  z przykrością stwierdzam , że oczekiwała Pani cudu. Podczas wizyty wyjaśniłam Pani, iż problem z którym się Pani boryka od lat , wymaga długiego i systematycznego leczenia.Zaproponowałam Pani sposób leczenia , ale odrzuciła go Pani jako nieskuteczny nie podejmując nawet próby. Podczas wizyty nie byłam poirytowana natomiast przyczyny takiego odbioru poszukiwałabym w Pani nastawieniu.Na koniec chcę podkreślić że przychodząc po poradę lekarską należy zaufać lekarzowi i dać mu szansę na podjęcie leczenia , natomiast odniosłam wrażenie że od początku wizyty ustawiona była Pani na negację.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny NOWA EUROPAUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor spokojna, wyważona, pilnie słuchająca. Gabinet przytulny. Obsługa miła. Pani doktor była do dyspozycji punktualnie. Leki trafione, bo ulga była po pierwszym smarowaniu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad. Leki które zaproponowała od razu przyniosły efekt.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Oceniam na 4 gwiazdki tylko, bo jeszcze nie znam efektów leczenia i czy leki są trafione,natomiast p. doktor bardzo miła,zrobiła wywiad,dopytywała się o wiele spraw by dojść do sedna problemu

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam panią doktor każdemu. Jest super lekarzem i super człowiekiem. Dzisiaj takich osób trzeba szukać ze świecą. Gorąco polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dermatologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem. Medycyną estetyczną zajmuję się od 13 lat i z związku z tym mogę poszczycić się dużą wiedzą w tej dziedzinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Stale pogłębiam swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, biorąc udział w licznych kongresach i szkoleniach. Posiadam szereg certyfikatów świadczących o mojej wiedzy i zdobytym doświadczeniu.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia